Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10801) Verus válasza Bubu79 (#10799) üzenetére


Verus
senior tag

Hát Rád hallgattam és pozitív lettem. ;)
poffsoft: há tárátattátárátattá :D

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10802) Lortech válasza Thrawn (#10784) üzenetére


Lortech
addikt

Nem, sajnos nincs itthon piám, és ki nem teszem a lábam ebben a tróger időben. :(((
Inkább aludni kéne, mert a mai adag kimaradt, de leginkább suckdoga lesz, mert megérdemlem..
Köszi a gratulációkat.
Amúgy ez az pontosan: [link]

Hazafelé (busz, Bp - Eger) láttam kb. 60 őzet (összesen). Mindig megörülök, mikor látok egy csapatot.

VladimirR: nemi úton terjed? Csak a zasszony meg ne tudja.

[ Szerkesztve ]

Thank you to god for making me an atheist

(#10803) VladimirR válasza Lortech (#10779) üzenetére


VladimirR
nagyúr

es nagyon viszket? ha jol tudom, erre is van mar gyogyszer, mint a sok mas nemi uton terjedo betegsegre

(#10804) (Kolombusz) válasza Lortech (#10802) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Gratula!

(#10805) frame>24 válasza Lortech (#10802) üzenetére


frame>24
addikt

Vááóó, naccerű! (persze grat.! meg minden)
Akkor téged nyaggathatlak, hogy miér kell az ATi catalystokhoz a frémvörk?
(komolyan, ezt azóta se tudom... :( )

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#10806) Verus


Verus
senior tag

Köhhköhh szeretnék kérni egy számot és küldeném mindenkinek aki szereti. :D

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10807) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

(#10808) poffsoft válasza Lortech (#10802) üzenetére


poffsoft
addikt

gratula!

Én személy szerint a rókákat és héjákat-sasokat szoktam számolgatni buszozás/autózás közben...
Az őzek errefelé sokkal ritkább vendégek....

[ Szerkesztve ]

(#10809) poffsoft válasza Verus (#10806) üzenetére


poffsoft
addikt

Parancsolj, itt a számod, add tovább sok szeretettel mindenkinek aki szeret(i) ;)

Bubuka: Ez simán fehér

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#10810) Lortech válasza frame>24 (#10805) üzenetére


Lortech
addikt

Egy .Net-es alkalmazáshoz azért kell .Net, mert .Net alkalmazás. Ha java-ban lenne írva, akkor meg java futtatórendszer kéne hozzá.
(Nem komoly a válasz, csak amennyire a kérdés volt az, gondolom. Dehát mit lehet mondani erre.)

uff.

[ Szerkesztve ]

Thank you to god for making me an atheist

(#10811) Bubu79 válasza Verus (#10806) üzenetére


Bubu79
addikt

Ez nekem túúúl rózsaszín :O :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10812) Verus válasza Bubu79 (#10811) üzenetére


Verus
senior tag

Rózsaszín? Szerintem fehér ing van rajta. :DDD
poffsoft: Köszi, de miért pont 42? :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10813) poffsoft válasza Verus (#10812) üzenetére


poffsoft
addikt

nem tudod? A kérdésre a válasz ... ;)

Bubuka: Frissebb

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#10814) Verus válasza poffsoft (#10813) üzenetére


Verus
senior tag

HIBA :(((
Bubu: Én nem beszélni angol, németül inkább. :)) Ma rá vagyok kattanva az ilyen zenékre...

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10815) Bubu79 válasza Verus (#10812) üzenetére


Bubu79
addikt

A szöveg - bár megállt bennem az ütő, amikor az első pár kockán tényleg rózsaszínesben ragyogott a kép :DDD

Most inkább ilyen hangulatban vagyok...

poffsoft #10813: Mindig meglepsz... ;) Azért a Nightwish a régi énekescsajjal volt az igazi ;)

Verus: én a magyart is csak töröm - de ha már válogatni kell, inkább az angolt gyötröm, bár németül is próbáltak tanyítani ( meg oroszul is ofkorsz :DDD )

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10816) frame>24 válasza Lortech (#10810) üzenetére


frame>24
addikt

jó akkor biztos LoL, de f*gom nem volt, h az ún. Catalyst Control Center egy .Net alkalmazás, pogány módon azt hittem , h egy szimpla "driver-működés programozó-program"
u.i.: nem bizony, nem vagyok otthon az information technology-ban...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#10817) poffsoft válasza Verus (#10814) üzenetére


poffsoft
addikt

trallala? tram-prapapapamm-pamm-pramm-parapapapam :F

Verus #10818: tényleg hiba van a mátrixban. Javítsuk ki!!!
schrappnell, schumacccherrr.... :DDD (a királyméretet inkább kihagynám :) )
Bubuka: Imádok mindent, ami yyyyóóóóóóóóóóóóóóóó!!!! ;)

Bubuka: Nightwish a régi csajszi hangjával, az új csajszi klipjével..... :K

Lortech: Frametöbbmint1k-nak igaza van: miért kell a kontrollcenternek a net-re épülnie? ménemjó neki a winkernel???

