Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10651) Racecam válasza Verus (#10646) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem, meg szokták írni neki. Vagy a fülébe súgják.
De ne legyenk kétségeid én vagyok az igazi mikulás, amit te is tögtön megérzel, ha a térdemre ültetlek. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#10652) 7


7
addikt

A fórumot fiatalok is látogatják, ez eléggé ízléstelen volt.

[ Módosította: Bash ]

(#10653) FehérHolló válasza Verus (#10642) üzenetére


FehérHolló
veterán

Trippert. ;)

Skynet is real. It's called Google.

(#10654) 7


7
addikt

(#10655) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Jó nagyot mindenkinek! abból amire szüksége van :DDD

Yettenet: ez a felírat nagyon fuckhíjas.... :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10656) FehérHolló válasza 7 (#10654) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ez 1 év után is még mindig jó. :D

Skynet is real. It's called Google.

(#10657) Racecam válasza FehérHolló (#10653) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ez nem esett jól..... :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#10658) FehérHolló válasza Racecam (#10657) üzenetére


FehérHolló
veterán

Bocsánat!

Skynet is real. It's called Google.

(#10659) nike_


nike_
addikt

Szevasztok!

Beteg vagyok, bár mentem suliba, most értem haza.

De nagyon boldog is vagyok egyben, mert megnyertem egy országoa angol versenyt! :DD

Bár 3-an vagyunk holtversenyben, de ez nem számít. :U

1 hibám lett a 60-ból, azon is gondolkoztam, hogy jó-e vagy nem de végül a rosszat jelöltem. :(((

(#10660) 7 válasza nike_ (#10659) üzenetére


7
addikt

Gratula hozzá! Engem bezzeg sosem küldtek ilyen versenyekre... :P

(#10661) philoxenia válasza nike_ (#10659) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10662) Bash válasza 7 (#10660) üzenetére


Bash
őstag

Oh, hát engem meg több tárgyból is rendszeresen, később kisebb-nagyobb pénzjutalmakat is kaptam, miniszteri elismerést, sőt egy alapítvány beválasztott az ország 1500 legtehetségesebb fiataljai közé is, ahol aztán akadémiás alakokkal lehetett időnként brainstorming-olni...
De azok az idők már régen elmúltak, megöregedtem... fiatalon az ember még sokmindenre képes. :K

http://bashtravel.com/

(#10663) nike_ válasza 7 (#10660) üzenetére


nike_
addikt

Wehehe :D

philoxeno: Kösz! :D

Basi pasi: Pénz? :Y Nekem soha nem adtak még ilyenekért, annyi volt hogy kaptunk Erdélybe egy utat 1 hétre. Semmit nem kellett fizetni. Tehát én bevételt hozok a városnak. ez ilyen etstvérvárosi út volt végülis, mert Csíkszereda egy testvérváros.

[ Szerkesztve ]

(#10664) VladimirR válasza Racecam (#10657) üzenetére


VladimirR
nagyúr

na latod, azt elhiszem, hogy egy tripper nem esett jol ;p

(#10665) Racecam válasza nike_ (#10659) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ügyes vagy, érezd magad megdicsérve egy öregembertől. :)
Így tovább!

u.i.: Bash bácsi nem annyira öreg, őt még tegezheted. :)

VladimirR: Nem, de az már olyan régen volt és az idő megszépíti a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#10666) Thrawn


Thrawn
félisten

[link] :W :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10667) nike_ válasza Racecam (#10665) üzenetére


nike_
addikt

Kösz neked is!

Ja, bocsánat, nem tegezem többször. :P

[ Szerkesztve ]

(#10668) Bash válasza nike_ (#10663) üzenetére


Bash
őstag

Egyszer egy megnyert versenyért kaptam 30k HUF jutalmat meg miniszteri dícséretet. Akkoriban egy havi ösztöndíjam mindenféle extrával együtt volt 40k körül, úgyhogy ez jól esett. Érdekesség, hogy a jutalmat pontosan március 18-án kaptam, persze sok-sok évvel ezelőtt. :)

http://bashtravel.com/

(#10669) VladimirR válasza Thrawn (#10666) üzenetére


VladimirR
nagyúr

mi a baj? also sujkorlat van?

