Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#74151) ToBeY válasza parandroid (#74146) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én legalább múltkor kimeneten az omszkira és ott a padon ücsörgve bámultam a wakeboard-kat :K

(#74152) erdey_a válasza emvy (#74140) üzenetére


erdey_a
őstag

hát úgy, hogy ha valaki tud olvasni, akkor bármit, pláne lexikális dolgokat meg tud tanulni, komolyabb támogatás nélkül is.
én viszont mivel nagyon más szakos tanár vagyok, nem nagyon tudom, hogyan tanítanám meg mondjuk olvasni idehaza a gyereket.
pláne úgy, hogy nem tudnék itthon lenni vele, mert szabadság már egy nap sincs.

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#74153) rushty válasza parandroid (#74146) üzenetére


rushty
senior tag

A metróval voltam mindig így. Nem jók az oldalt szembe ülések. :DD

Revolut meghívó pü-ben

(#74154) fokukac válasza parandroid (#74150) üzenetére


fokukac
nagyúr

Ne becsüld le őket... lehet, hogy amúgy olvassák a hozzászólásaidat is..! :P

amúgy nem csoda, ha az ember magába fordul ott a hanyatló nyugaton... :D

az egész csak egy bazi nagy no-go zóna, tessék, itt a bizonyíték!

[Krokodilt láttak Frankfurtnál]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#74155) FehérHolló válasza parandroid (#74132) üzenetére


FehérHolló
veterán

Sajnálom, hogy nem olvastál elég összeesküvés elméletet. Kimaradtál a jóból.

Skynet is real. It's called Google.

(#74156) parandroid válasza FehérHolló (#74155) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én annyira nem.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#74157) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

közben az euró meg csendesen megint 360 lesz

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#74158) fokukac


fokukac
nagyúr

portfólión cikk: megütötték a forintot a rossz koronavírusos adatok hírére. Rosszabb lesz a gazdasági teljesítmény, ezt árazzák.

Ééérted, eddig azért volt ilyen "erős" a forint, mert jók voltak a számaink. Ez tartotta erősen. :)

Mindeközben yacht-os Petike azt nyilatkozza, hogy azért kellett lezárni a határokat, hogy megóvják a gazdasági teljesítményt. Mert arra az a legjobb, ha megszünteted a határok menti ingázást, gazdasági együttműködést...
Miközben már rég itthon terjesztjük egymás között, hiszen a 'zemberek többsége nem tart be semmilyen biztonsági szabályt, távolságtartás, maszk, stb.

minden nap leugatok pár embert, mikor bejön az aurámba a boltban...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#74159) szőröscica válasza parandroid (#74135) üzenetére


szőröscica
addikt

Én nyaraltam 11 napot Spanyolországban, múlt héten jöttem haza, ott is kötelező volt a maszkviselés mindenhol, de hordták is becsületesen. Mondjuk az elszabaduló pokolról elfelejtettek szólni a spanyoloknak: az itthoni sajtó ilyen szalagcímekkel illette a spanyol helyzetet, eléggé megmosolyogtató volt olvasni onnan. :)

(#74160) BlacKSouL válasza szőröscica (#74159) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ha az embereknek minden nap 500x elmondják, hogy naponta többszázezer migráns ostromolja a határokat, akkor kénytelen elhinni...
Július elején "Horvátországban is elszabadult és robbanásszerűen terjedt", ami valójában azt jelentette, hogy 10 helyett 20 napi esetet találtak. Így aztán amikor 20 helyett 100 lett, még tudták némileg fokozni, de 100-ról napi 300 esetében már nem írhattak robbanásszerű terjedést és elszabadult poklot, hisz azt 20-nál eldurrogtatták. Így maradt a sulykolás, napi 4-8 cikk.
De ugye azt nem írhatják, hogy naponta többezer, vagy több tízezer új fertőzés van, mert akkor pár hét alatt elfogy az alapanyag. Vagyis végigmenne mindenkin. Úgyhogy marad a napi több száz migráns minden egyes nap, és a rekordmagas új esetszámok minden egyes nap. Annyi, hogy egy idő után ignorálja a többség, és leszarja.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#74161) parandroid válasza szőröscica (#74159) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, én már megszoktam, hogy mi itt a nyugaton hanyatlunk, elvesztettük a vonzerőnket, összeroppant a gazdaság, mindenki munkanélküli, de ami munka van, azt is elvették a bevándorlók, migránshordák fosztogatnak, és erőszakolnak fényes nappal, a müezzin pedig naponta 3x szólít kötelező imára, az igazi keresztény-konzervatív németek meg már mind Mo-ra menekültek. Mondjuk a koronavírusról nem hallottam német vonatkozásban, de biztos az is pusztít.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#74162) rushty válasza parandroid (#74161) üzenetére


