Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-06 15:06:01

LOGOUT.hu

Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48201) bucihost válasza FunPro (#48200) üzenetére


bucihost
senior tag

Próbaképp, hogy a hardweres hibát kizárjam szereztem egy 4g routeres korlátlan mobilnetet.
Hétvégén tesztelem, ha ezzel nem tapasztalok problémát akkor szolgáltató váltás. Sok opció igaz nincs. UPC koax van még az épületben, más nem. Náluk 500/22 vagy 250/20-as opció van. Ha a kiscsomagnak fele is megvan, már jobb mint a 30/3 ADSL. Vagy esetleg még yettel 5g otthonnet, de az meg önmagában 10k/hó és akkor még nincs TV :(

(#48202) bucihost válasza bucihost (#48201) üzenetére


bucihost
senior tag

Na hát ez egy rejtély. A mobilnettel is ugyan az a helyzet. itt egy pinglog. 10 másodpercenként beszakad. de, hogy ez mitől van nem értem :W :W

(#48203) Adebayor


Adebayor
aktív tag

üdv.

érdekes problémába ütköztem. "Nehezen" indul a gép, aztán kékhalálok is vannak, de az még "oké". Úgy oké, hogy olyat már láttam, de az előbbi probléma érdekesebb.
Bekapcsolom. Felpörögnek a ventik, de kép nincs. Aztán úgy 1 perc elteltével éled fel (kezd világítani) a billentyűzet, és jön be a bios / post, majd a windows. Tehát "késik" az egész.

Láttatok már ilyet? Van valami tipp? köszi előre is.

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#48204) Sanyi19 válasza Adebayor (#48203) üzenetére


Sanyi19
őstag

2 db memória modul van benne? Ha igen érdemes lenne megnézni külön külön őket.
Lehet futtatni egy Memtest86-ot pendrive-ról bootolva.
Valamint nézd meg az eseménynaplót, vagy egy bluescreen viewer-t, hogy mit mutat a kékhaláloknál.

bucihost
Amikor van a szakadás nem ugrik meg a CPU használat, vagy a net használat feladatkezelőben valamelyik folyamatnál?

[ Szerkesztve ]

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#48205) bucihost válasza Sanyi19 (#48204) üzenetére


bucihost
senior tag

A proci használatot még megnézem. De elképzelhető, hogy az lesz.
Bekapcsoltam a laptopot és fut fajra a "ping bix.hu -t" amikor az asztali gép elkezd lagolni, akkor a laptopon semmi nem látszik parancssorban. a latency semmit nem változik a pingelésnél. Ha a proci használat ugrik meg, hogyan tovább? egy 4/8-as proci van bene. :F

(#48206) Sanyi19 válasza bucihost (#48205) üzenetére


Sanyi19
őstag

Hát az adott folyamattól függ, ha valami megnyomja. Lehet még valami hibás illesztőprogram is. Én a helyedben feltenném a kérdést az 1366-os topikban is.
Vírusírtó/tűzfal egyéb 3. féltől származó program van fent ami folyamatosan fut?

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#48207) Adebayor válasza Sanyi19 (#48204) üzenetére


Adebayor
aktív tag


köszi. két ram modul van. meglesem majd őket.
itt a kékhalál lista. Bár fura, hogy csak a mai van benne.

[ Szerkesztve ]

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#48208) bucihost válasza Sanyi19 (#48206) üzenetére


bucihost
senior tag

Megnéztem.
Proci: 30-40%
Ram: 20-25%
SSD:5-10%
GPU:70-80%
Halózat:10%
Szinte szűz, 2 hete telepített Win10pró. Eredeti. Chrome, TotalCommander, League of Legends. Ezek vannak telepítve. Vírusírtó gyári defender.
Drivereket próbáltam: Alap win, Gyári HP, DriverBooster legfrissebb driverek. Semmi változás. :O

(#48209) Sanyi19 válasza Adebayor (#48207) üzenetére


Sanyi19
őstag

Ezt a hibaüzenetet én még nem láttam.

