Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88952) Quadgame94


Quadgame94
senior tag

(rögzített hsz)

Szerintem zárjuk le a témát! Ugyanis az eredeti témától már nagyon eltértünk (65G4 v 65G3). Konkrét termékekről beszéljünk, de ne dobáljunk be random árakat, meg random méreteket, hogy mi éri meg és mi nem. Ez a kérdés konkrétan felmerült. Akinek van érve a G4 +500 ezres felára mellett az írja meg a kérdezőnek.

Az nem érv, hogy "van aki a legújabbat akarja".

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#48401) rainman72 válasza Wolverine (#48390) üzenetére


rainman72
Topikgazda

"Ha fontos a HDMI 2.1 megléte, akkor LG 55UN73003LA"

Ezekben az alap Lg-kben hogy lenne már 2.1 hdmi??
Az UN85-ben esetleg!

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#48403) rainman72 válasza -Rolika- (#48400) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Ez a TCL [link]
Ennek van az egyik legkisebb input lagja! [link]

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#48406) Csandi válasza rainman72 (#48403) üzenetére


Csandi
őstag

XH90-nek ugyanennyi, csak mellé 120hz

(#48409) rAY.BAN


rAY.BAN
tag

Sziasztok,

tudnátok Samsung, LG vagy Sony TV-t javasolni ezek paraméterek szerint? (Vagy más márka is lehet ha beleillik)
- 250K HUF max
- 55" / 65" (de lehetőleg a nagyobbik)
- 4K
- Sima LED (se OLED, se QLED nincs elérhető áron ebben a méretbe ahogy néztem)
- Megvilágítás szerint normál fényű szobában lenne
- Lehet VA paneles (Betekintési szög)

(Végignéztem az rtings.com-os összes review-t szinte, de a legtöbb az inkább a drágább kategóriájú TV-kről szólt, szal nem lettem sokkal okosabb.)

Jelenleg egy Samsung UE40JU6400 TV-m van, amivel a méretén és pár software-es anomálián kívül sok problémám nincs.

Előre is köszi.

(#48410) rainman72 válasza rAY.BAN (#48409) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Samu 65TU8002 VA [link]
LG 65UN74003 [link] vagy Nano [link] [link] ez új model most jelent meg!
Itt meg tudod nézni melyik milyen panel [link]
De ha fontos a betekintési szög akkor nem VA hanem IPS!

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#48412) Kiskutya válasza Csandi (#48406) üzenetére


Kiskutya
veterán

És az is 240ezer?

hmm...

(#48413) rainman72 válasza Kiskutya (#48412) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Persze :D :D :D :D

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#48414) rainman72 válasza Csandi (#48406) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Ár/értékben kérdezte a fórumtárs :DDD

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#48415) Wolverine válasza rainman72 (#48401) üzenetére


Wolverine
félisten

Az LG saját weboldala szerint van benne. A Display Specifications és a Rtings szerint nincs. Az a kérdés, melyik nem pontos...

szerk: egyébként hajlok rá, hogy az LG-nél van a hiba, mert a 7300 és a 7400 között a talpon kívül más különbséget nem látni.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#48416) Kiskutya válasza Wolverine (#48415) üzenetére


Kiskutya
veterán

Szerintem hívd fel az LG-t és kérdezz rá az a biztos.

hmm...

(#48417) rainman72 válasza Wolverine (#48415) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Az lenne a jó ha lenne,de ezekben a "mezei" tvk-ben nincs még sajnos idén!

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#48418) PiszokAlfréd


PiszokAlfréd
tag

Üdv mindenkinek!
Bocsi az offért, próbáltam a megfelelő topikban, de elég nagy a pangás, megkérdezem itt is, hátha tud valaki segíteni. :R

Q80T-n nézek 4k hdr tartalmat, és szeretném bekapcsolni a motion plust is, de nem lehet, gondolom pc módban nem elérhető. Megoldható ez valahogy? Próbáltam átnevezni, de nem sikerült.

(#48419) Csandi válasza Kiskutya (#48412) üzenetére


Csandi
őstag

Az nem volt a kritériumok között :))

(#48420) Kiskutya válasza Csandi (#48419) üzenetére


Kiskutya
veterán

Ok csak azt láttam elég nagy az ugrás. Már azt hittem van valami elvetemült akció a sonyra. :D :D

hmm...

(#48421) rAY.BAN válasza rainman72 (#48410) üzenetére


rAY.BAN
tag

A jelenlegim is VA paneles és nincs gond a betekintési szöggel. Ez gyakorlatilag az egyetlen indok a IPS mellett, nem? Szal így marad az első amit írtál.

A QLED mennyit számít? Ha jól látom lenne 55"-os Samsung QLED.
55" QLED vs 65" LED?

