Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#22551) Sirandrish válasza 30z.Samu (#22549) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Juhhu...
Link to the Past on Switch incoming :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22552) Quinine911 válasza tboldi (#22546) üzenetére


Quinine911
aktív tag

na ezt jó tudni, thx az infót

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#22553) etnies válasza Dreimus (#22527) üzenetére


etnies
senior tag

Igen, semmi nincs fejlesztve az aksin, nagyobb aksitól nagyobb lenne a készülék súlya.
Az NVIDA Tegra csipjének kisebb a TDP-je, ezért nőtt meg az üzemeltetési idő. A baj, hogy ez bonyolult lenne marketinges nyelven, ezért marad a fejlesztett aksis elnevezés. Itt az UK-ban is úgy írják, hogy "improved battery".

(#22551) Sirandrish

Melyik verziója? Mert az megvan már nekem Nintendo minin és a 3DS verzió is (link between worlds).

[ Szerkesztve ]

"önmagam hite vagyok magamban"

(#22554) Darth_Revan válasza Darth_Revan (#22519) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Peat, Moby, bads pipa, kérném a többiek jelentkezését is :R

(#22555) 30z.Samu válasza etnies (#22553) üzenetére


30z.Samu
félisten

Elméletileg az original Link To The Past van fent.

Sic Parvis Magna

(#22556) Sirandrish válasza etnies (#22553) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az eredeti SNES-es Link o the Past :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22557) mike1334 válasza Darth_Revan (#22554) üzenetére


mike1334
veterán

Elküldtem :R

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#22558) ISThun válasza Darth_Revan (#22554) üzenetére


ISThun
csendes tag

Csak most olvastam, de már írtam is.

(#22559) ISThun


ISThun
csendes tag

Szeptember 19.-én jön a Grid Autosport is, ami azért mozgatja a fantáziámat, egy normális autóverseny nekem azért hiányzik. Az mondjuk más kérdés, hogy annyi minden jön most ki szeptember-októberben, hogy ezerrel megy a töprengés mit is szeretnék megvenni és mit nem milyen sorrendben. Nektek mi van a kívánságlistátokon? Nekem így néz ki (és ebből kb 1-2-t fogok megvenni karácsonyig...) :
Witcher 3, Luigi's Mansion 3, Baldur's Gate, Ni no Kuni, Legend of Zelda, Grid Autosport, talán-talán Dragon Quest XI (ennek a demójával kicsit elszórakoztam, jól néz ki, de a harci rendszere szerintem elavulttá vált).

(#22560) 30z.Samu válasza ISThun (#22559) üzenetére


30z.Samu
félisten

Amit a legjobban várok idén az a Luigi's Mansion 3, de várom még a Zeldát is. Már ami a Switch-et illeti, más platformon várok több játékot is, de nem fogok mindent egyből megvenni, ahogy haladok a többivel. El vagyok maradva, mint a borravaló. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#22561) nxswitch válasza ISThun (#22559) üzenetére


nxswitch
senior tag

Megvettem Astral Chain-t, még Fire Emblem fele hátra van, de újra akarom kezdeni kevésbé rohanósan. 99%, hogy veszek egy Lite-ot, azon még gondolkodom, hogy PS4-em eladjam-e, mert alig használom, de a jövőben biztos lenne amit játszanék rajta. A régi Switchem nem akarom eladni, mert rokonok játszanak rajta. Luigi's Mansion jön majd biztosan és valószínűleg Pokémon.

Ami még a listámon van(régebbiek is): Doom, Spyro, Ni No Kuni, Dragon Quest XI, Dragon Quest Builders 2, Zelda remake, Witcher 1-2 pc után 3 Switchre, Town(nem tudom teljes nevét), Animal Crossing. Overwatch olcsóbban, ha lesz játékosbázis Switchen.

És még van egy pár, de azokat már nem is tartom észben... :)

(#22562) zbundy válasza ISThun (#22559) üzenetére


zbundy
aktív tag

Nekem új megjelenések közül szeptembertől áprilisig valamelyik konzolra minden hónapra lenne valami játék ami érdekelne, de mindent nem fogok első nap megvenni. Switchre idén új megjelenésből csak a Luigi's Mansion 3 érdekel és az első napos vétel is lesz. Ezen kívül korábbi megjelenésekből van pár indie cím a kívánságlistámon switchre, ha azok közül valami kap akciót általában behúzom. Most legutóbb épp a Mario+Rabbids dlc-t. Illetve ugyan nem játék, de előrendeltem egy pár joy-cont lila/narancs színben.

