Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11551) 7 válasza tildy (#11548) üzenetére


7
addikt

Tudok egy jó kínai kajáldát a XVI. kerületben, a város másik felén, illetve tudok még ajánlani egy XIV. kerületi pizzériát, de az drága.

Sőt, ha érdekel, még meg tudom említeni, hogy Szombathelyen itt van egy marha jó kis pékség, ahova betérek Pest felé hazaúton.

;];];]

(#11552) Bubu79 válasza venember83 (#11550) üzenetére


Bubu79
addikt

Így van - ahogy írod :K

Egyébként pedig "nálunk a bútoron huzat van, a huzaton huzat védő huzat, nálunk még a csukott ablakon is huzat van" - vajon honnan az idézet? ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11553) Tim82 válasza venember83 (#11543) üzenetére


Tim82
nagyúr

egyik sem, de ez már nem kezdemény volt. már megint ez a politically correct fogalmazás. :P

Tildy: főzelékfaló a Móricznál nem elég jó?

yetike: ezt sajnálni kell? :Y ( :)) )

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#11554) 7 válasza Tim82 (#11553) üzenetére


7
addikt

Nem lesz hiszti ma sem :(

:DDD

(#11555) tildy válasza Viszlát (#11549) üzenetére


tildy
nagyúr

Gonosz!!!!
:O :O :O

Najó lehet máshol is.
fontos lenne, tényleg.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11556) 7 válasza tildy (#11555) üzenetére


7
addikt

Ez hiszti? Kevééééééééés...
Olyan hisztit vágj le, amilyet akkor vágtál volna le, ha nem mondunk neked semmi infót, és ígérem, addig rúgdosok néhány ismerőst, amíg legalább 3 helyet nem mondanak a XI. kerületben. :D

Milyen alkalomból kellene amúgy? Mondok pár példát:
- éhes vagy
- éhes vagy
- éhes a párod
- éhesek vagytok a pároddal
- éhesek vagytok a munkatársaiddal
- éhes embereket akarsz interjúvolni
- éhes emberekre éhezel/éheztek
- romantikus vacsora
- romantikus ebéd
- romantikus ham&eggs
- romantikus pacal
- éttermi gyűlés

Igazából ez ahhoz kéne, hogy be tudjuk lőni, mégis milyen kaliberű kajálda kéne neked... :K

[ Szerkesztve ]

(#11557) Bubu79 válasza tildy (#11555) üzenetére


Bubu79
addikt

Toporzékolás esetleg? :U Gyengus a műsor a beharangozó után - ezzel nem emeled a nézettséget ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11558) Verus válasza Bubu79 (#11557) üzenetére


Verus
senior tag

Azt bevállalom tildy helyett. :DDD

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11559) Bubu79 válasza 7 (#11556) üzenetére


Bubu79
addikt

"Igazából ez ahhoz kéne, hogy be tudjuk lőni, mégis milyen kaliberű kajálda kéne neked..." - talán nem tévedek, ha azt mondom, a gulyáságyúval rendelkezőeket nyugodtan ajánlhatjátok ;] :DDD Nem hiszem, hogy nagyobb kaliber létezik étkeztetésben :))

Verus: videóóót! :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11560) frame>24 válasza Winner_hun (#11537) üzenetére


frame>24
addikt

LoL - én láttam a modder-lázad eredményeit, szal ezt el is hiszem! :DD

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#11561) Verus válasza Bubu79 (#11559) üzenetére


Verus
senior tag

Kábé így képzeld el. :DDD

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11562) tildy válasza Bubu79 (#11557) üzenetére


tildy
nagyúr

kérlek szépen dolgozom.
Nem kicsit. :U
Aki meg tudni akarja milyen alkalomból kell, az nem ír itt hosszas sorokat, hanem NÉZ.
Azaz olvas.
Két ember lenne jelen.

