Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11351) rarri válasza bolondember (#11348) üzenetére


rarri
senior tag

Aludj jól, álmodj szépeket! :)
Vénember: nem tudom, mi az a router, de biztos kicserélik. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#11352) Bubu79 válasza venember83 (#11350) üzenetére


Bubu79
addikt

Vidám dolgok ezek - tetszik a dobozokon a plug&play felirat :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11353) Bash válasza bolondember (#11348) üzenetére


Bash
őstag

Nem ismerem a Firefox jelszókezelőjét, de a RoboFormnál nem nagyon találsz teljesebb és mindenre kiterjedő megoldást.

http://bashtravel.com/

(#11354) Gambit válasza Bash (#11353) üzenetére


Gambit
őstag

Figy, modker-be nézz már be lécci! De jöhetsz egyenesen a viccrovatba is. :(

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#11355) venember83 válasza Bubu79 (#11352) üzenetére


venember83
nagyúr

Ezen legalább nincs ilyen felirat...

rarri: Egy doboz, ami megosztja a netet több gép között, jelen esetben egy asztali gépre kell net, hálózati kábelen keresztül, illetve a másik gép egy noti, amire kábelmentesen kell eljuttatni a netet. Biztos én nem értek hozzá, de nem megy. Nagyon nem.

[ Szerkesztve ]

(#11356) Bubu79 válasza venember83 (#11355) üzenetére


Bubu79
addikt

Valamit tudott a gyártó ;]

Gambit: Még mindig ugyanaz a nóta megy?

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11357) Gambit válasza Bubu79 (#11356) üzenetére


Gambit
őstag

Nem tudom, melyikre gondolsz?

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#11358) Bubu79 válasza Gambit (#11357) üzenetére


Bubu79
addikt

Káromkodós topikos, nem megértős, alapelveket szívesen átíratós...

Eh - közben látom, hogy változott a topik is... :B

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11359) rarri válasza venember83 (#11355) üzenetére


rarri
senior tag

Köszönöm a felvilágosítást. :) Szerintem holnap a boltban kiderül hogy mi a hibája.

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#11360) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Szia rarri!!! :)

Kikaptunk. :O
A legjobbkor.
Menjek a káromkodós topicba? Ma már jártam ott, csak más ügyben.

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#11361) Gambit válasza Bubu79 (#11358) üzenetére


Gambit
őstag

Ja neeem, az a gyerek még pihenőn van. :DDD

Illetve nem tudom, még az is lehet, hogy ő volt az. Az biztos, hogy valami régebben kirúgott szerencsétlen kitalálta, hogy a tagok fotóit linkeli a viccrovatba. :F Nagyon eredeti...

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#11362) Bubu79 válasza Racecam (#11360) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem kell, ott ha minden igaz Grafiqs rendet rakott és pihenni küldte a delikvenst néhány órára...

Gambit: Kreatív nagyon. Szerintem sosem fogom megérteni, hogy ez bizonyos életkor felett miért is okoz örömet embereknek... Ők lennének a meg nem értett zsenik? :U ;] :DDD

Bash: a délelőtti káromkodós topikos zúzásra gondoltam ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11363) Bash válasza Bubu79 (#11362) üzenetére


Bash
őstag

Grafiqs sehol nincs, csak az öreg Bash intézkedett.

http://bashtravel.com/

(#11364) rarri válasza Racecam (#11360) üzenetére


rarri
senior tag

Szia Race! :) Gyere , öleld meg sas barátodat, és mindjárt elfelejted hogy káromkodni akartál. :D
Amúgy kíváncsi lennék, hogy mennyit, és milyen módon szabad káromkodni. Nem mintha én akarnék. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#11365) Gambit válasza Bubu79 (#11362) üzenetére


Gambit
őstag

Nem értem én sem, de szerintem ez a viccrovatos nem volt egészen normális. Valamiért a fejébe vette, hogy majd mindenki megretten tőle, ha wiw-es fotókat szúr be. Nem lett nagy rettenés, mondanom se kell. ;)

