Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10201) Hold válasza tildy (#10197) üzenetére


Hold
őstag

Én mindig visszafogott voltam, talán mert nem voltak meg a szituációim, nem kerestem a helyzeteket hogy vigyek valakit is az ágyba.. Ezért is kaptam meg jópár éve a Sir Moon nevet, amit azóta is viselek :)
Én ha valamit csinálok 100%osan próbálom.. Igaz hogy társ nélkül fél ember vagyok, de utánna világ legvidámabb embere leszek és akkor érzem hogy minden sikerül és mindenbe fogok azok ész határain belűl de megvalósulnak.. Túl realista vagyok :)
Viszont én is érzem ha valaki egyszer elém állna, hogy na én veled akarok járni és tetsdzik is az illető, nem mondanék nemet, túl rövid az élet..

[ Szerkesztve ]

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#10202) tildy válasza Hold (#10201) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem.

Társ nélkül is egész ember az ember. :K
Ne mástól függjöna boldogságod, mert akkor sosem leszel igazán boldog ember.

Becsapod magad. Én is beszoktam, de tényleg becsapod magad. Majd adok neked egy könyvet, olvasd el.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10203) Hold válasza tildy (#10202) üzenetére


Hold
őstag

De sajnos én ilyen vagyok, ha van mellettem valaki akkor teljesedek ki igazán, abból táplálkozom hogy körülöttem boldogok az emberek és aki velem van azon látom hogy bízik bennem maradéktalanul és mindent megkap amire vágyik, főleg lelkileg

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#10204) RexpecT


RexpecT
addikt

(#10205) Bash válasza tildy (#10197) üzenetére


Bash
őstag

Ezt örömmel hallom. ;)

http://bashtravel.com/

(#10206) Hold válasza tildy (#10202) üzenetére


Hold
őstag

Tessék egy kis tánc :)

Dance

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#10207) philoxenia válasza Bash (#10205) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mondtam.... Nem akarok Arany Jánost idézni..... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10208) csapos2 válasza Bash (#10205) üzenetére


csapos2
addikt

Azért még ne bízd el magad. ;-]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#10209) tildy válasza philoxenia (#10207) üzenetére


tildy
nagyúr

Ne akarj.Csak súgd meg.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10210) Verus válasza tildy (#10197) üzenetére


Verus
senior tag

Igazad van, nem is kell visszafognia magát az embernek, csinálja azt ami jólesik. Persze ésszel,de ezt mindenki tudja, És jobb is hamarabb túl esni a dolgon, mert ha az a része nem működik, akkor megette a fene az egészet.
RexpecT: Szia! Pedig pedig, csinos kis csajok voltak, mondjuk nem néztem volna ki abból a csajból, hogy ilyen kis harcias. :D
Hold: Az az egy tapasztalatnak jó volt, de szerintem semmi több. A többi kapcsolatod meg azért tartott egy éjszakánál tovább, mert minimum az egyik fél érzelmeket is vitt bele. :)
Ja, bár erre mondja sok férfi, hogy a vonzalom és a vágy is érzés (egy éjszakásra értem). :)

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10211) Hold válasza csapos2 (#10195) üzenetére


Hold
őstag

Na ezt a klippet nézd meg :)

Dance

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#10212) tbs válasza tildy (#10197) üzenetére


tbs
addikt

:K Helyes. :B

(#10213) RexpecT válasza Verus (#10210) üzenetére


RexpecT
addikt

Most indult valami főzős reality is aztán abban a 2× éves csaj nem tudta hogy a fagylaltot a fagyasztóba kell berakni , aztán berakta a hűtőbe.
Fizetnek nekik, hogy direkt csináljanak ilyen hülyeségeket, mert amúgy nem nézné senki.

