Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#22201) djozsi


djozsi
senior tag

Végigvittem az Astral Chaint. Szerintem az eddigi legjobb Platinum játék, aki szereti őket annak kötelező, akkor is, ha nincs Switche, szerezzen egyet, ezért megéri.

Egy baj van vele, nem jöhet elég hamar a folytatás...

(#22202) Sirandrish válasza Sirandrish (#22191) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Erre valaki?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22203) retroid


retroid
senior tag

Van Astral Chain topic?

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#22204) Scholes9 válasza djozsi (#22201) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Milyen hosszú a játék?

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#22205) Sirandrish válasza retroid (#22203) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Szerintem azt a kevés hsz-t nem kell külön topikba tenni...elfér itt.
De ez az én véleményem :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22206) djozsi válasza Scholes9 (#22204) üzenetére


djozsi
senior tag

Olyan 20 óra körül lehetett és a végén azt írta, hogy 38% completition, szóval van bőven mit összeszedni utólag, amit meg is fogok tenni. A végére nagyob belejöttem a hardva és több S, S+ harcot is mentem, de még bőven van hová fejlődni.

Szerintem se érdemes külön topikot csinálni arra a pár tucat hozzászólásra, amit kapni fog ez a játék. Megjegyzem jóval többet érdemelne. :)

(#22207) Scholes9 válasza djozsi (#22206) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Jól hangzik, na majd valamikor lehet beszerzem, de nem mostanában lesz :D Erős lesz az ősz így is :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#22208) retroid


retroid
senior tag

Berendeltem Alza.hu rol

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#22209) Norb79 válasza Sirandrish (#22202) üzenetére


Norb79
őstag

Egy sima, akár sínbe rejtett nem elosztó hosszabbító nem oldja meg a gondot?

(#22210) Sirandrish válasza Norb79 (#22209) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem nagyon akartam plusz kábelt már beletenni az egyenletbe, de ha nem lesz más, akkor az marad :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22211) b.daniel válasza djozsi (#22206) üzenetére


b.daniel
senior tag

Jó hamar végeztél :D én kb 16 óránál tarthatok, és még most lett kész a File 05.
Hány file van összesen?

(#22212) taki01 válasza Sirandrish (#22210) üzenetére


taki01
őstag

Ha fél méterrel kell csak megtoldani akkor szerintem evvel simán kéne tudjad toldani a töltőt.

[ Szerkesztve ]

(#22213) Sirandrish válasza b.daniel (#22211) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

4 ;]

taki01 Köszi, ránézek :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22214) djozsi válasza b.daniel (#22211) üzenetére


djozsi
senior tag

12 van összesen.

(#22215) b.daniel válasza Sirandrish (#22213) üzenetére


b.daniel
senior tag

A Zelda megjelenését pedig eltolták 7 hónappal ;] ;] :P :D

Djozsi
Köszi, akkor még sok van hátra szerencsére :C

[ Szerkesztve ]

(#22216) dud998 válasza b.daniel (#22215) üzenetére


dud998
őstag

Avagy te! :DDD

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#22217) Sirandrish válasza b.daniel (#22215) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah perszeee :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22218) b.daniel


b.daniel
senior tag

Valaki rendelt már Usabol vagy Amazonrol Satisfye bundlet? Én most nagyon szeretnék, de kicsit félek, hogy ide talál-e és higy mennyi idő alatt. Van tok is meg grip is külön, de így rossz mert nem fér el a tokban a switch a grippel, a power banket is külön cipelem hozzá, ebben a Satisfye csomagban pedig minden van, csak para kicsit az USA rendeles 😐

[ Szerkesztve ]

(#22219) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#22220) Sordoran


Sordoran
addikt

Megjött végre a Switch, és lenne egy gyors kérdésem: használ-e hozzá valaki HDMI kapcsolót? 3 HDMI van a TV-men, viszont ebből kettő fix-en foglalt TV box-nak és PS4 Pro-nak, a harmadikon pedig egy Mi Box S van, amin osztoznia kéne nekik. Van olyan elosztó esetleg, amivel tudom váltani hogy a Mi Box vagy a Switch menjen, anélkül, hogy átdugdosnám a kábelt?
Tudom kicsit off topik, de olyan kéne ami kompatibilisen a Switch-el teljes mértékben.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#22221) nxswitch válasza Sordoran (#22220) üzenetére


nxswitch
senior tag

Én használtam, 1-2 ezer volt max ebayen a 3 bemenetes, és tökéletesen ment PC/Laptop/Switch/Ps4 között. Egy problémám volt, hogy csak a videókártyám, vagy ps4-em(már nem emlékszem) adott neki áramot, és ha nem volt egyik sem bekapcsolva, akkor nem működött a kütyü, de ez engem nem érintett.

