Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huszi.gyb

    senior tag

    válasz Bogyó bá' #47571 üzenetére

    Ismételném magam:
    Látszik, hogy nem motoroztál még Budapesten.

    Tact elektromos üzemben napi 3-4x akartak átmenni rajtam. (Tényleg nagyon halk.) Viszont Majával eddig 1x akartak csak kivasalni egy hét alatt... És ugyanannyit megyek... Ez a nem mindegy. Lehet, hogy egy tunerhülyef@sznak gondolnak, de nem vasalnak ki. A motorozás eléggé veszélyes sport. A túrázgatás kevésbé, városi még inkább... Budapesten meg főleg... Szerintem erre térjünk vissza akkor, ha lenyomsz a choppereddel 500km-t Budapesten, dugós és kevésbé dugós időszakban. Majd kiherélt dobokkal ugyanaz. Hidd el nekem, nem tudsz elég előrelátó lenni. Lehet szüttyögni, lehet gyorsan menni, a Q7-es Audival akkor is index nélkül fogja kib@szni "a kis sz.r" elé a 2 tonnás vasat. Viszont ha nagy, és erős vagy (vagy annak tűnsz) akkor megfontolja, hogy talán enged elhaladni, és az utánad jövőt akarja kivasalni.

    Győrben vezettem nem keveset 50 2T, 50 4T, 125 2T, és 125 4T gépet is. Teljesen más, ott ráérősebbek az emberek. Az ország keletebbi részén még csak egy egri túra volt, abból nem vonnék le következtetést.

    Az 50-es darazsakkal még mindig nem értek egyet. Annak borzasztó hangja van. Viszont 4T duruzsolás tetszik.
    Ettől még a Smoke&Charm és a kurva nagy dob a Civicen nekem se a kedvencem. (Autón nem értem meg).

    www.dongosofor.hu

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés