Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#21751) mike1334 válasza Sirandrish (#21750) üzenetére


mike1334
veterán

Mondjuk ez vagy ez? Bár nem tudom mennyire up to date, még hogy mennyire hivatalos....

Mike

Naaa...Azért van köztük rendes...Mondjuk azok, akik Szabolcsból költöztek fel :D

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#21752) Sirandrish válasza mike1334 (#21751) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Igen, ilyesmire gondoltam. Megnyugodtam...nem mennek majd el vagyonok idén játékokra :D

Szabolcs a király :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21753) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Mijamoto 40 éve a pályán - az ember, aki a csúcsra küldte a Nintendót

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21754) mike1334 válasza Sirandrish (#21752) üzenetére


mike1334
veterán

Pedig azért vannak nagyon jók a listán, és még ki tudja mennyi készül :)
Én xcom szerű játékokat várnék még, arra pl tökéletes a switch sztem.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#21755) SlayerSub


SlayerSub
tag

Kitudja, Switchre világháborús lövöldéből csak a sniper elite v2 van? Lehet azt “normálisan” is tolni, úgy értve hogy nem mindig duck hunter-ösen messziről vadászol?

(#21756) Sirandrish válasza mike1334 (#21754) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Van egy PC és egy PS4 pro is nálam...
Inkább azokra veszek olyanokat amit lehet. De ugye Zelda pl nincsen rájuk :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21757) mike1334 válasza Sirandrish (#21756) üzenetére


mike1334
veterán

Na 2 zelda is jön :D ..meg luigi és animal crossing..mondjuk engem az a Town is érdekel :)
Ez már van vagy 60-70e ft :D

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#21758) Sirandrish válasza mike1334 (#21757) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A 2 Zelda alap...a többinél viszont jóbarátom aranyszívére vagyok kénytelen hagyatkozni :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21759) mike1334 válasza Sirandrish (#21758) üzenetére


mike1334
veterán

Akkor csak 36e...Bár az csak az alap, semmi gyűjtői verzió. Ja és gondolom lesz hozzájuk amiibo is :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#21760) Sirandrish válasza mike1334 (#21759) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

De várjál már, hátsz a BotW folytatása az még hun van he..
Vagy milyen másik Zelda lesz? lemaradtam? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21761) mike1334 válasza Sirandrish (#21760) üzenetére


mike1334
veterán

Hm..valamiért azt hittem, hogy az is idén jön :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#21762) Sirandrish válasza mike1334 (#21761) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Bárcsak úgy lenne, de sajna az még odébb van :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21763) Nathan0909 válasza dud998 (#21746) üzenetére


Nathan0909
csendes tag

Ezt jó olvasni. Én is debreceni vagyok! ;)

(#21764) dud998 válasza Nathan0909 (#21763) üzenetére


dud998
őstag

🤟🏻😉

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#21765) fiATHaLON


fiATHaLON
őstag

Sziasztok!

Egy kicsit összekavarodtam.
Ez a grip ugyanúgy "pro controllert csinál, mint a gyárilag a dobozban lévő, és még tölt is, vagy ez csak tölt?
Köszönöm!

(#21766) tboldi válasza fiATHaLON (#21765) üzenetére


tboldi
nagyúr

Gyakorlatilag ugyanaz, mint a dobozban lévő, csak ezen keresztül lehet tölteni is a Joy-Conokat.

(#21767) Zolibacsi88 válasza Sirandrish (#21737) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Fura az élet, de most kb. visszahőköltem a Switch eladásától, mert olvastam hogy Tiszalöki vagy :) Ezt jelnek veszem :D Ma akartam volna öszecsomagolni.

( nem azért adtam volna el, mert rossz vagy nekem nem jó, hanem mert annyira nem tudok a PS4pro mellett időt szakítani arra is, és közben azon agyalok, hogy a másikon meg mit tolhatnék vagy hogy az most áll ott magánk. Most is jön majdnem egy napon a Control, az Astral Chain, később Luigi es Death Stranding ). Tudom, #hatalmasproblémák.