(#10670) nike_ válasza Bash (#10668) üzenetére


nike_
addikt

Ja, egyetem az más. Akkor már legálisan kaphatok pénzt ilyen versenyekért. Jövőre meg a vizsgamentességért megyek. Aztán 8.-ban remélhetőleg leteszem a középfokút és nagyon boldog leszek. :DD

(#10671) nike_


nike_
addikt

Tényleg amúgy Den miért nem jelentkezett már be egy jó ideje? Haragszik a PH-ra?

(#10672) VoDaFoNe válasza nike_ (#10670) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

elég lazán tolod:DDD
én megkértem anyumat, hogy gimi első év elvégzése után küldjön ki 1 hónapra külföldre. Anglia, Írország vagy hasonló hogy fejlesszem az angolom. Ő erre csak azt mondta hogy kislányom tanulj, és én megszerzem rá a pénzt... ;)

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#10673) nike_ válasza VoDaFoNe (#10672) üzenetére


nike_
addikt

Én most megyek majd Londonba nyáron az osztállyal.

De te gondolom nem kéttannyelvű suliba jársz.

[ Szerkesztve ]

(#10674) ladybug válasza VoDaFoNe (#10672) üzenetére


ladybug
őstag

Ez okos ötlet.Vannak nyelviskolák, amik szerveznek külföldre ösztöndíjakat. Nézz meg párat, hátha találsz vmit.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#10675) Verus válasza Racecam (#10651) üzenetére


Verus
senior tag

Kedves Mikulásbácsi!

Sokat gondolkodtam rajta, hogy mit is kérjek Tőled. Nem szerettem volna nagy ajándékot kérni, nehogy a cipekedésben megfájduljon a hátad és a rénszarvasokat sem akartam terhelni. Így arra az elhatározásra jutottam, hogy kérlek hozd el nekem azt a domain címet és tárhelyet, amit már 1 hónapja megrendeltem egy cégtől és azóta se teljesítették, remélem Te megoldod. Előlre is köszönöm!
Ölel:
Veronika

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10676) (Kolombusz) válasza Diego! (#10611) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

:R :)

(#10677) nike_ válasza Verus (#10675) üzenetére


nike_
addikt

verus.hu? :DDD

(#10678) frame>24 válasza Thrawn (#10666) üzenetére


frame>24
addikt

ezt én párszor már megkaptam (bennhagytam a keresőmotort, csak h miket ajánlanak a mindenkorban :D

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#10679) burgatshow


burgatshow
veterán

RSS próba

(#10680) Verus válasza nike_ (#10677) üzenetére


Verus
senior tag

Lósz*rt, már felhúznak, meg sincs náluk az igénylőm. Hát rohadt érdekes. Most ott is nyomoznak, itt is nyomozunk, úgyhogy csodálatos.

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10681) tildy válasza VoDaFoNe (#10672) üzenetére


tildy
nagyúr

micsoda jó anyukája van egyeseknek:U
/me most irígy.

tbs: nem leszek préda, még a végén enyelgésen kaptok.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10682) (Kolombusz) válasza tildy (#10681) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nekem már sokszor fel lett ajánlva, hogy menjek ki külföldre 1 évre tanulni.
Én nem szeretnék kimenni.

(#10683) Bubu79


Bubu79
addikt

Szépjónapot :)

Verus: "Ne vedd túl komolyan az életet! Úgyse kerülsz ki belőle élve" - az idézet egy OT-t rendszeresen látogató figura MSN bölcsessége ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10684) Racecam válasza Verus (#10675) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Kedves Veronika! (Vercsi)

Hidd el, én is sokat gondolkodtam rajta, hogy mit is válaszoljak. Ha egyáltalán. Mert a Mikulás nem szokott válaszolni. Csak teljesít. Most mégis úgy érzem, meg kell írnom ezt levelet, annál is inkább, mert a Télapótól levelet kapni, gondolom, nagy öröm.
Nagyon sajnálom, de a domain-t és tárhelyet ettől a cégtől csak a Jóisten tudná Neked elhozni. Vele pedig, mostanában nem vagyok túlságosan jóban. (Ez a történet elég messzire vezetne, úgyhogy ebbe most engedelmeddel nem mennék bele.)
Egyébként bármikor tudok teljesíteni, de ajándékot csak egy évben egyszer szoktam hozni, az a nap pedig még elég messze van.

