Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10851) 7 válasza Bubu79 (#10849) üzenetére


7
addikt

Tudtam én, hogy szeretsz! :D

(#10852) Bubu79 válasza 7 (#10851) üzenetére


Bubu79
addikt

Jajongászig odavagyok éjted :U ;] :DDD

Ne hergelj, majdnem linkeltem egy Aljas kúszóbab számot, amit Te ihlettél - csak tartok tőle a szövege nem kifejezetten szalonképes ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10853) 7 válasza Bubu79 (#10852) üzenetére


7
addikt

Akkor sem fogunk dugni. :P ;]

[ Szerkesztve ]

(#10854) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

KEdves Elvtarsak es Elvtarsnok!

Nagy JO hirrel kell beszaolnom!!!
2008. aprilis 1. 14:00-tol Rejto Jeno konferencia a Magyar Tudomanyos Akademian!!!
Szervezo: Lanyi Istvan

udv

neduddki

p.s. ertiek a MTA-n!!! es ez enm vicc!!!:- )))

mod: de leglabba datuum stiusos!!!:- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10855) 7 válasza neduddki (#10854) üzenetére


7
addikt

Ollé!

Kár, hogy kedd. :(

(#10856) poffsoft válasza Verus (#10850) üzenetére


poffsoft
addikt

:U :U
Kár hogy tegnap óta nem ettem (elfelejtettem, na) :O :O

[ Szerkesztve ]

(#10857) Bubu79 válasza 7 (#10853) üzenetére


Bubu79
addikt

Pedig Jetimacival még sosem voltam :( :DDD

Mediddlo: A dátum tényleg üt - de örvendetes a dolog :K

philoxenia: Nem úgy volt, hogy Jimmy halott? :F :DDD

poffsoft: Te mit használsz felejtésre?

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10858) philoxenia válasza neduddki (#10854) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

"Fülig" szaladt a szám.... :DDD

Verus: finom lesz, de este hagyma. :Y
a várható esti programba nem zavar bele? ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10859) csapos2


csapos2
addikt

Nem i betegségem van.

[ Szerkesztve ]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#10860) nike_


nike_
addikt

LOL. Kinek van nemi betegsége? Csak ezen az oldalon olvastam vissza.

(#10861) Bubu79 válasza csapos2 (#10859) üzenetére


Bubu79
addikt

Lehet!

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10862) (Kolombusz) válasza nike_ (#10860) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Mindenkinek.

Btw, edzem az ujjaim a pénteki Guitar Hero partira.
Kéne venni a boxhoz egy rendes gitárt, kontrollerrel csak 4 húron lehet rendesen játszani, az ötödikért illogikus helyre kell nyúlni, abszolút nem áll rá az ember keze.

Kár, hogy külön nem lehet kapni gitárt.

[ Szerkesztve ]

(#10863) degu


degu
senior tag

Itt lehet huje kerdeseket feltenni? :DDD
Mondja mar meg Valaki,hogy a tengeren,ha nincs szarazfold a kozelben/s tavolban/ mekkora az a tavolsag,amin tul mar nem lehet latni egy tavolodo hajot/a Fold gorbulet-miatt!/?/Es ne gyertek nekem a vegtelennel!/ :P
De telleg! /nem viccelek!/ :C

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#10864) csapos2 válasza degu (#10863) üzenetére


csapos2
addikt

Mekkora a hajó?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#10865) philoxenia válasza Bubu79 (#10857) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Sok mindent halottam már a Jimmyről, de, hogy hal lenne. :F Ott? :F

Degu: a föld görbületét számítsd a sugarából, az árboc magasságnak tetejéhez húzott érintő, ahol illeszkedik rá, ott lesz az a pont. Szerintem 20-25 km, de ez most csak találgatás....Árbocfüggő nagyon. Ha alföldi vagy, a templomtornyok láthatóságához tudnám hasonlítani megfelelő távolságból.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10866) Bubu79 válasza philoxenia (#10865) üzenetére


Bubu79
addikt

Hol? :F Hal? :F HE? :F

Az a Fülig típusú...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10867) neduddki válasza degu (#10863) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