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#10818) Verus válasza poffsoft (#10817) üzenetére


Verus
senior tag

timtutimtututátátita. Nem? Deamúgyhiba.
Bubu: Németet szeretem, titta jó olyan köpködősen kiejteni. :D

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10819) Bubu79 válasza Verus (#10818) üzenetére


Bubu79
addikt

Ezt valószínűleg egyikünk sem érti, de jól zúznak a srácok - legalábbis szvsz ;)

poffsoft: Gyilkos - sokkot kaptam :O :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10820) poffsoft válasza Bubu79 (#10819) üzenetére


poffsoft
addikt

#10800 vélemények?

ya, hogy sejtsed mi a rózsaszín

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#10821) Verus válasza Bubu79 (#10819) üzenetére


Verus
senior tag

Az lehet, az meg biztos hogy nem értem. :D
Erről jut eszembe, amikor ezt kezdte játszani a rájdijó akkor sokan mondták, hogy nagyon rámillik. :D Nem értem miért. :D
poffsoft: első mondtad amit megtanultam németül: Du bist ein blöd Tierkönig. :DDD

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10822) Lortech válasza frame>24 (#10816) üzenetére


Lortech
addikt

pogány módon azt hittem , h egy szimpla "driver-működés programozó-program"
Jól is hitted, csak egyszerűen nem sima natív c/c++ vb stb-re lett fejlesztve, hanem a .Net technológiára.
Ez ideális esetben a felhasználó elől rejtve marad (nem kéne .Net framework telepítgetéssel foglalkozni), de xp esetén ez nem működhet, mivel a megjelenésekor még csak .Net kezdemények voltak. Vistában már benne van az akkor volt legfrissebb, és csak működik. Persze frissítések formájában jönnek az újak arra is.

Thank you to god for making me an atheist

(#10823) frame>24 válasza Lortech (#10822) üzenetére


frame>24
addikt

rendben.(thx)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#10824) Bubu79 válasza Verus (#10821) üzenetére


Bubu79
addikt

Ha más Sugarloaf, akkor ez... Melóhelyen hallottam először, a rádióból csendült fel - egyszerre kezdtünk fülelni a főnökömmel és kezdtünk vigyorogni a debil szövegen :K

Nem is vagy annyira különc ;) Csak ritkán botlani Hozzád hasonlókba :U

poffsoft: a két kép közül a jobb oldali baromi ismerős valahonnan, avatarként már találkoztam vele valahol :F De egyébként nem értek a lovakhoz - apám nyulakat tartott... a jobb oldali szvsz jobban passzol a PH!-ra ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10825) poffsoft válasza Verus (#10821) üzenetére


poffsoft
addikt

Kesztyűnek néztek talán :U

Én csak egyetlen mondatot tanultam meg németül: Ich sprechen nicht Deutsche.... ;]

a tiéd fogadjunk hogy az oroszlán németül :D

Bubuka: szerettem volna sajátomként, de nem lehet :O
Vagy nem a PH!-n láttad.... :D

Köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#10826) Verus válasza Bubu79 (#10824) üzenetére


Verus
senior tag

Ááá, én imádom őket egyébként is. :)
Különcnek lenni jó. :))
Ez a cuki vagyok de komoly. :DDD :DDD
poffsoft: nem, hanem aztat jelenti hogy te egy hülye állatkirály vagy, ez akkor még nagy szidkozódás volt. :DDD
ja és Bubu jól tudta, auf Deutsch ebben a használatában megállja a helyét az auf.

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10827) Bubu79 válasza poffsoft (#10825) üzenetére


Bubu79
addikt

Egészen pontosan Ich Spreche nicht sehr gut auf Deutsch... - legalábbis esetemben :B

Az auf nem biztos, hogy kell, de úgy éreztem passzol oda... A németemről annyit, hogy kb. 1,5 évig igyekeztek a fejembe verni középsuliban, aztán megvilágosodtam, hogy nem akarok lakatos lenni, úgyhogy átnyergeltem másik suliba, ahol nyakamba kaptam az angolt... Nem vagyok etalon egyik nyelvben sem...

Lehet, hogy az egyéni arcképes topikban láttam - máshol nem igazán fórumozok...

