Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62501) Jazz


Jazz
veterán

Valahogy belehet azt állatni (pl.about:config-ban), hogy a lapok több sorban jelenjenek meg, pl. 3? Ahelyett hogy 1 scrollozható sorban lenne mind? (nagyszámú lapok esetén mondjuk 30+).
Köszi!

free your mind

(#62502) csako


csako
veterán

A 81-es béta érdekes funkciót vezet be, a billentyűzetek és más eszközök médiavezérlő gombjaival lehet irányítani a lejátszást a böngészőben.
What's new: "Users are now able to control media playback via hardware media keys on a keyboard or headset or virtual media control interface"

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#62503) Rimuru válasza csako (#62502) üzenetére


Rimuru
veterán

Korabbiban is elerheto (egy resze) + kapcsolodo de van mpris (d-bus) integracio is.
media.hardwaremediakeys.enabled
+
dom.media.mediasession.enabled

Vigyázat, csalok!

(#62504) lovi27


lovi27
addikt

Tegnap, hogy frissítettem a FF-t a 80-as verzióra az X-notifier belépési kísérletére én is kaptam Google felszólítást a Gmail fiók személyazonosság igazolására. Megadtam a kért jelszót és engem beengedett, de láttam, hogy az X-notifier-t még mindig nem. Behívtam az Options menüjét és az adott fióknál beírtam újra a jelszót (ha már úgyis ott volt a vágólapon).
Elmentettem és ennek hatására a levélellenőrző működése is azonnal megjavult.
Azóta megint minden rendben.

Így utólag visszagondolva a FF frissítés hatására az X-notifier általam nem ismert ok miatt nem megfelelő jelszóval próbált belépni és ez verte ki a biztosítékot a Google-nál - jogosan.

(#62505) egykori válasza lovi27 (#62504) üzenetére


egykori
őstag

Én most tettem fel a 80-ast, de 3 napja rendben működtek a fiókok. Remélem, ez a frissítés egyúttal javítás is lesz.

[ Szerkesztve ]

(#62506) farkas-j


farkas-j
őstag

Egy kis segítséget szeretnék kérni. FF 80.0-ban néhány weboldalon nem jelenik meg a beágyazott videó. Pl. a TotalCar oldalán. Kikapcsoltam a Privacy Badgert, a Nano Adblockert, és a Firefox saját követésvédelmét is. Előre is köszönöm!

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#62507) Grg válasza farkas-j (#62506) üzenetére


Grg
tag

Nálam nincs ilyen gond, Firefoxban nincs kikapcsolva semmi, ezen kivűl csak Ublock és a Kaspersky megy.

(#62508) brd válasza farkas-j (#62506) üzenetére


brd
nagyúr

Konkrétan segíteni nem tudok, de az egy faszbúk videó, valószínűleg ezzel kapcsolatos a problémád.

The only real valuable thing is intuition.

(#62509) farkas-j válasza brd (#62508) üzenetére


farkas-j
őstag

Nagyon köszönöm, óriási segítség volt a válaszod! Telepítve van a Facebook Container kiegészítő, és ez blokkolta. Fel sem merült bennem, hogy ez okozhatja a hibát, amíg nem írtad, hogy ez Face-s videó. :R

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#62510) Cs1csó válasza farkas-j (#62509) üzenetére


Cs1csó
félisten

Sajnos ez a baj ezekkel a teljes izolációs, meg totális követésvédelem stb. dolgokkal. Nekem vagy egy-két éve tűnt fel, hogy az NSO-n nem látom a képeket amire hivatkoznak pl. Instagram, Facebook stb. bejegyzések (tudod amikor sztárok megosztanak valmai hülyeséget stb.) volt olyan, hogy még a kék helye sem hiányzott tehát nem is jöttem rá azonnal aztán kiderült, hogy a követésvédelem csinálja. Ennek így nincs értelme.

(#62511) Rimuru válasza Cs1csó (#62510) üzenetére


Rimuru
veterán

Temporary Containers es problema letudva. :)

Vigyázat, csalok!

