Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10151) tbs válasza frame>24 (#10149) üzenetére


tbs
addikt

Nem. Inkább azt, hogy minden proci ~100% cpu terheltséggel kocog...

(A blokkolás io blokk. Tipikusan 1 diszkalrendszeren 1 futó szokott lenni; néha kettő.)

(#10152) bnss


bnss
veterán

Jó/jobb reggelt, kinek melyik tetszik jobban. :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10153) Verus válasza Janoska26 (#10147) üzenetére


Verus
senior tag

Nem biciklizek, teniszezek inkább. :)
Robi: :B

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10154) Hold válasza Verus (#10153) üzenetére


Hold
őstag

Bugyika kivillan néha az nagyon szexi :)
Pasik 90%-a női Teniszt szereti :)

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#10155) 7 válasza Hold (#10154) üzenetére


7
addikt

Hm... Ágimat nem láttam még tenisz közben, de ha ennyire mondod, lehet, hogy majd egyszer összehozom :D

(#10156) ladybug válasza Hold (#10154) üzenetére


ladybug
őstag

Igen, ez így van. Az előbb említett jelenség mellett a kis kéjjel aláfestett nyögések is nagyon bejövősek a férfiaknál. :)

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#10157) Verus válasza Hold (#10154) üzenetére


Verus
senior tag

Hát mindenki mást lát benne. Szép sport, az én szemszögemből nézve, bár ha belegondolok a Te szemszögedből is az, csak másképp szép. :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10158) Hold válasza ladybug (#10156) üzenetére


Hold
őstag

Húúú katicám most hogy mondod :) Azért 1-2 nő nem nyög és ezt neheztelem is :)

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#10159) Hold válasza Verus (#10157) üzenetére


Hold
őstag

Nézek férfi teniszt is, na abban tényleg csak a sport értékét látom :)

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#10160) ladybug válasza AMD Power (#10143) üzenetére


ladybug
őstag

Van ehhez egy kreszes kérdés is: Miért nem előzheti meg a képen látható kerékpárost? :D

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#10161) VladimirR válasza ladybug (#10160) üzenetére


VladimirR
nagyúr

mert lehet, hogy mellette elhaladva kiderulne, hogy olyan feje van, mint egy lonak es az tonkretenne az emlekkepet

(#10162) ladybug válasza VladimirR (#10161) üzenetére


ladybug
őstag

Az a, b vagy c válasz egyike talán ez is lehetne.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#10163) Verus


Verus
senior tag

Ez meeeeekkooooooooraaaa :DDD :DDD
Ez a Balázs, de köcsög néha, hát ez nagyon nagy. Most fedeztem fel ezt: [link]

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10164) Hold válasza Verus (#10163) üzenetére


Hold
őstag

200 nővel összejött pali :) Komár Laci utódja :)

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#10165) ngabor2


ngabor2
nagyúr

unatkozok... de legalabb nemsoka irany haza, holnap Meg nem melozok :P

(#10166) Diego! válasza Verus (#10163) üzenetére


Diego!
senior tag

Kösziiii....ez k.... jó

"Tünde mesélj kicsit magadról....Évi vagyok még mindig... :DDD :DDD
"Mit csinálsz te itt, ki hívott?" :DDD :DDD
"Tamás mekkora füled van" :DDD :DDD

(#10167) Verus válasza Hold (#10164) üzenetére


Verus
senior tag

Hát a pali se volt semmi. :DDD
Diego!: Nincs mit, még szemezgetek most is....ha van valami ilyesmi szólok. :DD
Hát de ne már, "Arra kérlek, hogy gyorsan, mert Wcznem kell" :DDD
[link]

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10168) Diego! válasza Verus (#10167) üzenetére


Diego!
senior tag

Ok jöhet. :C

Há' dumáljuk meg :DDD

(#10169) Janoska26 válasza Verus (#10167) üzenetére


Janoska26
addikt

azt épp most néztem, kemény csávónak megérte pattogna még a szája is kicsattant :C :DD szabályos 10 pontos állast bevitt neki a kiskopasz :DD ennyi marhát :))

