Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11652) tope válasza Kazimír (#11650) üzenetére


tope
addikt

Nem égett oda, mert akkor inkább teflonpörkölt :D

MOD: megtörtént

[ Szerkesztve ]

(#11653) ToBeY válasza Kalandor (#11651) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ez olyan guga-s beszólás volt :DDD

(#11654) Bubu79 válasza Kalandor (#11651) üzenetére


Bubu79
addikt

:P

#11655: Téged meg a Jóisten szorítson Magához :DD

Diego!: Szia - hát nem elmebajnokság, az tuti ;] :))

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11655) Janoska26 válasza Bubu79 (#11648) üzenetére


Janoska26
addikt

:C háhhháá, de szép vagy hogy a busz üssön el :Y :C :))

(#11656) Diego!


Diego!
senior tag

:Y Mi van itt? :DD

Sziasztok!

(#11657) venember83 válasza Kalandor (#11651) üzenetére


venember83
nagyúr

Ööööö, nem lehet. Meg különben is mi ez a muflon, vagyis birkaszellem? :U

(#11658) Tim82 válasza Kalandor (#11651) üzenetére


Tim82
nagyúr

azért sem. lázadok. :DDD

ezt egyébként úgy ismerem, hogy "ezért Borsod megyében már késelnek". ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#11659) Kazimír válasza tope (#11652) üzenetére


Kazimír
őstag

Komolyan az volt! :K
Ettem még hozzá hurkát, kolbászt, sült húst mangalicából, valamint krumplit és kenyeret. Folytásnak szintén frissen sült lekváros fánkot..
A vacsora, mint olyan, értelmét vesztette.. :)

Bubu: Ez, de hülye egy játék.. ;]

[ Szerkesztve ]

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#11660) Janoska26 válasza Diego! (#11656) üzenetére


Janoska26
addikt

szasz kiscsaj :)) lazázunk :DD

(#11661) Bubu79 válasza Tim82 (#11658) üzenetére


Bubu79
addikt

A barna hangot inkább ne linkelje senki - utálnék gatyát mosni :))

#11662: én ezt inkább sz@r ügynek hívnám, de Te tudod, Te vagy a bölcsész :DDD

Kazimír: Az - de egyszer élünk, ezt is ki kell próbálni egyszer ;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11662) Tim82 válasza Bubu79 (#11661) üzenetére


Tim82
nagyúr

ezt hívják szinesztéziának. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#11663) tildy válasza Janoska26 (#11660) üzenetére


tildy
nagyúr

János, há veled meg mi lett? Sokat vótál szoláriumban avgy mi? :Y :DDD :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11664) tope válasza Kazimír (#11659) üzenetére


tope
addikt

Látom light-napod volt :)

Nekem meg holnap egy kis hazai pizza, ami éppen ráesik (kukorica, sonka, ananász, sajt) nyamiii

MOD: Untam már ezt a randa pofát, így visszaváltoztattam magam ;]

[ Szerkesztve ]

(#11665) bnss


bnss
veterán

Aztarézfánfütyülőjét! Mi van itt? :DDD Szép napot is kívánok. :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#11666) Kazimír válasza tope (#11664) üzenetére


Kazimír
őstag

Meg ami éppen ráesik? :D Nagyon vigyázz, mit ejtesz el felette :D

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#11667) ladybug


ladybug
őstag

Hehe, egyenavatar van megint? :D

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#11668) Tim82


Tim82
nagyúr

legközelebb rendezzünk egy "keressük meg a leghülyébb avatárt, oszt mindenki váltson arra" napot. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#11669) tope válasza Kazimír (#11666) üzenetére


tope
addikt

Nananana
Malacvágáskor (tesóm apósánál) én főzöm a rizst, meg a többi dolgot, és akkor szoktam mondani arra a kérdésre, hogy ez meg mi (babérlevél), valami falevél beleesett

Tim82: Azt most rendeztük meg ;]

[ Szerkesztve ]

(#11670) Bubu79 válasza Tim82 (#11668) üzenetére


Bubu79
addikt

Félő, hogy nehezen jutnánk közös nevezőre az avatart illetően - valaki megörökítette ezt az agymenést? :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11671) Tim82 válasza Bubu79 (#11670) üzenetére


Tim82
nagyúr

Winnernek biztos megvan. :))

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#11672) Kazimír válasza Bubu79 (#11670) üzenetére


Kazimír
őstag

Hogy lásd kivel van dolgod, visszaadom személyes avatarod :K

itt az offban, ez a Tied, és kész! Nincs apelláta! :D

[ Szerkesztve ]

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#11673) Bubu79 válasza Kazimír (#11672) üzenetére


Bubu79
addikt

Ez nem személyes avatar - sokan mászkálnak hasonlóan igéző tekintettel...

