Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11501) Verus válasza Tim82 (#11498) üzenetére


Verus
senior tag

Jelen pillanatban csak magamat látom itt, aki nőnemű....

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11502) Hold válasza Verus (#11501) üzenetére


Hold
őstag

Én nem látlak :P

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#11503) Viszlát


Viszlát
addikt

A kiszámíthatatlan reakciók órája...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#11504) frame>24 válasza Viszlát (#11503) üzenetére


frame>24
addikt

ha ez metafora volt a nőkre, akkor egyetértek. ;]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#11505) Bubu79 válasza Verus (#11501) üzenetére


Bubu79
addikt

Tetőtől talpig, ha minden igaz ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11506) Viszlát válasza frame>24 (#11504) üzenetére


Viszlát
addikt

Mondjuk úgy, hogy a férfiaktól indítva a nem látlakig :) Bár még ki tudja mit hoz a jövő :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#11507) Verus válasza Bubu79 (#11505) üzenetére


Verus
senior tag

Azt hiszem igen... :)
Egyébként ezt csak úgy: Mitől lenne érdekes valaki, ha kiszámítható lenne? Nem jobb, ha folyamatosan meglep a reakcióival?

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11508) Viszlát válasza Verus (#11507) üzenetére


Viszlát
addikt

Normál esetben lehet jó, de ha ezt a nők produkálják, akkor annak definíciója: hiszti ;)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#11509) Bubu79 válasza Verus (#11507) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem. Van amikor a kiszámíthatatlanság már átok...

De értem mire gondolsz ;)

P.s.: Miért offolunk az offban, miközben offolunk? :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11510) Verus válasza Viszlát (#11508) üzenetére


Verus
senior tag

Én sosem hisztizek....
Bubu: Azért offolunk az offban mert itt egyébként is azt csinálunk amit akarunk. :)

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11511) 7 válasza Verus (#11510) üzenetére


7
addikt

Dehogynem... csak még egy kicsit nyaggatni kell vele ;]

(#11512) Bubu79 válasza Verus (#11510) üzenetére


Bubu79
addikt

"Én sosem hisztizek...." - b@sszus, mindig az ilyen Nők foglaltak :DDD Pedig simán megkérném a kezed ezek után :K :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11513) Verus válasza 7 (#11511) üzenetére


Verus
senior tag

Nem vagyok a hisztis fajta....inkább megsértődök, szidom magamba, aztán ezzel le is zárom.
Bubu: Igaz, ismerek még pár ilyen tipusú lányt, van akinek közülük már kisbabája van. :D

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11514) bolondember válasza Racecam (#11480) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

pedig mit vesztesz, ha tudnád - főleg azok a belga sörök, hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#11515) Bubu79 válasza Verus (#11513) üzenetére


Bubu79
addikt

A babások nem hisztizése érthető - ott van más, aki hisztizzen - na de a többi??? :U :DDD

Üdv Bolond :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11516) Viszlát válasza Verus (#11510) üzenetére


Viszlát
addikt

Én meg még sosem hallottam nőtől beismerni a hisztit :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#11517) Verus válasza Viszlát (#11516) üzenetére


Verus
senior tag

Akkor se hisztizek, én vagyok a kivétel....

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11518) Bubu79 válasza Viszlát (#11516) üzenetére


Bubu79
addikt

Ne kóstolgassuk Verust jó? A Mikulás külön kérte, hogy vigyázzunk a lányokra - ne hívd ki magad ellen a sorsot :((( ;] :DDD

;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11519) Viszlát válasza Bubu79 (#11518) üzenetére


Viszlát
addikt

Abszolút nem kóstolgattam, nincsenek ilyen irányú törekvéseim :) A mikulás meg mit akar? Hol van még december :P

Verus: hát perszeee :)

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#11520) Tim82 válasza Verus (#11517) üzenetére


Tim82
nagyúr

ha mögé raksz egy ilyet: :O , úgy még hitelesebb. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#11521) Verus válasza Bubu79 (#11518) üzenetére


Verus
senior tag

Ez a bottal hadonászó szmájli mekkora. :DDD
Tim: Akkor: Én sosem hisztizek :O :O :O :O :O :O :O :O

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11522) Bubu79 válasza Viszlát (#11519) üzenetére


Bubu79
addikt

[link] És ez csak a húsvéti nyúl... Gondold el mit csinálhat egy nagydarab szakállas ember az év többi napján :U :DDD ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11523) Tim82 válasza Verus (#11521) üzenetére


Tim82
nagyúr

ezt már lehet jelenteni a modkerben - sorminta. :))

elvégre feljelentő nemzet vagyunk! :DDD

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#11524) Verus válasza Tim82 (#11523) üzenetére


Verus
senior tag

Túl rendes vagy ma velem... ;)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11525) Bubu79 válasza Verus (#11524) üzenetére


Bubu79
addikt

Csak szólj és végzek mindenkivel ;] :DDD

Viszlát: olyan vagy :U Elbagatelizálod itt a helyzet komolyságát, pedig én az életedért aggódtam :U :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11526) Viszlát válasza Bubu79 (#11522) üzenetére


Viszlát
addikt

Csokit zabál ;]