rushty
senior tag

A sorkatonaság hiányzik még.

Revolut meghívó pü-ben

(#74163) parandroid válasza rushty (#74162) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem nem, de nem is tudom, ez hogy jön ide, olyan nálunk sincs. Vagy Mo-ra szeretnéd?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#74164) rushty válasza parandroid (#74163) üzenetére


rushty
senior tag

A konzervatívok szerint az a gond, hogy nincs Nyugaton. Az eltörlése még ilyen szdszes bravúr.

Revolut meghívó pü-ben

(#74165) parandroid válasza rushty (#74164) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jahogy! Mondjuk azt is megnézném, ahogy megpróbálnák bevezetni. Végre történne is valami.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#74166) fokukac válasza rushty (#74164) üzenetére


fokukac
nagyúr

Magyarországon? kik azok a konzervatívok? csak kíváncsiságból kérdezem. a kormánypárt nem konzervatív, ha arra gondolsz.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#74167) concret_hp válasza BlacKSouL (#74160) üzenetére


concret_hp
addikt

azért kíváncsi vagyok, mi lesz a narratíva, ha igazán beüt a sz@r... és sztem be fog, nagyon gyorsan

vagy fullba vagy sehogy :D

(#74168) bitpork válasza concret_hp (#74167) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

"Pont így akartam..."

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#74169) rushty válasza fokukac (#74166) üzenetére


rushty
senior tag

A köznépből bárki, aki fel akar nőni. Nem az a tipikus magyar hozzáállás, hogy azt is megúszni. Kamu egészségügyi alkalmatlanság.

Revolut meghívó pü-ben

(#74170) BlacKSouL válasza concret_hp (#74167) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Deja vu.
Csak nemtom ezt márciusban vagy áprilisban hallottam. A két hónapig tartó tömeges megbetegedések küszöbén.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#74171) erdey_a válasza BlacKSouL (#74170) üzenetére


erdey_a
őstag

vannak széles küszöbök na...

Vérboci

(#74172) fokukac válasza BlacKSouL (#74170) üzenetére


fokukac
nagyúr

most amúgy tényleg tömeges. de most nem mondják...

ahogy a maszkot sem. nem is hordja senki, sehol.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#74173) BlacKSouL válasza fokukac (#74172) üzenetére


BlacKSouL
addikt

És még csak otthon se kell maradni.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#74174) concret_hp válasza BlacKSouL (#74170) üzenetére


concret_hp
addikt

abbol, hogy tavasszal kibaszott nagy makunk volt, nem kovetkezik h most is az lesz

az utobbi egy hetben 3 ismerosom ismerosenek lett pozitiv tesztje tok kulonbozo iranyokbol ismerem oket

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#74175) bobsys válasza fokukac (#74172) üzenetére


bobsys
addikt

Nalunk meg elindul nemsokara a szemelyes oktatas az iskolakban. Mert mar csak napi 2500 fertozes van az allamban, igaz, hogy ev elejen amikor 1000/nap volt akkor bezartak mindent, meg azzal sem kell foglalkozni, hogy minden mas allamban ahol megnyitottak a sulikat ott par nap utan teljes osztalyokat kellett karantenba rakni. Gyermek nekunk marad itthon es folytatja a remote tanulast (szerencsere ezt az opciot legalabb meghagytak).

