Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#22101) etnies válasza nxswitch (#22098) üzenetére


etnies
senior tag

Pár hónapon belül itt UK-ban alig megy le az ára, komolyabban 2 év után szokott csökkeni.
Otthon nem tudom mi a helyzet.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#22102) Madwe válasza oriic (#22100) üzenetére


Madwe
nagyúr

Lion king remaket is pletykalnak! :)

Szerk: jahogy a kepen mindketto van, sry :)

[ Szerkesztve ]

(#22103) Sirandrish válasza oriic (#22100) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Azta...erre még én is felktam a fejem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22104) oriic válasza oriic (#22100) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalosan is bejelentették az Aladdin/The Lion King Remastert. (29,99 dollár/euró, megjelenés ősszel)

Trailer

Live-Die-Respawn

(#22105) Sirandrish válasza oriic (#22104) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mi a francnak ez a Watch Mode meg a Rewind???
Akkor inkább megnézek egy YT videót a végigjátszásról, oszt az még ingyen is van.
Kis szerencsével egy igazi Jázmin hercegnő tolja végig félig kitett csöcsökkel, és akkor még a látvány is odab*szós lesz :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22106) woros válasza oriic (#22104) üzenetére


woros
őstag

Jungle Book is érdemelne egy remastert.

(#22107) Sordoran


Sordoran
addikt

Üdv!
Ha minden jól megy, hamarosan én is belépek a klubba, csak legyen kapható egy közeli boltba is az új, nagyobb akksis Switch. Viszont mivel teljesen új leszek Nintendo oldalon, így lenne két kérdésem:
- Az egyik, hogy mennyire számít a microSD sebessége? Most gyors rákeresve valószínűleg egy 128 GB-osat veszek, UHS-I. Érdemes akár gyorsabb kártyát venni, vagy nincs jelentősége?
- Másik az eShop-al kapcsolatban, hogy mennyire jellemzőek az akciók nagy címekre? Steam-en és PSN-en megszoktam az akár 50-75%-os akciókat régebbi de nagy játékokra, itt is jellemző ez? Valamint nagy általánosságban digitális vagy a fizikai játék az olcsóbb?

ui.: Első játék nagyon úgy néz ki, hogy a Fire Emblem: Three house lesz, még lehet a konzol érkezése előtt berendelem. :U

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#22108) tboldi válasza Sordoran (#22107) üzenetére


tboldi
nagyúr

Hali!

- A Switch nem tud többet 95 mb/s-nél, úgyhogy ennél gyorsabb kártyát nemigen érdemes venni. Nekem most egy 512-es Samsung Evo Plus a főkártyám, meg van pótnak egy 400-as Sandisk Extreme - utóbbi elvileg gyorsabb, de semmi különbséget nem vettem észre. Esetleg PC-vel való átmásolás (pl. nagyobb kapacitásúra költözés) során lehet fontosabb a nagyobb sebesség.
- Vannak akciók, bár a Nintendo-címekre ritkán, és nem is túl nagyok. A 3rd party játékoknál gyakrabban akcióznak, főleg az indie-ket. Digitális vagy fizikai, az árat tekintve majdnem mindegy, de utóbbit el tudod adni a használtpiacon is, így a nagy része visszajön. Illetve a két formátum akciói nem feltétlenül egyeznek meg, előfordulhat, hogy valami éppen az eShopban, másvalami meg egy adott játékboltban olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#22109) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Szép nagy csomag lesz :)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#22110) Sordoran válasza tboldi (#22108) üzenetére