Tényleg látni akartok hisztizni?
:F :U

bár talán viszlát kedvéért még le is vágok egyet ;]
A hisztis csajokat úgyse szertik a pasik, szóval... Így frankón nem fog szeretni itt senki :C :C

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11563) Bubu79 válasza Verus (#11561) üzenetére


Bubu79
addikt

A végén a konklúzió üt, mint az ipari áram :DDD :))

Azért élőben csak megnézném hogyan nyomod ;] :DDD

tildy: Én imádlak - csak szólj, hogy mikor kerültem a listád elejére és már rendezem is az új Logant, amivel repülhetek Érted :K :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11564) 7 válasza tildy (#11562) üzenetére


7
addikt

Láttam a hsz-t, de nem kötöttem össze a kettőt. Ahogy látom, mások sem. :U
Meg mostanság nem nagyon tudom követni a topicot.

Sajnos ilyen alkalomra nem nagyon tudok mit javasolni, ráadásul ehhez ismerni kellene a kedvesedet is olyan szempontból, hogy milyen ételeket szeret, mennyire finnyás, stb. :)

(#11565) Verus válasza Bubu79 (#11563) üzenetére


Verus
senior tag

Jól nyomom. :DDD
Kiskoromban művészet volt ahogyan csináltam. :DDD

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11566) tildy válasza Bubu79 (#11563) üzenetére


tildy
nagyúr

Köszönöm , de perpill egy pasi is sok , a listát széttéptem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11567) Tim82 válasza tildy (#11566) üzenetére


Tim82
nagyúr

ha egy is sok, akkor felezd meg, hogy hosszában vagy keresztben, az már részletkérdés. :))

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#11568) Thrawn


Thrawn
félisten

Süt a nap és esik a hó :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#11569) 7 válasza Tim82 (#11567) üzenetére


7
addikt

De akkor hogy mennének étterembe? Akárhogy felez, kiesik belőle a kaja. :P

(#11570) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Szép jó reggelt mindenkinek! =)

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#11571) Bubu79 válasza Tim82 (#11567) üzenetére


Bubu79
addikt

Verus: Eh - megint elszomorodtam - folyton csak a csalódás - Te is azt mondtad még nem rég, hogy nem is tudod mi a hiszti, most meg ez... :O

Tildy is összetépte a listáját - hát mi lesz így a világgal :O Ááááááááá :O

Na látjátjátok? Hisztizni nem csak Ti tudtok ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11572) tildy válasza Bubu79 (#11571) üzenetére


tildy
nagyúr

NE hisztizz már!
Vááá, kész. Senkinek semmi se jó.

Ma minden pasi hisztis. Minden pasi hisztis? Vááá.
Na most fogok hisztizni, nem kicsit... Nem kicsit... :((( :((( :(((

Nem szeretnék videót. :( :( nincs kedvem.Rosszkedvem lett. Mindegy. :( :(

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11573) Verus válasza Bubu79 (#11571) üzenetére


Verus
senior tag

Elég gyenge volt már megbocsáss. :DDD

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11574) Tim82 válasza Bubu79 (#11571) üzenetére


Tim82
nagyúr

most már csak pillanatok kérdése és Voda is rázendít. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#11575) Bubu79 válasza tildy (#11572) üzenetére


Bubu79
addikt

Videóóóót! :DDD :))

Verus: tanulom a szakmát ;)

Tim82: Verus egy darabig fájlalta is, hogy egyedül van a topikban - hát most alakul a társaság :K :DDD

Tildy: Ugye nem vettél komolyan semmit, amit írtam? ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11576) tildy válasza Bubu79 (#11575) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem.

Más

Néz.

Viszlát: Hol?:Y

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11577) Viszlát


Viszlát
addikt

Szakad a hó.

tildy: fehérváron

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#11578) Bubu79 válasza tildy (#11576) üzenetére


Bubu79
addikt

Néz...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11579) 7


7
addikt

Jaja, mostanság beteg időjárás van. Szombathelyen is egyik percben 20 fok körüli meleg a napon, másikban 10 fokot esik, harmadikban meg már szakad a hó... és marha gyorsan változik. :K

Néz.