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#74176) lenox válasza concret_hp (#74174) üzenetére


lenox
veterán

Ejnye, de nincs komoly baja/uk?

(#74177) gaborbol válasza bobsys (#74175) üzenetére


gaborbol
őstag

Feleseg iden visszament tanitani, ugy voltunk vele, hogy ugyis tavoktatas lesz, csak nem aldozzak be a dolgozokat meg a csaladjukat. Amit a jarvanyugy kiadott reneletet iskolakra, azt lehetetlen betartani.

Eddig tavoktatas volt, tegnap be kellett mennie elso nap, termeszetesen a vezetesbol joparan maszk nelkul lofraltak egesz nap. Aztan pedzegettek, hogy valtani kell 3 nap suli + nap otthoni oktatasra.

Tizenpar eve tanar, soha nem szolt semmiert, uj munkahely, nem ismer senkit, aztan mindjart nyitott egy panaszt a megfelelo helyen.
Ha a vezetes keptelen a legalpavetobb szabalyt betartani, a gyerekekkel, hogy fogjak?
A fekete zaszlo meddig lesz kint az epuleten?

Par napja a jarvanyugy megszelloztette, hogy tobb oltoanyag tesztelese is az utolso fazisba kerult, most kene tizezreken tesztelni mar varni egy evet, hogy esetleg mit okoz mellekhataskent, de ha kell jovahagyjak meg ez elott is a forgalmazast.

Tegnapi hir, hogy a jarvanyugy kikuldte minden allamnak, hogy az oltas akar mar novemberben elkezdodhet, es elkezdik kikuldeni az oltoanyagot.
( Keszulunk a novemberi valasztasokra)
5 eve gyakorlatilag egy fizetesbol elunk, amit igy a gyerekekmellett keresett az egy nem lathato osszeg. Ha vissza kell menni a suliba akkor szepen felmond, aztan majd visszamegy akkor ha nem kell kockaztatnia a sajat meg a kornyezete eletet.

Komolyan kerdezem innen ki adatna be maganak vagy gyerekeknek?
( mult heti kozvelemeny kutatasok alapjan 40% -nem adatja be)

concret_hp: tesom ketszer ment korhazba, tudo fajdalomma meg nem kaptt levegot.. lepattintottak mindketszer... hazni karanten atadta szuleimnek. Naluk nem volt, legzesi panasz, vagy fajdalom, de 2 honapig kohogtek, meg faradtak voltak. 1 hnapig nem tudtam veluk beszelni telefonon, mert csak a kohoges ment.

[ Szerkesztve ]

(#74178) ToBeY válasza gaborbol (#74177) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Akinek a környezetében,családjában,munkahelyén van veszélyeztetett ember, az be fogja magát oltatni szerintem...

(#74179) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

De most akkor ha ennyire óriási a pokoli állapot, akkor hol van nyunyóka, meg a vezérkari tábornok elvtárs, meg a Pali, meg miért nem marad mindenki otthon? De mindenki! És miért nincs kijárási tilalom? És miért nincs beszüntetve minden rendezvény? És miért vannak focimeccsek? És miért nincs bezárva minden ovoda, iskola, egyetem, gólyatábor?
És mi a f.szért nem hordja mindenki RENDELTETÉSSZERŰEN! a k.rva maszkokat? És miért nincs kötelező! kézfertőtlenítés a boltok bejáratánál mint nálunk balkánibb tengerpartokon? És miért nincs 10 percenként fertőtlenítés minden pénztárnál és az éttermekben, bankokban, stb? És miért szuszog a tarkómba az összes nyugdíjas a pénztárnál? És miért köhög minden ember tátott szájjal az utcán? És miért lehet még mindig bejárni az idősotthonokba? És miért vannak nyitva a kocsmák éjfél után, ha a nyitvatartásuk este 10? És miért üvöltenek egymás képébe részeg faszok? És miért viselkedik mindenki úgy, mintha a világon se lennének vírusok?
Mikor ekkora robbanásszerű tömeges fertőzés van, és halottak milliószám?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#74180) FehérHolló válasza BlacKSouL (#74179) üzenetére


FehérHolló
veterán

mert az egész egy balliberális törekvés része a világhatalom átvételére.