(#62512) Cs1csó válasza Rimuru (#62511) üzenetére


Cs1csó
félisten

Köszi, kipróbálom.
Azért valljuk, be úgy az anonoimitásnak nem sok értelme van, ha ennek az az ára, hogy kb. használhatatlan az internet.

(#62513) Beggar


Beggar
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni a következőben. Egy saját weboldalon keresztül használunk bizonyos feltöltött PDF-eket. Néhány PDF-ben be van állítva, hogy ne lehessen nyomtatni azt. Ha magát a fájlt nyitom meg Adobe Reader-ben, akkor nem nyomtatható, de ha ugyanarra a fájlra mutat egy link, amit a Firefox-ba épített Adobe Reader nyit meg, akkor viszont aktív a nyomtatás.
Sajnos nem opció, hogy átállítsuk azt, hogy ne a beépített Adobe Reader nyissa meg, hanem mondjuk a desktop app. Van bárkinek bármi ötlete, hogy ez mitől lehet és, hogy hogyan orvosolható?
Köszönöm előre a segítséget!

(#62514) brd válasza Beggar (#62513) üzenetére


brd
nagyúr

A megoldást sajnos nem tudom, de mindig érdekelt, az ezt támogatók szerint mi értelme tiltani a nyomtatást egy PDF-ben. Most talán alkalmam nyílik megtudni, így oszd meg velem kérlek az okot, köszönöm!

The only real valuable thing is intuition.

(#62515) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Kérdés.

Ugye a 80-as Firefox elhozta a VAAPI támogatást Linuxra, X alá is. Ha ez a három kulcs true-ra van állítva, akkor működik is:

layers.acceleration.force-enabled
media.ffmpeg.vaapi-drm-display.enabled
media.ffmpeg.vaapi.enabled

Ezek után egy átlagos képességű vga kártyával mint az Amd RX570, szépen megy pl. a Netflix hardveres gyorsítása. Ugyanakkor az a kártya nem rendelkezik VP9 hardveres dekódolási képességekkel, így a Youtube továbbra is procin megy.

A gondom az, hogy egy másik gépben RX5600 XT van, ami már hardveresen tudja ezeket (is) gyorsítani:
    VAProfileVP9Profile0
    VAProfileVP9Profile2
de ennek ellenére ezzel a géppel sem mennek VGA-val gyorsítva a Youtube videók.

Nem tudom kell-e még állítani valamit.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#62516) Sonja válasza CPT.Pirk (#62515) üzenetére


Sonja
veterán

Ez tiltva van nálad? Ha nincs, akkor false-ra állítsd.

media.ffvpx.enabled

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#62517) CPT.Pirk válasza Sonja (#62516) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

True-n volt, áttettem false-ra, de nem látok változást.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#62518) junkhead


junkhead
aktív tag

Sziasztok Firefox 80-t használok, pár napja egyre több weboldalt nem tudok vele megnyitni, mert ezt írja ki:

A biztonságos kapcsolat sikertelen
Hiba történt a következőhöz csatlakozáskor: bankmonitor.hu. Az OCSP-válasz elavult információkat tartalmaz.
Hibakód: SEC_ERROR_OCSP_OLD_RESPONSE
A megtekinteni kívánt oldal nem jeleníthető meg, mert a kapott adatok hitelessége nem ellenőrizhető.
Lépjen kapcsolatba a webhely üzemeltetőjével, és értesítse a problémáról.

Mit kellene állítanom?

Köszi!

(#62519) junkhead válasza junkhead (#62518) üzenetére


junkhead
aktív tag

Előzményekkel kellett volna kezdenem, itt a válasz....

OCSP config

[ Szerkesztve ]

(#62520) paatrick


paatrick
senior tag

Mióta van ez a 80???

Egy csomó oldal meg se nyílik, nem ismeri fel, tölt végtelenségig stb. :C

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#62521) peter889


peter889
őstag

Sziasztok!

Az a problémám, hogy a Firefoxom időről-időre rendszeresen elromlik:
Jelentősen belassul, böngészésnél olyasmit ír ki, hogy valami lassítja a működését, ráadásul a google kereső már a fotókat nem jeleníti meg. Legutolsó elérhető verzió van feltelepítve.
Utoljára megoldás volt az újratelepítés, viszont nem szeretném a jelszavakat újragépelni.

