Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#73701) BlacKSouL válasza parandroid (#73697) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Honda civic 8g4d, és city egyik se tartalmazza. Aluhatású műanyag van helyette. De legalább nem szálcsiszolt.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#73702) parandroid válasza BlacKSouL (#73701) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Van az a szint, amikor egy autó már alanyi jogon annyira ocsmány, hogy nincs szükség zongoralakkra.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#73703) EQMontoya válasza parandroid (#73702) üzenetére


EQMontoya
veterán

Pl egy Multipla?

Same rules apply!

(#73704) bitpork válasza EQMontoya (#73703) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Az még valahol vicces. A Rodius. Na az ronda.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#73705) parandroid válasza EQMontoya (#73703) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Fasorban sincs egy Cityhez képest. Amelett kimondottan bájos kis gnóm.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#73706) NoLF válasza parandroid (#73705) üzenetére


NoLF
addikt

Izlesrol vitatkozni olyan, mint...

A faxom, megyek iszok meg egy sort.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#73707) gaborbol


gaborbol
őstag

50 millio + munkanelkuli, 100 eves cegek mennek a lecsoba.

A helyi plazabol hivogatnak az alkalmazottak, hogy menjunk vasarolni, mert csodbe mennek ok is, es mehetnek munkanelkulire.

Tegnap belefutottam az Amazon hirdetesebe, jelentkezz barmifele gyakorlat, oneletrajz nelkul... azonnal.

(#73708) BlacKSouL válasza parandroid (#73705) üzenetére


BlacKSouL
addikt

És még zongoralakkja is van ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#73709) NoLF


NoLF
addikt

Na a mostani hetveget csak sikerult meg jobban elcseszni. Azzal mar megbekeltem, hogy menni kell melozni, specials hely es ragaszkodnak a most vasarnaphoz, dupla berert megyek en, ha kell.

Tegnap este jott a jo hir, hogy nem kell 9re az innen 200km-re levo varosban mennem, hanem 11re.

Ehhez kepest most a vali volgyi pihenonel varom as Assistance-t, hogy megnezzek vajon mi lelte a ceges verdat, mert egyszer csak elment az ereje a palyan es 90nel nem hajlando tobbel menni...

Melo bukta, nekem autoban varakozas adatott a kerteszkedes-sorozgetrs helyett mara. :O

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#73710) Uher válasza NoLF (#73709) üzenetére


Uher
aktív tag

de ha megy az auto, akkor lassan odaerhetnel a celhoz, ott majd megnezi az assistance?

(#73711) fokukac válasza NoLF (#73709) üzenetére


fokukac
nagyúr

tdi?

nekem kétszer csinált ilyet az audi... hogy vészbúódba rakta magát.
egyik sem olyan volt, amit az assistance megcsinál ott helyben.
Egyszer az EGR szelep szállt el
egyszer pedig a részecskeszűrőben egy szenzor.

ui. kitartás. menj egy kört addig kisvasúttal... :K

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#73712) NoLF válasza Uher (#73710) üzenetére


NoLF
addikt

Az a baj nem tudtam, szabad-e vele menni egyaltalan. Kijottem, megoldotta, robogok tovabb, jol elkesve

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#73713) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Zuglóban tud valaki albérletet? ~55 m2, 2 szoba, ha lehet akkor külön WC. 110, max 120k/hó-ig. Végső esetben panel, jobb lenne nem ott. Van egy szobatiszta zseboroszlán, ez sajnos sokaknál kizáró ok... (meg 3 hörcsög, de azok sok vizet nem zavarnak)
Jelenlegi főbérlő úgy gondolta árat emel, mi meg úgy gondoltuk tovább állunk akkor.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#73714) Uher válasza NoLF (#73712) üzenetére


Uher
aktív tag

Ha kivilagitja a motorlampat akkor olyan nagy baj elmeletben nincs, (es most tekintsunk el a kigyullado BMW ktol) hogy le keljen rogton allni.