Skynet is real. It's called Google.

(#74181) BlacKSouL válasza FehérHolló (#74180) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Sorosvírus? Értem

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#74182) concret_hp válasza lenox (#74176) üzenetére


concret_hp
addikt

csak azokat tesztelik le, akik szarul vannak. de korhazban egyik sincs legutolso infoim szerint.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#74183) concret_hp válasza BlacKSouL (#74179) üzenetére


concret_hp
addikt

neked tulajdonkepp az a bajod, hogy a kormany mast mond, mint amit olvasni / tapasztalni lehet?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#74184) bobsys válasza gaborbol (#74177) üzenetére


bobsys
addikt

Ettol az adminisztraciotol siman nem fogom elhinni, ha barmilyen oltast is kihoznak, hogy teljesen rednben van. Mindenhol csak bologatos emberek ulnek, a valasztas miatt nyomjak, az nem erdekes ha belepusztul a negyede.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#74185) fokukac válasza concret_hp (#74182) üzenetére


fokukac
nagyúr

ez azért igazán jó, mert amúgy kurvasokan tünetmentesek, viszont ők is terjesztik.

amíg az állam nem tesztel ingyen és sokat, addig ez a helyzet nem lesz jobb.
Sőt, mivel most igazán beindult, lehet, hogy exponenciális lesz.

De ki tudja, lehet, hogy most ez a cél, tudod, nyájimmunitás, persze ezt nem mondják ki, mert látod, szegény borisz is hogy járt.
de hát ott van a 20 ezer lélegeztetőgép, amit megvettünk 300 milliárdért, lehet, hogy a fiúk most már úgy vannak vele, hogy akkor használjuk.

Amúgy máshol most azt is olvastam, hogy ez már egy újabb mutációja a vírusnak, ami jóval fertőzőképesebb, viszont enyhébb lefolyású...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#74186) BlacKSouL válasza concret_hp (#74183) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Többek között. Nekem az a bajom amit a MIB első részében K mondott Edwards nyomozónak mielőtt beszervezte. "Az ember okos..." [link]

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#74187) concret_hp válasza fokukac (#74185) üzenetére


concret_hp
addikt

azonnalin keresd meg a cikket, mit tegyen a juzer, ha tömegben voltak és másnap van egy pozitív teszt ... volt kollegám írta, kb. 2 hete

vagy fullba vagy sehogy :D

(#74188) AMD Power


AMD Power
titán

Sziasztok!

Sajnos a mai nap kiderült ,hogy a rokonságban az egyik gyerek fiatalkori Autizmusban szenved. Kapott kódot (BNO) is.
Valami olyasmit találtam nekik ,hogy a gépjármű adó alól kaphatnak mentességet meg talán parkolási igazolványt kérhetnek!?
Van-e tapasztalat erről valakinek?

Vagy van itt olyan topic (gyerek, család, fogyatékosság stb) ahol erre rá tudok kérdezni?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#74189) fokukac


fokukac
nagyúr

na, index.hu helyett telex.hu lesz.

ezt sikerült kitalálni. :)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#74190) erdey_a válasza fokukac (#74189) üzenetére


erdey_a
őstag

már nyomom is a támogatást, köszi hogy szóltál

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#74191) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Támad a pusztító gyilkos kór! Mindenki maradjon otthon. De MINDENKI!
[kép] vs. [kép]

