Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62801) Csupingo


Csupingo
veterán

Sziasztok!
Komplett gépcsere lesz. A firefox beállításait, előzményeit, stb. át tudom valahogy menteni?
Ez csak a sync használatával lehetséges, vagy máshogy is?

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#62802) Malibutomi válasza Csupingo (#62801) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

En meg mindig az osregi Mozbackup programot hasznalom es mukodik

(#62803) Csupingo válasza Malibutomi (#62802) üzenetére


Csupingo
veterán

Köszi! Akkor arra ránézek.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#62804) Cs1csó válasza Csupingo (#62801) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ha eddig nem használtad a Firefox saját szinkronizációját akkor a legjobb ha lemented a profil mappát és az új rendszeren telepíted a Firefox-ot majd bemásolod, felülírod a profil mappát és kész a régi böngésző fogad.
A Firefox szinkronizációval mi a gondod? Azt is kipróbálhatnád de előbb a profilt mentsd le!! Mert volt már olyan hogy a fiók létrehozása után volt gikszer és egy szűz profil lett.

Nem tudom pontosan melyik mappa amit meg kell tartani de biztos lesz itt aki segít, csak türelem.

(#62805) Csupingo válasza Malibutomi (#62802) üzenetére


Csupingo
veterán

Wow! Az alig használt pár hónapos firefoxnak csinált egy 1,2 GB-os file-t. Ez ekkora szokott lenni, vagy nálam becsomagolta a fél rendszerlemezt is mellé?

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#62806) Rimuru válasza Csupingo (#62805) üzenetére


Rimuru
veterán

Ha a cache benne van akkor siman.

csicso82: about:profiles megmondja a pathokat.

Vigyázat, csalok!

(#62807) Cs1csó válasza Rimuru (#62806) üzenetére


Cs1csó
félisten

:R

(#62808) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Valami nem ok az új verzióval. (81.0.2) Google, FB, Insta, Prohardver is kiléptet véletlenszerűen használat közben! Tehát még a böngészőt sem zárom be. Alapból sincs sütitörlés beállítva. Korábbi verziók ilyet sosem csináltak nálam.
Most direkt mindenhol töröltem (hátha lejártak, tudom, hogy nem) majd újra engedélyeztem minden szükséges oldalon, de már megint kiléptetett és kérdezi ez az állat az undorító sütis kérdéseket. Megváltozott az ablak is, ahogy kérdez.
Bánom, hogy ilyen hamar frissítettem. :(((

(#62809) Krystal_s válasza Krystal_s (#62808) üzenetére


Krystal_s
addikt

Már megint kidobott. :((

(#62810) Krystal_s válasza Krystal_s (#62809) üzenetére


Krystal_s
addikt

és most épp Instáról is... eddig csak kb 10000000000x fogadtam el.

ui: Lehet valamelyik UB filter hülyült meg? :U

[ Szerkesztve ]

(#62811) Cs1csó válasza Krystal_s (#62808) üzenetére


Cs1csó
félisten

:U akinél minden rendben?

A legvalószínűbb, hogy valamelyik kiegészítő zavar be. Próbáld meg letiltott kiegészítőkkel első körben, és egyenként engedélyzeni vagy akár újratelepíteni.
Ha ez nem válik be gyalulás és friss telepítés a minimális dolgok visszaszinkronizálásával: könyvjelzők és ha vannak jelszavak a beállításokat ne hozd át hanem teszteld, majd kezd el beállítani.
Valami nem tetszik neki amit ha egy tiszta rendszeren újra beállítod lehet megjavul, de udpate során megfekteti a rendszert.

(#62812) akaido válasza Fandango (#62800) üzenetére


akaido
addikt

THX, Felsóhajtós smiley. :)

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#62813) brugo


brugo
aktív tag

Mennyire lenne indokolt egy Antiphishing bovitmeny telepitese ?