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#11366) Bubu79 válasza Gambit (#11365) üzenetére


Bubu79
addikt

Hiába - nagy a Jóisten állatkertje, csak a kerítést kéne még kicsit magasabbra építeni ;)

Rarri: [link] ;) Irányadónak megfelelő :K

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11367) Racecam válasza rarri (#11364) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nagy ölelés!!!
Megtörtént, remélem jól esett. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#11368) Gambit válasza Bubu79 (#11366) üzenetére


Gambit
őstag

Vagy elvenni tőlük a netet. ;]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#11369) rarri válasza Racecam (#11367) üzenetére


rarri
senior tag

Veszed le a fenekemről a kezed ! :((( :DDD :DDD

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#11370) Bubu79 válasza Gambit (#11368) üzenetére


Bubu79
addikt

Rarri: Magatokra hagyjunk Benneteket? ;] :DDD

Ahogy elnézem a Teaerdős topikra lassan elkél egy ilyen: :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11371) rarri válasza Bubu79 (#11370) üzenetére


rarri
senior tag

Dehogy, úgy izgalmasabb ha néznek. :) / nemám, a valóságban nem szeretném ha néznének, de ez itt a virtuális tér, mások a " vonalak" /

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#11372) Racecam válasza rarri (#11369) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Az előbb még azt mondtad, szerezzek örömet, most meg félted a feneked? :F
Nehéz kiigazodni Rajtad... :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#11373) Bubu79 válasza rarri (#11371) üzenetére


Bubu79
addikt

Pedig épp kérdezni kartam, hogy merre lehet jegyet kapni :( :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11374) Gambit válasza Racecam (#11372) üzenetére


Gambit
őstag

Ugyan Race, a női "nem" az mindig "igen"-t jelent. Szóval lefordítva azt akarja, hogy a fenekével foglalkozz. ;)

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#11375) rarri válasza Racecam (#11372) üzenetére


rarri
senior tag

Mármint hogy nekem, vagy magadnak szerezz örömet? :)
Bubu: Ez nem egy valós eseményen alapuló történet. Bármilyen hasonlóság a véletlen műve. :D
Gambit: Nekem először a lelkemmel kell foglalkozni, utána jöhet az állatias, ösztön szex. :DDD

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#11376) Racecam válasza Gambit (#11374) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

És az igen is. Vagyis sohasem vagyunk elutasítva.
Ez nem gyakorlat, ez nem gyakorlat!!
Elmélet.

rarri: Megpróbálhatom a kettőt együtt? ;)

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#11377) Bubu79 válasza rarri (#11375) üzenetére


Bubu79
addikt

Ne aggódj, a Télepó rendes kiképzést kapott, bármilyen magasra felviheted az örömök egén, hiszen a ráénszarvasai is az égbe röpítik folyton - egy sas által szolgáltatott madártávlat nem okozhat gondot ;] :DDD

Jó duma ez a kitalált történet - mintha már hallottam volna valahol ilyet ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11378) rarri válasza Racecam (#11376) üzenetére


rarri
senior tag

Hát persze. Majd te segítesz nekem hogy neked legyen jó, én meg segítek neked, hogy nekem legyen jó. :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#11379) Gambit válasza rarri (#11375) üzenetére


Gambit
őstag

Persze, persze, a beszélgetés, ismerkedés fontos előtte. Ugye tudnod kell, hogy milyen nevet sikíts közben. ;)

Race: De mit ér az elmélet gyakorlat nélkül? :B

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#11380) rarri válasza Gambit (#11379) üzenetére


rarri
senior tag

Hát ez nagyon nagy volt! Tetszik! :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#11381) Gambit válasza rarri (#11380) üzenetére


Gambit
őstag

Örülök. ;) Na, akkor a csúcson hagyom abba (stílszerűen), és elhúzok alvadni.