Ettől függetlenül, ölelésedet jóérzéssel elfogadom és hasonlóan viszonoznám. Minden további Rajtad múlik.

Üdvözlettel és további reményekkel:
Mikulás

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#10685) Verus válasza Bubu79 (#10683) üzenetére


Verus
senior tag

Szia Bubu! :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10686) tildy válasza (Kolombusz) (#10682) üzenetére


tildy
nagyúr

Basszus mindenkinek ennyi pénze /támogatása van? :F

No jó nekem is felajánlotta már valaki, hogy kimehetek, de nem szertek kitartott lenni.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10687) Bubu79 válasza Verus (#10685) üzenetére


Bubu79
addikt

Mesélj csak - mi szépet kívánsz létrehozni a lapodon? :)

Tildy: Nem hiszem ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10688) frame>24 válasza (Kolombusz) (#10682) üzenetére


frame>24
addikt

a helyedben ezt erősen átgondolnám, újra és újra
minimum csak azt vedd figyelembe, mekkora ajándék az, h a világot nem csak az internetről látod közelebbről
(áhhh, hasztalan pampogok úgyis)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#10689) Verus válasza Racecam (#10684) üzenetére


Verus
senior tag

Kedves Mikubácsi! (lehet ennyire nem vagyunk nagy haverok, de azért bepróbálom)

Tudom, hogy nem illendő a Mikubácsit levelekkel bombázni, idegesíteni azzal, hogy nézd már megint ő ír. Tudod, nekem nagyon nagy szükségem van erre a domain-re és tárhelyre, mert már a weblapon dolgozunk jó ideje és tesztelni kellene az egészmindenséget. Legalább az a vaj szíved, annyira olvadjon meg azon, hogy milyen aranyosan kérem ezt Tőled, hogy legalább 2-3 olyan verőembert küldhetnél akik ráijeszthetnének az üggyel foglalkozó úriemberre. Hátha attól kicsit felgyorsulnának az események.

Köszipusziölelés:
Verácska

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10690) Bubu79 válasza Racecam (#10684) üzenetére


Bubu79
addikt

"a Mikulás nem szokott válaszolni."

Akkor Ő egy kollégád? :B

:DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10691) (Kolombusz) válasza frame>24 (#10688) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Hidd el, jobban szeretek kis hazánkban élni, mint külföldön.
Évente egy hónapot minimum külföldön vagyok. Nem szeretem.

(#10692) frame>24 válasza (Kolombusz) (#10691) üzenetére


frame>24
addikt

s meg szabad kérdeznem, hogy hol vagy min. 1 hónapot/év? (javítva)

mod: jó vicc :U ;] :(

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#10693) (Kolombusz) válasza frame>24 (#10692) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Igen. :)

mod: 3 hét nyaralás 1 helyen (évente más, illetve az elmúlt két évben ugyanott voltam), nem szállodában, hanem családoknál. Velük ennyi idő alatt elég sokat beszélget az ember.

A hosszú hétvégéken, vagy más alkalmakkor is van, hogy Faterral kimegyek pl. Ausztriába pár napra.

A végén már alig hiszem, hogy hazaérjek. Nincsenek nyelvi problémáim, de egyszerűen nem bírom elviselni, hogy nem magyarok vesznek körül.

[ Szerkesztve ]

(#10694) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Basszuskulcs bezárták a britnistopikot mire hozzászóltam volna.... :O

Ennek mi a szövege?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10695) Integra válasza Thrawn (#10666) üzenetére


Integra
titán

komoly:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#10696) Bash válasza tildy (#10686) üzenetére


Bash
őstag

És miért is szeretnél dolgozni, ha anélkül is megvan a napi betevőre való?

http://bashtravel.com/

(#10697) nike_ válasza (Kolombusz) (#10693) üzenetére


nike_
addikt

Románia ugye? :D

(#10698) philoxenia válasza Bash (#10696) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Betevőre? ... :Y ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10699) Integra válasza (Kolombusz) (#10682) üzenetére


Integra
titán

mert?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#10700) frame>24 válasza (Kolombusz) (#10693) üzenetére


frame>24
addikt

hm. én nagyon sok külfüldivel találkozok, minden hétvégén. És akárhová kellett utazni, mindig hálás voltam érte. Akkor ezek szerint annyi, h nagyon más benyomásaink vannak...

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.