(#62814) Cs1csó válasza brugo (#62813) üzenetére


Cs1csó
félisten

Kapásból azt mondom semennyire. Egy bővítmény kell: Ublock Origin.
Másrészről mi a neve a bővítménynek?

(#62815) brugo válasza Cs1csó (#62814) üzenetére


brugo
aktív tag

Ma olvastam egy ujsagcikket hogy szamlafizeteseknel stb. mennyire veszelyesek tudnak lenni a Phishing oldalak ,ezert gondoltam hogy utanna nezek de konkretan nem ismerek semmi ilyen bovitmenyt .
Teljesen atlag felhasznalo vagyok.
A "Ublock Origin " telepitve van .

(#62816) Cs1csó válasza brugo (#62815) üzenetére


Cs1csó
félisten

Az adathalászat nem veszélyeztet, ha odafigyelsz pl. OTPBANK.HU a cím és nem OPTBANK.HU
A kritikus oldalakat elég egyszer felvenni a könyvjelzők közé és kész.

Az adathalászatnak az a lényege, elhitetik veled, hogy pl. a bankod oldalán vagy miközben csak valami kamu oldal és az céljuk, hogy a begépelt azonosítóidat megtudják.

(#62817) brugo válasza Cs1csó (#62816) üzenetére


brugo
aktív tag

Köszönöm az útbaigazitást . :R

(#62818) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Üdv! Miért van az nálam, hogy az újonnan telepített gépemen a firefoxhoz bármilyen képernyőlopó kiegészítőt telepítek, nem engedi menteni a lopott képet? Kijelölöm a részt, amit le szeretnék menteni, majd fent, a letöltés ikonnál lesz egy kicsi, sárga pötty és a "letöltés sikertelen". Ugyanoda akarom, hogy mentsen, mint az alap mentési könyvtár, tehát tuti, hogy írható az a mappa. Most éppen a "Lightshot"-tal próbálkozom, de ugyanaz...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#62819) Fire/SOUL/CD válasza Vertigo18 (#62818) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Azalatt mit értesz pontosan, hogy "képernyőlopó kiegészítő" meg "lopott kép"? :U
Nem biztos, hogy jól értelmezem a problémád, de nem feltétlenül kell semmi külön addon ezekhez, például:
Print Screen gomb -> teljes asztal képe a vágólapra
ALT+Print Screen -> aktuális (amin a fókusz van) képe a vágólapra
Vágólap tartalmát meg beillesztheted bármely képnézegetőbe pl mspaint.

vagy

W10 esetén WIN gomb+SHIFT+S (többire rájössz)

vagy

ha egy FF-ben megjelenített weboldalt szeretnél lementeni képként, akkor az oldalon jobb egér/képernyőkép készítése/Teljes oldal mentése

Bocsesz, ha félreértettem a kérdésed.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#62820) movax válasza Vertigo18 (#62818) üzenetére


movax
őstag

Képernyőlopót a Firefoxhoz??? Minek?? Ott a beépített funkció: jobbklikk és Take a Screenshot, majd szabadon lehet kijelölni, mit akarsz lelopni.

(#62821) Vertigo18 válasza movax (#62820) üzenetére


Vertigo18
addikt

No pont ez a problémám, látod? A beépítettel ugyanezt csinálja! Jobb egérgomb a Firefoxon, aztán "Képernyőkép készítése", majd a kijelölés után "Letöltés" gomb. Ezután felül, a "Letöltések" ikonnál a nyíl kékre vált (ugye letölt), majd megjelenik mellette egy kicsi, sárga pötty (nem zöld) és ha rákattolok, ezt írja ki: "Sikertelen - blob erőforrás". EZÉRT kezdtem el kipróbálni a képernyőlopó alkalmazásokat. Sajnos eddig 5-öt használtam, próbáltam, mindnél ugyanez az eredmény. A vicces, hogy ez azóta van, mióta új gépem van, kb. 10 éve használok ilyen kiegészítőket, sosem volt velük bajom, szeretem őket.

