Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#73901) Pttypang válasza parandroid (#73900) üzenetére


Pttypang
veterán

Akkor nem vagyok vele elorebb a gordeszkanal. Azzal jarok ebedelni, de van egy 100 meteres terkoves szakasz, amin egy kis talpmasszazst kapok, ha nem akarok annyit se gyalogolni.

Everybody lies.

(#73902) FehérHolló válasza parandroid (#73897) üzenetére


FehérHolló
veterán

köszi szépen!

Skynet is real. It's called Google.

(#73903) fokukac válasza parandroid (#73894) üzenetére


fokukac
nagyúr

örülök, hogy kellemes perceket okoztam a publikumnak a nyugágyammal :D mondjuk kicsit fáj még a könyököm.

esetleg valami képzést tudnál ajánlani? csak, hogy szakszerű legyek legközelebb :P

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#73904) erdey_a válasza fokukac (#73903) üzenetére


erdey_a
őstag

OKJ 21 215 02 ;)

Vérboci

(#73905) ToBeY válasza erdey_a (#73904) üzenetére


ToBeY
nagyúr

(#73906) erdey_a válasza ToBeY (#73905) üzenetére


erdey_a
őstag

van bizony...
amikor a diplomamunkámat készítettem, akkor bukkantam rá.
tudniillik a kovács szakma oktatása volt a "kutatási területem" és akkor egy ilyen szakképzéses listában láttam, hogy évente több ember szerez még mézeskalács készítő szakképesítést is, mint ahányan kovács szakmunkások lesznek, pedig azért ez itt a vas és acél országa. mondjuk ez jó pár éve volt, de nem hinném, hogy ma más a helyzet :DDD

(szerk: gondolom a megváltozott munkaképességűeket képzik át jellemzően ilyesmire, vagy nem tudom)

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#73907) parandroid válasza fokukac (#73903) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem tudom, de én okleveles kerékkötő vagyok, abban tudok segíteni.
De a boci sztorija is cool. :D

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#73908) NoLF


NoLF
addikt

paszmek most jövök rá, 3 hét múlva nősülök.

ki mit ajánl legénykorom maradvány kevés idejére? mondjuk sok lehetőség nincs, napi 12-16 órákat melózom :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#73909) fokukac válasza NoLF (#73908) üzenetére


fokukac
nagyúr

Most jössz rá..? az igen :))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#73910) NoLF válasza fokukac (#73909) üzenetére


NoLF
addikt

ja, hát a sok meló meg a szervezkedés között elveszett az agyam számára a fő információ, hogy ez biz minnyá ittvan :DD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#73911) Tim82 válasza NoLF (#73910) üzenetére


Tim82
nagyúr

Csak nehogy a gyerekkel is így járj. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#73912) tildy válasza NoLF (#73908) üzenetére


tildy
nagyúr

Nohat. Gratulalok igy elore is!

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#73913) gaborbol válasza NoLF (#73908) üzenetére


gaborbol
őstag

"napi 12-16 órákat melózom"

Kikás nyugágy?

Ilyen beosztas mellett orokos lesz. Konyokodre azert figyelj .

Gratulalunk kulonben!

(#73914) tbs válasza NoLF (#73908) üzenetére


tbs
addikt

:C

(#73915) parandroid válasza NoLF (#73908) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Szokj hozzá, hogy nem te tervezel. Örülj, hogy szólt előre.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#73916) fokukac válasza parandroid (#73915) üzenetére


fokukac
nagyúr

A rutin és az évek... :DD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#73917) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Eljutottunk oda, hogy ifonos ismerosok(x, xs) megkernek fotozzak nekik, mert az enyem sokkal jobb kepet csinal(xiaomi mi9t)
Van helyzet amikor valoban, portreban viszont a ifon jobb.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#73918) Thrawn válasza NoLF (#73908) üzenetére


Thrawn
félisten

Gratula! :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#73919) parandroid válasza BlacKSouL (#73917) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha az iphone-nál jobb képet akarok, akkor viszem a tükörreflexes gépet. Bár ilyen az elmúlt egy évben talán 3x fordult elő. Akkor is inkább a teleobjektív miatt volt kérdés, nem a fotó minősége miatt.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#73920) NoLF válasza Thrawn (#73918) üzenetére


NoLF
addikt

köszönöm szépen mindenkinek a részvétnyilvánítást! :) :D :C :Y

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#73921) fokukac válasza NoLF (#73920) üzenetére


fokukac
nagyúr

emléked szívünkben örökké élni fog... :U

;] :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#73922) lenox válasza parandroid (#73919) üzenetére


lenox
veterán

Ezek szerint 3x fenykepeztel az elmult egy evben :). De amugy miert kell tukorreflex egy jo kephez?

