Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11101) venember83 válasza philoxenia (#11099) üzenetére


venember83
nagyúr

Jaja, a kopaszodás komoly gond. :O

(#11102) Bubu79 válasza Picco (#11100) üzenetére


Bubu79
addikt

Tudom - egy időben sűrűn megfordultam arrafelé és mindig fájt a nyakam mire hazaértem :)

És nem mellesleg a város is szép :) Remek borokat kapni a városkörnyéki pincékben ( Farkasmályon és Abasáron kalandozgattunk sokat ) Gyönyörű vidék :K

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11103) Hold


Hold
őstag

Olyan boldog vagyok átkarolnám a világot, gyönyörű az idő

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#11104) Tim82 válasza 7 (#11095) üzenetére


Tim82
nagyúr

:P

vettem a lapot, nyugi. :DDD

mod: gyöngyösi lányokat én is ismertem, szépek... :B

na, elmentem sétálni, kihasználom, hogy szabi van (amit én úgy töltök ma, hogy nagyszülőre vigyázok :U ) meg süt a nap.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#11105) Hold válasza Verus (#11085) üzenetére


Hold
őstag

Huszas évek végét taposó fiatalember, nagyon megkímélt állapotban, rengeteg szabadidővel keresi takaros menyecskéjét :)
Fotó a szerkesztőségben :)

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#11106) philoxenia válasza Hold (#11105) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Felénk itt a keleti végeken, gyakorta jönnek a szomszédból takarós menyecskék, bár van náluk más eladó holmi is, edények, stb. ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11107) tildy válasza Hold (#11105) üzenetére


tildy
nagyúr

Várjál ez nem így van, de főkukac tudja az ideillő mondatot, talán mondta már az offban is, de persze elfelejtettem...

Van benne utalás valamiféle szexuális aktusra is,LOL:D

de nem tudom mit szedtél be, de ha van még, adhatnál nekem is :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11108) tope


tope
addikt

Hétfőn Gyöngyösön leszek, pontosabban Gyöngyöstarjánon :D (Apai ágon rokonság)

(#11109) Bubu79 válasza philoxenia (#11106) üzenetére


Bubu79
addikt

Szerintem el szoktak jutni hozzánk is - bekopognak és mindenfélét árulni próbálnak, de jobbára tényleg csak takarósak :U :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11110) Thrawn válasza tildy (#11107) üzenetére


Thrawn
félisten

[link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#11111) nike_ válasza Bubu79 (#11093) üzenetére


nike_
addikt

Ok. :D

(#11112) Hold válasza philoxenia (#11106) üzenetére


Hold
őstag

Én a Lengyeleket imádom azok az utolsó rozsdás szöget is eltudnák adni :)

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#11113) Bubu79 válasza Hold (#11105) üzenetére


Bubu79
addikt

Add elő ezt és tuti befutó leszel :K ;] :DDD Pár év múlva pedig ezt nyomatjuk majd

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11114) tildy válasza Thrawn (#11110) üzenetére


tildy
nagyúr

Ezaz!!!

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11115) Janoska26


Janoska26
addikt

Szevasztok Huszárok!!! :DD :DD :DD

(#11116) philoxenia válasza Bubu79 (#11113) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ki kellett kapcsolnom, mert majdnem megfulladtam. :DDD

Szia Jancsika!

Erre gondolsz a huszárokkal?

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11117) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Kémia feladatsorban: négy kémcső -ismeretlen sorrendben- a következő anyagokat tartalmazza:
NaCl, NH4Cl, Na2CO3, NaOH, CaCO3

:DDD

(#11118) philoxenia válasza (Kolombusz) (#11117) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Miért, a só és a mész egy kémcsőben is elvan. :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11119) Hold válasza tildy (#11107) üzenetére


Hold
őstag

Nem vagyok szexmániás, én nekem társ kell nem szerető :)

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#11120) Janoska26 válasza philoxenia (#11116) üzenetére


Janoska26
addikt

Majdnem :U :))

(#11121) Verus válasza Janoska26 (#11115) üzenetére


Verus
senior tag

Jé egy családtag! :DDD Szia! :)
Figyeljjémán,milyen ajándékot vesztek nekem Húsvétra? Tudod, amit majd a nyuszi elrejt a fűben. :DDD

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11122) Janoska26 válasza Verus (#11121) üzenetére


Janoska26
addikt

Látom a tojásokra fáj a fogad :U ;]

(#11123) Verus válasza Janoska26 (#11122) üzenetére


Verus
senior tag

Hát ez nem igaz.
Mindig másra gondolsz, mint én. :D

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11124) VoDaFoNe válasza Verus (#11123) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

őőőőőhh ez félreérthetővolt :U

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#11125) Bubu79 válasza VoDaFoNe (#11124) üzenetére


Bubu79
addikt

Családban marad ;) :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11126) philoxenia válasza Janoska26 (#11122) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Húsvéti meglepetés. ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11127) philoxenia válasza philoxenia (#11126) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Senki sem sajnálja szegény Toothyt? ;] :O

