Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#22851) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Ni No Kuni:
- PS3 verziónál rosszab framerate
- akadzó animációk/hangok
- nagyon drága (elvileg nem is remaster, mint a PS4/PC verzió)
:(

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#22852) nxswitch válasza koncsik (#22851) üzenetére


nxswitch
senior tag

Az utolsó pont és ha megvan a 30~ FPS az nem zavar, de ha akadozik az nagyon rossz. :( Máshol is olvastam ilyet, de voltak akik meg sem említették. Remélem javítva lesz, mert nagyon várom a játékot.

Ez az első amit feldob YouToube ,,Ni no kuni switch" keresésre. :(

[ Szerkesztve ]

(#22853) #09990144 válasza koncsik (#22851) üzenetére


#09990144
törölt tag

Azt már lehetett tudni régóta, hogy a Switch verzió az nem remaster. De a többi az rossz hír :( Lehet várok a vásárlással így.

(#22854) nxswitch válasza #09990144 (#22853) üzenetére


nxswitch
senior tag

Nekem is eldöntötte a kérdést, így Dragon Quest lesz belőle.

(#22855) b.daniel válasza koncsik (#22851) üzenetére


b.daniel
senior tag

Vacilaltam hogy Ni no kuni vagy Zelda legyen pénteken, de akkor ez így eldőlt :(

(#22856) 30z.Samu válasza adalbert1 (#22839) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem egyedül a Mario Galaxy 2 nem tetszett annyira, a többit imádtam. A SNES Super Mario 3 nekem is kedvenc, de most el vagyok a World-el is. :D

Sic Parvis Magna

(#22857) Edge válasza mike1334 (#22849) üzenetére


Edge
veterán

Azt a zsebes xart vágd ki belőle és ok lesz. :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#22858) ldave válasza koncsik (#22851) üzenetére


ldave
félisten

Ez nem hangzik jól :(

A Slime draws near! Command?

(#22859) Madoc válasza mike1334 (#22849) üzenetére


Madoc
veterán

Ilyen tokom van, megbillentem és a tenyeremben a gép. Ennyi.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#22860) Felesbandi


Felesbandi
senior tag

Tud valaki olyan grip-et ajanlani, amit dokkolashoz nem kell leszedni, es esetleg (bar nem kotelezoen) a joy con is kicsusztathato belole a grip leszedese nelkul?

(#22861) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Engem most hívtak a PlatinumShop-tól a Zeldával kapcsolatban. :))

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#22862) mike1334 válasza Edge (#22857) üzenetére


mike1334
veterán

Nem a zseb a gáz, hanem a pánt :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#22863) mike1334 válasza Madoc (#22859) üzenetére


mike1334
veterán

Ezt billenthetem, nem fog kijönni :P

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#22864) Quinine911


Quinine911
aktív tag

Angol nyelvű Jet Kave Adventure véleményezés: [link]

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#22865) Madoc válasza mike1334 (#22863) üzenetére


Madoc
veterán

Ez nem az a tok amire rámondtad hogy olyanod van. A gumis pánt részen átsiklottam. Tehát ez egyáltalán nem olyan tok mint az előző. Nekem olyan van, nincs pánt csak egy tépőzár fogja a hálós részt. Tépőzár ki-switch kiborít. Vágd el a gumit a f*szba.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#22866) b.daniel válasza 30z.Samu (#22861) üzenetére


b.daniel
senior tag

És mit akartak? Nem kapják meg időben? 😁

(#22867) 30z.Samu válasza b.daniel (#22866) üzenetére


30z.Samu
félisten

Azt mondta az úriember, hogy küldik. :P

Sic Parvis Magna

(#22868) mike1334 válasza Madoc (#22865) üzenetére


mike1334
veterán

Ha kivágom, akkor meg lötyögni fog...
Abban bíztam másnak is van ilyen, és tud vmi trükköt :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#22869) mike1334 válasza koncsik (#22851) üzenetére


mike1334
veterán

Cikk Kotaku-n:

Cool! Can’t wait to play it on Switch.

Cool! But hold on. The Switch version is actually not the remastered one. It’s just a port of the PS3 version of Ni no Kuni, at 720p resolution and 30 frames per second. (It also includes all the DLC.)

Oh. Well, how does it run on Switch?

Kotaku editor Natalie Degraffinried has played for an hour and says she’s run into no problems so far.