Fire/SOUL/CD: Szerintem ezért tudod, hogy mire gondoltam... Hiszen éppen arra válaszoltál. Képernyőlopó (Screen capture), szerintem érthető. Kiegészítő pedig... Hááát, ez a "Firefox topik", aminek vannak ugyebár kiegészítői. Képernyőlopó kiegészítők

Ha csak szarkazmus volt részedről, akkor bocsi.

Egyébként természetesen az általad vázolt megoldás az működik, csak nem feltétlenül Win10 alatt szeretném emgoldani, hanem a böngésző egyik kiegészítője segítségével.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#62822) PitLee válasza Fire/SOUL/CD (#62819) üzenetére


PitLee
őstag

+ ott van még a WIn beépített sajátja "Képmetsző"

(#62823) Vertigo18 válasza PitLee (#62822) üzenetére


Vertigo18
addikt

Wow, de ez nem a "Nagy Windows" topik, hanem a Firefox! :D Mitől van az, hogy egyetlen képlopó kiegészítővel sem (beleértve a Firefox sajátját) nem tudok képet menteni?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#62824) Intruder2k5 válasza Vertigo18 (#62823) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Talán a hardveres gyorsítás okozhat ilyet, esetleg egy teszt erejéig próbáld meg azt letiltani Firefox-ban. Egyébként sehol nem tudsz képet menteni? Honnan próbálod? Mert pl. a videólejátszás egy kényesebb pont ilyen szempontból, sok esetben onnan lopva is csak egy fekete üres képet kapsz.

(#62825) PitLee válasza Vertigo18 (#62823) üzenetére


PitLee
őstag

A Foxi bácsi ilyen megoldásokat ajánl
What to do if you can't download or save files

Ez egy jó régi bejegyzés, disable e10

(#62826) Vertigo18 válasza Intruder2k5 (#62824) üzenetére


Vertigo18
addikt

Okés, mindjárt kipróbálom ezt a két dolgot. Sajnos se egész Mozilla oldalt, se aktuális képet, se kivágott részt nem tudok menteni, pedig előtte mindig ment. És igen, egyik oldalnál sem, se Youtube-ról (bár eddig innen nem is próbáltam), se máshonnan...

Így néz ki a letöltés ikon amiután kijelöltem mit szeretnék letölteni és rányomok a kis lemezre (hangsúlyoznám, hogy minden, kiegészítőként telepített képernyólopónál!):

És ezt írja ki, ha rámegyek az utolsó, "le nem töltött" fájlra:

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#62827) EmptyParadox válasza Vertigo18 (#62826) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Ha rányomsz ilyenkor az újrapróbálkozásra, mi történik? A nyilacskás körbemenős ikon a végén.

(#62828) Vertigo18 válasza EmptyParadox (#62827) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ugyanaz... Letöltést jelző nyíl elindul, majd sárga kör, végül "Sikertelen". Természetesen mindez csak és kizárólag képernyőkép mentésekor. Ha mondjuk egy képre kattolok simán, jobb egérgombbal és mentem a képet, azt simán lehúzza.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#62829) movax válasza Vertigo18 (#62828) üzenetére


movax
őstag

Vírusirtó mi van a gépen?

(#62830) Vertigo18 válasza movax (#62829) üzenetére


Vertigo18
addikt

Windows 10 beépített Defendere. Nem hiszem, hogy bekavarna, se azt, hogy vírus lenne a gépemen.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#62831) movax válasza Vertigo18 (#62830) üzenetére


movax
őstag

Újratenném az egész FF-ot mindenestől.

