Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11301) Szabi1987


Szabi1987
aktív tag

Az ülőmunka nem jó,a hátamat kikészíti!!

Golden Brown - The Stranglers

(#11302) Bash válasza philoxenia (#11300) üzenetére


Bash
őstag

Úgy érted még a jelenleginél is több időt pazaroljak el tétlenül?

http://bashtravel.com/

(#11303) philoxenia válasza Bash (#11302) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A hízásért áldozatokat kell hozni... :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11304) bolondember válasza Bash (#11302) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hát, ha az alvás Neked tétlenül töltött idő...

együtt alduni Szerelmeddel/gyermekeddel, és ez csak két példa... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#11305) Bash válasza philoxenia (#11303) üzenetére


Bash
őstag

Soha nem keltem ébresztőórára, általában 4-5 óra alvás után kipihenten ébredek, lustálkodásnak meg nem sok értelmét látom, és nem is vagyok meggyőződve róla, hogy ha többet feküdnék meglátszana rajtam.

bolondember!
Remete vagyok és nem szoktam alvajárni...

[ Szerkesztve ]

http://bashtravel.com/

(#11306) Bubu79 válasza Bash (#11299) üzenetére


Bubu79
addikt

Pazsmirigyed rendben van? Bár a túlműködéséről tudnál - Felétek amúgy sem hűvösek a nappalok, ha verne a víz csak tudnál róla...

Az említett mirigy anyagcsere hormonokat termel - túlműködése esetén az anyagcsere felgyorsul, az egyén vagy nem tud hízni, vagy fogyásnak is indulhat.
A kísérő tünetek azonban árulkodóak - ilyen a fokozott izzadékonyság...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11307) philoxenia válasza Bash (#11305) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Érdekes, hogy én akkor alszom kevesebbet, ha kevesebbet eszem. Fogyókúrában egész kevés alvásra van szükségem. Viszont majd megdöglök éhen..

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11308) csapos2 válasza Bash (#11299) üzenetére


csapos2
addikt

Tömegnövelő edzéssel próbálkoztál már?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#11309) philoxenia válasza csapos2 (#11308) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az csinos lányoknál megy. Ekezdenek edzeni, lenge öltözékben, mindjárt ott a tömeg. És nézik. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11310) (Kolombusz) válasza Bash (#11305) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Mondtam már, mikor régebben mesélted, hogy akármennyit eszel, nem látszik rajtad, irigyellek. De ezért is. 4-5 óra alvással én nagyon rosszul érezném magam. Aztán ott van a memóriád is, amivel azokat a jelszavakat megjegyzed. Hosszabb szövegeket is meg tudsz így jegyezni?

Én is könnyen tanulok. Meglepően könnyen. Amihez egy átlagos embernek 2-3 óra kell, én 1 óra alatt meg tudom tanulni. Csak az a kár, hogy lusta vagyok. Pedig pontosan tudom, hogy mikre lehetnék képes. Osztályelsőség lazán meglehetne, meg sem kéne erőltetnem magam. Nem nagyképűségből mondom, ez így van. Csak tényleg nagyon lusta vagyok és szinte bármit szívesebben csinálok a tanulásnál.

Én egyetértek veled, az alvás igen nagy időpazarlás, de jól esik.
Nem szeretném tudni (illetve de), hogy mennyi időt töltöttem el az életemből ph-zással. Nagyon sokat. A wowot is segitett lerakni az, hogy láttam, hogyan szállnak el a játékban a beleölt napok. Mire? Minek? Kit érdekel, hogy 70-es karakterem lesz? Nem leszek tőle jobb ember.

(#11311) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Megyek aludni, mert reggel meló, jó éjszakát!

