Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#74351) FehérHolló válasza BlacKSouL (#74350) üzenetére


FehérHolló
veterán

érintve érzed magad?

Skynet is real. It's called Google.

(#74352) rushty válasza BlacKSouL (#74350) üzenetére


rushty
senior tag

Csinálják a 4 fal között, ne az utszán.

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#74353) Lortech válasza FehérHolló (#74351) üzenetére


Lortech
addikt

Majd akkor fogja, ha kitermelődik egy pár Tájszonka azt' megcsapják.

Thank you to god for making me an atheist

(#74354) bitpork válasza NoLF (#74349) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Az utána jónak tűnik - előtte sajnos apumat kell kórházba hoznomvinnem vizsgálatra!
Adatlapomon fenn a számom, nyomj egy üzit amikor látod és megyek érted ahova mondod :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#74355) NoLF válasza bitpork (#74354) üzenetére


NoLF
addikt

rendben ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#74356) trialboj


trialboj
őstag

Hello,

Van itt debreceni, akit érdekel esetleg Sebestyén Balázs mai előadása? Kölcsey Központ
4026 Debrecen, Hunyadi u. 1-3.


Akikkel mentem volna ma reggel mondták le, 90% hogy nem találok más valakit, viszonylag messziről mentünk volna, egyedül nem megyek.
3 jegyről van szó, 2 egymás mellé, 1 kicsit hátrébb, a középső K részre.

Akit érdekel írjon privátot, a jegyeket ingyen adom!

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#74357) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Kezdjek már izgulni, vagy ez még elviselhető? (ssdok 1.5.6.0)

Sajnos kicsi a mérete, és bizony 5 % körül mozog a szabad hely, szóval már megvettem az utódját, de még mindig nem költöztem át...

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#74358) NoLF válasza BlacKSouL (#74357) üzenetére


NoLF
addikt

én biztos nem izgulnék. menjen csak, amíg meg nem döglik :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#74359) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Üdv! Nem találtam erre utaló infót sehol, de hátha más igen. Van ez a 23 órás zárás szórakozóhelyeken. Ez vajon zártkörű rendezvényekre is vonatkozik? Mert van, amit akkor így oldanánk meg, 23 óra előtt is, után is csak ugyanazok az emberek, semmi külsős. Vagy ez teljesen halott gondolat?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#74360) erdey_a válasza Dilikutya (#74359) üzenetére


erdey_a
őstag

keresed a kiskaput, a TEK meg majd rádrugja a nagyot ;)

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#74361) concret_hp válasza BlacKSouL (#74357) üzenetére


concret_hp
addikt

atlag 2.5 orat megy / power on?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#74362) fokukac válasza erdey_a (#74360) üzenetére


fokukac
nagyúr

a vírus 23 óra után már nem tud fertőzni, mert pizsamaidő van! :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#74363) gaborbol válasza concret_hp (#74361) üzenetére


gaborbol
őstag

Power on count az a bekapcsolas szam kikapcsolt allapotbol. Windows energia gazdalkodas beallitasa barmire kepes. Mult heten lattam gepet orvosnal ott a hdd suspend 0 minute idle volt meg adva, power on count 39.000 :)

Az a 679 nap power on time siman lehet 5-6+ ev hasznalalatanak eredmenye.

[ Szerkesztve ]

(#74364) Tothgera30 válasza BlacKSouL (#74357) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Ez még nem ok az aggodalomra. Még nem találkoztam halott SSD-vel, pedig van olyan ismerősöm aki három éve folyamatosan teleírja.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#74365) Tim82 válasza Tothgera30 (#74364) üzenetére


Tim82
nagyúr

De jó neked. Én már találkoztam párral, viszont jellemzően inkább a vezérlő halálozik el, azt meg nem fogja semmilyen SSD-kondi csekkoló program kimutatni előre.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#74366) fokukac válasza gaborbol (#74363) üzenetére


fokukac
nagyúr

nekem volt egy olyan green WD vinyóm, amin elfelejtettem kikapcsolni ezt a parkoltatást, és már az volt az alapbeállítása.
Mire olvastam róla, hogy van ilyen, már belekerült valami 200 ezer (!) parkoltatás :D
Mondták a szaktopicban, hogy húúúú, az nagyon sok, csoda, hogy még él....
aztán nyugdíjaztam a vinyót (backup vinyó lett a fiókban), de még mindig semmi baja.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#74367) concret_hp válasza gaborbol (#74363) üzenetére


concret_hp
addikt

jo de egy ssd-t tipikusan sose kapcsolsz ki szerinte, foleg ha azon van az oprencer is.