(#62832) farkas-j


farkas-j
őstag

Aki használja a Dualsub-ot annak működik rendesen? Most akartam nézni egy holland műsort, és a Dualsub beviteli mezői meg sem jelennek és nem is működik. A konfigba be lehet lépni, de ennyi. Megnéztem a laptopomat és ott is ugyanez a helyzet. :O

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#62833) farkas-j válasza farkas-j (#62832) üzenetére


farkas-j
őstag

Sok mindent kipróbáltam. Újratelepítettem a Dualsubot, letiltottam minden kiegészítőt csak a Dualsub volt aktív, visszaraktam a két héttel ezelőtti profilmentésemet de egyik sem segített.
Elindítottam a Firefoxot csökkentett módban majd utána rendesen. Láss csodát rendben működik a Dualsub :DD

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#62834) vyrnwy_31


vyrnwy_31
kezdő

Üdv!

Van valakinek tippje arra, hogy mit lehet csinálni, ha a Google és a Facebook fiókom folyamatosan "kidob", mintha kitöröltem volna a cookie-kat, és újra be kell jelentkeznem kb. kétnaponta mindkettőbe, kétfaktoros hitelesítés, stb. ?
Nem töröltem cookie-kat, bejelentkezéseket semmit, nem telepítettem semmi új kiegészítőt, igazából gőzöm sincs miért csinálhatja ezt.

Előre is köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#62835) movax válasza vyrnwy_31 (#62834) üzenetére


movax
őstag

Pedig azok a kukik eltűnnek valahogy. Próbáld meg elindítani csökkentett módban kiegészítők nélkül, ha nem megy, töröld a cache-t, a kukikat, mindent.

Ha így sem megy, én újratenném az egész Ffoxot, kiegészítőkkel, mindenestül, ez megold egy csomó "érthetetlen" hibát. Előtte persze mindent le kell irtani a gépről, ami ezzel kapcsolatos.

(#62836) -Sawyer-


-Sawyer-
tag


Sziasztok!

Adott: Mozilla Firefox legfrissebb verzió, Win 10

Pár hete jelentkezett egy idegesítő probléma a YouTube fiókommal:
Bizonyos funkciók nem működnek, mint pl:
-Videók mentése lejátszási listába
-ha lájkolok egy videót nem teszi a kedvelt videók közé, gyakorlatilag ha újratöltök el is tűnik a lájk, lejátszási listát egyáltalán nem tudok módosítani
-Nem működik a feliratkozás gomb sem
-Nem működik a megosztás gomb
-A profilomra kattintva nem jönnek be a menük
Tehát gyakorlatilag minden funkció behalt.

A Google Chrome-ban bejelentkezve minden működik.
Olvastam, hogy ez a bug elvileg fiókhoz kötődik, azt írták, hogy töröljem a sütiket, a gyorsítótárat, kapcsoljam ki az Adblockert, de ezek után sem működöt. :W
Bejelentkeztem egy másik YouTube fiókba, ugyanúgy Mozillában, ott sem működtek a funkciók, de érdekes módon egy működött, a megosztás.
Újratelepítettem többször is a Firefoxot, töröltem minden adatot belőle, bővítményeket sütit, gyorsítótárat, mindent, de tiszta telepítés után sem lett jó.

Valakinek volt már ilyen problémája? Mit lehet ezzel tenni?

(#62837) -Sawyer- válasza -Sawyer- (#62836) üzenetére


-Sawyer-
tag

Időközben meglett a probléma forrása:

Úgy néz ki ez egy bug, ami akkor jön elő ha Firefoxot használsz és Kaspersky-t, de nem használod a Kaspersky böngészős bővítményt. Elvileg ezt ki is javítják a következő hetekben érkező frissítésben, legalábbis ezt írták a Kaspersky fórumon.
A lényeg, hogy addig is a bővítménnyel működik újra miden.

(#62838) €uro


€uro
őstag

Sziasztok!

Legfrissebb Firefox-ot használok Windows 10 64bit-es operációs rendszeren.

Az a problémám a böngészővel, hogy ha nyitva van a Facebook, akkor nagyon sok memóriát, néha 5-6 GB-ot is lefoglal a memóriából. Facebook nélkül 800-1000 MB körül szokott lenni úgy, hogy átlagosan 10 ablak van nyitva. Éjjel-nappal megy a számítógép és a böngésző is.