(#73715) concret_hp válasza Winner_hun (#73713) üzenetére


concret_hp
addikt

lol, most találta ki, hogy árat emel? az is jó üzletembernek tűnik :C mondjuk a 110-120K az a vírus előtt már nem nagyon volt reális, most sztem találhatsz ennyiért.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#73716) rushty


rushty
senior tag

Ma se lehet panasz a nap erejére.

Revolut meghívó pü-ben

(#73717) NoLF válasza Uher (#73714) üzenetére


NoLF
addikt

nem a check engine világított, hanem a szervizt kérő villáskulcs. nem tudtam, mitévő legyek ;)
mindenesetre este 11re sikerült is hazaérnem, 9 előtt tudtam csak elindulni a helyről, hol végül mindent össze kellett pakolnom, és hazahoznom...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#73718) Uher válasza NoLF (#73717) üzenetére


Uher
aktív tag

Akkor ugy mondom ami sargan vilagit abbol nagy baj nem lehet

(#73719) NoLF válasza Uher (#73718) üzenetére


NoLF
addikt

mostmár tudom, sárga angyal is erről tájékoztatott
:C

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#73720) bitpork válasza Uher (#73718) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Azért ezt típusa válogatja :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#73721) tildy


tildy
nagyúr

Emberek! Hogy bírjátok ti ezt a hőséget egész nyáron? :Y :Y :Y

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#73722) 7 válasza tildy (#73721) üzenetére


7
addikt

Amig nem jottetek az orazagba,
egesz kellemes huvos volt :P ;]

(amugy jo, hogy itthon vagytok... az a baj, hogy Bleki megint Magyarorszagon van, es elviszi az osszes kellemesen huvos frontot)

(#73723) EQMontoya válasza tildy (#73721) üzenetére


EQMontoya
veterán

Klimaval. Tegnap amugy nem volt durva, ma tenyleg viszonylag meleg van. De ilyenkor este is lehet kint lenni, poloban.

Same rules apply!

(#73724) Uher válasza bitpork (#73720) üzenetére


Uher
aktív tag

Irtam, hogy a kigyullado BMWk nem jatszanak :)

(#73725) fokukac válasza tildy (#73721) üzenetére


fokukac
nagyúr

Eddig 15-25 fok volt, és eső. május óta, folyamatosan, pár nap kivételével.

Amúgy igen, ma elég erősen bedurrantott a Nap...
Pedig hajnalban volt vagy 16 fok, ami azért jó így júliusban.
aztán 9-kor 23, 10-kor 30 fok...

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#73726) ToBeY válasza tildy (#73721) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Elkísértem anyumat vásárolni reggel,ahogy kitettem a lábam ráment egy nagy felhő a napra és feltámadt a szél! /egész úton azon mérgelődtem,hogy nem igaz nyáron nem tud jó idő lenni. :U

Amúgy most futottam 1:kor egy 6km már egész kellemes volt :K

[ Szerkesztve ]

(#73727) tope válasza tildy (#73721) üzenetére


tope
addikt

Hőség az úgy 30° felett van (van akinek 35°), a mai nap határeset, de így jár aki a szigetországhoz lett már szokva. :D
Otthon elviselhető 25° a lakásban, klíma nélkül a 2. emeleten, de ehhez napközben lehúzva a redőny, és ablakokat csak estefelé nyitom ki, de akkor egész este nyitva van.

UI: Egyébként van bent klíma, durva lenne nélküle az emeleten lapos tető mellett idebent a munkahelyen...

(#73728) Spet válasza tildy (#73721) üzenetére


Spet
addikt

AZ iroda az épület árnyékos oldalán van télen-nyáron. (na meg néha lejutok a Balatonra évente 1-2 napra :P )

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#73729) EQMontoya válasza tope (#73727) üzenetére


EQMontoya
veterán

Estefele hogy nyitsz ablakot?
A meleg tuti nem tud kimenni, mert a befele jovo szunyoginvazio visszatartja. :D

Same rules apply!