Próbáltál már a szemembe nézni? ;] :DDD

Re.: OK fater :-)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11674) Tim82


Tim82
nagyúr

Jól van, legyetek jók és mikrofonfejűek. Én elmentem CRT monitort venni. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#11675) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Hogy lehet egy fekete gombos billentyűzetet kitakaritani?
Nagyon szép, meg jó ez az MX3000 szett, de másfél év használat után tiszta por az egész és a sűített levegő pedig nem hozza le.

(#11676) Janoska26 válasza (Kolombusz) (#11675) üzenetére


Janoska26
addikt

csavarok nincsenek benne? :U vagy még marad a jó öreg kalapácsos módszer :DD :))

(#11677) Bubu79 válasza (Kolombusz) (#11675) üzenetére


Bubu79
addikt

Szétszeded. Ízekre. Leszeded a gombokat és a műanyag alkatrészeket szépen elmosod szappanos vízben.

Egyszer már csináltam.

Imádom a mostani billentyűzetemet. De legközelebb inkább veszek egy újat, mert iszonyat meló...

Picco: olajat nem hiszem, hogy használnának billentyűzetnél - a hosszabb billentyűk drót alátéteinél szokott lenni minimális zsír...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11678) Picco válasza (Kolombusz) (#11675) üzenetére


Picco
addikt

en kimostam anno a revoltec vilagitos billemet, tettem tisztitoszert 40°os vizbe es aztattam benne. 10percenkent vegigzongoraztam vizalatt-felett a gombokat es lass csodat nem ragadt.
elozmeny: sziveszter: kapasbol 2 uveg sort kapott szegeny.
van hatranya is: ezt a muveletet az evek soran megismeteltem parszor es elezdtek szorulni a billentyuk mert kimosodott a muszerolaj a helyerol :(
jah es a zuhany is hat...kimossa a cuccot.
utana minimum fel nap a napon vagy radiatoron.
Bubu79: minek szarozni ha egybe is kimoshatod?

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#11679) (Kolombusz) válasza Bubu79 (#11677) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Elég bonyolult szerkezetnek tűnik. :(

Inkább kiveszem az elemet és szétszedés nélkül eltökölődök vele a hétvégén.
Valahogy kiszedem belőle a sok morzsát is. Gondoltam hátha tudtok valami módszert, amivel megoldható szétszedés és nagyon sok idő nélkül is.

[ Szerkesztve ]

(#11680) Janoska26 válasza (Kolombusz) (#11679) üzenetére


Janoska26
addikt

Nem kéne tálcának használni talán :U ;] :))

(#11681) Pacák válasza (Kolombusz) (#11675) üzenetére


Pacák
senior tag

Ez semmi. Az átlátszó mac-billentyűzetet megkínálta az egyik kollegina egy vörös málnaszörp állagú üdítővel. Nagyon dizájnos volt a fehér és átlátszó műanyag részek között a vörös anyag. :D Egy fél nap, amíg korrektül szétszedtem és kimostam vízben, mosogatószerrel. Egy másik fél nap volt, amíg megszáradt. :)

Nuclear launch detected

(#11682) Bubu79 válasza Picco (#11678) üzenetére


Bubu79
addikt

"minek szarozni ha egybe is kimoshatod?" mert a gané a billentyűk és az alapzat közül nem jön ki rendesen...

Nem mellesleg a tisztítószer szépen ott marad a fólia között és nem igazán használ az érintkezéseknek...