(#73923) fokukac


fokukac
nagyúr

az normális, hogy a SwiftKey gyorsítótára 501 MB? egy billentyűzet... mi az istent ment ennyit? néha böngészek animgifeket, lehet, hogy lementi mind? hihetetlen ez is.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#73924) gaborbol válasza fokukac (#73923) üzenetére


gaborbol
őstag

[link]

First, please note that unless you have opted in to use a Microsoft SwiftKey Account on your Android device, all personal and language data generated by Microsoft SwiftKey is stored locally on your device and is never transferred.

Microsoft SwiftKey is designed never to learn from or predict what you enter in a specified password text field. It is up to the website or application you are logging into to build that specification into the field.

However, there are some situations out of our control where your password might be remembered by the prediction engine.

Most mar tudja, hogy tudod. :)

Par eve volt hir, hogy bizonyos HP laptopok ( probook, elitebook)lementik az osszes billentyu leutest, a hankartya driver tesztelese soran veletlenul benne maradt a kod alapjan es az gyujtotte a leuteseket.... egy kodolatlan fajlba lemetve localba. Valami 200 laptopon kellett drivert cserelni.

[ Szerkesztve ]

(#73925) fokukac válasza gaborbol (#73924) üzenetére


fokukac
nagyúr

köszi...
én úgy emlékeztem, a szavaimat a felhőbe szinkronizálja, ezért is lehet több telefonomon ugyanaz a bill (ájfónon meghalnék nélküle, mert a gyári billentyűzeten nem lehet magyarul gépelni)

de hogy miből jött össze fél giga, illetve az hány betű, nem tudom.
töröltem a picsába. mint ahogy a chrome cache-ét is. Igazából azért mentem ebbe a menüpontba, mert állandóan lefagyott és laggolt már a chrome... töröltem a cache-t és kis fürge lett egyből.

---------------

Amúgy jól telik a hétvége. Tegnap felavattam a grillt a te5raszon, és a felénél megérkezett az özönvíz. de akkor is megsütöttem, engem a 2020-as időjárás nem tart vissza :D

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#73926) NoLF válasza fokukac (#73925) üzenetére


NoLF
addikt

ugyanígy jártam, vendégek is jöttek, remek volt, de akkor is megcsináltam.

mára is jön vendég, grill már beizzítva, hát megint ide fog érni a rohadalom, hogy szakadna meg...

de megint megcsinálom, és bent eszünk. fcuk

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#73927) fokukac válasza NoLF (#73926) üzenetére


fokukac
nagyúr

ja igen, nálunk tegnap volt, a radarkép meg mai...

a vasárnap is jó, délelőtt két szembeszomszéd nyírt füvet, most pedig az egyik házbeli szomszéd, a saját kertünkben. Ez egy trásasház, és be van osztva, hogy ki melyik héten takaít/nyírja a füvet.
Nos, nincs egy nyugodt vasárnap délután, soha. A fa-szkalapja most is a vasárnapi szieszta-időt, amikor tényleg nyugi van, na, ezt találta a legalkalmasabbnak erre a tevékenységre.
És már másfél órája csinálja, nem tudom, miért. én egy 50 perc alatt mindig végzek... igazából szeretnék már elköltözni egy tanyára.
Legszívesebben kirándulnék, csak a radarképre ránézve nem tudtam, melyik irányba induljak... :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#73928) NoLF válasza fokukac (#73927) üzenetére


NoLF
addikt

a radarkép alapján mi ma lehet megússzuk, ámbár már fúj, dörög, villámlik, de lehet elmegy mellettünk. sebaj, sör van, tegnap is megcsináltam ernyő alatt a cuccot, ma sem riadok vissza.

fűnyírás tekintetében egyébként a durva anyját a szomszédnak, mert vasárnap tilos...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#73929) tildy


tildy
nagyúr

Tudja esetleg valaki, hogy budapesti 24 h-s jegyhez elég vonatra kiegészítő jegyet venni? Mármint varoshatárig?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#73930) tildy válasza fokukac (#73927) üzenetére


tildy
nagyúr

Kiskunfélegyházán ma megint nem esett…. Tegnap is elkerült. Amúgy nem tudom hogy neked hogy nem sikerül az iPhone-on magyarul gépelni, egyrészt diktálni is lehet, én is azt teszem most, másrészt pedig a szótár feladja az aktuális szavakat, de még akkor is ott a lehetőség hogy hosszan nyomva előhozod a magyar ékezeteket.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#73931) EQMontoya válasza parandroid (#73919) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nekem csak egy komolyabb MILC-em van, de azt is ritkan viszem.