Tudnátok megoldást, akár újratelepítéssel, hogy a mentett jelszavakat ne kelljen újra begépelni?
És hogy lehetőleg a beállítások is megmaradjanak.

És nem értem, miért kell ismételten elromlania?

Köszönettel várom válaszotok.

[ Szerkesztve ]

(#62522) Cs1csó válasza peter889 (#62521) üzenetére


Cs1csó
félisten

- milyen kiegészítőket használsz? Tiltsd le őket és teszteld úgy a böngészőt, reklámblokkolónak Ublock Origin-t használj (esetleg még az AdGuard jó de ha mást használsz pl. Adblock, akkor azt töröld, ha nem használsz akkor pedig telepítsd az Ublock ORigin-t)
- futtasd le az AdwCleaner-t, a Hitman PRO-t, Emsisoft EK-t, DrWebCureIt-et

EZután menj be a Firefox beállításaiba és a személyreszabás szinkronizálás résznél a szinkronizálandó elemeket csökkentsd a minimumra: BEJELENTKEZÉSEK, JELSZAKVAK, KÖNYVJLEZŐK legyen csak kiválasztva a kiegészítőket, és a beállításokat NE szinkronizáld.

Ha ezeken túl vagy és még mindig nem jött rendbe akkor töröld le a Firefox-ot - rendes elátávolítással a programok és szolgáltatások közül - majd a USER mappa mélyén lévő - sok esetben rejtett útvonal végén - lévő "firefox" és "mozilla" mappát is töröld (tedd láthatóvá a rejtett mappákat ezt a vezérlőpult - fájkezelő beállítása résznél tudod megtenni)

Ezután jöhet a gép restart majd töltsd le a legfrissebb FF-et és telepítsd fel, ezután jelentkezz be fiókodba, mivel korábban már be lett állítva, hogy csak a könyvjelzőket és a jelszavakat szinkronizálja ezért remélhetőleg ha egy beállítás tartalmazott valami gondot vagy egy kiegészítő az nem fog visszajönni.

Ezután telepítsd az Ublock Origin-t (kezdésnek több kiegészítőt ne telepíts) és használd, teszteld a böngészőt.
Ha szokásos időn belül nem jön az összeomlás ami korábban már jönni szokott akkor elkezdheted a böngészőkiegészítőidet telepíteni.
Ha ezek után megint jönni fog a hiba akkor lehet valamelyik kiegészítő csinálja.

Ezért is fontos, hogy írd le - a hozzászólás elején írtam - hogy milyen kiegészítőket használsz, mert lehet azok közül okozza valamelyik.

Gondolom WIndows 10-et használsz a legfrissebb 2004-es vagy 1909-es build-del futtasd az update-et lehet szükség van a rendszernek valami update-re.
A VGA driver ha nem a legfrissebb azt is érdemes újrateleípteni - előbb DDU-val csökkentett módban etávolítani majd telepíteni a legfrissebbet.

[ Szerkesztve ]

(#62523) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Sziasztok!

Tudja esetleg valaki, hogy miért ilyen rakás szar a Firefox az utóbbi időben? Írom, hogy most éppen mi a gondom.

Felmegyek egy honlapra, csatolt fájlt, pl. Wordöt akarok megnyitni, meg is nyitja (első kép).

Felmegyek egy másik oldalra, ott is meg akarok nyitni egy csatolt fájlt, és nem nyitja meg. Csak villan egyet a böngésző, mint ha meg akarná nyitni, de nem nyílik meg, csak jobbklikkel.

Újratelepítés után egy darabig jó, aztán megint nem.

Aquila non captat muscas.

(#62524) Beggar válasza brd (#62514) üzenetére


Beggar
csendes tag

Szia!
Azért vannak bizonyos dokumentumokon tiltva a nyomtatás, mivel ezek javarészt pl belső információk, illetve oktatási anyagok, amiket nem lenne jó, ha kinyomtatnának. A felület egy kiosk módban futtatott Firefox-ban nyílnak meg, így lementeni külön nem tudják. Nyilván bárhogy kijuthat az infó, pl ha lefényképezik, de ezzel is úgymond egyel biztonságosabb.

