Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30201) Studi


Studi
addikt

Csak úgy elméleti szinten gondolkoztam el, milyen jó is a HWapró új értékelési rendszere: ha valakinek valami ganét adok el, vagy el se megyek a megbeszélt találkozóra, akkor simán nem engedem hogy értékeljen, és máris nincs negatív. Láttatok már felhasználót, aki rendelkezett negatív értékeléssel? :D Olyan így, mintha a legjobb arcok bizniszelnének itt az apróba. :D (ez mondjuk rám, és az általam ismertekre igaz is! :B :K :DD )

(#30202) aleister válasza Studi (#30201) üzenetére


aleister
veterán

Igen, láttam.
Én sajnos nem tudtam értékelni, mert nem jött össze az üzlet, de kommentet tudtam írni a negatív pontozó hsz-éhez.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#30203) Mercutio_ válasza Studi (#30201) üzenetére


Mercutio_
félisten

Moderator topicban lehet erre megoldást kérni, de gondolom sokan nemveszik a ffáradságot, meg ott az akivel jó vigyázni topic még ott szoktam szetnezni.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30204) Studi válasza crey (#30139) üzenetére


Studi
addikt

Addig jó, míg a gyomrában... :F

(#30205) Chapel válasza Studi (#30204) üzenetére


Chapel
addikt

Nincs ennek a folytatása felfelé? :))

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#30206) Studi válasza Chapel (#30205) üzenetére


Studi
addikt

Egész biztos, hogy nem akarom tudni. :DDD

A tükörreflexes gépek tulajdonságaihoz nagyon ragaszkodóknak. :R (remélem nem volt még, melóhelyről nem minden linket tudok megnézni)

(#30207) Mercutio_ válasza Chapel (#30205) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nincs.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30208) Mercutio_ válasza Studi (#30206) üzenetére


Mercutio_
félisten

Gyáááá, ha leül valamelyik DSLR topic, csak ezt kell belinkelni :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30209) Balinov válasza Mercutio_ (#30208) üzenetére


Balinov
félisten

trolltolteny,mi? :P

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#30210) forceberg válasza Balinov (#30209) üzenetére


forceberg
veterán

Ugyanmá', élőben ezek fel sem bírnák emelni. Tuti, hogy üreges az a tégla... vagy Mg ötvözet. :C

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#30211) Byk01 válasza Studi (#30206) üzenetére


Byk01
senior tag

Vótmá, de jó rég, nem is linkelem :P

(#30210) forceberg PUR habból faragták ... ha már építőipar :D

[ Szerkesztve ]

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#30212) Studi válasza Byk01 (#30211) üzenetére


Studi
addikt

Jóvan, bent nem mindent tudok megnézni napközben, este meg már lusta vagyok visszagörgetni ezekre a hozzászólásokra. :P :R

És hogy az E-M5 vízállósága is megmaradjon érdemes a váz és a tégla között kinyomni egy kis szilóval. :DDD

(#30213) aleister válasza Balinov (#30190) üzenetére


aleister
veterán

Balinov, End-ru, Studi

Megtaláltam neten kép alapján. Ő az.
Van benne légtisztító is. 10L-es tartályú, és az egyik legcsendesebbnek mondják.

Mi 1 fűtési szezont használtuk, majd tisztítás, és ment még kb fél-egy hónapot. A 2 éves gari már lejárt. Azért majd még leellenőrzöm, hogy biztos, hogy ez a modell van-e, de nemigen láttam más variánst ilyen kinézettel.