(#21768) dud998 válasza Zolibacsi88 (#21767) üzenetére


dud998
őstag

Akkor egyszerű a dolog, add el a PSt. 😂

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#21769) mike1334 válasza dud998 (#21768) üzenetére


mike1334
veterán

+1 :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#21770) zbundy


zbundy
aktív tag

Death's Gambit-ről tud valaki valamit? 1 éve bejelentették Switchre is, de azóta semmi hír.. egy már elkészült indie játék átportolását rövidebb időre saccoltam volna. Valami hiba csúszott a gépezetbe? :D

Egy kis ajánló még pluszba, mert elég látókörön kívüli játék. Chasm. Metroidvania stílusú játék, dark souls beütéssel. Legalábbis rengeteget halok és borzalmasan ritkán és távol egymástól vannak a mentési pontok. Viszont itt halál után nincs mit visszaszerezni. Buksz mindent a mentésig (xp-t, tárgyakat, pénzt). Egyébként (számomra) gyönyörű pixelart grafika. Tavaly jelent meg pc-re, és idén switchre. 2 napja vettem, de már jó pár órát beletettem. Szerintem még akciós 7euro környékén van. Steam-en már elérhető hivatalos magyar fordítás hozzá, beszéltem a fordítóval és állítólag a következő patch-el bekerül a switch verzióba is. Bár a Stardew Valleynál is azt a patchet várjuk már hónapok óta, hogy beletegye a fejlesztő :D A fordítást végzőknek meg hatalmas pacsi, hogy hivatalosan is próbálják beintegrálni a játékokba a magyarításaikat. Sajnos a többi nem rajtuk múlik.

(#21771) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Hú tényleg van valami lista melyik játékokba van magyar nyelv switchen? 😊

(#21772) Zolibacsi88 válasza dud998 (#21768) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Igen, azóta azt csomagolom és megint várok egy jelet, hátha nem kell most attól megválni... ;] :DD

(#21773) dud998 válasza Zolibacsi88 (#21772) üzenetére


dud998
őstag

😂

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#21774) koncsik válasza Bazsi1987 (#21771) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Amiről tudunk, az összefoglalóban van. Kevés, sajnos.

(Legalább) Magyar feliratot tartalmazó, esetleg magyar nyelvű játékok
Felirat:
The Count Lucanor
Late Shift - felirat minősége kétséges...
Lego Worlds
Bud Spencer & Terence Hill - Slaps And Beans
RIVE: Ultimate Edition
Fall of Light - Darkest Edition (UK eShop)

Nyelv:
Nyelv és felirat is:

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#21775) zbundy válasza koncsik (#21774) üzenetére


zbundy
aktív tag

Valaki írta hetekkel ezelőtt, hogy a Feudal Alloy is tartalmaz magyar feliratot.

(#21776) koncsik válasza zbundy (#21775) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:R berakom, köszi

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#21777) Sirandrish válasza Zolibacsi88 (#21767) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Milyen jel az ilyen? :)
Persze ne add el, és örülök hogy miattam nem adod el :D

PShez...PS4 Prom is van...ez is egy jel..azt se add el! :P

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21778) Sirandrish válasza koncsik (#21774) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ez a Bud SPenceres cucc megvan valakinek? :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21779) Chrakatoa


Chrakatoa
tag

Néztem a Witcher 3 Switch port dobozos verzióját és promó képen a játék mellé jár még egy-két extra (compendium, map stb. ) . Vajon ez alap tartozék vagy ez valamilyen "special" vagy "collector" edition. Ha esetleg külön csomagos dolog, és van infótok arról hogy hol lehet beszerezni kérlek írjátok meg :R

(#21780) ViharVadász válasza Chrakatoa (#21779) üzenetére


ViharVadász
őstag

Ezek az alap kiadáshoz is járnak. Ezért is fantasztikus a CD Projekt RED mert nem sajnálják a rajongóktól az ajándékokat.:)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#21781) Chrakatoa válasza ViharVadász (#21780) üzenetére


Chrakatoa
tag

Köszönöm a válaszod, akkor már megy az előrendelés. Én is sejtettem hogy így van csak egyik konzolbolt sem listázza ki hogy milyen extrák járnak még mellé a dobozos játékon kívül

Update: Közben megtaláltam , az Aqua listázza hogy miből is áll a Complete Edition, többi oldalt sajnos nem nyitja meg a céges proxy :DD ;]

[ Szerkesztve ]

(#21782) Zolibacsi88 válasza Sirandrish (#21777) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Jajj de jó mindkét konzolom marad :C ;]

Viccen kívül nem gondoltam volna/ meglepett, hogy ezen a kis településen van még egy ember aki itt van fórumon, és van Switche. :))

(#21783) fiATHaLON válasza tboldi (#21766) üzenetére


fiATHaLON
őstag

Köszönöm! :R

(#21784) dud998 válasza Sirandrish (#21778) üzenetére


dud998
őstag

Nekem megvan. Aki szereti őket, annak jó kis nosztalgia cucc. 😉

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#21785) Jigoku


Jigoku
tag

Na lassan már az őrület kerülget, szóval mondom mielőtt végleg elvesztem a fejem, inkább írok ide, hátha tudtok kicsit segíteni rajtam nagy "nyomoromban". Szóval az a helyzet, hogy már jó ideje szemezek a Switch-el. Igazából már a megjelenése óta, és kimondottan tetszik maga a konzol, és még inkább a rá kijövő játékok (nem tehetek róla, nagy gyengéim a Nintendo játékok :,D). De most a Lite (na meg az újított sima Switch) totál megkavartak már. :,D