E szerint nincs gáz :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#22870) nxswitch válasza mike1334 (#22869) üzenetére


nxswitch
senior tag

Itt egy videó, amiben mutat több helyen is problémát. :( És máshol is olvastam.

(#22871) mike1334 válasza nxswitch (#22870) üzenetére


mike1334
veterán

Kár lenne érte, régóta szerettem volna játszani vele.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#22872) nxswitch válasza mike1334 (#22871) üzenetére


nxswitch
senior tag

Amennyi dolgot hallottam Level-5ről, szerintem biztosan javítják, ha tényleg ilyen hibák vannak benne.

[ Szerkesztve ]

(#22873) Vitee válasza mike1334 (#22863) üzenetére


Vitee
aktív tag

Szia,
Nekem is ilyen van. Otthon egyszerűen csak rárakom a pántra, nem bújtatom bele. Így simán ki lehet venni. Ha meg lötyög benne, max egyik szobától a másikig :)
Ha meg vinni kell, kibírja azt, hogy analógnál emeljük szerintem. Egyébként tényleg csak így jön ki a pánt alól :D

[ Szerkesztve ]

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#22874) mike1334 válasza Vitee (#22873) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi a tippet! :)
Most azt próbáltam meg, hogy fejjel lefelé fordítom és a pántot húzom meg annyira, hogy a switch kiemelkedjen annyira, hogy alá tudjak nyúlni.
Nem egy profi megoldás, de egynek jó.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#22875) koncsik válasza mike1334 (#22871) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Én is, remélem, hogy javítják.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#22876) Azurman


Azurman
csendes tag

Hát srácok, kozel 20 ora alatt befejeztem az Astral Chaint. Nem gyengén odatették ezt a játékot!!! Év egyik legjobbja nállam!! Jöhet a folytatás :)

PlayStation 5, Steam Deck 512GB

(#22877) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Most látok csak videót a Switch-es Grid-ről, szerintem elég korrekt lett, pláne a "Szebb grafika vagy több FPS" opcióval. Szerintem ez követendő példa is lehetne. :K

Sic Parvis Magna

(#22878) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Hivott a GP..péntekre küldik a Zeldat :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22879) hszilard666 válasza 30z.Samu (#22877) üzenetére


hszilard666
veterán

Ha jól tévedek abból sem lesz dobozos. Vicc. Én csak gy venném meg. Mondjuk kéne is, mert nincs egy rendes autós játékom sem a koznolra :D

ÜBER AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER: tinyurl.com/yh5zwxf2

(#22880) nxswitch válasza Sirandrish (#22878) üzenetére


nxswitch
senior tag

Ha konzolt rendeltem tőlük akkor is hívnak? Engem még nem hívtak.

Viszont ma megjött a BotW-os könyvem. :) Nagyon tetszik, és teljesen megérte, de szállítás közben lettek nyomok a borítóján.

(#22881) nxswitch válasza nxswitch (#22880) üzenetére


nxswitch
senior tag

De hívtak, jön nekem is :)

(#22882) jgrasl válasza Sirandrish (#22878) üzenetére


jgrasl
csendes tag

Remélem hamarosan engem is megcsörgetnek. Előreutalással ki is fizettem júliusban örülnék ha nem maradnék le a limitált kiadásról:/

Körülbelül 2 perccel később hivtak érkezik pénteken:)

[ Szerkesztve ]

(#22883) Sirandrish válasza jgrasl (#22882) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én is most utaltam el nekik a pénzt. Utánvételes fizetést adtam meg, de azt mondták hogy nekik így jobb lenne, én meg hogy hát ezen ne múljon :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22884) nxswitch válasza Sirandrish (#22883) üzenetére


nxswitch
senior tag

Tőlem is ezt kérték. Amúgy ennek van valami értelme? Azt mondták azért, mert sok csomagjuk van most. De nekik nincs több dolguk utánvéttel. Én mikor adtam fel utánvétes csomagot, akkor levonták az utánvét összegéből a szállítás árát, tehát ugyan úgy csak le kell adniuk a csomagokat.