Ja és a legfontosabb - ha egyszer nekiülök valaminek, akkor utálok félmunkát végezni...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11683) Picco válasza Bubu79 (#11682) üzenetére


Picco
addikt

tudom, ezt hivatott megoldani a 2szeri tisztavizes zuhanyrozsas tisztitas, ne tudd meg mit kapott szegeny billentyuzet az elettol...de igy is sokaig birta, tesom hasznalta elotte koliba tehat mar akkor sem volt szuz amikor hozzam kerult :)

mod:Pegyuk hozza h a revoltec megoldasa nem szetszedheto...tehat mas megoldasom nem volt, patentos "ha szetszeded-szettorik" megoldas hivei :(

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#11684) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

szép jó napot mindenkinek =)

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#11685) Bubu79 válasza Picco (#11683) üzenetére


Bubu79
addikt

Pff... Nem jól hangzik ez a nem szétszedhető megoldás... Szerencse, hogy öreg vagyok már ezekhez a világítós csicsa dolgokhoz ;)

Motkány: egy darabig érdekesen nézett ki az avatar sor a bal oldalon - reméltük, hogy voltál olyan szemfüles, hogy megörökíted ( nekünk balgáknak nem jutott fejünkbe )...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11686) Winner_hun válasza Tim82 (#11671) üzenetére


Winner_hun
félisten

Le vagyok maradva, miről van szó?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#11687) brownus válasza Kalandor (#11651) üzenetére


brownus
veterán

a logoutos irásaiddal mi lett?? megakartam nézni valamit, aztán sehol-semmi.
vincent is eltünt...

(#11688) Winner_hun válasza Bubu79 (#11685) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem voltam itthon...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#11689) Bubu79 válasza Winner_hun (#11688) üzenetére


Bubu79
addikt

Akkor erről lecsúsztál - meg mi is ;)

Janoska26 #11692: LOL :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11690) PazsitZ válasza Winner_hun (#11688) üzenetére


PazsitZ
addikt

Én is mindig lemaradok a jó dolgokról.

Bevallom töredelmesen ebédeltem. S még mielőtt valaki (Janoska) ;] beszólna: igen én 4 órakkor ebédelek :K

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#11691) Picco válasza Bubu79 (#11685) üzenetére


Picco
addikt

mar reg nincs meg, kellett a vezeteknelkuli...nameg az h rendes sebesseggel tudjak irni :D

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#11692) Janoska26 válasza PazsitZ (#11690) üzenetére


Janoska26
addikt

néha levehetnéd a kendőt :U ;] :))

(#11693) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Mit találtam iwiw üzenőfalon: [link]
egész jó.
Btw.: még anno szigeten meglepődve jöttem rá -hallva élőben őket-, hogy a Roy&Ádám, egyébként jó zenéket is nyomnak/tudnak nyomni :K.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#11694) venember83 válasza PazsitZ (#11690) üzenetére


venember83
nagyúr

Mire utal a kettő db k betű az órakor-ban? :U

Megjegyzem én láttam, de nem tudtam beszállni, max elrondítani az egészet, rontani az átlagot, de legalább ebben nagy a rutinom. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11695) Bubu79 válasza venember83 (#11694) üzenetére


Bubu79
addikt

Arra, hogy nehéz az ujja :P :DDD Esetleg ideje lenne prell mentesítenie a billentyűzet bemeneti pufferét, mert peregnek a gombok :U ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11696) tildy


tildy
nagyúr

No 5 óra.
Jó ajánlat 1 db jött, de az nem olcsó hely...
Hát...Indulok.Sziasztok :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11697) Verus


Verus
senior tag

No látom nem kaptam semmitse.... :O :D

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11698) venember83 válasza Verus (#11697) üzenetére


venember83
nagyúr

Mit vártál? Faxot? :U

(#11699) Bubu79 válasza venember83 (#11698) üzenetére


Bubu79
addikt

Választ a Mikulástól - de nem kapott... ( #11645 )

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11700) PazsitZ válasza venember83 (#11694) üzenetére


PazsitZ
addikt

Arra, hogy elírtam. tudnád mennyit használok backspace-t egy hsz-hez.
Lehet a képességeim gyengülnek, de néha annyit ütök félre-össze-vissza, hogy az félelmetes. :DDD
#11695 Bubu79 -nál lesz a megoldás :K

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.