Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10901) poffsoft válasza Bubu79 (#10897) üzenetére


poffsoft
addikt

öblögetni!
De ha finnyáskocc, akkor strepsils...

tildy: 10k + alca-faca? Az még annyira nem vészes...
De 100 % -hogy itthon is találsz(bontottat), látod, már szakértők is gyűlnek.....
Első pillanattól tiéd? Te vigyáztad meg így? :)

[ Szerkesztve ]

(#10902) Bubu79 válasza Verus (#10899) üzenetére


Bubu79
addikt

Whisky? képes vagy mindenféle égetett szeszekkel rombolni az egészségedet? Legalább valami jobb fajta? :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10903) poffsoft válasza Janoska26 (#10900) üzenetére


poffsoft
addikt

az nem muslica, musical!
És nem a whiskey-re gyűl, hanem a hifi-ről!!! :U

Bubuka: Bármi, ami nem színes, jöhet (na jó, az a glenn fiddis is jöhet)

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#10904) Janoska26 válasza poffsoft (#10903) üzenetére


Janoska26
addikt

(#10905) Verus válasza Bubu79 (#10902) üzenetére


Verus
senior tag

Jimi, én azt szeretem már jó pár éve, hű vagyok hozzá. :DDD

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10906) Bubu79 válasza Janoska26 (#10904) üzenetére


Bubu79
addikt

A jogdíjat kéretik a Kajmán szigeteki számlámra befizetni :U

Verus: Nem szeretem a Whisky-t sajna :( Egyiket sem...

#10907: akkor inkább maradnék a vatikáni valutánál, a lóf@szt meghagyom Neked, rakd a füledbe, hogy legyen a fejednek tengelye ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10907) Janoska26 válasza Bubu79 (#10906) üzenetére


Janoska26
addikt

Lóban tudok fizetni, persze csak részletekbe, már ment is az 1. részlet. 1 jó nagy lóf@sz érzed? ;] ;] ;]

(#10908) tildy válasza poffsoft (#10901) üzenetére


tildy
nagyúr

Sajnos nem első pillanattól az enyém:(
120K km van benne, óra szerint valóságban szerintem 3szorosa.
Megcsináltattam mindig amit tudtam rajta, nagyon szeretem. Nyáron az oldalát és a hátulját újrafényeztettem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10909) Verus válasza Bubu79 (#10906) üzenetére


Verus
senior tag

Én is csak ezt az egyet.
Héééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé
KVÁZI-TAG
Éljen :C :DDD :D

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10910) Bubu79 válasza Verus (#10909) üzenetére


Bubu79
addikt

Engem megpróbáltak "rászoktatni" a whiskyre, de nem jött össze - a Chiwas Regal-t is pont olyan semmilyennek találtam, mint a többit - hiába, nem vagyok műértő... Alapban nem vagyok nagy piás...

Tesóddal mi van? Megsértődött a bumeráng lószerszám után? ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10911) neduddki válasza degu (#10894) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Szerinem 40m-nel a szog=0.203fok, ami 22578,94 m /mod: a fold keruletem/

udv

neduddki

mod: mivel a 40m a 6772km-es sugarhoz kepest elhanyagolhato ezert ott elhagyhato a cos(fi), ill. nem szamiltam a szemmagassagal, de mivel ~1.7m ezert kb az is elhanyagolhato

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10912) Verus válasza Bubu79 (#10910) üzenetére


Verus
senior tag

A Chiwas mondjuk nem rossz, szó mi szó. :)
Bátyus meg szerintem valahol hetyeg, úgyszokta. :D

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#10913) Janoska26 válasza Bubu79 (#10910) üzenetére


Janoska26
addikt

áááá, dehogy. dolgozni is kell néha :U

(#10914) 7 válasza neduddki (#10911) üzenetére


7
addikt

Bele kéne számolni az ember magasságát is, ha már precízkedünk :)

(#10915) Bubu79 válasza Janoska26 (#10913) üzenetére


Bubu79
addikt

Ilyenkor melózol? Nem is piszkállak akkor... :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10916) csapos2 válasza Janoska26 (#10913) üzenetére


csapos2
addikt

Sóskaszósz.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#10917) Bubu79 válasza csapos2 (#10916) üzenetére


Bubu79
addikt

Szójapörkölt.

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10918) csapos2 válasza Bubu79 (#10917) üzenetére


csapos2
addikt

Az beteges és az íze is rossz. Inkább, pacal.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#10919) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

*Nagyonboldog*

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#10920) Bubu79 válasza csapos2 (#10918) üzenetére


Bubu79
addikt

Egyre jobbakat hozol fel - eddig amiről szó volt, mind a kedvencem :U Tegyük a végére a tökfőzeléket is és megkapjuk, hogy melyek azon ételek, amiket semmilyen helyzetben nem lehet rám erőszakolni :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10921) Vevőjelölt


Vevőjelölt
tag

Nem értem én, hogy mindenki cseréltetni akarja az önindítót ha elromlik. Egészen jól felújíthatóak, (legalábbis errefelé).

A Wartburgomban az akumlátor pusztult el, behúzta a fogaskoszorúhoz az indító fogaskerekét, majd rettenetes kínlódva megforgatta a főtengelyt. Még akkor ís hajtotta, miután kvettem a gyújtáskulcsot.

Ha gyereket nevelsz erre gondolj: Ami nem öl meg, az erősebbé tesz.