Tudom, tudom, amúgyis meghalnak naponta 100-an, 110-en (csak hasraütöttem), azon felül az a napi plusz egy koronás már igazán nagyon nem kéne hogy meghaljon. Egyetértek. (többi sem kéne) Sőt, akinek az idős beteg 80-90 éves hozzátartozója meghal a korona miatt, annak is nagyon nem mindegy, hogy korona miatt hal meg, vagy végelgyengülésben, autóbalesetben, rablógyilkosságban, combnyaktörésben, gázmérgezésben, stb. A végelgyengülés, az autóbaleset, a rablógyilkosság, a combnyaktörés, a gázmérgezés, stb. ellen miért nem hordunk maszkot, és maradunk otthon, zárjuk be a határokat, iskolákat, korlátozzuk a kijárást, mossuk a kezünket naponta 200x? Statisztika alapján az emberek többsége meg se éri, hogy 84 évesen koronában haljon meg...nem kéne az életre amúgy nagyobb figyelmet fordítani? autóbalesetben, rablógyilkosságban, combnyaktörésben, gázmérgezésben amennyiben nem halnak bele, nem szoktak maradandó károsodást szenvedni? (de)

Ma voltam néhány boltban. Az egyikben ugyan volt mindenkin maszk, de kb. 4 négyzetméteren 12 ember állt a pénztársorban, úgy 10-15 centire egymástól. Én is felteszem a maszkot, rajtam ne múljon, én tüntetőleg megtartom a másfél métert (de minimum egyet), de lassan tényleg ignorálja az összes koronás hírt az ember, mert kezd idegesítően bosszantó lenni. Tudom, *aszé' olvasok indexet..megszokás

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#74192) BlacKSouL válasza BlacKSouL (#74191) üzenetére


BlacKSouL
addikt

sőt, azóta az M4-en is meghalt egy idős krónikus autóvezető... :U

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#74193) fokukac válasza BlacKSouL (#74192) üzenetére


fokukac
nagyúr

nyugodjál már le, csak irígykedsz... elkapnád Te is, ha lenne szociális életed, járnál bulizni, meg ilyenek... :P de majd hamarosan.

de nézt, mit találtam.
tidal-on kerestem egy t.rex számot, amit a baby driver-ben hallottam (Deborah), erre ezt dobta :D
Ez egy együttes. :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#74194) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Reggel jöttem kifelé az egyik bevásárlóközpontnál bringával, erre egy öreglány bal kéz felől pont kijött az ajtón. Hallja hogy gurulok, hangos racsnihang töri meg a csendet. Van még laza húsz méter mire odaérek. Lépésben gurulok tovább. Erre csak elém sétál. Nem értem az ilyen embereket.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#74195) Winner_hun válasza fokukac (#74189) üzenetére


Winner_hun
félisten

:R

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#74196) BlacKSouL válasza fokukac (#74193) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Igen

Nemtom mi az a tidal, a t.rex nálam dinoszaurusz, nemtom mi a baby driver, vagy a deborah, de punciról legalább halvány távoli emlékeim vannak.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#74197) fokukac válasza BlacKSouL (#74196) üzenetére


fokukac
nagyúr

a tidal olyan, mint a spotify, csak jobb a minősége :)
a p*nci meg... a kedvenc zenekarom..! :D
(csak a hangot le kell rajta venni, mert nem igazán rákendroll)

a baby driver egy film. nem is rossz. nézzed meg.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#74198) BlacKSouL válasza fokukac (#74197) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ezekszerint a spotify is valami zenebizbaszoló izé lehet ;] nemtom, mostanában nem nagyon hallgatok, és nem is keresek zenéket. Pedig a zene jó, csak nem mindig van rá hangulat. Én onnan tudom a mélydepressziómat felismerni, hogy nem esik jól zenét hallgatni. Pedig látszólag ugye nem tűnök annak, még magamnak sem.
A puncit előbb jól be kell hangolni, aztán ha nem rákendroll, de bármi menjen csak crescendo legyen. ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#74199) parandroid válasza BlacKSouL (#74198) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Despacito!

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#74200) BlacKSouL válasza parandroid (#74199) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Attól nedvesednek? ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.