[ Szerkesztve ]

(#22563) etnies válasza 30z.Samu (#22555) üzenetére


etnies
senior tag

És alakul a kiscsalád? :)

"önmagam hite vagyok magamban"

(#22564) 30z.Samu válasza etnies (#22563) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, megvagyunk már, egy valakinek még el kell fogadni a csatlakozási kérelmet és mehet a menet. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#22565) Quinine911 válasza ISThun (#22559) üzenetére


Quinine911
aktív tag

Luigi 3 nagyon várós nálam is

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#22566) Sordoran


Sordoran
addikt

HDMI kapcsoló: Tudom ez eléggé off topik, de hátha van itt valaki aki hasonló helyzetben van/volt. Tehát vettem egy HAMA HDMI kapcsolót, amire a műholdas TV vevő egységet és a Switch-et kötném. Na az egész dolog ott megakad, hogy a műholdas TV jele nem megy át. (Nintendo-t ki se próbáltam már így) Bekapcsoláskor felvillan a nagy magentás T betű, de meg-meg szakad a kép majd vége, nincs jel. Ugyanakkor a TV jelez, hogy azon a HDMI bemeneten van jel. A kapcsoló nélkül közvetlen összekötve nincs gond.
Tehát a kérdés, milyen eszköz lenne jó ami a Nintendo Switch-nek és egy műholdas TV vevőnek is jó (lehetőleg tapasztalat alapján, itthonról)? Értelemszerűen ha egyikkel nem megy, akkor már hiába. Vagy ha van olcsó 4K-s akkor a vevőegység kihagyható, tuti az a finnyás. ;]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#22567) Peat;) válasza Darth_Revan (#22554) üzenetére


Peat;)
veterán

A mailt is láttam, family inviteot, csak épp nem tudok belépni accountomra..telefoncserénél az azonosítóra(két lépcsős belépő) frankón nem gondoltam és most szívás van mert nem tudok kódot generálni. Holnap írok nintendonak, nem tudom hány nap lesz, ha ez akadály lenne nyugodtan induljon nélkülem a buli :R

(#22568) koncsik válasza Sordoran (#22566) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Meg kellene kérdezni a T topikban, nincs-e valami védelem a T műholdvevőben a HDMI jel osztása ellen... :F

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#22569) consono válasza Sordoran (#22566) üzenetére


consono
nagyúr

A HDCP lesz a ludas, szinte 100%, én is így jártam...

"In God we trust. All others must bring data"

(#22570) Sordoran válasza consono (#22569) üzenetére


Sordoran
addikt

Akkor olyan eszköz kell ami támogatja a HDCP-t? Találtam egy logilink-et, remélem ez jó lesz. Csak 5 munkanap míg megjön. :(((
(Helyi boltba rendelem, így egyszerűbb vissza vinni szükség esetén, mint ahogy a mostanival is teszem majd :D )

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#22571) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Családtagok! Megvettem az előfizut! Have fun! :R

Sic Parvis Magna

(#22572) Imilenni válasza 30z.Samu (#22571) üzenetére


Imilenni
addikt

Bocsi a kései csatlakozás miatt! :B

Press "F" to pay respects.

(#22573) 30z.Samu válasza Imilenni (#22572) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nincs gond! :R

Sic Parvis Magna

(#22574) Quinine911


Quinine911
aktív tag

Skacok, ma jön a gép! Abban tudtok segíteni, hogy azt hogy tudom megcsinálni, hogy a switch-en legyen egy profilom és "alatta" a fiamé, vagy nemtudom, hogy akkor két profil kell-e?

Szóval a lényeg, hogy úgy működjön a dolog, hogy ha pl ő játszik a Mario-val, akkor ha bejelentkezik, akkor onnan tudja folytatni, ahol ő abbahagyta, én meg onnan, ahol én abbahagytam...

Ha jól olvastam, lehet ilyet, hogy kvázi "külön" vagyunk.

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#22575) nxswitch válasza Quinine911 (#22574) üzenetére


nxswitch
senior tag

Digitális játékaid lesznek? Ha nem, akkor csak a Beállítások közt létrehozol egy új felhasználót a fiadnak, és úgy működik, ahogy leírtad.

(#22576) tboldi válasza nxswitch (#22575) üzenetére


tboldi
nagyúr

Digitálisnál is pontosan így működik.

(#22577) Quinine911 válasza nxswitch (#22575) üzenetére


Quinine911
aktív tag

és akkor a gép bekapcsolásakor, vagy valahogy máshogy, bármikor tudunk felhasználót választani?
Vagy a játék indulásakor?

Első körben most 3 fizikai kártyás játék, és sztem az lesz többségben a jövőben is.