A videó komoly :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#11527) Tim82 válasza Verus (#11524) üzenetére


Tim82
nagyúr

hát, ez azért van, mert olyan labdákat kapok... :DDD

de tudok én kedves is lenni. csak általában nem akarok. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#11528) Viszlát válasza Viszlát (#11526) üzenetére


Viszlát
addikt

A farkastól sem félek, nemhogy egy vén trottytól ;] ;)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#11529) Bubu79 válasza Viszlát (#11528) üzenetére


Bubu79
addikt

Na tessék - már Neki is beszólsz? :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11530) Verus válasza Bubu79 (#11525) üzenetére


Verus
senior tag

Ez is komoly. :DDD
Tim: Tudom, hogy jók a szerváim. :D

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11531) PazsitZ válasza Bubu79 (#11525) üzenetére


PazsitZ
addikt

A nyulat ne bántsd még csak most jön a húsvét. :)

- http://pazsitz.hu -

(#11532) Verus


Verus
senior tag

Nyuszis avatar miért nincs?
Pedig akkor húsvétig az lenne és én lennék a Húsvéti Nyúl. :))

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11533) Tim82 válasza Verus (#11530) üzenetére


Tim82
nagyúr

:R :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#11534) Viszlát válasza Bubu79 (#11529) üzenetére


Viszlát
addikt

Neki is :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#11535) neduddki válasza Racecam (#11475) üzenetére


neduddki
nagyúr

H!I

Szabocsi almakoncenratumbul: - )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#11536) Bubu79 válasza PazsitZ (#11531) üzenetére


Bubu79
addikt

Mernék én piszkálni egy Vérnyulat? :U :DDD

Verus: A fonákjaid is jól sülnek el ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11537) Winner_hun


Winner_hun
félisten

xy üzenete (12:02):
annyi hűtőborda van a géepdbe hogy a cigányok ellopják és leadják színesfémtelepen

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#11538) venember83 válasza Viszlát (#11534) üzenetére


venember83
nagyúr

Beztos akarod? :U

(#11539) Verus válasza Bubu79 (#11536) üzenetére


Verus
senior tag

Hát még a tenyeresek... :)

MIÉRT NINCS NYUSZIS AVATAAAR? ;]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11540) Bubu79 válasza Winner_hun (#11537) üzenetére


Bubu79
addikt

Az enyémben meg annyi ventilátor van, hogy pilótaengedély nélkül be sem szabad kapcsolni :P :DDD

Verus: "MIÉRT NINCS NYUSZIS AVATAAAR?" - van, csak csapos2 bitorolja ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11541) Viszlát válasza venember83 (#11538) üzenetére


Viszlát
addikt

Aha, csak fésülködj meg előtte. :P

Verus: mert ez nem az óvoda :)

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#11542) Winner_hun válasza Bubu79 (#11540) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mennyi?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#11543) venember83 válasza Viszlát (#11541) üzenetére


venember83
nagyúr

Majd ha valóban kalapot emelsz. :P

Verus: Ez valami hisztikezdemény volt, jól láttam? :o

Tim82: Melyik betű okoz gondot? Segítünk. :K

[ Szerkesztve ]

(#11544) Tim82 válasza venember83 (#11543) üzenetére


Tim82
nagyúr

kezdemény? :F

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#11545) Verus válasza Bubu79 (#11540) üzenetére


Verus
senior tag

De nekem is KELL... ;]
Viszlát: Tényleg? Nem mondod? Pedig azt hittem, hogy az, az avatar mindenkinek a jele és ez a nagycsoport. Tévedtem. ;]
venember: Nem, csak kiabáltam. A hiszti most jön, csak Neked, csak most, csak itt. :P

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11546) Bubu79 válasza Winner_hun (#11542) üzenetére


Bubu79
addikt

9 darab - mindenestől...

Verus: Nem is tudsz nem hisztizni :( Most már akkor inkább nem is kérem meg a kezed :U :DDD

#11547: vigasztalódj - csak úgy jön össze, ha az előlapi vinyóhűtő három kisventijét nem egynek veszem, hanem háromnak ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11547) Winner_hun válasza Bubu79 (#11546) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ehh, nekem csak 7, ha visszateszem amit kivettem akkor is csak 8.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#11548) tildy


tildy
nagyúr

Ha már hiszti:
Tudtok valami jó éttermet, ami nem is drága, itt a 11. kerben?

És hogy hogyan kapcsolódik ehhez a hiszti? Hát úgy, ha du. 5ig nem kapok megfelelő infór, akkor kiverem a hisztit.

Viszlát: Most hogy mondod, tényleg nehéz beismerni a hisztit. Bár lehet mi azt durcinak hívjuk :DDD :DDD

Mikulásbácsi: Én tudok magamra vigyázni :K :K

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11549) Viszlát válasza tildy (#11548) üzenetére


Viszlát
addikt

Emberek,

kíváncsi vagyok, senki ne írjon infót 5-ig ;]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#11550) venember83 válasza Bubu79 (#11546) üzenetére


venember83
nagyúr

Ebben benne vannak a ventilátorokat levegővel ellátó ventilátorok, illetve az ezeket hűtő ventilátorok is? Hiába, aki propellerfetisiszta...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.