Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#73401) bobsys válasza tildy (#73398) üzenetére


bobsys
addikt

Es ha nincs benne a magyar utonev konyvben az miert baj?

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#73402) rushty válasza bitpork (#73367) üzenetére


rushty
senior tag

Mennyi van most? 28 volt tegnaplett belőle 27. :(((

Revolut meghívó pü-ben

(#73403) rushty válasza 66zio (#73397) üzenetére


rushty
senior tag

Erik Kirk? Soknak tűnik.

Revolut meghívó pü-ben

(#73404) tildy válasza bobsys (#73401) üzenetére


tildy
nagyúr

Hat ha csak Esmeinen mulna, akkor meg igazad is lehetne, az o kedvence a Kahless , meg a Kirk .
( NA innet nem nehez kitalalni, melyik sorozat a kedvence)

En vagyok az, aki ragaszkodik ahhoz, hogy csak olyat, ami otthon is benne van. Ki tudja hol kotunk ki a vegen. Ha mar van lehetosegunk valasztani, akkor legyen egy ami ott is nyugodtan adhato, meg egy itt is. Mivel mindkettonk csaladneve a top 3-ban benne van, ezert valami kis csavar kell azert bele, szoval nem igazan vagyunk oda a tucatnevekert. Most komolyan, el tud valaki minket kepzelni egy Oliver-rel, vagy akar Daviddal?

David, Balazs, Bence, Adam, Mate, Dominik ( itt eleg csak a brit politikara nezni) Oliver abszolut szoba sem johet.

De multkor Mar jokat nevettem az Apollo, a Dzsingiz, meg Kán neveken, meg ha ez utobbira fel is csillant a ferj szeme! Krsztian , Kristof tiltolistan van nala.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#73405) Tim82 válasza lenox (#73396) üzenetére


Tim82
nagyúr

A Xenosról jut eszembe: ha fiú, akkor lehetne Nurgle, Khorne vagy Tzeentch. Ha lány lesz, akkor lehetne Slaanesh.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#73406) BlacKSouL válasza BlacKSouL (#73349) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Csapás csapás hátán. Mondomén. [link]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#73407) parandroid válasza Tim82 (#73405) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én a Sylvanas / Illidan vonalon indulnék. Esetleg Azirafael, vagy mindjárt Lucifer. Örök klaszikus. És lehetne Lucy-nek becézni!

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#73408) gaborbol válasza tildy (#73404) üzenetére


gaborbol
őstag

Felesegem itteni, en elengedtem a magyar neveket konnyeden.
Az, hogy esetleg majd egyszer minek hivjak oket odahaza, tok lenyegtelen.

Attol se tobb se kevesebb magyarok nem lesznek. Mar a szuleim generacioja is edzodott a Dallas, Izaura es egyebb nivos sorozatokon, nem jelet problemat kimondani nekik barmit.

Valamelyik bolta elottem volt meg egy ugyfel. Nezi, nezi a penztaros nevet a kituzon, kerdezi tole.

Ne haragudjon, mi az on neve, hogyan kell ejteni, meg sosem lattam ezt a nevet.

Elvira lenne, csak amikor szulettem anyam nem tudta rendesen lebetuzni. Ez meg a masik vege.

[ Szerkesztve ]

(#73409) tildy válasza gaborbol (#73408) üzenetére


tildy
nagyúr

Akkor mond ezt ki, anelkul hogy utananeznel:
Caoimhghín
Caoimhe
Siobhán
Aoife
:DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#73410) concret_hp válasza gaborbol (#73408) üzenetére


concret_hp
addikt

uccsó sor :Y :W :C

vagy fullba vagy sehogy :D

(#73411) BlacKSouL válasza tildy (#73409) üzenetére


BlacKSouL
addikt

[link] :P

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#73412) Tim82 válasza parandroid (#73407) üzenetére


Tim82
nagyúr

Akkor már legyen klasszikus alapján: Vakarék vagy Rohadék.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#73413) gaborbol válasza tildy (#73409) üzenetére


gaborbol
őstag

A nevek kulon kategoria, bejon a hibajegy es nem tudom eldonteni, hogy ferfi vagy no az illeto.
Kerdezem itteni szuletesu munkatatsamat, o sem tudja. Talan no, de lehet ferfi is. Es hogy kell ejteni?
Passz.

Most hivd fel az ugyfel irodajat, es kerd meg a kezelot, hogy kapcsolja. :D
Erre van a betuzze kerem.

Kulonben is ir neveket irtal, ezek meg nem jottek szembe Baltimore-ba.

(#73414) Spet válasza kraftxld (#73386) üzenetére


Spet
addikt

Más dolog, hogy a magyar nyelvtan szerint a zs/gy egy karakternek minősül mostantól?

Úgy látszik majd változtatnom kell a keresztrejtvény kitöltési szokáson...