NoLF: 3 het alatt pl. kivaloan lehet venni egy MX5-ot. #kapuzarasipanik. :D

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#73932) ToBeY válasza parandroid (#73919) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én ugyan tavaly elvittem a 700d magammal nyaralásra,de talán kétszer használtam.Inkább a S8 használtam végig. :K

[ Szerkesztve ]

(#73933) parandroid válasza ToBeY (#73932) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mert ti sem fotóztok.

Monti: Nekem egy komolyabb MILF-em van, azt mindig viszem magammal, az ér?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#73934) ToBeY válasza parandroid (#73933) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ha fotózás alatt azt érted,hogy manuálban hosszasan állítom az blendét és a záridőt miközben a másik a 40fokban pózolgat, akkor tényleg nem. :DDD

(#73935) parandroid válasza ToBeY (#73934) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mittudomén, mi a fotózás. Épp tegnap derült ki, hogy én sem csinálom.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#73936) tildy válasza ToBeY (#73932) üzenetére


tildy
nagyúr

Most egy EOS R , meg egy 5D van itt velünk Magyarországon . Ha jobb képeket akarunk , akkor az , ha csak gyorsan megosztani valamit , akkor teló.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#73937) fokukac válasza parandroid (#73935) üzenetére


fokukac
nagyúr

Hát, ha komolyabb MILF-ed van, akkor miért is csinálnád..? :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#73938) NoLF válasza EQMontoya (#73931) üzenetére


NoLF
addikt

szeretnék is, de nem férek el egyikben sem :(
s2000 is kicsi...

marad a traktor :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#73939) fokukac válasza tildy (#73930) üzenetére


fokukac
nagyúr

Kedves Tildy. az okok prózaiak.
Természetesen tudnék rajta magyarul gépelni, de nem akarok, mert nem szeretem az ájfónt. A billentyűzetét sem. Kezdjük ott, hogy alapból az ájfón billentyűzeten nincs kint az alap-nézetben pl. a pont és a vessző, ami, hogyha rendesen, értelmesen, helyesen akarsz írni, nekem perceket vesz el az életemből, mindig külön elő-csalogatni ezeket.
Nyilván van hosszú nyomásra ékezet, én is tudom. A szavak felajánlása általában a magyar nyelvben nem igazán működik, mert ragozunk... A diktálást egyszer próbáltam, úgy 5 éve, de inkább hagytam a francba. Biztos azóta sokat fejlődött.

Amint volt lehetőség 3rd party billentyűzetet installálni, egyből megtettem, és sokkal jobb nekem úgy.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#73940) janos1988


janos1988
addikt

Egy felnőtt BME-n végzett ember, hogy hihet az álomfogóban?! (ami ráadásul gyermekeknek készültek eredetileg)

Vagy én vagyok túlságosan is realista?

Na mindegy... :U

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#73941) bitpork válasza janos1988 (#73940) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

A jó álomfogó az aranymetszés arányait hozza. Mit nem lehet ezen érteni? ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#73942) fokukac válasza janos1988 (#73940) üzenetére


fokukac
nagyúr

mi az az álomfogó...?
(tudom, műveletlen vagyok)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#73944) erdey_a válasza janos1988 (#73940) üzenetére


erdey_a
őstag

egy felnőtt, bármit végzett ember hogyan hihet:
- a homeopátiában
- istenben
- pláne a kettőben egyszerre

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#73945) tope válasza erdey_a (#73944) üzenetére


tope
addikt

Nagy az Isten állatkertje, szokták volt mondani...

Ui: elnézést kérek akit esetleg megbántanék ezzel a kijelentéssel

[ Szerkesztve ]

(#73946) EQMontoya válasza fokukac (#73937) üzenetére


EQMontoya
veterán

Azt is meg lehet ám örökíteni :)

Same rules apply!

(#73947) tildy válasza fokukac (#73939) üzenetére


tildy
nagyúr

Pedig hihetetlenül jól működik a diktálás, ezt a szöveget is azzal írtam.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#73948) Spet válasza erdey_a (#73944) üzenetére


Spet
addikt

Meg a gyíkemberekben, a lapos földben, a politikusban, a földöntúli lényekben stb.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#73949) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Csak szerintem gáz,hogy egy viszonylag drágább monitor-hoz nem fér be egy 1500ft -os displayport kábel a hdmi mellé a dobozba?

(#73950) Spet válasza ToBeY (#73949) üzenetére


Spet
addikt

Kérdezd meg majd az Apfel-t, hogy miért kell megvenni majd külön a töltőt, miért nem fér bele az árba :P

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.