A fild sugatat meg csak-csak sejtem, de mijjen magas a hajo??? meg kuloben is hany eves a kapitany???:- ))

udv

neduddki

p.s. r= 6 372,797 km ebbo mar ki tuod szaokni ha kitanz egy magasagot

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10868) poffsoft válasza Bubu79 (#10857) üzenetére


poffsoft
addikt

kort.... :U
csapos: milyen

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#10869) Bubu79 válasza poffsoft (#10868) üzenetére


Bubu79
addikt

Miért, hány a mennyi a korod - "hanyas vagy, 47-es?" :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10870) Verus válasza philoxenia (#10858) üzenetére


Verus
senior tag

Pontosítok, finom volt. :)
Egyébként este is lehet fogat mosni tudtommal. :D

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10871) csapos2 válasza poffsoft (#10868) üzenetére


csapos2
addikt

Hosszú í.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#10872) tildy válasza Verus (#10850) üzenetére


tildy
nagyúr

Te jószagú málnabokor :Y
Pardon, Verus:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10873) poffsoft válasza philoxenia (#10858) üzenetére


poffsoft
addikt

közös vacsora után? kit zavar???
Fogmosás MINDEN étkezés után, alaposan, 10 perc legalább

Bubuka: majdnem 47-es ahogyan VISSZAemléxem...

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#10874) Bubu79 válasza poffsoft (#10873) üzenetére


Bubu79
addikt

Hanyas vagy? '47-es? Akkor mi félszavakból értjük egymást. Azt mondod Mensáros? Azt mondom Egyetemi Színpad. Azt mondod Astoria? Azt mondom: Ki nyer ma? ... :DDD

Legalább akkora Nagy Bandó klasszikus, mint a Kocka utca 13...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10875) poffsoft válasza philoxenia (#10865) üzenetére


poffsoft
addikt

pluszminusz dagály, hullámzás, láthatósági kukás mellény, ja, meg hány dioptrijás a szemüvegem....
Bubuka: :K

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#10876) nike_ válasza Bubu79 (#10869) üzenetére


nike_
addikt

Negyvennyócas is van az.

(#10877) tildy válasza poffsoft (#10873) üzenetére


tildy
nagyúr

A francokat!
Én pl. vámpírrá változom ha fogat mosok. Namost ha ezt midnen étkezés után megtenném, kifolyna belőlem az összes vér.

poffsoft és bubukám: lehet ki kell cserélni az önindítót:(
biztositéknál össze volt égve. Ha az öninditó összevan égve akkor az sokba kerül?

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10878) neduddki válasza tildy (#10877) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Ogye fokhanat!!!;- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10879) Bubu79 válasza nike_ (#10876) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem értesz Te ehhez ;) '47-es az :K

Mediddlo: Még jó, hogy nem a másik gyógyírt ajánlottad Neki - az ezüst golyót ;] :DDD

Tildy: Attól függ javítható-e... Kérdezd meg a mestert mit ajánl - a meglévő felújítását ( ha lehet ) vagy egy bontott beszerzését - amit célszerű berakás előtt rendesen átnézetni ( csapágy, kommutátor, bronz kefék... ) Konkrét árat nem tudok mondani :B

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10880) poffsoft válasza tildy (#10877) üzenetére


poffsoft
addikt

Használj fogselymet! ;)
neduddki: egyé fokhagymát?? :)

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#10881) tildy válasza poffsoft (#10880) üzenetére


tildy
nagyúr

Tisztul ez magától is :DDD

A kocsi még mindig hyundai pony, 1993.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10882) poffsoft válasza tildy (#10877) üzenetére


poffsoft
addikt

óóóó, nem jó hír!
Ha a biztosíték van szétégve, akkor az még a jobbik hír!
Az önindító bizti szétégett? Milyen autó? A warnyúmra kilóra adták az önindítót, 5k-ért..... ;)

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#10883) neduddki válasza Bubu79 (#10879) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Ezust ne rohogtess tul sokba kerul az, maragyunk a fakaronak:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10884) Bubu79 válasza neduddki (#10883) üzenetére


Bubu79
addikt

Eszem azt a nagy szívedet :DD

Verus: mézes pálinka és rendbejön a hangod ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10885) Verus


Verus
senior tag

Jajj amúgy jól fáj a torkom....