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11128) Bubu79 válasza philoxenia (#11127) üzenetére


Bubu79
addikt

Minek? A következő részben úgyis újra tip-top lesz :DDD

Ha már ott jártam, belenéztem még pár részbe - veszett egy társaság aki csinálja :))

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11129) Janoska26 válasza philoxenia (#11126) üzenetére


Janoska26
addikt

nem nézek efféle baromságot, túlságosan hiánycikk ezekben a csöcsös macák :DD :))

(#11130) philoxenia válasza Bubu79 (#11128) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ha tudnának magyarul, akár a Logout OT-be is írhatnának. :DDD

Jánoska:húsvéti nyuszi Neked

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11131) Verus


Verus
senior tag

Jajj,mennyit olvasgattam, kedves párom milyen hozzászólásokat tud kreálni :DDD

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11132) Bubu79 válasza Janoska26 (#11129) üzenetére


Bubu79
addikt

Anatómiában viszont nagyon ott van minden rész - pontosan szemlélteti eme szőrös állatkák felépítését ;] :DDD

Verus: Fedőneve? Nehogy azt mond, hogy lábos, mert sírva fakadok :U :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11133) Janoska26 válasza Verus (#11131) üzenetére


Janoska26
addikt

Ittasógoris? :Y :DD :)) lassan összejön az egész család :DD

[ Szerkesztve ]

(#11134) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Hír :DPárbaj

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11135) VoDaFoNe válasza Bubu79 (#11125) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

jah bocsi :DDD

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#11136) Bubu79 válasza philoxenia (#11134) üzenetére


Bubu79
addikt

[link] Remélem felénk nem ez a nyuszi jön majd :DD

csapos2: elnézéstabocsánatért Neee báncs!!!

Janoska26 #11138: kifejtenéd ezt bővebben? :D

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11137) csapos2 válasza Bubu79 (#11136) üzenetére


csapos2
addikt

Nem. Nekem szólt, hogy az idén én leszek a főnök.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#11138) Janoska26


Janoska26
addikt

Ha ma belinkel még egy jutubos linket komolyan mondom olyat teszek amit magam is megbánok :U :))

(#11139) AMD Power


AMD Power
titán

Kicsit beteg vagyok. Ez a rohadt torok fájás... :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#11140) frame>24 válasza AMD Power (#11139) üzenetére


frame>24
addikt

egyre több helyről hallom, h betegség kóstolgatja az embereket. úgytűnik újabb járvány jön...

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#11141) AMD Power válasza frame>24 (#11140) üzenetére


AMD Power
titán

Pedig én aztán annyit vitamint szedek mint egy ló. :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#11142) Bubu79 válasza AMD Power (#11139) üzenetére


Bubu79
addikt

Ha ugyanaz, ami engem is utolért, akkor holnapra csöpögni fog az orrod és veheted a füleden keresztül a levegőt... Négy-öt nap alatt odébbáll - de azért orvosnak mutasd meg magad, ne csak a házipatikát ürítsd ki ;)

csapos2 #11144: Én is így hallottam - de ki akar örökké élni?

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11143) Janoska26 válasza frame>24 (#11140) üzenetére


Janoska26
addikt

Mert hétvégente kevés söritalat vesznek magukhoz :U :))

(#11144) csapos2 válasza Bubu79 (#11136) üzenetére


csapos2
addikt

Nyugalom, a hosszú élet ritka.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#11145) AMD Power válasza Bubu79 (#11142) üzenetére


AMD Power
titán

Az orom már tegnap óta "kuka". :W

Ez az elmúlt 1-2 hét elég stresszes volt. Szerintem ezért is lettem most beteg. Én nem szoktam beteg lenni. Vagyis csak nagyon ritkán.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#11146) Bubu79 válasza AMD Power (#11145) üzenetére


Bubu79
addikt

A hajtás, rohanó életmód sokat kivesz az emberből - nem nehéz legyengülnie a szervezetnek...
Én sem vagyok egy betegeskedő típus - utoljára ( ezen kívül persze ) vagy négy éve voltam ilyen ramaty állapotban...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11147) AMD Power válasza Bubu79 (#11146) üzenetére


AMD Power
titán

Ez igaz. Ezért is fogom erre. A stressz az oka.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#11148) philoxenia válasza Janoska26 (#11138) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hama az egy fotós és szórakoztatóelektronikai cikkeket gyártó cég. Sose linkel, elég megbízható.... :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11149) Verus válasza Bubu79 (#11132) üzenetére


Verus
senior tag

Fedőneve: ****** :DDD
Bátyus: Itt, viszont ide nem ír. ;)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11150) frame>24 válasza Janoska26 (#11143) üzenetére


frame>24
addikt

haháááá! már vártam, h utalást teszel! ;] ;] (Heló)
(hónap megyek már haza, 'gyébként)
a sörhöz unicum is jár, csak azzal nekem vigyáznom kell :B

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.