Ami fix, hogy leginkább portable módban játszanék vele. Szeretem a hordozható konzolokat, ami olyan (a szebb látvány miatt pl.), úgyis PS4-en játszom. Csak azt nem tudom, hogy vannak-e olyan játékok, amik mondjuk kevésbé jól játszhatóak portable módban? Szóval amiknél a rendes élmény/képernyőn zajló dolgok átlátásához mindenképp kellene a tévére kötés?

Nem tudom, minden infóm teljesen korrekt-e, amiket összeszedtem magamnak pro/contra szempontokból úgy nagyjából, szóval ha valami nem jó, akkor nyugodtan javítsatok ki. :D Illetve vannak egyes helyeken bizonytalanságaim/kérdéseim is, ha tudtok rá választ adni, nagyon örülnék neki!

Sima (újított) Switch:
+ tévére is lehet kötni, tabletop mód (előbbit nem tudom, használnám-e egyáltalán, az utóbbit pl. nem nagyon hiszem)
+ rezgés, IR kamera van (nem tudom, ezeket mennyire használnám egyáltalán? sok játékhoz kellenek, vagy csak amolyan extrák?)
+ nagyon tetszenek a joyconok
+ nagyobb képernyő (gondolom portable-nél előnyösebb lehet a Lite-al szemben)
+ tovább bírja az aksi, mint a Lite
- nagyon nem tetszik a dokkoló (de komolyan, nagyon taszít valamiért xD más tévére kötős alternatíva nincs esetleg? ami kevésbé... batár méretű?:/)
- az ára kevésbé pénztárcabarát (nem csak maga a készülék, de ahogy néztem, a játékok is elég borsos áron mennek, nagyon tartják az árukat és nem nagyon vannak rájuk PS Store-jellegű akciók stb.)

Lite:
+ nagyon tetszik megjelenésre (jók a színei meg a design is), méretre meg súlyra is (előnyösebb lehet portable módnál)
+ van D-pad, amit én nagyon szeretek a többi Ninti konzolomnál is
+ az ára kimondottan tetszik, a játékokra úgyis rámegy majd a gatyám is :U
- kisebb képernyő a simához képest, de igazából ez annyira nem nagy negatívum talán?
- ahogy az aksi is hiába gyengébb a simához képest, nem tudom, mennyire lenne nekem negatívum összehasonlítási alap híján

Ha ez kicsit is számíthat, a Labo nem érdekel, ahogy igazából más ilyen extra vagy kiegészítő sem, inkább csak kellene egy konzol, amiken minél optimálisabban tudnám játszani azokat a Ninti exkluzívokat, amik érdekelnek. (Minden mást úgyis PS4-re veszek.)

Ti hogy játszotok inkább, tévére kötve vagy hordozható módban?
Illetve ha van valami megjegyzésetek vagy tanácsotok (akár azt illetően, hogy szerintetek melyik felelne meg nekem jobban), nyugodtan írjátok meg. :R

[ Szerkesztve ]

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#21786) Madwe válasza Jigoku (#21785) üzenetére


Madwe
nagyúr

En fele fee aranyban, sokszor hordozom, de ha otthon vagyok, az esetek 90% kepernyore kotom, kiveve ha epp kanapen fetrengve van kedvem jatszani, akkor kezben tartom ;)

(#21787) Norb79 válasza Jigoku (#21785) üzenetére


Norb79
őstag

Én 99%-ban handheldben nyomom, a gyerekeim 80%-ban handheld, 20%-ban tabletop.
Szerintem a kettő verzió között számodra az érdemi különbség a súly lesz. A lite vmivel könnyebb, nekem a sima hanyatfekve és úgy tartva egy idő után nehéz, szóval én pl le szoktam szedni a joyconokat, kényelmesen elfekszem, kinyújtott kezekkel a képernyőt meg feltámasztom vhova, ha más nincs akkor a mellkasomra (erősen rövidlátó vagyok, szemüveg nélkül ez pont ideális távolság nekem). szóval lehet a lecsatolható joycon miatt megéri az új switch, ha meg mindig mennél vhova vele, akkor jobb lehet a light a súlya miatt.
Tabletop mód alapvetően coopra van kitalálva, ha néha akarsz az erdő közepén mariokartozni a haverokkal, akkor is az új verzió kell neked, nem a light.
A játékok ára meg az új verziónál mínusz az írásodban, miközben az mindkét verziónál ugyanaz. ;)