Sordoran
addikt

Köszönöm a gyors választ! Most hogy ezt leírtad, lehet a 128 GB kevés lenne? :DDD Azért éreztem ezt ideálisnak, mert innentől már kb. arányosan nő a kártyák ára, illetve nem is akarok olyan sok játékot tárolni egyszerre rajta. Na ezen még merengek kicsit.
Használt játék vásárlás illetve eladás nem érdekel annyira, PS4-es játékokat se adom/veszem. (bár használtan már vettem kettőt) Digitálist jobban preferálom, de collector edition miatt néha beeshet fizikai is. Akkor majd ha lesz Nintendo accom meglátom hogy mennek a dolgok, most ami érdekel az a Fire Emblem, a Zelda botw és majd a novemberi pokemon. Viszont mivel az anime stílust szeretem, így sok játék felkelti figyelmem.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#22111) tboldi válasza Sordoran (#22110) üzenetére


tboldi
nagyúr

Csak akkor kevés, ha digitálisan gyűjtögetsz, mint én. A tartalmasabb címek (pl. L.A. Noire vagy az októberben érkező Witcher 3) akár 30-40 GB-ok is lehetnek. :D

[ Szerkesztve ]

(#22112) etnies válasza tboldi (#22111) üzenetére


etnies
senior tag

Én már soha nem veszek digitálisan semmit a Nintendoimra, egyszer ellopták a 3ds-em, nem tudtam a sorozatszámát, nem vezették át a játékaimat az újra, 5 játékot buktam vele. Azóta csak fizikai.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#22113) g@bo válasza etnies (#22112) üzenetére


g@bo
nagyúr

:R

(#22114) Sordoran válasza tboldi (#22111) üzenetére


Sordoran
addikt

Witcher 3 már megvan pc-n és ps4-en is, nem akarom még egyszer megvenni. ;] Lehet inkább 256 gb-os kártyát veszek, mert szerintem nem kell nekem több 5-6 játéknál egyszerre. Annyi kérdés még, hogy tud-e készenléti módban letölteni? Tehát este berakom dokkba, és reggelre letölt egy nagyobb játékot?

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#22115) tboldi válasza etnies (#22112) üzenetére


tboldi
nagyúr

Velem szerencsére még soha nem fordult elő ilyesmi, de igen, ez egy valid ellenérv lehet a digitállissal szemben.
Én csak a kényelem miatt szeretem jobban így. :B

Sordoran: Igen, lehetséges.

[ Szerkesztve ]

(#22116) consono válasza etnies (#22112) üzenetére


consono
nagyúr

Miért, a játékok nem az accounthoz kötődnek Switchen, hanem géphez????

"In God we trust. All others must bring data"

(#22117) mike1334 válasza woros (#22106) üzenetére


mike1334
veterán

Herkules! :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#22118) koncsik válasza koncsik (#22109) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ez is...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#22119) etnies válasza consono (#22116) üzenetére


etnies
senior tag

Nem tudom Switchen mi a helyzet, 3ds-en az accountom nem volt elég a supportnak, kérték a gép sorozatszámát is. Ez rajta volt a konzolon és a dobozán. A konzolt ugye ellopták, a dobozt meg kidobtam régen. 150 Font volt a konzol és 200 az elbukott játék. Hordozható konzol elveszhet, ellophatják, benne van a pakliban.
Azóta csak fizikai játékot veszek a Nintendomra és csak egyet tartok magamanál, szerencsére itt UK-ban Ebayen és Amazonon minden van, használt is, szóval nem probléma. Nagyon jó még a game.co.uk is

"önmagam hite vagyok magamban"

(#22120) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Lopás esetén deaktiválható a Switch a Nintendo Account-on keresztül (1x egy évben).
A digitálisan megvásárolt játékok tudomásom szerint az account-hoz tartoznak, nem a géphez.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#22121) 77Guba válasza koncsik (#22120) üzenetére


77Guba
aktív tag

Így van,az összes játékommal tudok játszani amit korábban vettem meg,mielőtt eladtam a régi gépem.
Van egy redownload list,ahol minden ott volt.
Plusz vannak pár euróra leárazott játékok,amik esetleg meg sem jelennek dobozosan.Doom 3,Resi 0,1,4-et sem láttam még dobozosan,de Bastion,Dust,Onimusha,Dragons Dogma stb. se.A first partyk mind megjelennek dobozosan,de a third partyknál már nem mindenki erőlteti.Nekem 256-os kártyám van,de már csak kb. 50gb hely van rajta,pedig nemrég vettem...