[ Szerkesztve ]

(#22222) Sordoran válasza nxswitch (#22221) üzenetére


Sordoran
addikt

Az meg tudom oldani, hogy akkor a PS4 vagy a TV box legyen mellette, de előbbit kiszoktam kapcsolni (csak hétvégén hagyom készenlétiben), TV box megy folyamatosan. Az meg nem hiszem, hogy képes erre.
Esetleg még annyi megjegyzés, hogy a PS4 Pro és a Mi Box S annak kell a 4K, de ha a TV box mellé teszem, azon úgyis sima HD adás van, tehát a Switch mellé lehet egy olcsó eszköz megfelel.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#22223) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Torchlight leszedve, várom a holnapot hogy haza érjek melóból és csapasam 😊

(#22224) ISThun válasza Sordoran (#22220) üzenetére


ISThun
csendes tag

Én is használok HDMI kapcsolót, az egy szem monitoromon vagy a PC vagy a Switch megy és lusta vagyok a kábeleket dugdosni, ezért szereztem be egy olcsóbb darabot. Mondjuk az is igaz, hogy Switch-csel 95%-ban kézből játszok, tehát annyira nagyon nem volt szükségem a cuccra.

(#22226) Imilenni


Imilenni
addikt

Ez az Astral Chain esetleg hasonlítható a Bayonettához?
Gondolok itt a harcokra, néztem róla videót de érdekelne mások véleménye is!

Press "F" to pay respects.

(#22227) Edge válasza Bazsi1987 (#22223) üzenetére


Edge
veterán

a pre-order-hez adnak egy yapper nevü goblin pet-et :) én is pre ordereltem gyorsan. :))

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#22228) djozsi válasza Imilenni (#22226) üzenetére


djozsi
senior tag

Igen, de azért valamivel lassabb, megfontoltabb a harc érzésre. Ez szándékos, a játék 30 frame és ehhez igazították a harc ritmusát.
Számomra a játék a Bayonetta és a Nier legjobb tulajdonságainak egy nagyon jól sikerült elegye. Vannak olyan részei, amikben ezek a játékok egy hajszálnyival jobbak, de az összhatás számomra itt sikerült a legjobban.

(#22229) Imilenni válasza djozsi (#22228) üzenetére


Imilenni
addikt

A Nier Automatát is imádtam, bár a harc kicsit lassú volt szerintem de rendben volt :K

Press "F" to pay respects.

(#22230) djozsi válasza Imilenni (#22229) üzenetére


djozsi
senior tag

Sajnos egyet kell értenem. Noha elsősorban a remek scifi sztori és egyedi ötletek miatt nagyon jó játék volt, de a Platinum leggyengébb harcrendszerét tették le benne.

A Bayonetta 2 ennek pont a tükörképe, talán a valaha volt legjobb harcrendszer, cserébe a sztorinak nem sok értelme volt.

Ahogy írtam, az Astral Chain mindkettőnek a jobbik részét próbálta továbbvinni, van benne egy hol fordulatos, hol klisés, de összességében kifejezetten érdekes és szórakoztató sztori és egy láthatóan nagyon alaposan átgondolt és kitesztelt, közel tökéletes harcrendszer. A nyomozgatós rész pedig teljesen egyedi és szokatlan egy ilyen típusú játékban, mégis valahogy jól illeszkedik bele és szerves részévé válik a játéknak, egyáltalán nem érződik úgy, hogy erőltetett lenne, kilógna.

[ Szerkesztve ]

(#22231) Jakesz


Jakesz
őstag

Into the Dead 2 megjelenés: Október 25
Telefonon ez a játék nagyon bejön, de tele van mikrotranzakcióval. Kíváncsi vagyok, hogy Switchen ezt hogyan oldják meg, főleg, hogy 35 dollárba fog kerülni.

(#22232) Rony949 válasza djozsi (#22228) üzenetére


Rony949
őstag

30 fps? Még dokkolóval is? :F

(#22233) Bazsi1987 válasza Edge (#22227) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Én a rózsaszín unikornisra mentem rá 😁 nyugi csak viccelek 😊

(#22234) djozsi válasza Rony949 (#22232) üzenetére


djozsi
senior tag

igen

(#22235) Imilenni


Imilenni
addikt

Driftelős joy-con:
Kapott mindkét joystick WD-40-et, semmibajuk. Bárkinek ilyen baja van, próbálja ki. :Y

Press "F" to pay respects.

(#22236) nxswitch válasza Imilenni (#22235) üzenetére


nxswitch
senior tag

Van akinek működik, de nem mindenki problémáját oldja meg, és nem végleges megoldás. (Bár az analóg csere sem az).

Kíváncsi vagyok mi lett a pereskedéssel, lezárult-e azzal, hogy USA-ban elméletileg javítják.