(#22885) Sirandrish válasza nxswitch (#22884) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ugyan ezt mondták nekem is (sok a csomag). Nem tudom nekik így mivel könnyebb, talán a feladás egyszerübb picivel, mert néhány adattal kevesebbet kell megadniuk, de nem biztos.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22886) nxswitch


nxswitch
senior tag

Amúgy már kikerültek kb. egy hete az új amiibo-k, az új zelda és a switch lite a boltokba sok helyen amerikában. Itt miért nem történhet egyszer ilyen? :D

(#22887) #09990144 válasza Sirandrish (#22883) üzenetére


#09990144
törölt tag

Ugyanez volt nekem is, megkért, hogy inkább utaljam. Ilyenkor elég a rendelési azonosítót beírni közleménynek, ugye?

(#22888) nxswitch válasza #09990144 (#22887) üzenetére


nxswitch
senior tag

Nekem azt mondták mindegy mit írok be, név alapján tudni fogják. De azonosítóból biztosan.

(#22889) Shade45 válasza nxswitch (#22884) üzenetére


Shade45
senior tag

Persze, hogy van, nem kell várni a futárcég átutalására, hamarabb náluk van a lóvéd, amit így gyorsabban visszaforgathatnak a boltba (új szállítmány beszerzés, költségek, stb.stb.), illetve megspórolják a futárcég által felszámolt utánvét kezelési díjat.

Nem túl jó jel, ha egy bolt ilyet kér az ügyfeleitől... Likviditási gondokra tippelnék első körben.

Persze ezzel nem azt akartam írni, hogy nem kapnátok meg a rendelt cuccokat, szimplán pénzügyi/gazdasági szempontból írtam le a véleményemet.

[ Szerkesztve ]

(#22890) nxswitch válasza Shade45 (#22889) üzenetére


nxswitch
senior tag

Erre nem gondoltam, de nem hiszem, hogy ilyen gondjai lennének a boltnak. Az pedig fura lenne, ha csak úgy pár ezer forintért megkérik az embereket egy véletlen kiválasztott napon. De ezen és a kevesebb infó megadáson kívül nincs sok ötletem. De szerintem amúgy sem lenne nehezebb több infót megadni a futárszolgálatnak, mert gondolom egy ilyen nagy üzletnél automatikusan megy.

(#22891) Quinine911 válasza 30z.Samu (#22877) üzenetére


Quinine911
aktív tag

dobsz linket?

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#22892) 30z.Samu válasza Quinine911 (#22891) üzenetére


30z.Samu
félisten

[Parancsolj! :) ]
Egyébként olyan nagy grafikai különbséget sem láttam úgy hirtelen, szerintem elég jól sikerült ez a port (is).

Sic Parvis Magna

(#22893) Quinine911 válasza 30z.Samu (#22892) üzenetére


Quinine911
aktív tag

Köszi! Na ezt becsekkolom majd, hogy milyen lesz.
Mondjuk autós játékom az XO-n van a Forza Horizon 4 meg a WreckFest is, de mindenképp ránézek ha kijött.

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#22894) Sirandrish válasza #09990144 (#22887) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A lényeg hogy be tudjanak azonosítani!
Én beírtam a nevem, hogy miről van szó, meg a rendelési azonosítót is...biztos ami ziher, de nem kell aggódni. A rendelési azonosító, vagy a név és doszta elég szerintem.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22895) 30z.Samu válasza Sirandrish (#22894) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem lesz itt semmilyen Linkeskedés. ;]

Sic Parvis Magna

(#22896) Sirandrish válasza Shade45 (#22889) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Biztos hogy van oka, de kétlem hogy likviditási gondokról lenne szó. Nintendoban kb ők a királyok. A Zelda (limitált) is elfogyott még előrendelésben...nem hinném hogy annak az ára kéne nekik ahhoz hogy a kövi szállítmányt meg tudják rendelni.

Persze aztán meg sose lehet tudni ugyebár.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22897) dud998 válasza 30z.Samu (#22895) üzenetére


dud998
őstag

:DDD

[ Szerkesztve ]

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#22898) Sirandrish válasza 30z.Samu (#22895) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem bíztam a véletlenre! :P

hsz-ed offoltam utólagos engedelmeddel :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22900) GuruZone


GuruZone
őstag

Sziasztok, megvettem a Grid Autosport-ot amint felkerült a kínálatba.
Le is van töltve már, mikor tudom majd elindítani? Megjelenés holnap, azaz szeptember 19-én.

Éjfél, dél, van erre valami íratlan szabály?

Köszi

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.