(#62525) scott_free


scott_free
senior tag

Sziasztok,
hogy a fenébe lehet hozzáadni az androidos Firefoxhoz új keresőszolgáltatót, mert ez a leírás egyáltalán nem működik. (nem jelenik meg semmiféle nagyító ikon) :(

(#62526) brd válasza scott_free (#62525) üzenetére


brd
nagyúr

Gondolom, még nem frissítették. Egyelőre fapados/power useres módon működik csak:
- tapicskolsz a címsorba;
- ott 'Search engine settings';
- ott 'Add search engine';
- ott 'Other';
- ott felül a keresők listájában megjelenő nevet kell megadni, alul pedig az URL-t, ami a keresést megvalósítja, a '%s'-t behelyettesítve a keresendő szöveg helyére, pl. mobilos felületű YouTube-nál ez kell legyen:
https://m.youtube.com/results?search_query=%s
Ezt az URL-t úgy tudod kitalálni, hogy rákeresel valamilyen értelmes, egyedi szövegre az adott oldalon, majd az URL-t kimásolod a kapott címsorból és a keresett szöveget lecseréled a '%s'-re.

Beggar: Igen, pont erre gondoltam, aki ki akar juttatni valamit, az úgyis megoldja, így csak azokat bosszantja, aki nem rossz szándékból mégis valamiért ki kell nyomtassa.

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#62527) scott_free válasza brd (#62526) üzenetére


scott_free
senior tag

Köszi! :R

(#62528) ArthurShelby válasza Beggar (#62513) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Ezek nem egy nagy védelmek (kb mint kód az exel megnyitásához). Ha rágoogle-zol találhatsz pár megoldást (én ezt használom). Viszont azt tudni kell hozzá, hogy azzal az adattal amit feltöltesz ők már bármit kezdhetnek.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#62529) qdak válasza CPT.Pirk (#62515) üzenetére


qdak
addikt

Kipróbáltam sajna nálam ez sem segít, bármit állítok mint a tetü úgy tölti be a videókat :F
Pörgetésnél is detto.
Sonja ez sem segít.

Azt valaki elmagyarázhatná, hogy, volt egy leírás, amit végig csináltam, 2 napig jó volt, úgy ment ahogy kéne, majd újra csak teker 2 nap után, pedig nem állítok semmit :F
-újrarakom, úgy, hogy törlök mindent, visszamásolom a működö beállítást, de ugyanolyan ratyi maradt
Ez hogy lehet ? Ne mondja azt valaki, hogy egy régi, de annó erős vga-val (8800GT) nem lehet Full-HD videót nézni, se ha kiszedem és az integráltal próbálom ?
(Ha filmet nézek, ráadásul a másik gép megosztásáról (F HD-4K), nem akad, integráltal sem)
(Youtube sem akad, ha kitekerte magát, nézhetek akár órás videót is, amíg nem pause-újraindít-om, nem teker)

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#62530) Krystal_s válasza qdak (#62529) üzenetére


Krystal_s
addikt

Szia, ezt a beállítást is próbáltad? Egy ideje AV1-ben megy a yt videók többsége és sok VGA-nak nem tetszik. Olyankor érdemes VP9-re állítani.

(#62531) peter889 válasza Cs1csó (#62522) üzenetére


peter889
őstag

Köszi szépen a gondos választ.
A laptopom rendszere (Win10) rövid időn belül telejesen összeomlott, úgy tűnik másik gépben helyrehoztam a HDD-t. Amint visszateszem, kiderül, hogyan működik.
A hsz-ed elmentettem, a következő lassulásnál a leírásodnak megfelelően fogok eljárni.
Főleg reklámblokkolót (uBlock Origin), nyelvi fordítót (To Google Translate),
videó letöltőt (Video DownloadHelper) használok.