Chrome böngészőn nem eszik olyan sokat a Facebook, ott 500 MB alatt vagyok.
Firefox-on ráadásul néha 5-10 másodperceket is kell várnom, mire valami történik egy-egy kattintásnál.

Ezzel kapcsolatban tudtok ajánlani valamit, hogy hogyan orvosolható vagy mi okozhatja a bődületes memóriafogyasztást?

Előre is köszönöm!

(#62839) Cs1csó válasza €uro (#62838) üzenetére


Cs1csó
félisten

Túl kevés infó:
- milyen hardver CPU, RAM, GPU
- milyen böngészőkiegészítőket használsz azok letiltása mellett is ez a helyzet?
- melyik Windows 10 build? 1909, 2004, vagy a legújabb 2010 (vagy 20H2)
- használsz valami facebook-os kiegészítőt pl. mostanában nagy divat a "régi kinézet"-et visszaállító kiegészítők
- milyen vírusvédelem van a gépen?

Kezdésnek a fentiek aztán a Firefox beállításaiban a szinkronizációnál csak 2 pipát meghagyni: 1. a könyvjelzők 2. bejelentkezések - ha valami külső jelszókezelőt használsz akkor ezt sem

Ezután gyalulás, majd manuálisan is törölni a maradványokat, majd mehet fel a legújabb Firefox - egy gép restart után - és jelentkezz be majd használd teszteld, és ha okés akkor kezd el belakni.
pl. reklámblokkolónak használd az Ublock Origin-t az az egyik legjobb.

(#62840) akaido


akaido
addikt


Új kérdés: Gép: HP 8470m EliteBook, W7 profi, legfrissebb Firefox. Google keresések se Térképet, se Képet nem hoznak be. Ezt mi okozhatja?
Kiegészítők, (egyenként tiltottam őket, de továbbra is van problem):

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#62841) akaido válasza akaido (#62840) üzenetére


akaido
addikt

Megoldva: Sütik törlése után eddig rendben.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#62842) movax


movax
őstag

Minimum 10-12 tabbal dolgozom naponta, nagyjából megvan a sorrendjük, de azért ide-oda húzgálom az egérrel őket. Egy ideje azonban igen érzékennyé vált a művelet, az éppen húzgált tab gyakran átugrik új ablakká, amit vissza lehet ugyan húzni az eredeti helyére, de roppant zavaró, néha egy igen kicsi függőleges kurzormozgással is átugrik.

Ha mást is zavar ez a viselkedés, itt a megoldás:

about:config-ban megkeresni a browser.tabs.allowTabDetach beállítást és false-ra állítani.

Ezzel a tabok húzigálhatók jobbra-balra, de már nem ugranak át új ablakba.

(#62843) Voice24


Voice24
őstag

Hali!
Már régebben is fordultam ide a problémámmal, de mivel nemrég újratelepítettem a gépemet, és a gond még mindig fennáll, megkérdem ismét. A vesszőparipám még mindig a cikkekbe ágyazott videók lejátszása, pontosabban a videók megjelenítésének hiánya. Teljesen random, hogy melyik oldal melyik videóját nem tudom megnézni. Ha gond van, akkor a szöveg között ott van a videó helye, azaz a nagy üres fehérség. Ha mindenképpen meg akarom nézni, akkor megnyitom az adott oldalt a chrome-ban, és egyből gond nélkül műxik a dolog. Ha kikapcsolom az Adblock-ot, akkor teleszórja az oldalt reklámmal, de videó továbbra sincs, és rohadt idegesítő, mert amúgy meg szeretem a mozillát.

(#62844) akaido válasza movax (#62842) üzenetére


akaido
addikt

Köcce szépen! Minden hasznos tanácsot kipróbálok.
(Nálam 10 alatti a TAB használat.)