Nem akarom crey türelmét tovább próbálgatni. Ha érdekel valakit, akkor plz privizzen rám, mert nekünk hála égnek már felesleges. A panelház csontszáraz. .)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#30214) Mercutio_ válasza Studi (#30212) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én nem emlékszem, hogy volt, de én se nagyon nézek bentről már egy ideje semmi linkelt dolgot, mobilról is csak ha nagyon tele a törpöm, akkor kukkantok ide.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30215) Real_Necro válasza aleister (#30213) üzenetére


Real_Necro
veterán

10l/24h-ra gondolsz ugye? :)) A tartálya ahogy néztem ~3l. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30216) aleister válasza Real_Necro (#30215) üzenetére


aleister
veterán

"Víztartály 10 l"
De akár végteleníthető is. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#30217) Real_Necro válasza aleister (#30216) üzenetére


Real_Necro
veterán

Az biztosan nem jó adat. :N

"Leistung: 210W • Entfeuchtungsleistung: 10l/24h • Luftumwälzung: 100m³/h • Luftfilterung • abwaschbarer Filter • Hygrostat • Frostschutzautomatik • Umgebungstemperatur: 5-35°C • Kondenswassertank 2.9l • Kältemittel: R134A • Abmessungen (BxHxT): 325x480x225mm • Gewicht: 12kg • inkl. Laufrollen"

Persze ha csőre kötöd akkor tényleg végtelen. ;)

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30218) Larry303


Larry303
addikt

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#30219) End-ru válasza Real_Necro (#30215) üzenetére


End-ru
aktív tag

Conrádnál nem ez a típus kapható (300w-220w)

Más: hétvégén fotóztam kutyafogatható bajnokságot, megjelent a képemmel cikk a hír24-en, nevemet meg elhallgatták :(((

„A mélység nem cél, hanem figyelem, türelem és önmagad csendje.”

(#30220) aleister válasza Real_Necro (#30217) üzenetére


aleister
veterán

Na majd megnézem személyesen, az a biztos. :)
Mondjuk így hogy mondod, magam elé képzelve a méreteit kétlem, hogy 10 littyós lenne. Az egy kisebb kanna, és ez tuti nem volt akkora.

(#30219) End-ru:
Ööö, és hogy jutott hozzájuk a kép?

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#30221) End-ru válasza aleister (#30220) üzenetére


End-ru
aktív tag

FB-ra tettem fel a képeket és megosztottam a szervezőkkel, versenyzőkkel.

„A mélység nem cél, hanem figyelem, türelem és önmagad csendje.”

(#30222) aleister válasza End-ru (#30221) üzenetére


aleister
veterán

Szerintem kérjél helyreigazítást!
Feltételezzük a legjobbat, hogy egyszerűen csak figyelmetlenek voltak. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#30223) cOxeR válasza End-ru (#30219) üzenetére


cOxeR
Ármester

Odaírták: "Fotó: sleddogsportsportclub.hu" :U

[ Szerkesztve ]

(#30224) End-ru válasza aleister (#30222) üzenetére


End-ru
aktív tag

Igen, írtam egy normális levelet a versenyt szervező csókának, meglátjuk mit válaszol.

(#30223) cOxeR: jah, még azt is elírták :)

[ Szerkesztve ]

„A mélység nem cél, hanem figyelem, türelem és önmagad csendje.”

(#30225) cOxeR válasza End-ru (#30224) üzenetére


cOxeR
Ármester

Sajnos ezért kell logózni... mindent lopnak.
Nekünk egy kismamás képünk kering egy oldalon... ahol a "kismama" (már anyuka) ügyvédjénél van a történet.

(#30226) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Hátha itt tud vki okosat mondani erre (lakásfelújításos).
Akár püben is jöhet.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#30227) Mercutio_ válasza fi:zi'k (#30226) üzenetére


Mercutio_
félisten

3-4 éve vettünk bauhaus-ban melegfényű ledszalagot, nálunk az van a konyha egyik oldalán. Nincs fokozat szabályzás, de olyan keveset eszik (9-15W között valahol) hogy ez nem gond.
Simán a felső szekrény (nálunk polc) aljára felragad, és olyan vékony, hogy nem kell süllyeszteni.