(#22122) Vitee


Vitee
aktív tag

Platinumshopnál már raktáron van az új piros dobozos switch :)
Már mennék is érte, de muszáj megvárnom amíg a MM-ban is kapható lesz, van edenred utalványom, de szinte csak ott fogadják el... Remélem nem el húzzák el sokáig.

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#22123) Sordoran válasza Vitee (#22122) üzenetére


Sordoran
addikt

Tegnap írtam az MM-nek, és most válaszoltak. Szeptember második hetében várható náluk és br. 114.990 Ft lesz.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#22124) mike1334 válasza Sordoran (#22123) üzenetére


mike1334
veterán

Na csak emeltek rajta...mostanában ennél azért ott is olcsóbb volt már.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#22125) ldave válasza mike1334 (#22124) üzenetére


ldave
félisten

Új szállítmány, az euró/Ft árfolyam az egekben, nem csoda, hogy valami új termék mostanában drágább lesz a megszokottnál :(

A Slime draws near! Command?

(#22126) #09990144 válasza mike1334 (#22124) üzenetére


#09990144
törölt tag

Máshol olcsóbb, Gameparknál pl 105ezer. Annyi volt az eredeti verzió is.

(#22127) koncsik válasza #09990144 (#22126) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Mai hírek alapján (Ft gyengülés) gyorsan vinném 105k-ért az újat...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#22128) zbundy válasza Sordoran (#22123) üzenetére


zbundy
aktív tag

MM-ban mindig drágább minden. Ki lehet fogni jó árakat, sokat vásároltam már ott, de be kell látni nagyrészt mindenre rátesznek pár (tíz)ezrest.

(#22129) Sordoran válasza zbundy (#22128) üzenetére


Sordoran
addikt

Ezzel én is tisztában voltam, inkább csak reménykedtem, meg arra voltam kíváncsi mikor kap többi partner. Még az Extreme digitálban reménykedtem, de ők lepattintottak azzal, hogy jelenleg nincs (ezt én is látom...) és nem tudnak információval szolgálni jövőben érkező termékekkel kapcsolatban. Mivel többi partnernek nincs közelben üzlete, marad az online rendelés (üzletben történő átvétel nélkül). Vagy a gamepark vagy a platinum shop lesz a befutó szerintem.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#22130) dud998 válasza Sordoran (#22129) üzenetére


dud998
őstag

A Lite már fent van az ED oldalán. 79.990.-

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#22131) mike1334 válasza #09990144 (#22126) üzenetére


mike1334
veterán

De úgy rémlik már a mediaban is 95-100 körül volt legutóbb.

ldave

Mondjuk, jah, ez is közrejátszik.

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#22132) karis


karis
tag

A mammutban levő MediaMarkt elvileg jovoheten fog kapni ;)
Én ma vettem át a gamepark-nál, de mondta a hölgy, hogy brutálisan nagy az érdeklődés az “új” switchre. Supergamer.hu és a platinumshop-ban is elérhető.

Asus ROG Strix B550-i // Ryzen 5 5600 // Corsair Vengeance 16 GB // Asus ROG RTX3060 Ti

(#22133) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Hali! Van itt valaki, aki full 0-ról ki tudna segíteni a Smash-ben? Sajnos az alapvető játékmechanikával nem vagyok képben, tehát kb. mintha egy 4 évesnek kéne elmagyarázni a dolgot. Mortal Kombaton nevelkedtem...már a játék pár játékmódja sem tiszta... tehát tényleg nagy türelemmel rendelkező kollégát keresnék.

(#22134) koncsik válasza TazLeacher (#22133) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Sityi kolléga ismertetője, remélem segít az elindulásban...nem olvastam el alaposan, én qka vagyok ehhez. Esetleg átküldöm a fiam. Ja nem, kezdődik az iskola, szigor van.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#22135) Sirandrish válasza TazLeacher (#22133) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Volt Gameday irodás Imre csinált egy fullfull kezdő tutorialt a játékról.
Érdemes lehet ránézned

De ha beszélgetnél, tedd fel itt a kérdésidet, hátha tud valaki segíteni :)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22136) adalbert1 válasza oriic (#22104) üzenetére


adalbert1
veterán

Vicces ezt így leírni, de számomra ez 2019 leginkább várt Switch megjelenése, a Mega Drive (és PC) Aladdin-t imádtam, szerintem az egyik legszebb/legjobb hangulatú nem Nintendo platform játék abból az időszakból (persze várom a Zelda remake-et és az új Luigi-t is, de valahogy a nosztalgia sokkal erősebb, mint az új játékok beszerzésére a késztetés :) ).