Digitálisnál máshogy müködik? SZERK: Látom ezt már meg is válaszolta tboldi :)

[ Szerkesztve ]

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#22578) tboldi válasza Quinine911 (#22577) üzenetére


tboldi
nagyúr

Minden játék indítása előtt megkérdezi, melyik profilt szeretnéd használni.

(#22579) Quinine911 válasza tboldi (#22578) üzenetére


Quinine911
aktív tag

uh, az nagyon baba, ebben reménykedtem! ez a legjobb így:)

Köszi szépen a segítséget!

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#22580) nxswitch


nxswitch
senior tag

Japánban elörendelhetö Dragon Quest 1,2,3 fizikai kiadás angol nyelv támogatással. Gondolom akkor majd jön ide is. :)

(#22581) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Szevasztok.
Én is vettem egy switchet megint és ez már marad.
Nekem összesen 3 cím fordult meg a kezeim közt míg volt switchem, zelda, odyssey és mario kart.
A zelda és a kart megvan most is és meg is marad.
Hogy elkezdjem pótolni a lemaradást, megvettem a yoshi crafted worldot és írnék róla pár sort élménybeszámolónak.
Szóval a játék nagyonszép és yoshi cuki hangjait kb a végéig sem tudtam megunni.
Eleinte tök kellemes kis játek volt, találd meg a virágokat, érd el a célt max hp-val, találd meg a piros coinokat.
Aztán elkezdett kicsit nehezedñi ahol már láttam hogy én ezt kimaxolni nem fogom. Az utolsó pár pályára ez odáig fejlődött hogy már csak azt szedtem fel amit láttam és láttam hogy fel tudom agyvérzés nélkül is. Annak ellenére hogy így benehezedett a játék én azt mondom hogy megérte az árát mert jó volt, ötletesek voltak a pályák. Viszont az endgame után beadott 4 extra pályát hogy ha érzem magamban az erőt akkor hajrá.
Nos az elsőt megnéztem és én nyomtam a crash-t, de még majdnem platináztam is, viszont itt csak felnevettem a pályát látva, és annyit mondtam: ezt én biztoshogy nem! :D

Viszont vettem egy másik pótolni valót is ami kellemes meglepetés volt. A Captain Toad treasure tracker-t.
Na ez egy remek játék volt. A yoshi után meg főleg mert itt úgy lőtték be a nehézséget hogy kelljen érte kicsit menni de azért ne idegesitsen. Ami különösen tetszett hogy Toad és Toadette ugye nem olyan mint mario, nem tudnak ugrani, csúszni stb, csak menni és földből kihúzni dolgokat tudnak. És mégis olyan tök jó pályákat találtak ki ehhez a semmi moveset-hez hogy teljesen jó, érdekes és ötletes volt mind.
A dlc-t nem vettem meg de ha lenne rá partner azt is szivesen lejátszanám.

Ja és még annyit hogy mikor Toadett felveszi a csillagot és örömében körbetipeg a kis apró lábaival, az nagyon cuki még a nintendos cukiságok között is! :B

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#22582) 30z.Samu válasza Kvelstadt (#22581) üzenetére


30z.Samu
félisten

Üdv újra! :)

Sic Parvis Magna

(#22583) Norb79 válasza Kvelstadt (#22581) üzenetére


Norb79
őstag

Yoshi és gombakapitány is hatalmas kedvencem, és a fiam meg a lányom is imádja, jó választás mindkettő!

(#22584) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Én most a Super Mario World-öt kezdtem el a SNES játékok között. Jó pofa, de nagyon fura az újabb Mario játékok után. :D Nem a grafikára gondolok, hanem a karakter mozgás koordinációjára. :D

Sic Parvis Magna

(#22585) nxswitch


nxswitch
senior tag

Ilyet akarok. :Y

(#22586) Kvelstadt válasza Norb79 (#22583) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Yoshi-t hugom miatt vettem mert imádja de mint írtam megérte a vételt és végigjátszást.
A Toad viszont listán volt és semmi komolyabba nem akartam belekezdeni mint pl az astral chain, mert most ps4en is van mit játszani csak szabadság miatt félbehagytam.
A Toad meg pont azért volt jó mert kis rövid pályák vannak amik pont jók arra hogy ha csak kicsiket van időm játszani vagy ha félbe kell hagyni még a gyakorlatból se jövök ki mert azt a két mozdulatot amit tud megtudom jegyezni. 😀

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#22587) Quinine911 válasza Kvelstadt (#22581) üzenetére


Quinine911
aktív tag

na pont ezzel a két játékkal szemezek még én is, hogy megveszem őket a fiamnak :D

Melyiket mondanád könyebbnek?