Verus: "különcnek lenni jó"- örülök, hogy így gondolod ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10828) poffsoft válasza Bubu79 (#10827) üzenetére


poffsoft
addikt

az az auf megfogott :U :o
-on -en? ból-ből???

arcképes

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#10829) poffsoft válasza Verus (#10826) üzenetére


poffsoft
addikt

Verus, Bubu: jó, jó, de mit jelent ??? :U Én nem beszélek németet!!! ;)

[ Szerkesztve ]

(#10830) Bubu79 válasza poffsoft (#10829) üzenetére


Bubu79
addikt

auf -szerintem külföldi :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10831) Verus válasza poffsoft (#10829) üzenetére


Verus
senior tag

-ra -re, -on, -en, -ön

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10832) Winner_hun


Winner_hun
félisten

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#10833) Janoska26 válasza Verus (#10831) üzenetére


Janoska26
addikt

hógyTemilyenokosvagyHugi :Y Láccik hogy a bátyádra ütöttél :DD :))

(#10834) Bubu79 válasza Janoska26 (#10833) üzenetére


Bubu79
addikt

Mivel ütött Rád? Kisbaltával? ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10835) Verus válasza Janoska26 (#10833) üzenetére


Verus
senior tag

Hát most na, okos, különc, kedves, aranyos, bájos és mindezek mellett mérhetetlenül szerény. :DDD

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10836) Janoska26 válasza Verus (#10835) üzenetére


Janoska26
addikt

Hát ja, nálunk ez is családi vonás :o :U :DD

(#10837) poffsoft válasza Bubu79 (#10830) üzenetére


poffsoft
addikt

[link] lejárt a centri....

Shoot em up: bűntetés.... :O :o :O

[ Szerkesztve ]

(#10838) Winner_hun válasza Bubu79 (#10834) üzenetére


Winner_hun
félisten

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#10839) Bubu79 válasza poffsoft (#10837) üzenetére


Bubu79
addikt

Most ez mi is volt? Bepötyögted a mosógép centrifugázó programját a szótárba és beintett? :F

Vagy kérdezzem egyszerűbben?

HÖ?

Ja, hogy Szkájvóker Lajos - Kutyámajom?? :DDD

Motkány: Nem hiszem, hogy ebben a Huszárban kárt lehetne tenni egy ilyen csenevész tuskóval :DD

Motkány #10841: alakul - Pacák Nuclear launh Detected smile-ja már egészen jó esélyekkel indulhat :K :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10840) poffsoft válasza Bubu79 (#10839) üzenetére


poffsoft
addikt

auf, első definíció.....

lejárt a centrifuga : szkájvólker lajosból idéztem szabadon, mert szerinte külföldi :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10841) Winner_hun válasza Bubu79 (#10839) üzenetére


Winner_hun
félisten

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#10842) poffsoft válasza Verus (#10835) üzenetére


poffsoft
addikt

Lényeg hogy a családban maradjon ;)

Bubuka: DN2 feeling rulez! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10843) Verus válasza poffsoft (#10842) üzenetére


Verus
senior tag

Hát kb.

Ezt is de jó: [link]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10844) Bubu79 válasza poffsoft (#10842) üzenetére


Bubu79
addikt

Dear Santa Claus!

Can I get a poffsoft-Hungarian Dictionary for Xmas - Ican't speak He's Language...

P.s.: sorry about my English, i'm still learning it :U

yetike: kaphatunk egy videót a dologról? Feldobná a napomat :P

Verus: Igen, láttam - egész levélseregletet váltottatok ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10845) 7 válasza Bubu79 (#10844) üzenetére


7
addikt

... akkó ne beszélj angolul, ha nem tudol, mert sírógörcsöt kapok... :P

@szerk: Nem, inkább pukkadj meg! :D

[ Szerkesztve ]

(#10846) Verus válasza Bubu79 (#10844) üzenetére


Verus
senior tag

Ma én is írtam neki levelet, igaz magyarul. :)
Nacsinálokvacsit.

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10847) philoxenia válasza Verus (#10846) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Sziasztok ismét. Mi lesz a vacsi?

Yetike: repüljek érte? :U

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10848) 7 válasza philoxenia (#10847) üzenetére


7
addikt

Nem tudom, de én is kérek belőle, hozz nekem Verától.

(#10849) Bubu79 válasza 7 (#10845) üzenetére


Bubu79
addikt

Azt nem tudom hogy kell :U Szörnyű vagy ma :U ( is )

;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10850) Verus válasza philoxenia (#10847) üzenetére


Verus
senior tag

Szia!
Bundáskenyér tejföllel és lilahagymával, no meg tea.
Csak így egyszerűen. :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.