[ Szerkesztve ]

(#10170) Verus válasza Janoska26 (#10169) üzenetére


Verus
senior tag

Amúgy ezt nézd meg, ez már komolyan szégyen, én nem tudom, de ilyen embereket: "K*rvák vagyunk gyerekek, ebből áll az élet" [link]
Itt egy előbbi része is: PART2

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10171) Pacák


Pacák
senior tag

Ezt egy francia filmben láttam. :)

A helyszín egy ébredező kisváros - a kies Franciaországban - két szomszédasszony beszélget a pergő képkockákon.
Az egyik asszonyka kinyitja a szobája ablakát, és mosolyogva nyújtózkodik a reggeli fényben. A másik ráköszön:
- Szia! Hogy aludtál? :)
- Szia! Nem aludtam, de jó volt. :DDD

Ebben minden benne van... :D

Nuclear launch detected

(#10172) Hold válasza Verus (#10170) üzenetére


Hold
őstag

Nekem ez tetszik nagyon :)

Vakrandi

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#10173) Verus válasza Hold (#10172) üzenetére


Verus
senior tag

Ezt láttam, nagyon aranyosak, igazán szerelmesek, kicsit esetlenek eleinte, de nagyon szépek. :) :B

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10174) csapos2 válasza Hold (#10172) üzenetére


csapos2
addikt

Az elején, amikor bejön István, az milyen zene, ki az előadó, tudod?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#10175) Verus


Verus
senior tag

Cicababák verekednek :DDD

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10176) Hold válasza Verus (#10173) üzenetére


Hold
őstag

Mindig vágytam egy ilyen kapcsolatra, valahogy sosem jött össze, most már így 30 felé nem látom nagy valószínűségét hogy összejön :)

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#10177) Hold válasza csapos2 (#10174) üzenetére


Hold
őstag

Nem tudom, de valami fekete előadó ugrik be elsőre.. Ha eszembe jut szólok mert én is hasonlókat szeretek..

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#10178) Verus válasza Hold (#10176) üzenetére


Verus
senior tag

Bármikor összejöhet az. Bár ha már 30 felé jársz, nem biztos hogy olyan "gyermeteg" örömmel tudod megélni mint ők. Tapasztalat, viszont lehet embere válogatja ezt is. :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10179) tildy válasza Hold (#10176) üzenetére


tildy
nagyúr

nekem 20 évesen jött össze egy ilyen.Igaz mi csak 4 napot bírtunk ki a találkáig ;]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10180) Hold válasza Verus (#10178) üzenetére


Hold
őstag

Tény hogy nem vagyok egy olyan stilus mint az István, én nem várok 5 hónapot egy találkozásig
Meg ilyen mujának se tartom magam :) Jó a csókot én is így csinálnám, csak ölembe ülne utánna :)

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#10181) Kazimír válasza Verus (#10178) üzenetére


Kazimír
őstag

Szia Verus!

Nem érek rá, csak egy köszönés erejéig, és úgy gondoltam, hogy azt Neked... :)

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#10182) csapos2 válasza Hold (#10177) üzenetére


csapos2
addikt

[link]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#10183) Hold válasza csapos2 (#10182) üzenetére


Hold
őstag

Azért vannak profik a daltopicban is :)

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#10184) Verus válasza Hold (#10180) üzenetére


Verus
senior tag

Hát igen, szép is a szerelem. :) Az első barátommal kb ilyen örömmel találkoztunk nap mint nap egy ideig. Tartott is, 2 és fél évig, dehát fel kellett nőnöm és ami nálam ezzel járt az már nem fért bele. Azóta meg utál és nem köszön és meg se ismer és gyűlöl, ez van, pedig azóta eltelt már pár év.
Kazimír: Szia! Szép napot Neked! :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10185) Hold válasza Verus (#10184) üzenetére


Hold
őstag

Az én első nagy kapcsolatom 20 évesen történt, megismerkedtünk, elmentünk sétálni, leültünk egy padra, majd elkezdtük egymás életét vesézni..
Találkozásunk 14 órakkor volt, majd a padon eljött az este, majd a reggel is..
Olyan jól összejöttünk és megismertük egymást hogy Budapest két végében élő ember 5 évig volt napi kapcsolatban, de rég volt, de szép volt..