(#10214) philoxenia válasza Hold (#10211) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Király... :DDD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10215) Hold válasza Verus (#10210) üzenetére


Hold
őstag

Én mindent érzelmekkel csinálok, nélküle semmit sem érne az egész..
Fagyit is érzelemmel nyalom
Vagy azt érzem hogy fáj a fogam tőle, vagy azt hogy nem olyan mintha én csináltam volna :)

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#10216) Hold válasza RexpecT (#10213) üzenetére


Hold
őstag

Az a csúnya hogy mindkét adón egyszerre megy az ökörködés.. egymást leoltják..
Bár Bangó Margós főzés tetszett :)

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#10217) philoxenia válasza Verus (#10210) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Javítsatok ki ha tévedek, de az éjszakai élmény szerintem messze nem ugyanaz egy akkor megismert emberrel, vagy azzal, akire már hetek óta vágysz....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10218) csapos2 válasza Hold (#10211) üzenetére


csapos2
addikt

Gyilkos. ;-)

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#10219) Hold válasza philoxenia (#10217) üzenetére


Hold
őstag

ez olyan mint egy hasonlat.. sosem lesz 2x ugyan olyan teljesen, de lehet fokozni napról napra oldottabban :)

UI: és az a legjobb ha nem az alkohol hatásától lesz írtó jó egy együttlét, hanem az érzelmek túlfűtöttségétől :)

[ Szerkesztve ]

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#10220) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr


Kár, hogy nem átlátszó háttér, ha nem kéne indulnom zh-ra, megcsinálnám :D

[ Szerkesztve ]

(#10221) tildy válasza philoxenia (#10217) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem ugyanaz.
De van benne valami izgalom , valami titokzatosság , valami...
Folytatástól is függ , hogy kár volt-e rögtön, vagy sem.
Én nem szeretek várni sokat. Lehet túl ösztönös dolog ez, de basszus, miért hazudtoljam meg önmagam, a vágyaimat, az érzéseimet, csak amiatt , mert "hát illene várni vele" .
Ilyen téren piszkosul az ösztöneim motiválnak .

A párducnak sem mondhatod, ne akard azt a gazellát, lesz holnap is... Nem, gazella most van, vágy a gazellára most van, gazella most kell. :U :K
no, már megitn túl sokat beszéltem.

Félreértés ne essék, nem vagyok könnyen kapható nőci. A döntés a kezemben van . ;]

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10222) Verus válasza philoxenia (#10217) üzenetére


Verus
senior tag

Nem javítalak ki, de :) egy éjszaka egy éjszaka, akárkivel is legyen. :P

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10223) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Szép napot mindenkinek!

(#10224) Hold válasza Cathfaern (#10220) üzenetére


Hold
őstag

kéz és láb törést
édi kacsa kinek lesz ? :D
Mozgó képet is lehet arcképnek berakni ?

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#10225) csapos2 válasza tildy (#10221) üzenetére


csapos2
addikt

Jó lesz ez... ;-]]]]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#10226) Hold válasza tildy (#10221) üzenetére


Hold
őstag

Csak talán én vagyok az egyetlen pasi aki évekig ellent tudott mondani a nőknek..
Én voltam a hülye belátom, de az önmegtartóztatást többre tartottam, mint hogy strigulázzam a nőket.. ez a kor múlásával csak erősödik bennem..

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#10227) Hold válasza (Kolombusz) (#10223) üzenetére


Hold
őstag

Neked is hasonlókat
Miket fedeztél ma fel ?

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#10228) philoxenia válasza tildy (#10221) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Tetézd csak, tetézd... ;]

Nem arra gondoltam egyébként, hogy várni és később, hanem arra, hogy esetleg ha elmegy a kedv, akkor egyáltalán nem. Lehet nyilván előszörre is csodálatos, csak nehogy másnap olyan "Bikinis" érzése legyen az embernek...
"Reggel, amikor felkelek,
Első pillantásom rád vetem - Jézusom!"

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10229) (Kolombusz) válasza Hold (#10227) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Az éhséget.:) Most már kéne ebédelni, várom Anyát, hogy hazajöjjön a munkából, hátha lesz valami kaja. Egy kis szendvicset ettem csak ma.