Régi ajtók mennek sittes konténerbe?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30228) Real_Necro válasza fi:zi'k (#30226) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nekem is tetszik a LED szalag, párom azt mondja bizonyos szinten sznobság...

Én itt nézegettem méretre vághatót:

5 méteres szalag

Programozható távirányítós vezérlés

Tápot meg már nem ördöngösség keresni hozzá... :))

Ja és nem 100k... az egy qrvanagy rablás.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30229) L4mie


L4mie
veterán

Hol árulják ezt 100k ért? :D

btw:
[link]
megy a sismis ...... f*szkivanmár

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#30230) Real_Necro válasza Real_Necro (#30228) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mondjuk ha nem dekor (csak akkor nem értem a 100k-t), akkor valami melegfehér ledes alkotás hatékonyabb lenne, gondolom nem kell zölden bevilágítani a "teret"... :P

Nekem egy Rábalux-os dönthető sima kis falra szerelhető 60 ledes lámpa van, igaz az is 10k volt. Ellenben nálam így is 2 fali lámpa van konyhában, meg ott az elszívó lámpája is... szvsz csak mosogató fölé kellett, de ritkán van használva, mert a legtöbb cucc mosogatógépbe belefér. :B

Szerk.:

Ilyen van:

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30231) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Sampsonia Way: (katt a képre)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30232) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Rokkerek, a múltkor linkeltem az új Slash albumot. Valami hasonló dallamos, de nem túl zúzós zenére ötletek?

Kell valami pörgetős a melóban :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#30233) Chapel


Chapel
addikt

naturart képek megvannak?
Van 1-2 ami számomra kérdőjelezhető, mint díjazott kép, de kb. mind szájtátós.
A Dáma szarvasnál még a levegő is bent akadt.b :Y :C

Szarvasokat próbálok cserkelni, de jó ha 2 havonta 1-2 napra hazajutok... :W

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#30234) Balinov válasza aleister (#30213) üzenetére


Balinov
félisten

Koszi aleister. Ez lenne amugy, kep alapjan majdnem 100%-ig biztos vagyok benne..Duracrafat neven fut, de latom, hogy valamikor 90's evekben megvette a Honeywell ezt a markat.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#30235) L4mie válasza Chapel (#30233) üzenetére


L4mie
veterán

én azon lepődtem meg, hogy f.lóránt nem kapott díjat, szerintem a csillagászati képek is természetfotók :)
bár megkérdőjelezhető....fene tudja :) mindenesetre van pár frankó, van pár aminél ittlévők is jobbat csinálnak ha odafigyelnek picit :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#30236) m3ss válasza Chapel (#30233) üzenetére


m3ss
veterán

elmult evekben nem erosebb kepek voltak? pl selmeci daniel ambras meg teknosos kepe (nem az elso, az franko) semmi extra nekem. majd minden sarkon latni ilyeneket :U

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#30237) spanyoll válasza t_a_m_a_s (#30232) üzenetére


spanyoll
addikt

Az nem tudom milyen, de linkelek egy kis hazait ami jó: link Elek

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#30238) m3ss válasza t_a_m_a_s (#30232) üzenetére


m3ss
veterán

ezt szedd le vhonnan, shufflen nem lehet megunni, rengeteg szam van benne :)

en grimest hallgatok mostanaban, nem egyszeru mit muvel eloben...

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#30239) L4mie válasza m3ss (#30238) üzenetére


L4mie
veterán

grimes jóó
genesist különösen ajánlom

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#30240) Chapel válasza m3ss (#30236) üzenetére


Chapel
addikt

Nekem ezek azok, amit a jobbak simán lőnek havi, minden díj nélkül, vagy olyanok amik még csak nem is extrák számomra:

