Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11051) venember83 válasza Racecam (#11050) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor se fog.

(#11052) Racecam válasza venember83 (#11051) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

De, szép kövér leszek.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#11053) Bubu79 válasza Racecam (#11050) üzenetére


Bubu79
addikt

Jól teszed :K Napi ajánlat - finom tejes ;)

#11052: Hivatalból muszáj is, különben nem ismernek meg a gyerkőcök ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11054) Bash válasza tildy (#10996) üzenetére


Bash
őstag

Reggel 7-kor 19°C, 84% páratartalom, tiszta az égbolt. A nap 7:35-kor fog felkelni, melegedés várható egészen 29°C-ig. :K

http://bashtravel.com/

(#11055) Verus válasza Bash (#11054) üzenetére


Verus
senior tag

Ahh istenem, bűn ilyet kiírni. Itt olyan hideg van, meg rossz idő meg ....

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11056) Racecam válasza Bubu79 (#11053) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Köszi, de ez van most terítéken. ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#11057) Bubu79 válasza Racecam (#11056) üzenetére


Bubu79
addikt

Ez sem lehet rossz ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11058) Bubu79 válasza Verus (#11055) üzenetére


Bubu79
addikt

Meg? :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11059) Tim82 válasza Kazimír (#11046) üzenetére


Tim82
nagyúr

most működik megint. de nekem sem írt. (nekem nem nő, hanem üzlet. :DDD )

Bon3ss: majd este. vagy holnap. idő kell neki a lehűléshez. :DD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#11060) Verus válasza Bubu79 (#11058) üzenetére


Verus
senior tag

Meg nem küldik a faxot. :DDD
Amúgy az a baj, hogy itt nincs csoki, bolt messze(ilyen hidegbe szinte 100km-re lévőnek tűnik) és ti arról beszéltek. Én az édességet a reggeli 8as munkakezdésnél ellőttem, úgyhogy...nuku. :O ;)

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11061) Bubu79 válasza Verus (#11060) üzenetére


Bubu79
addikt

Küldjek Neked egy faxot? Az boldoggá tenne? ;] :DDD Ha már túl vagy a csokin, akkor túl vagy a boldogságfröccsön is, amit egyesek szerint okoz, úgyhogy légy hepi ;) De ha gondolod, küldök fénypostával csokit - kapcs, ford :U ;)

Remélem kinyitottad az ablakot :Y :DDD

Tim82: Nem vagy Te egy kicsit HE? :))

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11062) Tim82 válasza Verus (#11060) üzenetére


Tim82
nagyúr

erről jut eszembe, bezúzok még egy marcipánt.

;]

mod: nem tudod, mi a jó. :DDD egyébként tudok, de Miskolcra lassan érne oda... :))

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#11063) Verus válasza Bubu79 (#11061) üzenetére


Verus
senior tag

Persze,boldoggá mert akkor szerdán már lenne is domain-em. :DDD
Nem is csokit ettem,hanem ilyen Fenséges és finomat, mind a két féléből egyet-egyet. :D nem vagyok telhetetlen,ááá nem. :D
Jaaaa, csoki megjött. Köszi! :D
Valaki nem tudja egy gyorsan dolgozó üveges számát?
Tim: Azt eheted, én ugyanis nem szeretem, olyan nem jó ízű.

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11064) tildy válasza Hold (#11002) üzenetére


tildy
nagyúr

Látom jó kedved van.
Cseréld már le ezt a rút kopasznyakút! :(((

Részkem: Ez ni:

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11065) Racecam válasza Verus (#11063) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Fenséges és finom? Azmiaz?
Vagy egy elmaradt Mikulás vagyok? :F

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#11066) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Szép napot!

A mai ebéd: Pizza, de a fogyókúra jegyében csak 25 centiset rendeltem, nem 32-est.

(#11067) Racecam válasza tildy (#11064) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Pfff..., maradok a csokinál. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#11068) venember83 válasza (Kolombusz) (#11066) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem rossz menü...

(#11069) Verus válasza Racecam (#11065) üzenetére


Verus
senior tag

Nem is kellenek.
Hát mi baj van már vele?
Nem rossz, csak olyan spóroltak a fahéjjal.

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11070) tope válasza (Kolombusz) (#11066) üzenetére


tope
addikt

És hat szeletben kérted, mert nyolcat nem tudnál megenni. :DDD
Holnapután én is pizzát eszek egyébként (hazait)

Mindenkinek melegebb napokat, mint amilyenek mostanában következnek

[ Szerkesztve ]

(#11071) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Jaj, már nemsokára jön a nyuszi.
Annyira várom!!
Kolléga...

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#11072) Hold válasza tildy (#11064) üzenetére


Hold
őstag

Valaki nagyon jó kedvet csinál mióta megismertem :)
Én lecserélném de kicsi vagyok még :)

[ Szerkesztve ]

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#11073) Bubu79 válasza Racecam (#11071) üzenetére


Bubu79
addikt

Ő is elküldi a rosszalkodókat lábat mosni? :B :U

Ahogy elnézem Tope lebuktatta a bagázst :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11074) tope válasza Racecam (#11071) üzenetére


tope
addikt

(#11075) Racecam válasza Bubu79 (#11073) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Kérdezd meg tőle. ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#11076) tildy válasza Hold (#11072) üzenetére


tildy
nagyúr

Akkor is legalább vissza a normál sasra. ;)

Múltkor még itt lógattad nagyon az orrod(Bár akkor tán meg is voltál fázva) , na mi van becsajoztál, vagy mifene? :F

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11077) Hold válasza tildy (#11076) üzenetére


Hold
őstag

Legalább nem kevertek össze Race kedvesével rarrival :)

Betegség miatt voltam csak tompa, de az orromat sosem lógatom,arra van más :)
Becsajoztam volna ? Race még nem intézett senkit :(

[ Szerkesztve ]

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#11078) venember83 válasza Hold (#11077) üzenetére


venember83
nagyúr

Neked is intéznie kell? Blackievel meg fokukaccal hogy áll az ügy, kedves munkanélküli pirossapkás?