nemtom a 2.5 ora sok v keves, nekem sokszor ilyen 10 orakat megy a gep ujrainditas nelkul

vagy fullba vagy sehogy :D

(#74368) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Igen, kb 5-6 eve mukodik errol a win, es igen, kb napi atlag 2-3 orat megy. Van hogy semmit, van hogy egesz nap ugy 9-tol este 10-ig.
Ezalatt majdnem linearisan csokkent az ssdok szerint az elettartama, talan most hogy nagyon keves a hely kicsit gyorsabban.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#74369) fokukac válasza BlacKSouL (#74368) üzenetére


fokukac
nagyúr

hogy ha zavar, hogy még nem ment tönkre, szí@esen átmegyünk, és rövidre zárjuk neked :D :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#74370) NoLF válasza fokukac (#74369) üzenetére


NoLF
addikt

Vagy ha ad egy teamviewer azonositot es jelszot, elintezzuk tavolrol is :DDD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#74371) BlacKSouL válasza fokukac (#74369) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Városnézésen se voltatok még, pedig

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#74372) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Másnál is megjelentek a poloskák?Ma eddig 3-4 dobtam ki. :(((

(#74373) kraftxld válasza ToBeY (#74372) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Jaja, a gyárban is volt kettő, ki akartam őket pöckölni az ablakon de bebújtak a radiátorba.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#74374) NoLF válasza ToBeY (#74372) üzenetére


NoLF
addikt

nyaralóm kertjében 70et irtottam ki múlt hétvégén, felzabálták az összes paradicsom és padlizsántermést...

itt a 20kerben nincs egy sem. itt viszont a macskánk (!!!) eszi le a paradicsomot a bokorról...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#74375) fokukac válasza NoLF (#74374) üzenetére


fokukac
nagyúr

lehet, hogy miattuk érik ilyen lassan a paradicsomom..

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#74376) NoLF válasza fokukac (#74375) üzenetére


NoLF
addikt

elég gyorsan észre lehet venni, ha poloskatámadás érte a bokrot, mert lerohad a g.cibe...

ha már volt rajta pari, akkor elfeketedik és elfonnyad-lerohad. a ház kertjében így is lett vagy 6-7 kiló összesen, már paradicsomokkal álmodok :D de a nyaralómban egy darabot sikerült leszedni összesen. :(

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#74377) Tothgera30 válasza Tim82 (#74365) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Utóbb időben Goldenfir-től kezdve Samsung Evo-kon és Kingston HyperX Fury-kon át minden volt a kezem alatt, de semmi hiba. Mondanám hogy saját cuccaimra ahogy a nagy könyvben meg van írva, úgy vigyázok, de más tuti nem.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#74378) Tim82 válasza Tothgera30 (#74377) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem attól függ, mennyire "vigyázol a cuccaidra".

Nekem 3-4 régebbi Intel SSD is halt meg, meg egy két régebbi JMicron vezérlős kínai. Érdekes módon a nagyon rossz sajtójú, vagy 9 éves OCZ Vertex 2 bezzeg vígan működik.

Az utóbbi 5-6 évben gyártott SSD-kből nálam sem pusztult még meg egy darab sem, pedig van itthon több Samsung, Kingston, Crucial, Micron, Hynix SSD is.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#74379) parandroid válasza Tim82 (#74378) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem kell túlspilázni, nekem valami ezer éves samsung van 24/7-es üzemben vagy 7-8 éve, már a második éve, volt már, hogy véletlenül teleraktam, többször is. Teszi a dolgát, ha meghal, akkor sincs semmi, csak a rendszer van rajta, rághostolom egy másikra az image-et. Rég kiszolgálta az idejét, de elpusztíthatatlan, pedig akkoriban is olcsó volt. Amúgy ezekből az első szezonos samsung evokból nekem sem halt meg még soha egy sem, pedig megy a családban pár. A legfiatalabb is több ötévesnél, szerintem, mert amit néhány éve utoljára vettem, az is már használt volt.

Nolfi: Nálunk a kutya lopkodta a paprikát (labrador-vizsla). Körülnézett, ha úgy látta, nem látja senki, egy ugrással bent volt a kertben (nem volt magas a kerítés, mert tudta, hogy tilos), óvatosan odatipegett, leszedett egy nagyobb paprikát, óvatosan ki, hopp, kerítés, majd jóízűen elfogyasztotta. Többször is rajtakaptuk, de nem volt szívem lebuktatni, vagy leszidni, annyira óvatos volt.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#74380) Pacák válasza Dilikutya (#74359) üzenetére


Pacák
senior tag

Én csak simán kibérelnék a privát bulimhoz egy kulcsos házat a világ vége előtt egy kicsivel, ahol még a fehér holló se jár. :DDD Például: [link]

Nuclear launch detected

(#74381) bobsys válasza BlacKSouL (#74368) üzenetére


bobsys
addikt

Birni fogja az meg, az enyemen VM-ek mennek 24/7

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#74382) Dilikutya válasza erdey_a (#74360) üzenetére


Dilikutya
félisten

Tudom, de attól még faszság. Pl. lagzikat is lehet 23-ig tartani, és ott is garantáltan ugyanazok vannak bent 23 előtt és után is, max utána már egyre kevesebben. Aki délutántól 23 óráig olyan hülye, hogy nem képes megfertőződni, az reménytelen eset, hagyni kell egészségben meghalni, mert 23 után sem lesz beteg. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#74383) tbs


tbs
addikt

sidenote: ma voltam a velem egykoru gyermekkori baratom temetesen. persze volt "alapbetegsege" is... a jelenlevo kb. 100emberes tomegben 8-10 maszkos volt.