Próbáld meg esetleg ezt:
CMD rendszergazdaként futtatva:
sfc /scannow

HDSentinel-el megnézném még az SSD-t is.

bucihost

Azt próbáltad, hogy amit nem használsz hálózati kártyát letiltod?
Egyszerre csak egy engedélyezett eszköz legyen, pl. a wifi adapter.

Esetleg wireshark-al lehetne szkennelni a forgalmat, hátha az mutatna valami érdekességet.
Olyat tudsz még, hogy az alapértelmezett átjárót amit kapsz azt pingeled és megnézed, hogy már ott is jelentkezik-e?
Mást nem nagyon tudok, talán valamelyik hálózatos topic-ban többet fognak tudni mondani.

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#48210) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

Sziasztok

Van egy rendszeresen előjövő problémám és már kezd a halálba idegesíteni. Tök random, csontra le szokott fagyni a gépem játék alatt, kép megáll, billentyűzet inputra nem reagál (viszont játék hangja fura mód megy tovább), csak bekapcsoló gomb lenyomva tartással lehet kiütni belőle. Ami fura, hogy olyan játékoknál jön elő, amik nem igazán megterhelőek hardvernek, legalábbis a videokártyának nem (eddig amivel előjött: Heroes of the Storm, Surviving Mars, Civilizations 6).

Konfig:
Gigabyte B550I
Ryzen 5600
Corsair LPX 3600 CL18
RX 6700 XT Nitro
Fractal ION 650W
2 NVME és egy SATA SSD van a gépben

BIOS legfrissebb
minden driver legfrissebb
Win11 pár hónapos install
Proci stock órajel, stock minden, PBO limit van beállítva 65W-ra
RAM XMP profilra állítva, azon kívül minden stock
Videokártya undervoltolva van, de anélkül stockon is előjött már a probléma
Hőfokok rendben, 60 fok alatt minden

Elképzelhető hogy a videokártyával a riser kábel lenne a probléma? Olyan házam van (SSUPD meshlicious) amiben a riser kábel meg van hajlítva 45 fokban, lehet hogy az van megtörve?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#48211) 3L1T3


3L1T3
addikt

Ma 2x csinálta a gépem, egyszer 2D desktop egyszer pedig 3D játék alatt, hogy teljesen fekete lett a kép és minden ventilátorom 100%-on pörgött. Áramtalanítás oldotta meg csak a problémámat.

Mire kezdjek el gyanakodni? :U

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#48212) bringasisti


bringasisti
őstag

Üdv. A PC elején van két LED. Egy zöld és egy sárga. A zöld folyamatosan ég bekapcsolt állapotban. A sárga villod teljesen kiszámíthatatlan időközönként. Mi a szerepe és hogy kell működnie, mert ha bekapcsolom a gépet akkor van hogy több mint 5 perc múlva izzitja be a monitort. Van közte összefüggés? Köszi

BENEFON DELTA--------N8

(#48213) 3L1T3 válasza bringasisti (#48212) üzenetére


3L1T3
addikt

A zöld a bekapcsolási jelző azaz POWER LED (PLED) , míg a sárga ami villog álltalában a HDD LED (IDE LED) ami akkor villog amikor a HDD aktív azaz adatfolyam történik olvasás/írás.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#48214) bringasisti válasza 3L1T3 (#48213) üzenetére


bringasisti
őstag

Ha jól értem amikor a monitor nem kapcsol be akkor nem is volna szabad villognia, vagy mikor a rendszer felépül már akkor is villog?