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#73415) tildy válasza BlacKSouL (#73411) üzenetére


tildy
nagyúr

Oke , te nyertel;)

Gaborbol : itt azért a Siobhan meg a Maireid gyakori , de a Kevint azért inkább itteni írással írják .( Az első név kiejtése az)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#73416) fokukac


fokukac
nagyúr

Szerintem legyen José Armandó!
Az férfias is, nemzetközi is, a Vad angyal után már az öregek is ki tudják mondani, és az Armandó tuti benne van az utónévkönyvben is, mert hallottam Tiszapüspöki strandon egy kedves, 19 éves nemzetiségi családanyát így szólítani a gyermekét... :D

Ui. ja, és nem Balázs. ;] ez a legfontosabb, ugye

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#73417) erdey_a válasza fokukac (#73416) üzenetére


erdey_a
őstag

nem lehet ékezetes, hát nem érted? ;]

Vérboci

(#73418) fokukac válasza erdey_a (#73417) üzenetére


fokukac
nagyúr

ja, bocsi. akkor Jose. :D

-------

De más téma. Vidám hírek kis hazánkból: fejenként 1000 (azaz ezer) Ft jutalmat kaptak a pedagógusok VEszprém megyében! [link]

Mert fontos a kiművelt emberfő..! A magyar állam a motiváció nagymestere...
eszem megáll, de tényleg.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#73419) erdey_a válasza fokukac (#73418) üzenetére


erdey_a
őstag

Aki a kicsit nem becsüli, a nagyot nem érdemli!
Közéjük is lövethettek volna...

Vérboci

(#73420) tildy válasza fokukac (#73416) üzenetére


tildy
nagyúr

Hidd el nem szemelyed elleni tamadas :) Kerdezd csak meg tbs-t is.
Ez van, vannak nevek amit a hatam kozepere sem kivanok, amivel kb ki lehet kergetni a vilagbol. Ilyen nekem a Balazs, Bence, David, Oliver, esmeinnek meg a Krisztian/Kristof. Modnhatni instant valook:D

Meg amugy meg az Armando mindig jobb, mint az Amondo, ami szinten adhato. Bemutatkozna: Nagy Amondo vagyok.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#73421) tildy


tildy
nagyúr

Amugy azt lattatok, hogy a nemzeti konzultacion oldalan elerhetoek voltak kornyezeti valtozok? ( env variables), adatbazisjelszo stb? Mondjuk nem tudom mivel nezte meg, arra nem jottem ra,

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#73422) fokukac válasza tildy (#73420) üzenetére


fokukac
nagyúr

Tudom... nem vagy egy egyszerű eset...
ui. Képzeld, van egy barátom, akinek a vezetékneve Balázs, a keresztneve pedig Bence... tiszta mák, hogy nem ismered :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#73423) parandroid válasza fokukac (#73422) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez vicces, mert én meg egy Dávid Olivért ismerek. :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#73424) tildy válasza parandroid (#73423) üzenetére


tildy
nagyúr

Nekem is van hasonlo nevu ismerosom, sosem tudom eldonteni, hogy most akkor angolul irja le a envet, mvagy magyarul, szoval Peternek vagy Balazsnak hivjam?

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#73425) FehérHolló válasza fokukac (#73422) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nálunk van Balázs Bence és Bence Balázs is. Ráadásul angol a céges nyelv. Ember legyen a talpán, aki nem keveri őket össze email címzéskor.

Meg most jött hozzánk egy Tamás János Géza. Őszintén, nem tudom, hogy melyik a vezetékneve.

Skynet is real. It's called Google.

(#73426) rushty


rushty
senior tag

Egy jó lány név: Inna ;]

Revolut meghívó pü-ben

(#73427) concret_hp válasza FehérHolló (#73425) üzenetére


concret_hp
addikt

nekem Tibor Győző kollágám volt (volt aki Tibinek hívtak, volt aki győzőnek ő meg hallgatott mindkettőre és egyikért se szólt :C), meg Ádám Viktor Krisztián :D

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#73428) NoLF


NoLF
addikt

Létezik Sándor Lóránt is... :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#73429) bobsys


bobsys
addikt

Nehez megszokni, hogy reggel fel otkor mar vilagos van, nem birok aludni tole.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#73430) ToBeY válasza bobsys (#73429) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én sem tudok világosban aludni,de van az redőny nevük dolog,azt szoktam használni,sokat segít :P :K

(#73431) erdey_a válasza ToBeY (#73430) üzenetére


erdey_a
őstag

cserébe nem jön be friss levegő se...
de ezért van a zsaluzia nevű találmány ;)

Vérboci

(#73432) bobsys válasza ToBeY (#73430) üzenetére


bobsys
addikt

Van redony persze, de nem szeretem teljesen lehuzni, mert akkor meg olyan sotet van, hogy amiatt nem tudok aludni :), egy kis utcai feny szeretem ha bejon, de regellre mar zavaro

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#73433) 7 válasza bobsys (#73432) üzenetére


7
addikt

Automata redony :D

Egyebkent attol fuggoen, hogy mennyire szamitok vilagosra, meg meddig tervezek aludni, valtozo mertekben engedem le. Nyilvan ha teljesen lent van, akkor csak nagyon keves helyen szurodik be a feny, de ha kicsit logo helyzetben van, akkor a lyukakon es az alul marado tetszoleges nagysagu resen attoro fennyel egesz jol lehet jatszani, es este + reggel is pont megfelelo.