Jó pajzánkodást a maradóknak! :R

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#11382) rarri válasza Gambit (#11381) üzenetére


rarri
senior tag

Aludj jól, álmodj szépeket! :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#11383) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Én nyugovóra térek lassan.
Bár, még nem vagyok álmos, úgyhogy lefekszem és tanulok. Utána alvás.

Aki még marad, annak további jó fórumozást, aztán szép álmokat! :)

(#11384) Racecam válasza rarri (#11378) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Szerintem fog az menni rásegítés nelkül is. :) De ha mégsem, addig gyakoroljuk. ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#11385) dokar


dokar
addikt

fexem, aludjatok ti is. :D

extra - SEXRay

(#11386) rarri válasza Racecam (#11384) üzenetére


rarri
senior tag

Ha volna két életem...
Dokar: szép álmokat! :)

[ Módosította: Racecam ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#11387) Bubu79


Bubu79
addikt

Hölgyek, Urak - sajnos győzött az irigység és látván, hogy számomra itt nem terem babér ( Télapó mindent visz :DDD ), elmegyek aludni - további kellemes szórakozást Jó éjt!

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11388) rarri válasza Bubu79 (#11387) üzenetére


rarri
senior tag

Szia Bubu! Legyen nagyon szép az álmod! :) Én is megyek mindjárt, mert korán kell kelnem. :O

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#11389) Racecam válasza rarri (#11388) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Te micsinálol ott? :Y :D

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#11390) Sipi válasza Bubu79 (#11370) üzenetére


Sipi
addikt

Ez felhívás keringőre? Bár emlékeim szerint az off eleve harmincon felüli karikás a szemem, sej, Kossuth Lajos kalapjára...

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#11391) rarri válasza Racecam (#11389) üzenetére


rarri
senior tag

Épp nemkicsit részegen énekelem a Piramistól a " ha volna két életem " c. számot, zenei aláfestéssel a céges bulin. :D Amúgy imádom ezt a számot, teljesen azonosulni tudok vele. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#11392) Bash


Bash
őstag

Szokás szerint egyedül maradok. Ma este legalább volt már egy izgalmas Sea Launch event, és sülnek a húsaim is a hamburgereimbe. :)

http://bashtravel.com/

(#11393) Sipi válasza rarri (#11391) üzenetére


Sipi
addikt

Ha szabad belekotyognom (persze, hogy szabad, elvégre szabadság, szerelem, demoktiktatúra és részegség vivala), mijafaszt keres részeges céges bulin a világháló?

Szimpla testvéri érdeklődés a keményebb zene és nem rajongója iránt. :)
Racecam, ne üss nagyon!!!

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#11394) rarri válasza Bash (#11392) üzenetére


rarri
senior tag

Hűha, el is felejtettem enni ! Pedig már nem kellene fogynom. Jó étvágyat a hambihoz! :)
Sipi: milyen világháló? :F

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#11395) Racecam válasza rarri (#11391) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Jól néz ki az a buli. Aki énekel. :R
Ződ ingben jól látok? :F

Barika itt nem maradsz egyedül, bár éjfél után csökken a színvonalam. Igen, még ennél is lejjebb.

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#11396) rarri válasza Racecam (#11395) üzenetére


rarri
senior tag

Köszönöm. :) A második mondat nekem szól?

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#11397) Sipi válasza rarri (#11394) üzenetére


Sipi
addikt

Olyan, amin ide tudsz írni gajdolás és ivászat között! Tudod, ön dönt: iszik vagy netez. A kettő együtt súlyos.

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#11398) rarri válasza Sipi (#11397) üzenetére


rarri
senior tag

Az egy 2 éve készült kép. Én józanul is alig tudok netezni, nemhogy részegen. :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#11399) Racecam válasza rarri (#11396) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Esküszöm Gyözikét véltem felfedezni az egyik képen. És attól tartok jól láttam. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#11400) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

koborol itt egy linux-os ezpert?
meg ken nmap-olni egy ip-t
koszi

udv

neduddki

p.s. tbs, ngabor alszotok?:- )

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.