(#74384) parandroid válasza tbs (#74383) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Koronaáldozat?

Amúgy ma Katica is hamarabb hazajött a melóból. Nagyobbik lány egy hete nem jár iskolába, mert az egyiknosztálytársuknkoronás lett. Ma felhívták az eü hivataltól, hogy neki is csináltatnia kell tesztet, addig maradjon otthon, és van-e valaki a kontaktjai között, aki gyerekekkel, vagy idősekkel érintkezik, mert addig ő sem mehet dolgozni. Egyelőre nem karantén, a tesztje eredményétől függ. Kért időpontot a tesztre, egyelőre válaszra vár, utána 24 órán belül lesz eredmény. Ha pozitív, akkor karantén az egész családnak. Ja, a kisebbik lány addig is járhat suliba, meg én is dolgozni, csak Katicának van szünet. Neki meg amúgy is távoktatása van egy hete.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#74385) erdey_a válasza tbs (#74383) üzenetére


erdey_a
őstag

a kérdés az, hogy hánynak szóltál emiatt?
személyesen én sem voltam a múlt héten nagy hős, de aztán este a lányom táncos szülői csoportjába beírtam, hogy legyen szíves mindenki betartani a maszkviselést, pláne mikor az öltözőben annyira megy a tömörülés, hogy lassan óvszert kell húznom, ha nem akarok valakinek gyereket csinálni.
azóta javult is a maszkviselési fegyelem, viszont 10 anyukából 8 már nem köszön :DDD

Vérboci

(#74386) NoLF válasza erdey_a (#74385) üzenetére


NoLF
addikt

Van a 8bol olyan, akiert kar?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#74387) FehérHolló válasza erdey_a (#74385) üzenetére


FehérHolló
veterán

azért a kislányok öltözője és az óvszer eléggé vad képzettársítás.

Skynet is real. It's called Google.

(#74388) erdey_a válasza NoLF (#74386) üzenetére


erdey_a
őstag

nincs :D

FehérHolló: jogos, de nyilván az anyuka / MILF vonalon gondolkoztam :B

Vérboci

(#74389) NoLF válasza erdey_a (#74388) üzenetére


NoLF
addikt

akkor nincs miért aggódni, sőt :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#74390) EQMontoya válasza erdey_a (#74388) üzenetére


EQMontoya
veterán

Milyen katolikus vagy Te?! :DDD (bocsanat, gyorsan el is hatarolodom magamtol)

Same rules apply!

(#74391) erdey_a válasza EQMontoya (#74390) üzenetére


erdey_a
őstag

hát semmilyen :D

Vérboci

(#74392) parandroid válasza EQMontoya (#74390) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem fiú-öltözőről volt szó, pláne nem sekrestyéről, szóval nem is értem a felvetést.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#74393) EQMontoya válasza parandroid (#74392) üzenetére


EQMontoya
veterán

Jogos. Az Origo finoman szolva balul elsult uj(j)at mutatos kampanyara mondtam a multkor, hogy kedves partunk es kormanyunk a fiatalok fele szeretne epp nyitni, de ebben lathatoan csak a plebanos uraknak van tapasztalata kozuluk. ;]

Same rules apply!

(#74394) fokukac válasza erdey_a (#74385) üzenetére


fokukac
nagyúr

hajrá Boci! :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#74395) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Máma fülemen a telefon, megy rizsa ezerrel. Végzek elveszem a fejemtől látom valami fura. Keresztbe repedt a ganyé amoled feletti üveg :((( Nem mondhatnám h őszinte a mosolyom...

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#74396) Tothgera30 válasza bitpork (#74395) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Azt hogy? Vagy már meg volt reccsenve?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#74397) bitpork válasza Tothgera30 (#74396) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ha tudnám bírnék aludni... fólia, szilikontok 2 éve rajta soha nem volt leejtve. Fajtalankodik velem az idegesség.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#74398) Tothgera30 válasza bitpork (#74397) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Sajnos ez benne van, mégiscsak egy olyan eszköz, ami klotyóra is elkísér. Enyémen vastag üvegfólia iPaky tok, ezerszer esett már le. Mégis egyszer kivettem a zsebemből, fel akartam oldani, akkor repedt ketté. Emiatt sem veszek "drága telefont".

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#74399) bitpork válasza Tothgera30 (#74398) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Nem az ára az elsődleges hanem h meló eszköz- 8 e-mail, bank, minden pici lópiccoló rajta és most nem mén rendesen :W Költözhetek ha találok valamit helyette.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#74400) concret_hp válasza bitpork (#74399) üzenetére


concret_hp
addikt

költözés vicces level: egyszerre költözöl másik telóra és másik számítóra :DD

vagy fullba vagy sehogy :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.