(#10230) tildy válasza Hold (#10226) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem a strigula a lényeg, egyáltalán nem.
Hanem hogy olyat tégy, amit nem bánsz meg (és a másik fél sem), amiben jól érzed magad. :K

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10231) philoxenia válasza (Kolombusz) (#10229) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Azt szokták ilyenkor mondani: " nem ettél ma ? nem látszik meg rajtad..." ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10232) Verus


Verus
senior tag

De szeretjük ezt. :))

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10233) Hold válasza tildy (#10230) üzenetére


Hold
őstag

Mindenkinek más az értékrendje..
Ne haragudj meg hogy ezt mondom de egy kurvának is más és egy apácának is más :)
Valahol mindenki próbálja megtalálni a középutat :)

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#10234) 1010


1010
őstag

hahó

(#10235) Cathfaern válasza Hold (#10224) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Köszi :) Nem lesz senkinek, csak úgy linkelték msn-en. Amúgy nem, arcképnek csak sima képet.

(#10236) csapos2 válasza 1010 (#10234) üzenetére


csapos2
addikt

hóha

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#10237) Hold válasza Cathfaern (#10235) üzenetére


Hold
őstag

Én meg keresem az ideális Hold arcképet, az se lesz egyszerű, mert a Holdnak ezer arca van :)

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#10238) tildy válasza Hold (#10233) üzenetére


tildy
nagyúr

Remélem nem az előbbiek közé sorolsz be :U
De igazat kell , hogy adjak. Csupán nem szeretek felesleges köröket futni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10240) Hold válasza tildy (#10238) üzenetére


Hold
őstag

Na látod ezért nem ismerkedem :)
"nem szeretek felesleges köröket futni"

De ha valaki meg akar ismerni nem mondok nemet :)

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#10241) Verus


Verus
senior tag

Amúgy.....Játszik itt valaki az ETQW játékkal?Hümhühüm? :))
Hold: Nem ismerkedsz? :) Várod, hogy Rád találjanak? :)

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10242) Pacák válasza Kalandor (#10239) üzenetére


Pacák
senior tag

Majdnem.

A helyes megállapítás az, hogy egyszerre 50% látható, ám egy teljes keringés alatt a felszín 59%-át pillanthatjuk meg folyamatos megfigyeléssel. :)

[ Szerkesztve ]

Nuclear launch detected

(#10243) Hold válasza Kalandor (#10239) üzenetére


Hold
őstag

Igaz hogy nem vagyok kétszinű, de attól még nekem is van 1-2 arcom :U
Kinek melyiket mutatom, mindegyik kedves csak kérdés mennyire :)

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#10244) csapos2 válasza Hold (#10237) üzenetére


csapos2
addikt

Mindenképp Holdat akarsz, vagy bármi jó, ami kifejezi az egyéniséged?

[ Szerkesztve ]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#10245) Hold válasza csapos2 (#10244) üzenetére


Hold
őstag

Van nekem egyéniségem ? és ez át is jön ? meglepődöm napról napra :)
Anyu ovodában adta nekem a Hold jelet, nevet.. Igaz azóta angolosítottam Sir Moon-ra..
Ebben a helyben csak a nem lehetséges névcserét sajnálom :(
De ha lesz egyedi arcképem (amit még nem tudom mi lesz, bár van sejtésem) Akkor mégis egyedi lehetek :)

[ Szerkesztve ]

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#10246) tbs válasza Pacák (#10242) üzenetére


tbs
addikt

Ez tutijó anim..! Tudtam, hogy picit imbolyog, de ez látványos demó...

(#10247) Makaveli


Makaveli
senior tag

E heti beosztásom:

Hétfő: Földrajz doga
Kedd: Fizika doga
Szerda: Biosz doga
Csütörtök: Kémia doga
Péntek: nincs suleeee

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#10248) Pacák válasza tbs (#10246) üzenetére


Pacák
senior tag

A mese vége egyszer az lesz - persze nem belátható időn belül -, hogy szépen megáll a Föld forgása és mindig ugyanazt - a kissé imbolygó - felületét mutatja majd egymás felé a két égitest.

Nuclear launch detected

(#10249) Hold válasza Makaveli (#10247) üzenetére


Hold
őstag

akkor mit keresel itt ? :D Irány tanulni :P

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#10250) Twiggydoll válasza Hold (#10245) üzenetére


Twiggydoll
tag

Én fenyőfa voltam, látszik is

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk hogy milyen messzire mentünk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.