BENEFON DELTA--------N8

(#48215) FireKeeper válasza bringasisti (#48214) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

semmi köze a kettőnek egymáshoz. leírásod alapján teljesen jól, rendeltetészerűen működnek azok a LED-ek. #48213-ban leírta a kolléga hogy melyik mit jelent.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#48216) bringasisti válasza FireKeeper (#48215) üzenetére


bringasisti
őstag

Ígértem csak egy kicsit még vagyok zakkanva mert a monitor először 2 centis fekete függőleges csíkot hagyott a jobb szélen aztán a bal szélen 4 centiset, aztán megjavult pár hétre most meg tökéletesen működik, de 5 perc míg a gép indítása után látok valamit. Bár írtam a gépet összerakó műhelynek hogy mikor tudnak fogadni, de addig gondoltam okosodom. Van egy peres ügyem és ha meghal a gép akkor kiugrok a ablakon.

BENEFON DELTA--------N8

(#48217) Submarine


Submarine
senior tag

Dehogynem van köze, többek közt arról tölti a grafikus illesztőt, hogy tudjon képet adni.
Hogy ez miért 5 perc? Na az a jó kérdés!

aham, szóval csíkok így is, úgy is:
- haldoklik a vga kártya
De ezt miért a ledek felől vezetted fel?
:C

Ki ne ugorj, ezt lehet cserélni! A jegyzőkönyvek úgy is vinyón vannak. Azt meg már a kaputelefonnal is be tudod olvasni manapság.

[ Szerkesztve ]

(#48218) bringasisti válasza Submarine (#48217) üzenetére


bringasisti
őstag

Köszönöm a választ. Azért közelítem meg a LED felől mert ha önállóan egy email-t el tudok küldeni akkor már napom van.
Vegyek fel OTP személyi kölcsönt, vagy ez nem egy drága történet?

BENEFON DELTA--------N8

(#48219) Submarine válasza bringasisti (#48218) üzenetére


Submarine
senior tag

Nem tudjuk milyen gépről van szó.
Léteznek használt boltok is. Vagy hardverapró.
De lehet a processzorodban van igp is ami téged kiszolgálna.
De ha már írtál a "gépet összerakó műhelynek", akkor sinen vagy.
Legalább annyira mint József Attila volt anno.
:Y :C

[ Szerkesztve ]

(#48220) bringasisti válasza Submarine (#48219) üzenetére


bringasisti
őstag

Igen én is arra gondoltam hogy sínen vagyok. :DD
Köszönöm a segítséget

BENEFON DELTA--------N8

(#48221) d@minator válasza bringasisti (#48216) üzenetére


d@minator
addikt

Volt egy Samsung monitoron azon jön be 5 perc múlva a kép. Egy 50-100Ft-os alkatrész (kondenzátor) volt benne rossz. Kb hároméves monitor volt. Csíkokat nem húzott.

(#48222) bringasisti válasza d@minator (#48221) üzenetére


bringasisti
őstag

Azt kipróbáltam, hogy mikor a monitor végre képet adott akkor leválasztottam a gépről 5 percre és ismét csatlakoztam. És akkor ez a hiba nem jelentkezett. Remélem a szerviz meg tudja csinálni emberi áron.

BENEFON DELTA--------N8

(#48223) d@minator válasza bringasisti (#48222) üzenetére


d@minator
addikt

Ez így tipikus kondenzátor hibának tűnik a monitor tápegységében. Ha ezt így elmondod talán nem húznak le annyira. :D

(#48224) bringasisti válasza d@minator (#48223) üzenetére


bringasisti
őstag

Köszi mindenkinek a választ. Boldog újévet kívánok mindenkinek

BENEFON DELTA--------N8

(#48225) NorbertoEco válasza Submarine (#48169) üzenetére


NorbertoEco
tag

Üdv!
Ha az SSD lenne a hibás, attól még a bios-t el kéne tudni érni.

BÚÉK!

Kérsz egy falat falat? Szólt a falat faló, fa ló.

(#48226) Submarine válasza NorbertoEco (#48225) üzenetére


Submarine
senior tag

Na, és akkor mi volt a baja?

BÚÉK!