(#73730) bitpork válasza Uher (#73724) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Audi is ilyen xar :K Ott villog a sárga pl DPF-nél oszt ha tovább mész akkor elszopja a turbó tengelyt meg beszívja a közepét és akkor gyk gtk lesz a kocsi :)

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#73731) tildy


tildy
nagyúr

Hát nemtudom, napok óta nem merek kimozdulni délután kettő és három között, mert perzsel a nap. Bár lehet ennek is az Alföld az oka! Egy nap volt, amikor esett az eső napközben,Na aznap jó idő volt, mármint hőmérsékletileg. Én nem mondanám határesetnek azt, amikor égeti a lábam a nap, vagy leégek. Tegnap ez utóbbi sikerült. Na de végre nem süt le most annyira tüzesen a nyári nap sugára a jaszsagra , mert idejött egy hatalmas nagy felhő.
Na mire ezt leírtam, már elő is bújt a nap. Most szóljatok hozzá , egész jól bírtam másfél hétig nem rinyáltam a meleg miatt.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#73732) tope válasza EQMontoya (#73729) üzenetére


tope
addikt

Hogy hogy, hát gyorsan, van mindenhol szúnyogháló ;]
Szerencsére elkezdték írtani a dögöket múlt héten végre légi úton is, előtte viszont...

tildy: A nyár az már csak ilyen, van ereje a napnak, bár az tény hamarabb leég az ember, mint 15-20-25 éve, legalábbis ez talán észrevehető.

(#73733) fokukac válasza tildy (#73731) üzenetére


fokukac
nagyúr

"Most szóljatok hozzá , egész jól bírtam másfél hétig nem rinyáltam a meleg miatt."

Talán azért lehet, mert ebben a másfél hétben annyira nem is volt meleg :D
Figyelj, másfél hete volt a szülinapom. Általában azzal szoktam poénkodni, hogy mit kérsz szülinapodra? Hidegfrontot... Na, hát idén bejött. 14 fokban ültünk az étteremben, másnap pedig szintén szarrá áztunk. Sőt, napokon át esett, és most hétvégén is esett, lehűlt, stb.
De azért júliusban a 30+ az alap.
Ész szerintem már 10-kor is brutálisan süt a Nap, és délután 4-ig ne menj ki, ha érzékeny vagy rá.

Viszont van jó hír is: lesz kémiai szúnyogírtás megint. [link]
Voltam hétvégén a nagyszüleimnél Hegyalján, ennyi szúnyog még sosem volt, mióta élek. És fényes nappal is csípnek. Felhőben jönnek. Kiszálltam a kocsiból, egy percen belül megcsípett három. A sok eső hatása...
mondom, május közepe óta itt monszun volt.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#73734) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Na. Nyár közepén meleg van? AKÁR 30 fok is lehet? Azta.
Hát ez borzasztó. Legalább 1000 éve nem volt meleg nyáron..
Amúgy az adria kellemes, éjjel hűvös, nappal napos, meleg. Nincs hőség, nincs tömeg, a víz lassan melegszik. Főszezon van már? Vagy még várjak?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#73735) fokukac válasza BlacKSouL (#73734) üzenetére


fokukac
nagyúr

Te azóta ott vagy?
egy igazi életművész... :K

De jön még kutyára dér... :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#73736) tildy válasza fokukac (#73733) üzenetére


tildy
nagyúr

De, volt. Ha hűvös lett volna vettem volna nadrágot , pulcsit . Erre max egy nap volt szükség .
Nem tudom mi van itt, de anno emlekszem mikor hazajöttünk a görögöktől , ahol 33 fok volt , ott nem volt olyan meleg , mint akkor itt. Itt égetett a nap.
Nem vagyunk mi már ehhez hozzászokva lehet ;)
A gyerekeim kb egy nap kivételével nem pancsoltak, anyum meg ott szörnyűlködik, hogy mennek a jéghideg vízbe ( fúrt kutunk van, azzal töltjük a gyerekeknek a kis felfújható medencét )
Na szóval meleg volt az elmúlt napokban is. De ami most jön az hőség 😱
15-én mikor jöttünk , szinten nem fáztunk😉 Node ‘nyaralunk’ nyaraláskor meg nem számit a meleg . Kar, hogy nem valami strand vagy tengerpart mellett suttetem a hasam , az azért mégis más lenne .
Amúgy tényleg lehet én szoktam el tőle, ha 30 fok ennyire kicsinál.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#73737) fokukac válasza tildy (#73736) üzenetére