[ Szerkesztve ]

(#11580) Bubu79 válasza Verus (#11573) üzenetére


Bubu79
addikt

Nesze Neked Balinov - de már ez is foglalt... :U

yetike: az ilyen időjárás ad melót rendesen a mentősöknek :(

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11581) Pacák


Pacák
senior tag

Fiú, ha valaki még nem olvasta volna. :)

Nem született meg, ellenben prímán látszott az ultrahangon. :DDD

[ Szerkesztve ]

Nuclear launch detected

(#11582) venember83


venember83
nagyúr

Jelentem 7687688724. router reset megoldotta a problémát. Minden megy. Remélem sokáig. Az Edimax supportja meg szerintem kimagasló, tegnap éjfél körül írtam az amcsi supportnak, ma már válaszolt a helyi supportos. Így kell ezt. :K

(#11583) Bubu79 válasza Pacák (#11581) üzenetére


Bubu79
addikt

Újabb csúcstermék gördült le a futószalagról?
Jaaa...
Akkor elvileg már van egy fotótok is Róla - az első ;)

Verus: Nyuszi Vagy! ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11584) Verus válasza Bubu79 (#11580) üzenetére


Verus
senior tag

Nem baj, akkor is én vagyok a Húsvét Nyúl. :DDD
Jók az ilyen 1 nap meló, a többi henyéléses szakmák. :D
Itt vagyok civilbe

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11585) 7 válasza Bubu79 (#11583) üzenetére


7
addikt

Még szerintem várósoron van, csak most tudták meg a nemét. :)

(#11586) Viszlát válasza venember83 (#11582) üzenetére


Viszlát
addikt

Hát ez igazán remek.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#11587) 7 válasza venember83 (#11582) üzenetére


7
addikt

Hogyan tartottad számon? :D

(#11588) Panther válasza Racecam (#11445) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Én is visszaolvastam, és azt találtam hogy ez perverz dolog. :D
...De miért? :F

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#11589) venember83 válasza 7 (#11587) üzenetére


venember83
nagyúr

A szádon sehogy, Isten őrizz. :U

Pacák: Egészséget a 2in1 csomag mindkét tagjának! ;)

Viszlát: Remeknek remek, csak épp érthetetlen.

(#11590) ZakRob válasza Verus (#11584) üzenetére


ZakRob
senior tag

Szép hosszúak a füleid Verus. :)

(#11591) Bubu79 válasza Panther (#11588) üzenetére


Bubu79
addikt

Márminthogy miért perverz, vagy miért olvastál vissza? ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11592) 7 válasza ZakRob (#11590) üzenetére


7
addikt

Ez azért van, mert az orra növelésével már nem lehetett volna úgy érzékeltetni, mennyit hazudik, hogy ne lépjen rá, így a füle kezdett nyúlni. ;]

(#11593) Pacák válasza Verus (#11584) üzenetére


Pacák
senior tag

Akkor egy kosárnyi csokitojásra tudnék egy biztos (v)evőt! :D

Máténak hívják, 2,5 éves, és egyedül több csokit tud(na) megenni, mint én és anyája együtt - ha hagynánk. :DDD

Nuclear launch detected

(#11594) bolondember válasza Viszlát (#11528) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

tuti nem félsz?! ;]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#11595) Verus válasza ZakRob (#11590) üzenetére


Verus
senior tag

Te meg figyejé ide, nem meglógni a munkahelyről, neked is a fél 5ös bussza kellene hazakavarnod. :o ;] :P
Pacák: Megoldjuk neki, megoldjuk. Majd szólok a bárányoknak, hogy intézzék okosba. :D
yetike: Nem kéne így beszólni! Köszöntem.... :o

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11596) VladimirR válasza Panther (#11588) üzenetére


VladimirR
nagyúr

mer' cseten nem szokas

(#11597) ZakRob válasza 7 (#11592) üzenetére


ZakRob
senior tag

Kíváncsi vagyok a ha már a füle is eléri a kellő méretet utána milye kezd nyúlni . :)

(#11598) ZakRob válasza Verus (#11595) üzenetére


ZakRob
senior tag

Nem is szoktam ellógni, tudnak róla, az meg nem ugyanaz. :)
És ne mfoglak megvárni, hiába is szeretnéd. :P

(#11599) Verus válasza ZakRob (#11598) üzenetére


Verus
senior tag

Tudod mit?
Nem is kell. :P
11600: Talán azért mert ez OFF, nem?

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11600) Panther válasza VladimirR (#11596) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Ja már full cset lett ebből? Mondjuk igaz ami igaz, sok értelmeset nem találtam...

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.