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11312) (Kolombusz) válasza philoxenia (#11311) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Aludj jól! :)

(#11313) Bash válasza Bubu79 (#11306) üzenetére


Bash
őstag

Fokozott izzadékonyságomról Kidus-t és tiv83us-t kellene megkérdezni. :)

philoxenia!
Most már csak annyit eszek, mint egy normális ember, anno középiskolás koromban ennek háromszorosát is elpusztítottam alkalmanként.

csapos2!
Normális étkezés melletti tömegnövelő táplálékkiegészítő és aktív rendszeres sport sem segített.

http://bashtravel.com/

(#11314) csapos2 válasza Bash (#11313) üzenetére


csapos2
addikt

Szabad tudni, mit sportoltál?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#11315) bolondember válasza csapos2 (#11314) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

fedettpályás véraláfutás... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#11316) Bubu79 válasza Bash (#11313) üzenetére


Bubu79
addikt

Rémlik egy kép valamikor régről, amin együtt álltatok Tiv-vel egy folyóparton ( vagy talán tengerpart volt :F ) - Te úgyszólván csont száraznak tűntél, Tiv viszont úgy nézett ki, mintha épp előtte úszott volna egyet ( mondjuk végiggondolva, hogy milyen időjárást szoktál emlegetni, kizártnak tartom, hogy én ne néztem volna ki ugyanúgy - nem bírom a meleg, párás időt )

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11317) Thrawn válasza bolondember (#11315) üzenetére


Thrawn
félisten

Poénkodunk-poénkodunk?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#11318) Bash válasza (Kolombusz) (#11310) üzenetére


Bash
őstag

Középiskolában egyik magyar órára meg kellett tanulni egy 8 soros verset. Szokás szerint nem készültem órára, előtte szünetben átfutottam párszor, majd amikor felszólítottak elmondtam hiba nélkül. Tanárnő kérdezte, hogy mennyi időt szántam rá, gondolkodás nélkül rávágtam, hogy 2 percet. Nem volt hajlandó elhinni, ezért a hátsó padba küldött egy másik 8 soros verssel 2 percre... kaptam egy jelest érte.

Főiskolán többszáz ember személyes adataival foglalkoztam, sokszor hozzám jöttek a hallgatók, hogy mi a TAJ-számuk, vagy mondjam már meg az útlevélszámukat... Nem tudtam mindet fejből, de elég sok megmaradt szimplán annyiból, hogy többször leírtam őket. Anyja neve, születési dátum, hely szinte kivétel nélkül ment.

http://bashtravel.com/

(#11319) bolondember válasza Thrawn (#11317) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem kéne, mi?! :( :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#11320) RexpecT válasza Bash (#11313) üzenetére


RexpecT
addikt

Hűű jól néz ki :K .

(#11321) Bash válasza csapos2 (#11314) üzenetére


Bash
őstag

Kosárlabda, erőnléti edzésekkel tűzdelve. De főiskolán is fittnek kellett lennünk, mivel 8 féléves szigorlati tantárgy volt a testnevelés.

http://bashtravel.com/

(#11322) Thrawn válasza bolondember (#11319) üzenetére


Thrawn
félisten

De. Oldani kell a feszültséget és/vagy feldobni a hagulatot :K

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#11323) venember83 válasza bolondember (#11315) üzenetére


venember83
nagyúr

Én routerhajítást próbálnék ki, eldobni a lehető legmesszebbre, ahol kínok kínjában döglenek meg ezek az ördögi teremtmények.

(#11324) (Kolombusz) válasza Bash (#11318) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nem semmi. :)

(#11325) bolondember válasza Thrawn (#11322) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem azért tettem.
jött.

@Öregcsóka: fel kell gyújtani az összeset a gébe, mi?! :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#11326) rarri


rarri
senior tag

Sziasztok! Szia okos, edzett Barika! :) / a többit nem olvasom vissza . :D /

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#11327) Bash válasza rarri (#11326) üzenetére


Bash
őstag

Szia saslány! Most ettől rosszul is érzem magam, nem dicsekvés akart lenni.

http://bashtravel.com/

(#11328) rarri válasza Bash (#11327) üzenetére


rarri
senior tag

Barika, az nem dicsekvés, ha a tényeket mondod el. Márpedig ha valaki, hát te mindíg a tényeket mondod. Örülök hogy ilyen vagy, és hogy a képességeidet a legjobban használod. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#11329) tildy válasza Janoska26 (#11284) üzenetére


tildy
nagyúr

Ideje , bizony.
Fúú már most szedem az államat fel a földről. Ott van a designer a toppon, ott biza:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11330) lorcsi válasza Bash (#11318) üzenetére


lorcsi
veterán

elképzelem a helyzetet, ahogy mondja az illentő 'Anyja neve'-t és véletlen mást mond te pedig kijavítod :D