(#10922) ladybug válasza Bubu79 (#10920) üzenetére


ladybug
őstag

Grízes tészta. :D

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#10923) neduddki válasza 7 (#10914) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nem szamolva: 22578,9369128766m
beszamolva: 22578,9429360079m

udv

neduddki

p.s szerinted???:- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10924) VoDaFoNe válasza ladybug (#10922) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

esélytelen a rakottmakarónival vagy kijevivel szemben:)

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#10925) Janoska26 válasza csapos2 (#10918) üzenetére


Janoska26
addikt

Pacal? :Y Asszem hétvégén alágyújtok a bográcsnak, mosmá nem bírom tovább :DD :))

(#10926) venember83 válasza Bubu79 (#10910) üzenetére


venember83
nagyúr

Engem is megpróbáltak. Sikerült. Legalábbis egy este erejéig. Azóta nem nagyon bírom az illatát. :B

VoDa: Ki tett ennyire boldoggá?

[ Szerkesztve ]

(#10927) ladybug válasza Janoska26 (#10925) üzenetére


ladybug
őstag

Mikor? Hol? Mit? Nyamiiiii.....

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#10928) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Már megint kajáról beszéltek... :(

(#10929) Bubu79 válasza Vevőjelölt (#10921) üzenetére


Bubu79
addikt

"A Wartburgomban az akumlátor pusztult el, behúzta a fogaskoszorúhoz az indító fogaskerekét, majd rettenetes kínlódva megforgatta a főtengelyt. Még akkor ís hajtotta, miután kvettem a gyújtáskulcsot."

Fussunk neki mégegyszer - tehát indításkor a motor megforgatása után nem ment vissza a helyére az indító fogaskereke, hanem maradt indító helyzetben. Mivel ilyenkor az önindító is kap áramot, folyamatosan húzta az akksiról a delejt, ami ennek következtében rendesen lemerült - ugye?

ladybug: Te tudsz valamit - az már a szódával elmegy kategória, de ha nem muszáj, egy évben egynél többször nem eszem meg :B

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10930) Janoska26 válasza ladybug (#10927) üzenetére


Janoska26
addikt

vagy nyúl lesz vagy pacal :U :))

(#10931) venember83 válasza (Kolombusz) (#10928) üzenetére


venember83
nagyúr

Akaraterő próbája. ;)

(#10932) ladybug válasza Janoska26 (#10930) üzenetére


ladybug
őstag

Egyik ok, másik majd jó lesz apukámnak. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#10933) Janoska26 válasza ladybug (#10932) üzenetére


Janoska26
addikt

sört hozzál ;) :DD

(#10934) ladybug válasza Janoska26 (#10933) üzenetére


ladybug
őstag

Ugyan nem szeretem, de majd Kedvesemet megkérem, vegyen egy ládával.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#10935) Janoska26 válasza ladybug (#10934) üzenetére


Janoska26
addikt

miért Ő sem szereti? :U :DDD

(#10936) Bubu79 válasza venember83 (#10926) üzenetére


Bubu79
addikt

Szépen vagyunk - kis alkoholista ;] :DDD Én a legutóbbi berúgásom alkalmával a Jägermeisterrel jártam így :( Pár napja járt nálam a nővérem és megkínáltam vele. Gondoltam a céges pótszilveszteri buli után már nem lesz gond, rég volt már... Tévedtem - ahogy a számhoz emeltem a poharat, már rázott is a hideg tőle :(

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10937) VoDaFoNe válasza venember83 (#10926) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

a szombati teatalira való elengedés:)

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#10938) ladybug válasza Janoska26 (#10935) üzenetére


ladybug
őstag

Dehogynem. Ő a finom söröket szereti: Heineken, Pilsner, Tuborg, meg ilyenek.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#10939) Janoska26 válasza ladybug (#10938) üzenetére


Janoska26
addikt

hát a hejnekken minden csak nem finom :( . Tuborg jöhet :DD

(#10940) Bubu79 válasza Janoska26 (#10939) üzenetére


Bubu79
addikt

A Tuborggal vigyázz - Veszélyes mellékhatásokkal jár :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10941) Racecam válasza csapos2 (#10918) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Velővel.... :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#10942) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Mire visszaolvastam, újabb tíz hsz. "terrmelési topik " parafrazealva Esterházyt... :DDD

Télapó: körömmel?

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10943) csapos2 válasza Racecam (#10941) üzenetére


csapos2
addikt

Akár, bár én tisztán jobb szeretem. Jó csípősen.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#10944) Thrawn válasza Racecam (#10941) üzenetére


Thrawn
félisten

Velővel és pacal nélkül... :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10945) Janoska26


Janoska26
addikt

No, jóéccakát megjóétvágyat Huszárok! :DD Eltolom a biciklit :))

(#10946) VoDaFoNe válasza Janoska26 (#10945) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

én megyek pokoli lányt nézni

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#10947) Bubu79 válasza Janoska26 (#10945) üzenetére


Bubu79
addikt

Jó éjt - a bringát azért jól nézd meg eltolás előtt, nehogy sértődés legyen csak mert nem is azzal mentél :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10948) venember83 válasza Bubu79 (#10936) üzenetére


venember83
nagyúr

Szóval ellenszenves vagyok. Értem. :U

Különben nálam csak a gin van tiltólistán, azon kívül rugalmas lélek vagyok. :))

Sörtéma.

(#10949) (Kolombusz) válasza Janoska26 (#10945) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Aludj jól és vacsorázz egy finomat helyettem is! :K

(#10950) Verus válasza Racecam (#10941) üzenetére


Verus
senior tag

Jééé Mikubácsi... :) /ezt csak azért, hogy haladjunk a "jó haverság" felé/ :P
Amúgy aludni is kellene.

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.