(#48227) GMJ


GMJ
újonc

Üdv sziasztok, első posztom, az asztali gépem adta meg magát, hátha valaki tud segíteni hogy merre érdemes elindulnom.

Röviden: a PC-t kb 8 hónapja vettem használtan,azóta gond nélkül futott,mig tegnap (normál használatban) egy indítás után a gép ugyan elindul (winchester, hűtők felpörögnek),de a monitor nem kap jelet és a BIOS se tölt be, illetve post se fut le. Az alaplapon CPU és RAM kontroll ledek felváltva villognak pirosan.. Ide vágó forumokat,videókat átnézve próbálkoztam cmos reset-tel és hasonló gyors tesztekkel,de egyik se segített. A CPU nem volt korábban tulhuzva,semmilyen hardveres változtatás nem történt a gépben a vétel óta.

Eddig a táp/alaplap/CPU/RAM dimenzióban találgattam a probléma kapcsán,most abban próbálok képbe kerülni,hogy erdemes-e feszültség bemeresben gondolkodni,h jobban be tudjam hatarolni a helyzetet.Legalabb azt jó lenne látni,hogy mondjuk egy kondenzátor besulese vagy esetleg komolyabb gubanc lehet-e mögötte,de alaplapot még nem mértem multimeterrel. Laikuskent ennek neki láthatok,vagy lehet ezzel olyan gondot csinálni,amiért érdemesebb ezt szakira hagyni?

Köszönöm ha valaki hozzá tud szólni..

(#48228) GMJ


GMJ
újonc

Ja és a gépről:

Alaplap: b450 aorus M
CPU: Ryzen 3 3600
RAM: 3*8 GB
GPU: GTX 1060 3GB
Win10
HDD,SSD van még a gépben

(#48229) asdf74


asdf74
tag

Sziasztok! BUÉK!
Az a gondom hogy vettem egy AMD Ryzen5 3600-t a régebbi 2600-asom helyére.
Na amióta betettem a procit szívás a gépem. 3 éve atom stabil volt most minden baja van, fagyás, ablakok bezáródása, kék halál :) , ilyenek. Valami elszaródott pedig csak proci csere volt. Gépem megleshető a cuccaimnál A lapomon MSI B450M Mortar a legújabb bios van vmikor 2-3 hónapja frissítettem ha jól emlékszem még egy R5 5600-t is fogadnia kellene.
Tehetetlen vagyok. Annyi különbséget látok a procik közt hogy a régi 2600-om 2933 ig kezeli a ramokat és PCie 3.o, az új 3600-as 3200-ig kezeli a ramokat és PCIe 4.o.
A Ramjaim a fent nevezett GSkill Aegis 3000mhz-es 2x8 Gb. a 2600-asoknál 2933 Mhz-re volt állírva szépen mentek vele. Most próbálgatom 3000mhz-en, 2933 stb de nem lesz jobb a gép stabilitása. Volt Bios reset, Win újrarakás de vmi nem kóser. Esetleg ha volna ötlet megköszönném. :) (tudom ez így képlékeny de hátha jön vmi ami segít)

(#48230) --HARDCORE-- válasza asdf74 (#48229) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Eggyel régebbi BIOS-szal is instabil? Mivel tesztelsz Prime95 vagy csak úgy hétköznapi használat?
Meg lehetne próbálni, hogy kiveszed, majd visszarakod a procit és a RAMokat.