(#21788) zbundy válasza Jigoku (#21785) üzenetére


zbundy
aktív tag

Én 100%ban csak kézikonzolként használom. Amikor megvettem nyilván kipróbáltam a tv-n, de aztán beállt amire vettem. Mindhárom nagy konzollal rendelkezem. Ps4 exekre, xbox one x multiplatformra, switch indie címekre meg arra a kevés exre ami ott érdekel. Ha most vennék switchet akkor se vennék lite-ot annak ellenére, hogy csak kézben játszok. Nem akarok vészmadár lenni, de a joy-conok nagy arányú meghibásodása miatt messze kerülném az egybe épített verziót. De az új, jobb aksiidős verziót megvárnám.

(#21789) tboldi válasza Jigoku (#21785) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én kizárólag csak handheldben játszok, soha nem is volt még a dockban. :D

Pár megjegyzés:
- A HD Rumble qrva jó, ebből személy szerint nem engednék. Talán a Lite-ban is lesz valamiféle rezgés, nem tudom, de biztosan gagyibb lesz, ha lesz.
- D-padet lehet a sima Switch-re is varázsolni.

(#21790) Jigoku válasza zbundy (#21788) üzenetére


Jigoku
tag

Köszi mindenkinek a segítséget!:D

Szerintem az lesz a legjobb akkor, ha megvárom az újított verziót, aztán megveszem azt. Főleg, hogy ráakadtam egy egészen hosszú listára, amin a portable módban nem játszható játékok mellett kilistázták azokat is, amiknél a rumble/kamera stb. funkciók Lite-ból kiesése levon a játékélményből, illetve olyan játékok is szerepelnek rajta, amik annyira nem előnyösek kis képernyőn (portable módban).

A "van"-tól meg nem kell félni, szóval max. nem fogom túl sokat tévére kötve vagy tabletop módban használni a gépet, de ki tudja, jól jöhetnek ezek a funkciók. Tényleg az a baj, hogy hiába tervezek inkább csak handheld módban játszani, de nem tudom, amikor aktuálisan odajutok, mi tetszik majd jobban. Ki tudja, lehet szinte mindig tabletop módban játszom majd a haverokkal, vagy sokkal gyakrabban kerül majd a tévére, mert úgy jobban tetszik majd...:,D De ezzel akkor bárhogy alakul is majd, nem leszek bajban.

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#21791) boost válasza Jigoku (#21790) üzenetére


boost
addikt

Nálam ez főként játékfüggő. Amikor valami cuki retro / indie / buítottgrafikás játékot tolok, azt szívesebben kézben, de amikor rendes AAA játékról van szó, akkor azt szívesebben tévén, és csak ha szükséges (hotel / utazás / rokonoknál) kézben. De olyankor tévére rákötve újra elcsodálkozom, hogy mennyivel szebb jobb felbontásban, nagy képernyőn.

(#21792) tboldi válasza tboldi (#21789) üzenetére


tboldi
nagyúr

Kiegészítés:

- Az eredeti dock belsejét át lehet pakolni egy ilyesmi kisebb házba, ez megoldás lehet a problémádra. :D

(#21793) boost válasza tboldi (#21792) üzenetére


boost
addikt

ez de jó!!!

(#21794) Norb79 válasza Jigoku (#21790) üzenetére


Norb79
őstag

Van ilyen lista? Hol? :D

(#21795) Sirandrish válasza Zolibacsi88 (#21782) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Jaaaaah mert hogy te is Löki vagy? :)
Hol dolgozol? :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21796) Sirandrish válasza dud998 (#21784) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én imádom őket...lehet be kéne szereznem, és maj asszonnyal felpofozzuk egymást :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21797) Norb79 válasza Sirandrish (#21796) üzenetére


Norb79
őstag

Asszony nevelésére kinect sports a jó. Veszel egy régi x360at kinecttel, meg kinect sport programmal, van benne boksz is, osztottképernyőn lehet egymást csihipuhizni. Gyerekeket is azzal nevelem, ha szájalnak. :DDD

(#21798) dud998 válasza Sirandrish (#21796) üzenetére


dud998
őstag

Nekem bejön a játék. Szerintem adja a hangulatot nagyon. ;)

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#21799) dud998


dud998
őstag

Nyaralás ON. :))

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#21800) koncsik válasza dud998 (#21799) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Jó fogást ;)
(IMG:https://i.ebayimg.com/images/g/TCUAAOSwEKxb7BbY/s-l1600.jpg)(/IMG)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.