Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#21601) Dreimus


Dreimus
senior tag

(#21602) djozsi válasza Dreimus (#21601) üzenetére


djozsi
senior tag

Megjelenik nálunk is?

(#21603) djozsi


djozsi
senior tag

Three Houses második végigjátszás közepén járok. Ott van a top3 Switch játékélményeim közt. Mesterműről beszélünk, ami új etalon a körökre osztott taktikai RPGk világában.

(#21604) #09990144 válasza djozsi (#21603) üzenetére


#09990144
törölt tag

Te aztán nem macskázol. :D én még csak decemberben járok az első év végén, most csütörtök óta nem tudtam játszani. De egyet értünk, szerintem is top3, a Zelda és Odyssey mellett. Holnap végre ráérek, csapatni fogom :D

(#21605) nxswitch válasza petymek (#21600) üzenetére


nxswitch
senior tag

Mi változott még?

(#21606) djozsi válasza #09990144 (#21604) üzenetére


djozsi
senior tag

Szabadságon voltam a héten és egyszerűen olyan a játék, hogy nem lehet vele leállni, "csak még egy kört". :) Olyan 80-100 órám lehet benne.
Igen, nálam is simán ott a helye a Zelda és az Odyssey mellett a dobogón a single player játékokat nézve.
Nem spoilerezek, de hamarosan beindulnak az események... durván... ;]

(#21607) ViharVadász válasza djozsi (#21603) üzenetére


ViharVadász
őstag

Augusztus végén szabizom, igyekszem minél többet vele játszani majd. Örülök neki, hogy ennyire jó lett a vélemények alapján.:)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#21608) koncsik válasza nxswitch (#21605) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

A Déja Vu egy exploit a Switch feltöréséhez, ami itt a topicban nem tárgyalható. Köszi a megértést. :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#21609) nxswitch válasza koncsik (#21608) üzenetére


nxswitch
senior tag

Én úgy emlékszem, hogy egyszer javították már az első feltörés által kihasznált hibát, azóta lett újabb?

(#21610) koncsik válasza nxswitch (#21609) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Én nem követem ezeket a dolgokat, de a fórumszabályzat szerint nem is tárgyalhatjuk itt, akármilyen érdekes is lehet. Google (is) segíthet utánanézni.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#21611) petymek válasza nxswitch (#21609) üzenetére


petymek
senior tag

Lehet, hogy jól emlékszel, csak rosszak az információid. Gugli valamelyest a barátod.
Ez PH cikk, így hivatkozható. - Koncsik :K ? - Az utolsó előtti bekezdést olvasd el belőle. A cikk tévedett felvetésével, nem javították a következő firmware-rel, és még sok másik frissítéssel sem.
Továbbiakat bogarászd a neten, ha érdekel.

[ Szerkesztve ]

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#21612) koncsik válasza petymek (#21611) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:D :K :R

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#21613) SlayerSub


SlayerSub
tag

Új jövevény a game libraryba :D

(#21614) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Gyilkolt a begőzölt Zelda-rajongó.

Milyen világban élünk. :(

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#21615) djozsi válasza Carlos Padre (#21614) üzenetére


djozsi
senior tag

Én az ilyen clickbait címadásért gyilkolnék... :U

(#21616) Norb79


Norb79
őstag

Én meg itt ülök, hogy Mutant Year zérót vagy pillars of eternityt vagy mindkettő vegyek. :)

(#21617) Scholes9 válasza SlayerSub (#21613) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Szép pakk :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#21618) Youri válasza Carlos Padre (#21614) üzenetére


Youri
veterán

ezért járhatna a ban

RTX ON

(#21619) SlayerSub válasza Scholes9 (#21617) üzenetére


SlayerSub
tag

köszi :D

(#21620) nxswitch válasza Norb79 (#21616) üzenetére


nxswitch
senior tag

Nekem Mutant jobban bejön. Mi a helyzet FE-el, ha már úgy is taktikai játékot keresel? :)

(#21621) Norb79 válasza nxswitch (#21620) üzenetére


Norb79
őstag

Abból majd kártyásat, de csak secondhand, így se győzöm végigvinni a cuccokat. :D

(#21622) nxswitch válasza Norb79 (#21621) üzenetére


nxswitch
senior tag

Jaja, nekem is az a problémám. :D Én nem nagyon szeretek pluszban venni dolgokat, csak amivel sokat játszottam, vagy végigvittem.

(#21623) nxswitch


nxswitch
senior tag

FE-ben a dupla kék felfelé és piros lefelé nyilak mit jelentenek? Tanításnál és kajáláskor szoktam látni.

Közben rájöttem, hogy a beállítások közt 3 fül van, és az inverted Y joystick azért nem működött, mert külön fül van az iskolában lévő mozgás beállításra...

(#21624) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Darksiders II Deathinitive Edition - Switch Trailer
- Szeptember 26.

Live-Die-Respawn

(#21625) djozsi válasza nxswitch (#21623) üzenetére


djozsi
senior tag

Azt jelenti, hogy az adott tanuló fogékony-e az adott témára, szereti-e az adott dolgot. Ha felfelé nyíl van, akkor bónuszt kap, ha lefelé, akkor kevesebb jutalmat az adott tevékenységért.