(#73434) Tim82 válasza rushty (#73426) üzenetére


Tim82
nagyúr

Tudok még jobbat: Ómond.

Ősmagyar lánynév. ;]

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#73435) fokukac válasza Tim82 (#73434) üzenetére


fokukac
nagyúr

...Ómond, Te milyen nevet választanál..?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#73436) e=mc² válasza fokukac (#73435) üzenetére


e=mc²
őstag

Árpádné Pehely

Ambulimax Provider

(#73437) Tim82 válasza fokukac (#73435) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ugyehogyugye.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#73438) rushty válasza e=mc² (#73436) üzenetére


rushty
senior tag

Kombiné nevek a legjobbak, csak ahhoz kell egy kor.

Revolut meghívó pü-ben

(#73439) tildy válasza bobsys (#73432) üzenetére


tildy
nagyúr

De jo, feletek legalabb van redony. En annyira hianyolom itt, meg ezeket a kifele nyilo ablakokat is.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#73440) ToBeY válasza bobsys (#73432) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ismét belga az a baj c száma jut eszembe. :D
Ha világos van és nem tudok aludni az baj,ha túl sötét van, nah az is baj

(#73441) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

A határok még nyitva vannak...
Gazdasággal mizu? Dübörög?
Mehetek liszté' cukoré'? Holnap zárás?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#73442) erdey_a válasza BlacKSouL (#73441) üzenetére


erdey_a
őstag

speciel ma az aldiban nem volt liszt...
kezdhetsz aggódni

Vérboci

(#73443) BlacKSouL válasza erdey_a (#73442) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Aggódok, mert még a környéken sincs aldi, szóval nem is tudok odamenni liszté' ami nincs. Maszkkal gondolom nem lesz probléma, úgyse hordja senki. Cukor még van itthon, ha holnap leállítják az országot, megint kibírom míg az idős, súlyos krónikus betegek tömeges megbetegedése előtti fázisa eljut a tetőzésbe. Most akkor ha már július közepén leállítanak megint mindent, akkor ez eltart mondjuk októberig, akkor majd jön az influenza, a nátha, a göthő, a hurut, vagyis a millió potenciális koronagyanús, muszáj lesz meghosszabbítani, tesztelni úgyse fognak, meddig lesz korlátozás? Májusig? Vagy a gazdaság miatt muszáj lesz az influenzaszezon közepén feloldani?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#73444) fokukac válasza Tim82 (#73437) üzenetére


fokukac
nagyúr

Olynehééééééz
a választááááááás....

(ui. szerintem legyen viktor. azzal nem lehet baj. az egy biztos választás ezekben a nehéz évtizedekben :D )

@Boci: már elfogyott az a 100 kiló liszt, amit a múltkor vettél..? :D

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#73445) parandroid válasza bobsys (#73429) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem vagy elég fáradt.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#73446) rushty válasza BlacKSouL (#73443) üzenetére


rushty
senior tag

éboltban, tömegközlekedésin mindenki előszedi a maszkot

Revolut meghívó pü-ben

(#73447) fokukac válasza 7 (#73433) üzenetére


fokukac
nagyúr

igen, ez így van - kivéve, ha az ablak tájolása olyan, hogy a Nap pontosan szemben kel fel ilyenkor nyáron, mint pl. a mi lakásunkban. Ha egy-két sor luk is marad szabadon, máris nagytotálban besüt a Nap, és beragyogja a szobát, akár egy sornyi kis lukon keresztül is. 5 óra 20-kor.
Ezzel én is először a mostani lakásunkban szembesültem. Augusztus-szeptemberben már nem olyan durva, mint ilyenkor.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#73448) parandroid válasza fokukac (#73447) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha már úgyis felébredtetek, akkor nyomás ki egy körre, legalább még nincs olyan meleg.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#73449) fokukac válasza parandroid (#73448) üzenetére


fokukac
nagyúr

de ha 1-kor vagy 2-kor feküdtünk le, akkor olyankor még picikét álmosak vagyunk... :K

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#73450) parandroid válasza fokukac (#73449) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha az lennél, nem ébrednél fel arra, hogy süt a nap. Naponta 2x alszok kb 3-4 órát, este még világosban alszok el 10 körül (kicsit nyugatabbra vagyunk), délután meg pláne, semmi gondom nincs vele. Igazából le sem kellene hozzá feküdni, ülve is menne. :D Ha szabadnapos vagyok, simán alszok reggel 8-ig. Se függöny, se redőny nincs az ablakon.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.