(#62532) Cs1csó válasza peter889 (#62531) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ezek nem vészes kiegészítők ami szerintem csökkenti a hiba lehetőségét ha:
- nem elavult böngsződ, böngészőkiegészítőid vannak és rendszered (tehát pl. Windows 7-en 65-ös FF-et olyan kiegészítőkkel amik már évek óta nem támogatottak :DDD )

(#62533) qdak válasza Krystal_s (#62530) üzenetére


qdak
addikt

Bár ott nem volt, de about:config-ban megtaláltam, annyival jobb, hogy tekerni lehet rendesen, sajnos a betöltés csiga lassú.
Köszönöm.

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#62534) Impair1980


Impair1980
aktív tag

Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni! Firefox android legújabb verziójából eltünt a pop up engedélyezése vagy tiltása lehetőség. about:config sem elérhető. Tudtok valami megoldást, hogy ezt most be lehet valahol állítani? Van olyan oldal, ahol a letöltéseket pop up módszerrel csinálták meg, ami most nem működik, mert a pop up le van tiltva! Köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#62535) Krystal_s válasza qdak (#62533) üzenetére


Krystal_s
addikt

A Youtube új felülete is okozott lassulást. Az egész oldal és a videók is lassabban töltődtek be, ezért én a régi classic felületet használtam YouTube Classic kiegészítővel. Pár hete megint újítottak, már nem lehet visszaállítani a régi felületet és a kiegészítő sem működik.
Új felületnél ott kell lenni annak a beállításnak, ami a képen van. A régi felületnél nem volt ilyen.

(#62536) peter889 válasza Cs1csó (#62532) üzenetére


peter889
őstag

Értem, köszi a tippet.
Szoktam frissíteni a böngészőt és kiegészítőit.
Az FF alatt a firefoxot érted ugye?

(#62537) Cs1csó válasza peter889 (#62536) üzenetére


Cs1csó
félisten

Igen az FF az a FireFox!

(#62538) qdak válasza Krystal_s (#62535) üzenetére


qdak
addikt

Ahogy nézem, nem (nagyon) számít a beállítás, ha frissen van indítva, akkor jobb, van, hogy egyből elkapja és indítja a videót (ez jól megszivatott, mert beállítás után mindig restartoltam az FF et) a 2 napig jó beállításra nincs maygarázatom.

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#62539) #75501312


#75501312
törölt tag

Sziasztok,

Arra van már működő megoldás, hogy a youtube / google és hasonló accountok ne jelentkezzenek ki?
A neten fellelhető trükköket már próbáltam, nem működnek.
Sütik a kivételekhez hozzá vannak adva és így se.

(#62540) CPT.Pirk válasza #75501312 (#62539) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Milyen ritkán használod ezeket? Mert napi használat mellett egyik se jelentkeztet ki.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#62541) #75501312 válasza CPT.Pirk (#62540) üzenetére


#75501312
törölt tag

Naponta többször. Be van állítva, hogy bezáráskor törölje a sütiket, de sok oldal kivételként hozzá van adva. Ezek nagy részével működik is. A google accountokkal van bajom. Ha nem választok süti törlést, akkor is kijelentkeztet, ha bezárom a böngészőt.

[ Szerkesztve ]

(#62542) totron


totron
addikt

80.0.1: "Keresési javaslatok megjelenítése a böngészési előzmények előtt a címsor találatai között" - nagyon hangsúlyossá vált, az előző verzióban szolidabban adta elő magát. Kikapcsoltam, mert címsorba való gépeléssel nyitok sokszor oldalt. Így meg távol volt ami nekem kell.

(#62543) pibácsi


pibácsi
senior tag

Az utóbbi időben állandóan megjelenik egy "Mielőtt továbblépne" tábla amikor a Mozillán elindítom a keresést és nem enged továbblépni. Ez pár napja még nem volt. Volt egy kis csík, amit el lehetett napolni. Nagyon idegesítő és nem ad lehetőséget, hogy ebből kilépjek. Be kellene jelentkezni, hogy hozzájárulok sokmindenhez, de én nem akarok és ezt korábban nem erőltette.
Mit lehet tenni? A HOST-al már próbálkoztam több variációban, de nem tiltja le. Ez nem valami vírus, amivel adatokat akarnak kiszedni?
Ugyanezt csinálja a Youtubnál is, csak ott a főcímzett a Youtube. Azt sem lehet kikerűlni, ha le akarok játszani. Mi akar ez lenni? Nem lehet letiltani? A keresőt, ha átállítom pl. DuckDuckGo-ra, akkor ez persze nem jön be, de érdekes módon a könyvjelzőimet megnyitja és ott már nem jelentkezik ez a fekszólítás. Valahogy le kellene tiltani. Nagyon erőszakosak.
Várnám segítő válaszotokat, hátha valakinek van rá megoldása.
Üdvözlettel: Pibácsi