(#22137) etnies válasza karis (#22132) üzenetére


etnies
senior tag

Már itt is megjelent:

"önmagam hite vagyok magamban"

(#22138) TazLeacher válasza Sirandrish (#22135) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszu, ezt ia megnézem, minden infó jól jön.

(#22139) b.daniel


b.daniel
senior tag

Astral Chainrol tud valaki valamit? Elorendelesem volt KSZ-nel, ott azt mták még nem kaptak, és máshol se találok még neten

(#22140) Sirandrish válasza TazLeacher (#22138) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ő elég szájbarágósan beszél a mechanikákról, de egyébként csak elsőre tűnik bonyolúltnak. Egyébként 3 gomb az egész. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22141) ldave válasza Sirandrish (#22140) üzenetére


ldave
félisten

A sakk is csak egy mozdulat :)

A Slime draws near! Command?

(#22142) Sirandrish válasza ldave (#22141) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Megérteni azt sem nehéz. :N Nem arról volt szó hogy Smash mester akar lenni 2 perc alatt :D

Az hogy ismerem hogy hogy léphet a paraszt, még nem jelenti azt hogy Lékó Péter vagyok...sajnos. :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22143) #09990144 válasza b.daniel (#22139) üzenetére


#09990144
törölt tag

Gameparknal van, már kihozta a futár. KSZ már nem először játsza ezt el idén.

(#22144) nxswitch válasza #09990144 (#22143) üzenetére


nxswitch
senior tag

Én FE-nél kérdeztem, hogy valakinek van-e rossz tapasztalata, akkor nem hallottam, meg is érkezett tőlük aznap reggel( 8 óra előtt. :) ).

Nekem egyedül Konzol Világgal volt kisebb gondom, de az félreértés volt. Pokemon Let's Go-nál felhívtak előző nap, hogy mehetek majd érte holnap a pletykák ellenére, hogy nem érkezik az nap a játék. Én ezt megerősítésnek vettem és mentem érte reggel, de meg kellett volna várni, amíg küldenek egy emailt, hogy meegérkezik, és vissza kellett érte mennem délután.

Ez egyébként elég idegesítő tud lenni, mert a legtöbb Nintendo játék pénteken jelenik meg, és hétvégén nem jár futár. :(

[ Szerkesztve ]

(#22145) nxswitch


nxswitch
senior tag

Szeptemberben ki mit vesz? :)

Én most be akarok fejezni mindent, mielőtt veszek valamit, de Astral Chain, Spyro, Zelda, Ni No Kuni és DQ is érdekel.

(#22146) #09990144 válasza nxswitch (#22145) üzenetére


#09990144
törölt tag

Zelda és DQ tuti vétel. A Ni no Kunin csak azért gondolkozok, mert esélytelen, hogy az is beleferjen az időmbe. Szóval azzal lehet várok még, de valamikor beszerzem azt is :) A deamon X maxhina még nem győzött meg, ha ha jókat írnak róla, talán később egy akcióban beszerzem.

(#22147) Sirandrish válasza nxswitch (#22145) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Zeldát már 2002ben előrendeltem, mást nemigen :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22148) b.daniel válasza #09990144 (#22143) üzenetére


b.daniel
senior tag

Konzol Stúdiónal is volt 2 db, az egyiket behuztam :D köszi azért :)

(#22149) b.daniel válasza nxswitch (#22145) üzenetére


b.daniel
senior tag

Astral Chain, és senki nem írta eddig, de az Ori and the Blind forest nagyon várós

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.