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#10186) Verus válasza Hold (#10185) üzenetére


Verus
senior tag

Hűűű hát nekem az első komolyabb amit írtam is az 15 évesen történt egy nálam 8 évvel idősebb sráccal. :)) Azóta se adom 8 évnél alább. :D Hát nálunk is ez a majd hajnalig beszélgetésses időszak tartott 1 hétig, de akkor tényleg csak ismerkedtünk, 1-2 hét után volt meg az első csók. :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10187) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Sziasztok offolók! :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10188) Hold válasza Verus (#10186) üzenetére


Hold
őstag

15 évesen reális az 1 hét 1 csók.. bár már nem a mai világban.. én időmben az volt a természetes..
Manapság sziától az ágyig egy este is eljutnak, sosem fogom megérteni hogy csinálják, jó igaz én rendes nevelésben részesültem :)

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#10189) Hold válasza philoxenia (#10187) üzenetére


Hold
őstag

Mély Tiszteletem sárkányka :)

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#10190) philoxenia válasza Hold (#10189) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mostmár teljesen jól vagy?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10191) tildy válasza Hold (#10188) üzenetére


tildy
nagyúr

Ilyen korban már nem fut az ember olyan hosszú köröket :B :U

No remélem @ is jól van, és épül felfele. :K

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10192) Verus válasza Hold (#10188) üzenetére


Verus
senior tag

Hát pedig ritka az aki manapság jól nevelt. Én nem azt mondom, hogy ne legyen egy egyéjszakás kalandja sem, bár ez is hülyeség, de legyen, próbaképp, tapasztalatnak, csak ne ezekkel legyen tele az emlékei.
philoxenia: Szia! :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10193) Hold válasza philoxenia (#10190) üzenetére


Hold
őstag

Köszönöm kérdésedet, tökéletesen vagyok, itt a jó idő, itt az én időm :)

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#10194) Hold válasza tildy (#10191) üzenetére


Hold
őstag

Akkor csak én öregszem, 2 éve élek egyedűl és nem nagyon vagyok elszállva a gondolattól hogy 100x is álljak neki ismerkedni " feleslegesen"

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#10195) csapos2 válasza Hold (#10183) üzenetére


csapos2
addikt

Vannak. Köszönöm, hogy foglalkoztál a dologgal. :-)

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#10196) Hold válasza Verus (#10192) üzenetére


Hold
őstag

Egyéjszakásom talán ha volt anno 18 éves koromban.. igaz, azt se értem hogy jött össze :)
5-4-2 éves kapcsolatom volt és 2-3 rövidebb pár hónapos próbálkozás...

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#10197) tildy válasza Hold (#10194) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem erről van szó, hanem arról inkább, hogy míg 17 évesen a ember lánya vár legalább fél-egy hónapot az első csókig sok esetben, az ágybabujásig meg akár fél évet is, addig közel harminchoz ez azért igencsak leredukálódik . Legalábbis ha iylen helyzetbe kerülnék, nem hinném, hogy visszafognám magam, mert "nem illik"... blablabla.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10198) Hold válasza csapos2 (#10195) üzenetére


Hold
őstag

Csacsikám igazán nincs mit, bármiben segíthetek csak fordulj felém bizalommal

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#10199) RexpecT válasza Verus (#10175) üzenetére


RexpecT
addikt

Jó fight :DDD !

Amúgy Sziasztok!

(#10200) philoxenia válasza tildy (#10197) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Reményt keltő nyilatkozat ez itt sokaknak..... :U ;]

RexpecT: csak az először kezdeményező ne volna olyan.... hogy is mondjam : nem szép..

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.