(#11331) tildy válasza Bubu79 (#11316) üzenetére


tildy
nagyúr

Azt a képet én szeretném látni.Múltkor kerestem, persze nem lett meg :( :(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11332) Bubu79 válasza tildy (#11331) üzenetére


Bubu79
addikt

Valamelyik régi OT-ben volt, de sajna közelebbit nem tudok róla :( Mégcsak azt sem, hogy időben nagyjából mikor lehetett...

Bash: Ez az! :K Pont erre gondoltam :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11333) Bash válasza tildy (#11331) üzenetére


Bash
őstag

[link]

http://bashtravel.com/

(#11334) Thrawn válasza bolondember (#11325) üzenetére


Thrawn
félisten

De!

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#11335) bolondember válasza Thrawn (#11334) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem

Na jó.
Nyomatékosítom a kedvedért:

NEM

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#11336) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Vodi elfáradt
Tildy: tejóég =) másféllel alig bírtam el a múltkor =) amúgy nagyon szívesen örültem... majd még fejlődök és jobb lesz =) :B

[ Szerkesztve ]

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#11337) Thrawn válasza bolondember (#11335) üzenetére


Thrawn
félisten

Na jó akkor nem.
.
.
.
ps: Pedig de!
Akarsz beszélni róla?

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#11338) venember83 válasza bolondember (#11325) üzenetére


venember83
nagyúr

Pontosan.

(#11339) tildy válasza VoDaFoNe (#11336) üzenetére


tildy
nagyúr

Az lehet.
Egy frappé minimuma jutalmad, de inkább kettő, és. :C :C :C :C
Istennő vagy.

Bash: Egyé mán.. De úgy rendesen. Zörögnek a csontjaid.
De basszus most veszem észre , azta kétszáz jelszót, fejből?:Y:Y
Te valami alien vagy....

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11340) (Kolombusz) válasza tildy (#11331) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

(#11341) rarri


rarri
senior tag

Gyanús volt, hogy nincs Race. :) Rákapcsoltam a sportcsatornára.... :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#11342) venember83 válasza rarri (#11341) üzenetére


venember83
nagyúr

S ott volt a Mikulás/Télapó?

(#11343) tbs


tbs
addikt

No, szombatig rendkívül szórványosan leszek. Pá bagázs!

(#11344) bolondember válasza tildy (#11339) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

én még több jelszót tudok fejből.

Igaz, a loginneveket nem tudom hozzájuk, dehát.. Ahogy a tájékozott japán mondaná: "Sersélafamm!"

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#11345) RexpecT


RexpecT
addikt

Jó éjt! [link] :DDD

(#11346) Bash válasza tildy (#11339) üzenetére


Bash
őstag

Ennél többet már nem bírnék megenni.

Ha megkérdeznéd, hogy mi a jelszavam x oldalra valószínű nem tudnám megmondani, de amikor ott vagyok előtte, akkor ráállnak az agytekervényeim és a kezeim. Egyébként használok RoboForm-ot is, csak mert egyszerűbb és gyorsabb sok esetben.

http://bashtravel.com/

(#11347) rarri válasza venember83 (#11342) üzenetére


rarri
senior tag

Nem, de azt nézi szerintem. Hogy vagy? :) Jól telt a napod? :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#11348) bolondember válasza Bash (#11346) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ez a cucc mennyivel jobb/rosszabb a FF jelszókezelőjénél?

ui.: eltakarodtam aluszni, szép álmokat azoknak, akik majd/már alszanak! :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#11349) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Megyek, lezuhanyzok.

(#11350) venember83 válasza rarri (#11347) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen, késő délutánig jól. Utána egy * routert próbáltam beüzemelni, eredménytelenül. Holnap mehetek vissza az üzletbe. :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.