Hálából küldök egy TAB-ot: [link]

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#62845) Apaxp


Apaxp
senior tag

Kezd a tudatom tele lenni a firefox memóriaéhségével. Volt már firefox törlés, tiszta telepítés, szűz profil.
Olvasom €uro fórumtársnak is hasonló gondja van: firefox fül face úgy képes egy giga ramot használni hogy csak az az egy oldal van megnyitva semmi más. Ugyanakkor szinte ugyanolyan kiegészítőkkel a chrome alig éri el a 400 megát. Még a végén szégyenszemre áttérek a chrome-ra, pedig mindig firefoxot használok.

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#62846) Apaxp válasza Apaxp (#62845) üzenetére


Apaxp
senior tag

Most csináltam egy képernyőképet. Meg van nyitva a chrome és a firefox is de egyiken sincs megnyitott oldal. Mindkét böngésző belakott. A firefox üresen kétszer annyi memóriát eszik a futtatáshoz mint a chrome. azért ez már egy kicsit sem tetszik. :W

[ Szerkesztve ]

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#62847) Pityu. válasza Apaxp (#62845) üzenetére


Pityu.
nagyúr

AS firefox mindig is több memóriát evett,akkor a legnagyobb gond ha kevés a gépben a ram.Egyébként néha szoktak lenni anomáliák akár facebookozás közben akár xy oldal megnyitása közben,hogy az a lap kifagy vagy esetleg a böngésző is beáll kicsit de hál isten ez ritka.Nekem anno talán egy vagy két frissítéssel ezelőtt a firefox a kiegészítőkkel akadt össze és a processzort 65%-on hajtotta de azóta ez megjavult.Most 16 lappal 2200mega ramot használ max ez teljesen szokványos.Nagy ritkán még edgét használok más böngészőt meg nem hiába akartam már átszokni néha másikra mikor felmérlegelt én már rókás maradok :)

Akkor most gondold el a múltkor ide hoztak nekem egy gépet,hogy csináljak neki valamit mert nagyon lassú,1 magos proci,512mega ram,windows xp ugye a windows megeszik xy memóriát bár az xy még nem olyan sokat,meg nyitottákl a firefoxot rögtön 700mega ramot zabált az egész gép akkor el tudod képzelni 512 megából :) a firefoxnak azért csak kell a ram.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#62848) Apaxp válasza Pityu. (#62847) üzenetére


Apaxp
senior tag

Tudom hogy az I3-5005U procis laptopom 8GB rammal nem egy erőgép, és nem is várom el tőle hogy szuperszámítógépként működjön, de akkor is vicces hogy a mozilla képtelen némi memóriaoptimalizálásra. Amikor átváltottak az 57-es verzió körül, vagy után az új motorra, azt hittem (én balga) hogy végre nekiállnak rendbe tenni a memóriagondokat is. De ha így folytatódik, akkor csak a fanatikusok tartanak ki a firefox mellett. Lassan már minden oldalról előzik a különböző böngészők. Nem a szekrényt kéne felcicomázni, hanem a szekrény belsejében rendet rakni. Én felhasználóként max annyit tehetek hogy újratelepítem tisztán, de sok értelmét nem látom. Ja és semmiféle hardcore igényem nincs. Max 5-8 lap szokott megnyitva lenni, de inkább 3-4.

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#62849) Pityu. válasza Apaxp (#62848) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hát javítottak a memória kezelésén elméletileg mert régen többet is meg tudott enni.Nekem is van egy laptopom i3 proci meg nekem csak 4gb ram de raktam bele egy ssd-t is így tűrhetően el vagyok vele.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#62850) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Nem tudom chrome-nál hogy van, de a ff-nál aliexpress-en gyakran be kell jelentkeznem (kb 2naponta, naponta). Ez másnál is van így (azért kérdezem, mert szokott téma lenni utóbbi időben az állandó bejelentkezés)?

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.