[ Szerkesztve ]

(#22237) dud998 válasza Bazsi1987 (#22233) üzenetére


dud998
őstag

Te vagy az Deadpool? :DDD

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#22238) zbundy válasza Imilenni (#22235) üzenetére


zbundy
aktív tag

Nálam az a kemény, hogy kb fél évig "szenvedtem" a drift problémával a bal joyconnál, de nem jutottam el odáig, hogy elküldjem szervízbe. Aztán mikor rászántam magam meg nem volt alkatrész. Végül eltelt újabb 1-2 hónap, amikor hívnak, hogy már van és beküldhetem. Mondom játszok még egyet gyorsan. Erre megszűnt a probléma. Magától. Kb 8 hónap után. Gondoltam be se küldöm, mert ha náluk nem jön úgyse csinálnak vele semmit. Azóta is rendben működik olyan 2 hónapja.

(#22239) krokk válasza Sordoran (#22220) üzenetére


krokk
senior tag

Nekem egy pár ezer forintos 3 bemenetes van. Szintén Mi Box-al és ha csak egy van bekapcsolva akkor működik rendesen nem kell manuálisan váltogatni. Csak akkor kell kézzel váltani ha mindkettő megy. Meg azt hiszem ha leveszem a dokkolóról a switchet és megy a Mi Box akkor is átvált arra... Nekem ez így tökéletes jelenleg.

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#22240) SlayerSub válasza Bazsi1987 (#22223) üzenetére


SlayerSub
tag

Majd mondasz róla pár szót milyen a game, mondjuk a diabloval is összehasonlitva? Mennyire van multi környezet, end game content, karakter fejlődési rendszer? Meg bármi amit te fontosanak érzel megemliteni. Szerintem mondjuk beszerzem mindenképp majd, csak még pár szász órát kap a diablo... :DD

(#22241) alevan


alevan
őstag

A baráti társaságommal sokat Switchezünk mostanában. Mario Kart 8, Super Mario Party, Smash Bros amiket eddig toltunk, de kezdünk ráunni. A Super Mario Party jön be a legjobban, de a 4 pálya már kezd unalmas lenni.

Tudtok-e ajánlani olyan party játékokat, amiket 4en is lehet kényelmesen játszani?

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#22242) nxswitch válasza alevan (#22241) üzenetére


nxswitch
senior tag

Oveercooked 1 és 2, Moving Out(szerintem még nem jött ki).

(#22243) Norb79 válasza alevan (#22241) üzenetére


Norb79
őstag

A fentieken kívül amit mi négyen szoktunk még tolni az a kirby meg az overcooked (ebből van második rész is, de mi még az elsővel küzdünk). Igaz, nálam a másik három résztvevő 9-12 éves gyerek, a nagyobbak ráadásul lányok.

(#22244) #09990144


#09990144
törölt tag

Halászat Zelda módra. Még mindig tud újat mutatni a játék :)

(#22245) Edge válasza Bazsi1987 (#22233) üzenetére


Edge
veterán

:D am. sztem korrekt áron van fent eshopban, a mérete is meglepett 1.6gb az elég kevés.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#22246) mike1334 válasza alevan (#22241) üzenetére


mike1334
veterán

Nippon Marathon!!!!!

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#22247) nxswitch


nxswitch
senior tag

Holnap éjfélkor nintendo direct. :)

(#22248) etnies


etnies
senior tag

Ahogy múlik az idő, egyre jobban elgondolkozom, hogy vegyek inkább új Switch-et a Lite helyett, egyre több cikket olvasok el vagy videót nézek meg a témában és kezdem magam meggyőzni.

Itt az asztalomon a bontatlan Breath of the Wild, igazából csak a D-pad és a kisebb méret, súly szólt a Lite verzió mellett, minden másban az emelt aksis új verzió a jobb. A D-pad hiánya nagy érvágás?

Utána fogok olvasni, hogy lehet-e tölteni a Switchet út közben mondjuk aksi bankról és ilyenek, aztán este meghozom a döntést.

[ Szerkesztve ]

"önmagam hite vagyok magamban"

(#22249) hszilard666 válasza nxswitch (#22247) üzenetére


hszilard666
veterán

Szerintem GTA V! ;]

ÜBER AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER: tinyurl.com/yh5zwxf2

(#22250) nxswitch válasza etnies (#22248) üzenetére


nxswitch
senior tag

Lehet venni dpad-os third party joycont amit csak handheld lehet használni. A Lite az kisebb, jobb akksi idővel rendelkezik(már nem) és könyebb. Az ára is kevesebb kicsit.

Ez szerintem azoknak éri meg, akik kizárólag handheld konzolt keresnek, vagy gyereknek szeretne venni.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.