Kajálásnál, énekpróbán:
Érdemes mindig olyan tanulókat kiválasztani, akik bónuszt kapnak. Ezen felül érdemes azt is figyelni, hogy a két kiválasztott tanuló közt lehetséges legyen a support kötelék. Ezt úgy tudod nézni, hogy lenyomod az X-et választás közben és akkor egy kis ablakban írni fogja, hogy az adott tanulónak van-e support szintje a már kiválasztottal.

Tanításnál:
Ez már összetettebb. Alapvetően itt is jó, ha kihasználod a lehetséges bónuszt, de a tanulás hatékonysága függ attól is, hogy a te karaktered mennyire járatos az adott témában (azt pedig exploration alatt tudod fejleszteni, úgy, hogy te magad tanulsz a tanároktól, felnőttektől).
Ezen felül érdemes kinézni egy célkasztot a karakternek és tudatosan olyan irányba képezni, hogy majd át tudjon menni a vizsgán. Ehhez szükséges lehet olyan területekre fókuszálás, aminél nincs kék nyíl.
És még egy dolog, érdemes figyelni a Budding Talenteket. Ezek magyarra fordítva a rejtett tehetségek, amiket tanárként a feladatod megtalálni. Ezek mellett alapból vagy nincs nyíl vagy piros van, de van 3 csillag is. Ha ezzel a tanulóval erre a területre koncentrálsz, akkor ezek a csillagok szép lassan megtelnek és ha mind megtelt, akkor nemcsak átvált kék nyilasba a terület, de kap is valami teljesen egyedi bónuszt rá.
Például Ashe alapból piros nyilas a lándzsával, de ha erre fókuszálsz és összeszeded a 3 csillagot, akkor egyrészt kék nyilasra vált, másrészt akibe belesebez az -5 DEF-et kap a következő körre.
A te karakterednek is van rejtett tehetsége, Faith, amit Manuelával vagy Rheával való trainingeken tudsz előcsalni, onnantól pedig ha fehér mágiát használsz +20 Avoidot kapsz.

(#21626) koncsik válasza djozsi (#21625) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nagyon irigy vagyok, amikor valaki ilyen jól belemerül egy játékba... nekem a család/munka mellett egyre kevésbé sikerül sajnos :B (nehogy bántásnak vedd!), egyre inkább gyűjtök, mint játszok.
Az amiibo-kal az utolsó játékom az volt, hogy Zelda feleségül ment valamelyik FE figurához, de aztán inkább átmentek a Super Mario Odyssey esküvőre és irigykedtek a szép ruhák miatt - kislányom 7 éves, bocsiiii :DDD )

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#21627) tboldi


tboldi
nagyúr

Megjött a Nyko kickstand-csomag, az átlátszót szereltem fel. Valóban kipattan tabletop módban, ahogy írták az értékelésekben, de rájöttem, hogy csak át kellene tenni a gyáriról azt az "U" alakú lemezkét, és meg is oldódna a probléma. Csak annyi a bökkenő, hogy nincs olyan csavarhúzóm, ami az eredeti háromágú nyílásába belemenne. :D Igazából mindegy is, úgy is csak handheld módban játszok. Amúgy tök jó, nem sorjás, becsukva rendesen a bekattan a helyére és a memóriakártyát is szorosan tartja.

8/10 would buy again

[ Szerkesztve ]

(#21628) Nathan0909 válasza koncsik (#21626) üzenetére


Nathan0909
csendes tag

Én is már csak a gyűjtő halmazba tartozom inkább... viszont elég sokat utazom mostanában (meg amúgy is), így (magamhoz képest) nagyon jól haladok a Monsterboy-jal! Nem okozott csalódást. :)

(#21629) tboldi válasza tboldi (#21627) üzenetére


tboldi
nagyúr

Kiegészítés:

Annyit még változtatnék rajta a Nyko helyében, hogy megfordítanám a kártyát, hogy ne fentről lefelé kelljen becsúsztatni, hanem lentről fölfelé, így egy fokkal könnyebb lenne kivenni és berakni.

[ Szerkesztve ]

(#21630) petymek


petymek
senior tag

Aug. 7.-től ingyenes egy hétig a Mario Tenis.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#21631) petymek válasza tboldi (#21627) üzenetére


petymek
senior tag

Ez mire jó pontosan? Az a plusz SD nyílás csak tartó?
A csavarhúzó amit keresel: Tri Wing.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#21632) tboldi válasza petymek (#21631) üzenetére


tboldi
nagyúr

Egy gyárit helyettesítő kitámasztó, amiben lehet tárolni egy memóriakártyát, ennyi.

És köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#21633) tl-x válasza tboldi (#21632) üzenetére


tl-x
őstag

Szép. Bár én nem merném szétszerelni. Miket cseréltél még ki rajta?