(#62544) DS39 válasza pibácsi (#62543) üzenetére


DS39
nagyúr

Nem rémlik, hogy láttam volna ilyet Firefoxban, egy képernyőképet tudsz róla csinálni?
(De ha kereső módosítás segít, és youtubeon is van, akkor a google-nek köze lehet hozzá)

[ Szerkesztve ]

(#62545) Rimuru válasza DS39 (#62544) üzenetére


Rimuru
veterán

Errol beszel. Ez google feature, bongeszo fuggetlen.

Mit lehet tenni? - Nem fogadod el a felteteleket es google mentesited magad. Duckduckgo jo hogy nem hozza, semmit koze a google(alphabet)hez

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#62546) Kékes525


Kékes525
félisten

Egy érdekes hibajavítási trükkre jöttem rá véletlenül. Lehet, hogy feltaláltam a spanyol viaszt? :D

Az egyik számomra fontos oldal csak szétesve jött be. A következőket próbáltam meg a kijavítására:

1. Letiltott kiegészítők nem használtak, az oldal változatlanul szét volt esve.

2. Szűz profile-al tökéletes volt az oldal.

3. Az újraindított letiltott kiegészítőnél a Firefox frissítését kértem, de előzőleg a teljes profilet mentettem.

4. Az oldal tökéletes volt, de nem volt energiám a kiegészítőkkel bajlódni, ezért töröltem a frissített profilet és visszatettem a mentettet.

5. Kétszer el kellett indítanom a Firefoxot (2x elindítás-kilépés), hogy a kiegészítők ismét rendben legyenek. Nem láttam őket elsőnek kitűzve. Ezt sem értem, hogy miért?

6. Az oldal most tökéletes a "rossz" profile-al!

Nem értem, hogy miért? Mi javította meg az oldalt, amikor a "rossz" profile-t helyeztem vissza? Eddig úgy tudtam, hogy az minden beállítást tartalmaz, de ez csak úgy magyarázható, hogy a registry is tartalmaz Firefox beállítást és annak visszaállítása javíthatta meg a problémát. Szerintetek is? :F

Bocs, ha egy kicsit érthetetlenül fogalmaztam.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#62547) Kékes525 válasza Kékes525 (#62546) üzenetére


Kékes525
félisten

Ha esetleg csinálnátok egy ilyen tipusú frissítést és elfelejtitek kimenteni a profile-t az se baj, mert a frissítés előtt a Firefox elmenti ide:

C:\Users\Asrock\Desktop\Régi Firefox adatok\

Megnéztem úgy tűnik ez a frissítés előtti teljes profile. Én nem ezt használtam, hanem az általam copy-val mentettet, mert erről nem tudtam. Most vettem észre. Az "Asrock" a felhasználó fiókom neve.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#62548) pibácsi válasza DS39 (#62544) üzenetére


pibácsi
senior tag

Mellékelem a képeket. "Rimuru" jól írja. A példának említett DuckDuckGo- val is a Youtube-nál bedobja ezt a felszólítást és nem enged tovább. Ez azért érdekes, mert a hét elején még nem volt ilyen figyelmeztető.
Üdv. Pibácsi

[ Szerkesztve ]

(#62549) Intruder2k5 válasza pibácsi (#62548) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ha elfogadod a leírtakat, vagyis rányomsz az egyetértek gombra, akkor elvileg békén fog hagyni, amíg nem törlöd a sütiket, ugyanis abban tárolja, hogy elfogadtad.

(#62550) egykori válasza pibácsi (#62548) üzenetére


egykori
őstag

Mi úgy oldottuk meg itthon, hogy a "További információk"-ra kattintva minden utána megjelenő adatgyűjtögető beállítást kikapcsoltunk és mehet.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.