Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14316) tibee77


tibee77
őstag

Mirror of kalandra: ugyanolyan currency item mint a chaos vagy az exalt.azzal a különbseggel hogy minden jatekosnak kb. Egyszer esik az eleteben. XD ergo nagyon ritka dolog,rohadt draga.ezzel lehet egy masolatot csinalni egy tetszöleges targyrol.legyen az fegyver vagy barmilyen ruha,gyürü,amulet stb..mivel rohadt draga igy ha elhasznaljak akkor olyanra nyomjak ra ami nyilvanvaloan beteg jo cucc.ez nem összetevesztendö a mirror modos boxokkal amikröl te is beszeltel.ott veletlenszerüen kiesik vmi szar cucc a boxbol es aztan meg egy ugyanolyan copy.99.99% esetben ezek semmit nem ernek.az meg h mi a jo cucc azt az aktualis liga dönti el.par ligaval ezelött pl. mindenki Energy shieldes cuccokban maszkalt mert a nerf elött bazi nagy ertekeket lehetett rollolni pl. A vaal regalia item base-ü chestekre.ott voltak olyanok amik 950 feletti ES-sel rendelkeztek, meg mondjuk 3 fajta szep resisttel.na ezeket mirroroztak a burzsujok mert tele voltak loveval. 😄 ebben a ligaban az elder astral plate a menö pl. Item level 86-tal.azokbol lehet bitang jokat csinalni.

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.