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10886) venember83


venember83
nagyúr

A bevásárlóközpontok mondjanak le! Nem kaptam wireless routert, pedig volt egy ámítógépspecifikus illetve egy elektronikai cikkekkel foglalkozó üzlet is a szenterben.

(#10887) tildy válasza Bubu79 (#10879) üzenetére


tildy
nagyúr

bontottat ajánl.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10888) Bubu79 válasza tildy (#10887) üzenetére


Bubu79
addikt

Szerintem hallgass rá ;) Tudom, nem olcsó... Ha megvan a delikvens, nézesd át, mielőtt berakatod - újab költség, de kifizetődő ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10889) Janoska26 válasza Verus (#10885) üzenetére


Janoska26
addikt

Mi lenne ha rosszul fájna? :U :))

(#10890) Bubu79 válasza Janoska26 (#10889) üzenetére


Bubu79
addikt

[link] :DDD :DD :))

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10891) poffsoft válasza tildy (#10887) üzenetére


poffsoft
addikt

Bubuka ért hozzá, jól focizik!
Mondjuk ha egy elektromechanikus lenne a környékeden, aki meg is bütyköli, az lenne az igazi...
Pony: lehet, hogy nár írtad, de tudiod, nem olvasok ... :O Wiw-en meg emléxem a kocsira, de annyira nem ismerem üket. De nem mai csibe a tied, uh. egetrengető ára valszleg nem lesz a motornak.

btw, ha bizti szétégett, indító szétégett, akkor hogyan tudta az akksit leszívni??? :o

Verus: (akkor kisbetűkkel OFF-olj, nehogy megerőltesd!!!) Mézes pájinka /liquore!!! :)

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#10892) Janoska26 válasza Bubu79 (#10890) üzenetére


Janoska26
addikt

asszem ez az amikor vissza sül el valami :U :))

(#10893) Bubu79 válasza Janoska26 (#10892) üzenetére


Bubu79
addikt

Visszanyal a fagyi :K :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10894) degu válasza tildy (#10887) üzenetére


degu
senior tag

Tenyleg! A hajoarboc magassaga is bejatszik! Egyebkent en is ugy 15-20 km-re tippeltem.Ki lehetne szamolni...de bedoglott a golyos szamitogepem! :DDD
Tildy!
Az onindito akkor szokott szetegni,ha beeg a kommutatora,vagy nagyon elkopott mar a szenkefeje,es mar nem tud rendesen erintkezni a kommutatorral.Baromi nagy aramok folynak inditaskor /90--120A !/Ilyenkor,ha a bizti szet is eg,lehet,hogy atmegy rajta a zarlat! Okvetlenul nezesd at a vezerlo,es az aramvezeto kabeleket,mert kulonben az *uj* onindito is meghibasodhat, sot! kigyulladhat az auto /rossz esetben!/ :Y

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#10895) Verus válasza Janoska26 (#10889) üzenetére


Verus
senior tag

Valószinű leverném rajtad, mint gyerekkorunkban :DDD
Bubu és Poffsoft: Nem plinkázok sajnos. :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10896) tildy válasza poffsoft (#10891) üzenetére


tildy
nagyúr

ebayről ennyi lenne. De meg kéne kérni valamelyik amcsi barátomat, küldje el.
Hát én sem értem a dolgokat.... Itt a kicsike

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10897) Bubu79 válasza Verus (#10895) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem azt mondtuk, hogy kösd be vénásan, csak egy kupicával ;)

Janoska26: Degecről gyütt maga? :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10898) Janoska26 válasza Verus (#10895) üzenetére


Janoska26
addikt

Nem mi? Akkor tegnap este a víztől mentél olyan furcsán :U ;] :))
egyébként ha be vagy rúgva tudsz róla hogy sokkal durvábban horkolsz mint egyébként? :U ;] :))

[ Szerkesztve ]

(#10899) Verus válasza Bubu79 (#10897) üzenetére


Verus
senior tag

Vagy tölcsérrel, nem? :)
Bátyus: Az whisky volt, nem pálinka. :DDD
Tudok róla, és kit zavar? :D
A röppenő rovarok meg tőled költöztek át, már odaát nem bírták a strapát. ;]

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10900) Janoska26 válasza Verus (#10899) üzenetére


Janoska26
addikt

Persze, reggelre azért volt annyi muslica a szobádban ;] :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.