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#22588) Norb79 válasza Quinine911 (#22587) üzenetére


Norb79
őstag

Mennyi idős? Gombakapitány inkább logikai, Yoshi inkább ügyességi, szóval nehéz megmondani melyik könnyebb. Szerintem mindkettő indokolt, ha 7-12 között van. :)

(#22589) Quinine911 válasza Norb79 (#22588) üzenetére


Quinine911
aktív tag

5 éves :D Ugrabugrálni szeret inkább a platformerekkel úgyhogy ha a Toad logikai, akkor gondolom inkább a Yoshi. (Persze a platformerekben is kell neki segítség még)

[ Szerkesztve ]

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#22590) Kvelstadt válasza Quinine911 (#22587) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Toad.
Az inkább logikai de nem nehéz.
Yoshiba meg inkább ügyességi mint pl ugordj azt majd kapd el de közbe azt az ellenfelet bekéne kapni meg időre eltalálni dolgokat. Nemtom mennyi idős de én a Toad-ot ajánlanám inkább.
Aztán meg nyugodtan toljad te is. Ertjük mi ezt a fiamnak lesz dumát. ;]
Én 34éves vagyok és teljesen beszippantott a játék. :))

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#22591) Quinine911 válasza Kvelstadt (#22590) üzenetére


Quinine911
aktív tag

Tolni fogom én is, hidd el (nem véletlenül kérdeztem lentebb hogy lehet külön-külön profilokat csinálni) :D

Gyanítom, én többet fogok Switch-ezni, mint ő, pedig 37 vagyok :))
(Mondjuk ez így van rendjén, öt évesen inkább még rendes játékokkal meg ovis barátokkal játsszon, a konzol meg maradjon "amikor egy kis kedve van" alapon)

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#22592) koncsik válasza Kvelstadt (#22581) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Welcome back! Mostmár maradj is :) Toad-ot már a wii U-n is majdnem végigtoltam, de erre is meg "kellett" vennem... :B (50)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#22593) koncsik válasza nxswitch (#22585) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nem látom, mit is? :)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#22594) Kvelstadt válasza Quinine911 (#22591) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Annyira nem olvastam vissza.

Ha már így az éveknél járunk, tök poén hogy a nintendo játékokról úgy azt mondják hogy szines meg aranyos es gyerek konzol. Az igaz hogy cukik meg szinesek de megnézném én hogy egy gyerek hogy maxol ki egy yoshit vagy akár egy rendes edzett más platformon játszó játékos.
Én is mindig elhiszem hogy ez most tök fun lesz és jajdejó, aztán a játék vége felé már úgy vagyok hogy hol van már a pálya vége de legalább egy checkpoint? :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#22595) nxswitch válasza koncsik (#22593) üzenetére


nxswitch
senior tag

Switch lite-ra fehér skin. :)

(#22596) Quinine911 válasza Kvelstadt (#22594) üzenetére


Quinine911
aktív tag

tökre egyetértek, én csak most jövök az Xbox világából át a Nintendoba, az utóbbi hetekben sokat ovlasgattam, nézelődtem, stb, és tényleg első ránézésre cuki meg "gyerekjáték" meg minden, de bakker, mindegyikben ott a nehézség azért rendesen (platformer)

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#22597) koncsik válasza nxswitch (#22595) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Belinkelnéd újra, nálam nem látszik semmi. :( Kösziiii :R

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#22598) nxswitch válasza Kvelstadt (#22594) üzenetére


nxswitch
senior tag

Bár én még ,,fiatal" vagyok, de én egyrészt az egyedi játékmenetük miatt szeretem a nintendo játékokat. Másrészt pedig bejönnek a JRPG játékok, amik nagy része erre a platformra jelenik meg. Vannak ,,modern" konzol címek is amik tetszenek, de a pár évente megjelenő ugyan arra a játékmenetre és ugyan olyan jellegű világra építkező játékok valamiért unalmasak lettek. Meg a Nintendo játékok közt sokkal több olyan van, amivel könnyen ki lehet kapcsolódni, sokkal nyugisabb játék.

Egyébként filmekből is kevés van ami tetszik, a legtöbb az elmúlt évekből animációs film volt.

(#22599) nxswitch válasza koncsik (#22597) üzenetére


nxswitch
senior tag

Itt van. dbrand.com oldalon lehet összerakni különböző színűeket.

(#22600) nxswitch válasza Quinine911 (#22596) üzenetére


nxswitch
senior tag

Én nem rég fejeztem be NSMBUD-ot, de az utolsó három pályához nem volt türelmem, csak halhatatlan karakterrel. :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.