-A hódos képnek a kép értéke kb 0. (Az hogy mennyi időt rakott bele, az ugye tök mindegy, engem és mindenki mást a végeredmény érdekel.) Egy érdekes és jó hír hogy itt vannak, de a kép nem díjat érő szvsz.
-A bálnás dettó, millió + 1 tucat van neten....
-Öreg teknős dettó.
-Bogárnyomok a homokban....na az nálam max fb kategória, nem naturart.
-cetcápák ismét tucat, be is mozdult, a pillanat sem extra.
-a "cipzár" -os szúnyogos képem nekem is van, kb dettó uez, este haza megyek meg is csinálom...én kukára ítéltem kapásból :D

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#30241) m3ss válasza L4mie (#30239) üzenetére


m3ss
veterán

angelvoice :DDD napok ota mast se hallgatok. iszonyat fullbemaszo zeneje van. aztan neztem nagyot, h o ezt eloben is igy lenyomja. nekem vanessa meg oblivion leginkabb most :)

(#30240) Chapel egyetertek nagyjabol, bar szunyogos sztem odab*sz. meg a bogaras is eleg jo. daroczi nem naon tud termeszetfotoknal mellenyulni, nalam legalabbis...

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#30242) Chapel válasza m3ss (#30241) üzenetére


Chapel
addikt

Hát eskü este bedobom az én szúnyogosomat...remélem nem töröltem, tényleg tökre hasonlít ehhez. :)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#30243) t_a_m_a_s válasza m3ss (#30238) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

már kölcsönzöm is... ;) :R

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#30244) Mercutio_ válasza Real_Necro (#30231) üzenetére


Mercutio_
félisten

Muhaha!

2 kis színes [link], [link]

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30245) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Újratervezés

Láttátok? Kis híján megkönnyeztem...

Holnap majd jól beletépünk...

(#30246) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Basszus, az előbb írtam egy mailt, az egész egy 5 soros, többszörösen összetett mondat lett... :DDD

Holnap majd jól beletépünk...

(#30247) Studi válasza t_a_m_a_s (#30246) üzenetére


Studi
addikt

Nálam ez alap, külön figyelnem kell, hogy ne nyolc tagmondatot írjak. :D

(#30248) Chapel válasza t_a_m_a_s (#30246) üzenetére


Chapel
addikt

Legjobbakkal is megesik.

Velünk meg pláne ;] :D

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#30249) aleister válasza t_a_m_a_s (#30246) üzenetére


aleister
veterán

Olvass Marquezt! Állati durván tolta az öreg. Kis túlzással azt mondanám, hogy pár mondatból megírt egy regényt. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#30250) Chapel


Chapel
addikt

"...a természetfotósok egyre többször telefonnal fotóznak fényképezőgép helyett."

Kicsoda? Max tájképet és azt sem hiszem hogy élvezet lenne. Várom a 3-4-500mm-es természtfotókat szifonnal és társaival. Marhaság, utána meg leírja, hogy ja amúgy egy ilyen képet sem neveztek. De azért trend.

Aki kicsit jobban ismeri őket, ez is ilyen "tagok adnak díjat tagoknak" mint a mafosz vagy ők próbálnak azért objektívek lenni? (Értitek, objektívek... ;] )
Továbbra is fenntartom, vakon kéne zsűrizni, nem szabadna tudni kinek a képét nézik épp, mert a nagy nevek sokszor elhúzzák az értéket.
Jó, ez kb. mindenben így van a világon ami kicsit is szubjektívebb téma, ergo nem motorsport, hogy tisztán meg legyen a nyertes az idő alapján pl.

Nem tudom ki hogy van a témával; én nagyon nagyra tartom Máté Bencét nyilván, de 3 képből amivel nem rég nemzetközi díjakat kapott, nekem 1 olyan hogy húúú, a többi meg hmmm, jópofa és megyek tovább.
Baromi jók, de azért rajta kívül még van sok más is.

Nem állítom, hogy a zsűri mind idióta, csak én vagyok helikopter, de tartom, ne legyen oda bökve a neve a fotósnak a zsűrizéskor.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.