(#11079) Hold válasza venember83 (#11078) üzenetére


Hold
őstag

Igen mert úgy látszik nem vagyok kelendő :O

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#11080) Racecam válasza Hold (#11077) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Kénytelen vagyok egy kicsit felvilágosítani.
Ha valami tartósabbra vágysz, az időbe kerül.
Ha nem, akkor holnap befizetlek. ;)

venember83: Rajta vagyok. :K

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#11081) Verus válasza Hold (#11079) üzenetére


Verus
senior tag

Figyelj én lehet tudok segíteni, megszerkesztek egy arcképes szórólapot és elviszem a leánykollégiumokba. Na? :DDD

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11082) Hold válasza Racecam (#11080) üzenetére


Hold
őstag

Mikulás 2 éve vagyok egyedűl, kértem 2 éve egy olyan Pamela Andersonos gumibabát, de azóta sem kaptam meg, mostanra meg már feleségnek való Hölgyet keresek inkább, mint látod időm nem sok van, öregszem ;]

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#11083) Racecam válasza Verus (#11081) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Érdekesen indult a mondat. ;]

Holdacska: Megértettem, de hidd el, a minőséghez tényleg idő kell. És ez nem vicc.

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#11084) Hold válasza Verus (#11081) üzenetére


Hold
őstag

Nagyon jó ötlet :) Aztán meg nem tudom levakarni a Hölgyeket, najó 1x élünk..

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#11085) Verus válasza Racecam (#11083) üzenetére


Verus
senior tag

De aztán meglepő fordulatot vett... ;]
Akkor Hold, légyszíves írd le az elvársokat, mellékelj képet és már nyomtatom is. :DDD Munka után útbaejtek egy kollégiumot is. :D

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11086) tildy válasza Racecam (#11083) üzenetére


tildy
nagyúr

Pedig te nem is vagy PH!iloxenia ;]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11087) Bubu79 válasza Hold (#11082) üzenetére


Bubu79
addikt

Te figyu - nemhogy ugyanattól a cégtől rendeltél, ahonnan Verus a domain regisztrációját várja? :U ;] :DDD

#11084: Sose aggódj, a felesleget irányítsd át hozzám :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11088) 7


7
addikt

"Nap fivér, Hold nővér.
Összeadta őket a szél.
Vagy csak játszottak vetünk,
Hogy tudjuk, mit veszítünk."
:P

(#11089) bnss


bnss
veterán

El sem hiszem, megint havaseső... :U

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#11090) Tim82 válasza Bubu79 (#11087) üzenetére


Tim82
nagyúr

valami maradjon nekem is. nem baj, ha nem túl szép, de okos és jó humorérzékű legyen. meg persze az ágyban... :B

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#11091) nike_


nike_
addikt

Szásztok.

Amikor mentünk úszni akkor is szállingózott a hó. Beszarok. :DD

(#11092) 7 válasza Tim82 (#11090) üzenetére


7
addikt

Az ágyban is szellemesen humorizáljon azon, amit az ég is neked adott? ;]

[ Szerkesztve ]

(#11093) Bubu79 válasza Tim82 (#11090) üzenetére


Bubu79
addikt

Ne legyünk telhetetlenek - majd Verus intéz nekünk is - ha Miskolcon elfogynának a lánykoleszok, hát kicsit közelebb ott van még Gyöngyös is ( innen nézve legalábbis közelebb ) - gyönyörű lányokkal megáldva :K ;) :DDD

Adidas_: Bár még nem fejlett annyira a NET, hogy szagokat is közvetítsen, mégis megkérnélek, hogy ha lehet, az utolsó aktust inkább mellőzd :D

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11094) venember83 válasza 7 (#11092) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem lehet mindenki yeti. :U Különben nem ami Timnek jutott, hanem amit ő (jány) választott.

(#11095) 7 válasza venember83 (#11094) üzenetére


7
addikt

Én nem becsméreltem Timet, nem is akartam utalni semmire, csak folytattam a gondolatszálat. :P

(#11096) Pacák


Pacák
senior tag

Ma reggel elmesélte a párom, hogy miket álmodott össze.

Álmában négy gyermekünk volt, ebből kettő egy ikerpár volt. :Y :D Két emeletes ágyon aludtak a gyerkőcök. :Y

A legutóbbi létszámellenőrzésnél Máté volt jelen, azután van még egy gyermek a párom pocijában. :)
Ha ennyire előreszaladunk az időben, akkor nem is tudom, hogy hol kezdjek hozzá a jövő egyengetésének. :Y Vegyek emeletes ágyakat? Vagy? :F :DDD

Nuclear launch detected

(#11097) philoxenia válasza tildy (#11086) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

De Ő is járt annak idején magyarórára... :U

Jó napot minden offolónak!

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11098) Bubu79 válasza Pacák (#11096) üzenetére


Bubu79
addikt

Szép kilátások... Kellett Neked tökéletesen jól sikerült prototípust gyártanod ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11099) philoxenia válasza 7 (#11092) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Majd megtudod, ha öreg leszel. ;] A humorérzék megmaradhat öregkorra, más dolgok meg csak a mesében. Mielőtt másra gondolnál, a szőr kihull bizonyos kor fölött. :P

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11100) Picco válasza Bubu79 (#11093) üzenetére


Picco
addikt

gyöngyösön tenyleg sok szep lany van :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.