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#48231) asdf74 válasza --HARDCORE-- (#48230) üzenetére


asdf74
tag

Szia! Azzal nem próbáltam. Cinebench szépen lefut, unigine heaven lefut, sőt másfél óra game bf is rendben. Mégis, kinn windowsba hulyesegeket csinál, akadások, bezáródó ablakok, volt fagyásszerű valami is. Én se értem. Minden lefut, lát mindent (ram, stb) de vmiert olyan dolgokat csinál a rendszer amiket eddig soha. :(

(#48232) jokeph válasza asdf74 (#48231) üzenetére


jokeph
nagyúr

Ha a ramok alapon (2133 vagy 2400) mennek, akkor is csinálja ? :U

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#48233) asdf74 válasza jokeph (#48232) üzenetére


asdf74
tag

Azt is próbáltam. Csinálja. Holnap mindent kihúzok a gépből és egyenként rakom vissza a gépbe. Először egy ram, egy ssd. Utána a többi, márha addig nem lesz gond.
Annyit csináltam procicserenel hogy a ramokat es a vga-t kiszedtem hogy konnyebb legyen a csere.

[ Szerkesztve ]

(#48234) jokeph válasza asdf74 (#48233) üzenetére


jokeph
nagyúr

:K
Apróság, de fontos: a ramokat az A2-B2-es slotokba tetted vissza ?

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#48235) asdf74 válasza jokeph (#48234) üzenetére


asdf74
tag

Igen, igen!!
:)
Valami hulyeseg lesz, csak ido mire kiderul.

[ Szerkesztve ]

(#48236) NorbertoEco válasza Submarine (#48226) üzenetére


NorbertoEco
tag

Sajnos még nem derült ki

Kérsz egy falat falat? Szólt a falat faló, fa ló.

(#48237) Submarine válasza GMJ (#48227) üzenetére


Submarine
senior tag

Üdv!

Sztem első körben azt a 3x8 GB ramot kellene újragondolni.
BIOS reset után, egyesével (szerintem) az 1. slotban végigpróbálni őket.
Ha úgy sem kezd el mocorogni, akkor másik táppal is ki kell próbálni.
Giga B450 AORUS M manual
Szerintem 2 egyforma ramnál röbbet nem kellene eröltetni (1. és 2. slot).
Sajna nem én leszek az aki be fog tudni avatni az elektrotechnika rejtelmeibe.

#48236 NorbertoEco
Egyébként a te esetedben arra gondoltam, a hibás ssd megakasztja a bios-t is.
De nem néztem utána azt a lapost mennyire macera szétkapni.
Utána egy pl. Linux Mint-nek Live módban futnia kellene tudni.

Lenovo Legion Y540 Upgrade RAM / SSD / HDD - Disassembly Guide
Pár csavarhúzó, meg egy gitár pengető, már akinek van affinitása ilyesmihez.

[ Szerkesztve ]

(#48238) jokeph válasza asdf74 (#48235) üzenetére


jokeph
nagyúr

Még valami. A CPU hűtő az miféle ?

#48239asdf74: ismerem, jóféle. :K
Van AMD gyári hűtőd ? Csak kíváncsiságból, mit virítana azzal.

[ Szerkesztve ]

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#48239) asdf74 válasza jokeph (#48238) üzenetére


asdf74
tag

Alpenföhn Brocken Eco. Az zsír!! :)

(#48240) --HARDCORE-- válasza asdf74 (#48231) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Ó hát ez ilyen. Nálam is elkezdett fagyogatni az egyik gép.
Először csak húzott órajel mellett, aztán alapon is. Szétszedtem, összeraktam, elkezdtem tesztelni, először csak 1 ram, mindegyikkel külön, aztán 2, 3, 4, a végén most 2 napja megint megy minden úgy ahogy egyébként is volt, csak nem fagy le. :DDD

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#48241) Emunem


Emunem
aktív tag

Hali, a gépem:
Ház: CoolerMaster N300 // Táp: SEASONIC M12II-520 EVO 520W ATX23 // Alaplap: Asrock B85 Pro4 ATX // CPU: Intel Cora i5-4460 Turbo // HDD: WD blue ezex 1TB +500 GB Samsung // ODD: Samsung SH-224GB // RAM:16 GB (2x8) HyperX Fury Black DDR3 1866 cl10 // Videókártya: Gigabyte GeForce GTX 960 WF 2X OC 4GB // Monitor: LG 2441 BN 24" // Periferiák: Genius Media Billencs + Logitech egérke meg 2 USB-s 2,4Ghz-es PS/PC Kontroller.