fokukac
nagyúr

A dolgot árnyalja, hogy Te 17 fokban sem fázol pulcsi nélkül... :P
amúgy adja magát a kérdés, amit minden évben felteszek: júliusban mit vársz a magyar ugaron? :)
ez ilyen. Gyere szeptemberben, akkor már mérsékeltebb a felmelegedés...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#73738) ToBeY válasza fokukac (#73737) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Vagy Januárban kell hazalátogatni akkor általában kellemes hűvös szokott lenni. :K

(#73739) NoLF válasza NoLF (#73717) üzenetére


NoLF
addikt

Ma ismet eljottem megcsinalni ezt a helyet, ezuttal sikerult. A multkoribol okilva most melo ELOTT elmentwm uszni egyet a Balcsiban, hisz ugyse vegzek soha.

Ebbol lett az, hogy reggel is uszni fogok ugyanis siofokon megalltam mert tul faradt vagyok hazamenni es holnap Gyorben kezdek, igy megalszom itt.

a varosbol nem sokat lattam...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#73740) EQMontoya válasza NoLF (#73739) üzenetére


EQMontoya
veterán

En penteken megyek Gyorbe, nem iszunk egy sort? :D

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#73741) tildy válasza fokukac (#73737) üzenetére


tildy
nagyúr

Valóban. 17 fok kellemes rövidujjús idő.
Kinn aludtunk ejjel a fiammal egy sátorban , itt se volt hideg . Még nincs 7 óra és már 21 fok van.

Mellesleg visszahozta a satrazas a régi szép emlékeket , hisz nagyjából így kezdődött Esmeinnel a kapcsolatunk. Ráadásul ph! tábor .

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#73742) MT90


MT90
csendes tag

Szép napot mindenkinek!
Lenne egy olyan kérdésem, hogy valahol vissza lehet nézni az idei csapadékmennyiséget január 1-től kezdve a mai napig, napi bontásban? Találtam egy grafikont vagyis mappa-szerűséget, csak arról nem nagyon lehet rendesen leolvasni.

Köszönöm a segítséget.

(#73743) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Vírusteszt utazási iroda szemszögéből, alul a régebbi: [link]
Ez a rész tetszik:
"A tesztekhez a határon az eredeti számlát is be kell mutatni, mert már a bulgároknál a határ előtt nagyban árulják feketén a hamis teszteket és rájöttek a görögök."

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#73744) kraftxld válasza BlacKSouL (#73743) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Én épp ma fizettem ki úgy 170 ezer forintnyi helyi dollárt 4 db tesztért mert az Emirates szerint már kötelező. Lehet meg se érkezik az eredmény a szombati induláshoz, és a bécsi csatlakozásra már le is jár a 96 óra :W
Elgondolkoztam én is a PhotoShop-on, mert elég jó órabér jön ki belőle.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#73745) NoLF válasza EQMontoya (#73740) üzenetére


NoLF
addikt

Azt mondod maradjak addig? :DDD

Amugy nem mentem megse, lefujtak ma reggelre. Ugyhogy szabad a nap, hideg ital, Balaton, csocsok. A telomat szerintem atiranyitottam meg tegnap... Ooops! :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#73746) fokukac válasza NoLF (#73745) üzenetére


fokukac
nagyúr

Csöcsök? Hol?
:C :K

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#73747) erdey_a válasza fokukac (#73746) üzenetére


erdey_a
őstag

gondolom térdmagasságban :D

Vérboci

(#73748) tope válasza fokukac (#73746) üzenetére


tope
addikt

(#73749) rushty válasza tope (#73748) üzenetére


rushty
senior tag

[link]

Revolut meghívó pü-ben

(#73750) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Változott az értesítési ikonok dizájnja?

Aláírás (nem kötelező megadni)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.