(#21634) tboldi válasza tl-x (#21633) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nem kell szétszerelni, egyszerűen kipattintható, like this.
Ezen kívül a szürke Joy-Conokat cseréltem szövegkiemelő sárgákra, de ezek is rendes Joy-Conok, nem csak a burkolatot cseréltem. Meg van rajta egy BigBen tok és egy pár Hori thumb grip.

(#21635) tl-x válasza tboldi (#21634) üzenetére


tl-x
őstag

Hát ez tényleg hamar kipattant. Durva :DD

(#21636) nxswitch válasza koncsik (#21437) üzenetére


nxswitch
senior tag

Van hardveraprón egy smash és MM2 steelbook, de nem akarok pénzt költeni most. :(

(#21637) koncsik válasza nxswitch (#21636) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Még tartod magad, helyes :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#21638) ViharVadász


ViharVadász
őstag

A Fire Emblem: Three Houses játékban egyébként már minden szinkronizálva van, vagy vannak olyan részek ahol csak olvasni lehet a párbeszédet?

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#21639) #09990144 válasza ViharVadász (#21638) üzenetére


#09990144
törölt tag

Főhősön kívül mindenki szinkronizalva, minden sor, angolul és japánul.

(#21640) beneboy


beneboy
tag

Sziasztok! Megjött a használt gépem végre, és a kijelzővédő üveg alatt látni, hogy karcos a képernyő, pont ahol a dokkolón bellül van egy kitüremkedés! A fehér háttér előtt rohadt zavaró, de játékkal közben még nem tudtam kipróbálni. Szerintetek kezdjek gondolkodni a visszaküldésen, vagy nem lesz zavaró? El lehet ezt valahogy tüntetni?

(#21641) ViharVadász válasza #09990144 (#21639) üzenetére


ViharVadász
őstag

Az szuper, köszönöm a válaszod! :R

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#21642) ooooobi válasza beneboy (#21640) üzenetére


ooooobi
senior tag

Biztos, hogy nem csak a képernyövédö a karcos? Ha a kijelzö az akkor azt sehogy nem tönteted el. Èn max akkor tartanék meg egy karcos switchet ha én okozom, ha vételkor nem volt feltüntetve hogy karcos és nem tájékoztattak róla akkor nem is gondolkodnék ezen, adnám is vissza azonnal.

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#21643) ldave


ldave
félisten

Ebben az új Fire Emblem játékban is véletlenszerűen adja a stat pontokat szintlépésnél?

A Slime draws near! Command?

(#21644) djozsi válasza ViharVadász (#21641) üzenetére


djozsi
senior tag

Még annyit hozzátennék, hogy kiváló az angol szinkron, látszik, hogy átgondolták, többször felvették a szöveget, ha az megkívánta. A Xenoblade 2t hamar áttettem japánra, ezt eszem ágában sincs.

(#21645) djozsi válasza ldave (#21643) üzenetére


djozsi
senior tag

Igen, de igazából mégsem. A végén egy random dobás dönti el, hogy nőni fog-e, de az esélyét nagyban befolyásolja az adott karakter (mindenkinek másra van affinitása) és a kaszt.
Például Raphael egy nagy mamlasz, neki 65% eséllyel nő a HPja. Ha vele warrior leszel az ehhez hozzáad 40et, ami már 105, tehát neki biztos, hogy minden szinten nőni fog a HPja, néha kettővel is.
Ugyanakkor Linhardt egy lusta könyvmoly, neki csak 30% eséllyel nő a HPja, amihez a potenciális kasztja (priest) csak 5%ot ad, tehát neki nagyjából 3 szintenként lesz +1 HPja.

Magát a stat growthot befolyásolhatják artifactok, illetve lehet találni és termeszteni is olyan növényeket, amiket elhasználva megnövelheted egy karakter egy adott statját.

(#21646) Gebriel


Gebriel
veterán

Sziasztok, mennyire szükséges, hogy online legyen egy switch, gondolok itt akar patchekre, vagy bármi más. :R

(#21647) nxswitch válasza Gebriel (#21646) üzenetére


nxswitch
senior tag

Szia!

Attól függ mivel játszol. Nintendo játékoknál nem igazán kell. Más játékoknál szoktak nagyobbb patchek lenni, de játéktól függ.

(#21648) Edge


Edge
veterán

Marvell alliance 3at nyomatom, sztem tök állat game lett, ok tudom hogy a topik nagy része fire emblem lázban ég, sajnos nekem sose jött be az anime v. manga stilusu game. Így maradtak a superherok nyár végére nekem :)
Az mekkora már hogy lvl21es deadpoolal lehet tolni már az elejétől, kb. legal csít.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#21649) pimpi001


pimpi001
tag

skacok. dc universe online? probalta valaki? most van feluton a letoltesem... :P ha tolja valaki mit erdemes krealni? jo arcot vagy gonosztevot?
vagy inkabb delete mert a marvel utan ez semmitero?

tboypimpi#2319 ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D

(#21650) Edge válasza pimpi001 (#21649) üzenetére


Edge
veterán

Ó, én is kipróbálom mindjárt, ingyenes cucc, úgyhogy akár még rossz is lehet :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.