A múlt héten feltelepítettem a FIFA 22-t és amióta ez fent van, már 2x is volt kék halál a gépen. Egy 55" TV-n szoktunk játszani, böngészés/munka közben a monitor megy. A játék FHD-n amúgy megy zökkenő mentesen. (AC, Dirt rally 2.0, Crew 2, FH4 megy hiba nélkül még duplázott monitorral is, FHD-ban 60 Hz-en) Első hiba üzenetnél valami olyat írt ki, hogy a VGA fizikailag leválasztódott, vagy mit csinált. Azóta új VGA driver van, Win10 frissítések, mégis megtörtént a 2. eset is. Annyi, hogy egy Display port átalakítót használok HDMI-re, amit inkább széthúzva van a nap legnagyobb részében, csak ha kell dugom össze őket. (Néha amikor össze van dugva egész nap, random villog a monitor, mert valamiért akkor pont megint felismerte, hogy megint csatlakozott a TV, holott senki sem nyúlt a kábelhez)

Eseménynaplóban hol tudok utána nézni, mert konkrétumot a "Rendszer" menüpont alatt nem találtam. :W
csak ezt:

"A szolgáltatás (Hálózati kapcsolatszervező) leállt a következő hibával: Egy rendszerhez csatlakoztatott eszköz nem működik."

vagy

"Az operációs rendszer hibaellenőrzés céljából újraindította a számítógépet. A művelet a következő volt: 0x0000001e (0xffffffffc0000005, 0xfffff800498998c7, 0x0000000000000000, 0x0000000000000020). A memóriakép mentve a következő fájlba: C:\WINDOWS\MEMORY.DMP. Jelentés azonosítója: b69ff6a7-da11-4e98-9203-7fcde9592cc8."

Előre is örök hála, ha valaki tud segíteni.

Itt egy kép, amit sikerült kimenteni a kék halál előtt kb 2 perccel.

[ Szerkesztve ]

"... hát persze ..."

(#48242) Emunem válasza Emunem (#48241) üzenetére


Emunem
aktív tag

A kép az első kék halál előtti "látható" hibajelentés.

"... hát persze ..."

(#48243) --HARDCORE-- válasza Emunem (#48241) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Nekem ez alaplapnak tűnik :( , de attól még lehet más.. :R
Szedd le a Fifát, ha úgy megjavul akkor....

[ Szerkesztve ]

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#48244) asdf74


asdf74
tag

Sziasztok, úgy néz ki eggyel regebbi bios megoldotta. Most azzal parázok hogy kipróbálnám játékba de nem tudom az origint telepíteni. :) Ezt dobja:

(#48245) --HARDCORE-- válasza asdf74 (#48244) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

[https://www.techpowerup.com/download/visual-c-redistributable-runtime-package-all-in-one/]

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#48246) asdf74 válasza --HARDCORE-- (#48245) üzenetére


asdf74
tag

:R :R :R
A szűz win átkai :) :)

[ Szerkesztve ]

(#48247) Sanyi19 válasza asdf74 (#48244) üzenetére


Sanyi19
őstag

Origin? :Y

Már EA app van! :D

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#48248) asdf74 válasza Sanyi19 (#48247) üzenetére


asdf74
tag

Az lesz az. :K

(#48249) Grave_444 válasza Sanyi19 (#48247) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Nálam is a még megmaradt Origin fut amúgy és nem telepít EA appot.

(#48250) Norbertbull


Norbertbull
csendes tag

Tegnap megjött gépem amit vettem az Aqua-nál. Nem volt kedvem összerakni, ezért kértem az összeszerelést. Az alaplapban van áram, viszont a gép nem indul. Mi lehet a baj?
Vissza fogom küldeni, csak kíváncsiságból kérdem.
Köszönöm ha válaszol valaki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.