(#48422) dj79 válasza Bogyi007 (#48398) üzenetére


dj79
senior tag

Köszi az ajánlást :R
Néztem a philipseket is.

Más véleményét is szívesen fogadom :)

(#48423) rainman72 válasza rAY.BAN (#48421) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Ha igazán qledben gondolkodol akkor min. a Q70T de inkább a Q80T
Vagy ez még teljesen ki nem fut [link]
De ezek már más árcédula :D

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#48424) -Rolika- válasza rainman72 (#48403) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Köszi. Nézegettem már ezt is, de a 100/120hz miatt hagytam is, de látom elég sokan mondják, hogy ps4-el tök jó. Akkor tuti Xbox One X-hez is jó lesz.
Már csak a Telekomnak kellene kicsit csökkentenie az árat és meg is rendelném. :D

(#48425) -Rolika- válasza Csandi (#48406) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Árban meg majdnem duplája, pedig piszkosul tetszene. :D

(#48426) Kiskutya válasza -Rolika- (#48424) üzenetére


Kiskutya
veterán

Ps4-hez tökéletes pedig nekem csak slim van nem pro de szépen felskálázza. Egyébként meg 4k 60fps jól fog menni ezen is a köv generációval. Kíváncsi leszek hány 4k játék lesz ami tudja majd a 120 fps-t.

hmm...

(#48427) rainman72 válasza -Rolika- (#48424) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Az a baj hogy aTkom inkább csak emel nem csökkent,arra elég lutri várni

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#48428) rainman72 válasza -Rolika- (#48424) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Ezt a 120hz-t az idén el kell engedni!
Nem tudom jövőre meg mi lesz,vissza jönnek-e?
Nagyon kevés model maradt!

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#48429) -Rolika- válasza rainman72 (#48428) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Ha Hisense 65U8QF-et néztem ki, de sajnos nagyon azt mondják róla, hogy kaki a mozgásmegjelenítése. Ráadásul a C715-nél azért az is drágább kicsivel.
Szóval letettem a 120hz-ről. :(

(#48430) AL válasza rAY.BAN (#48409) üzenetére


AL
addikt

Szia. Itt néhány Sonyt láthatsz, ami belefér a kívánt árkategóriába.
Ez csak 55 ", de 100 Hz ( jobb mozgásmegjelenítés ) , androidos, IPS edge led, stb. Az MM ben ( 230 ezer ) nagyon kedvező az ára : [link] .
Ezek "csak" 50 Hz esek, nem androidosak, de 65 " : 2019 es modell [link] ,
2020 as modell [link] .
A Sony oldalon mindegyikről olvashatsz, csak a jobb felső sarokba kell a sorozatszámot beírni : [link]
Itt láthatod az adataikat : [link] . Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#48431) rAY.BAN válasza AL (#48430) üzenetére


rAY.BAN
tag

Köszi; bár egyikről sem találtam egy db review-t se sehol... így csak az adatokból lehet tájékozódni, ami nem a legjobb.

(#48432) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Üdv.
Szeretném lecserélni a Samsung 43MU7102-es tv-met, amit monitornak használok.
Elsődleges és legfontosabb feladata a pc játékok minél szebb megjelenítése.
Bőven elég nekem a 60Hz és max 150k-t szánok rá, de ez már a nagyon max.

Első körben ezt a kettőt néztem ki:
Samsung 43TU8002
Samsung 43Q60R

Melyik lenne jobb választás?
Van-e esetleg jobb vétel ezeknél ennyiért?
Vagy érdemes-e egyáltalán cserélnem?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#48433) AL válasza rAY.BAN (#48431) üzenetére


AL
addikt

Szia. Természetesen van jobb is, de az drágább ( 250 alatt jobb 65 - ös méretű ritkán akad ) , mint szeretnéd. Szerintem a Sony és a Panasonic tévéknek van a legélethűbb képe.
Érdemes figyelni az akciókat, hátha találsz jobbat. Üdv.

(#48434) rAY.BAN válasza AL (#48433) üzenetére


rAY.BAN
tag

Nem jobbat keresek konkrétan, hanem, hogy pl. a 3 közül melyik a legjobb.

Illetve ha hozzádobod pl. a Samsung UE65TU8002-ot akkor valahogy el lehessen dönteni, hogy mi merre, mert így csak adatlap alapján nemsok különbség van, ha egyáltalán.

240k-ért van amúgy ezis: Samsung QE55Q70TA
Szal kérdésem továbbra is fennáll :):
A QLED mennyit számít? 55" QLED vs 65" LED?

(#48435) sike! válasza AL (#48397) üzenetére


sike!
tag

Köszönöm a gyors választ!

Sony Bravia KD-49XG7096 , : Ez IPS edge ledes .
Nem androidosak. XG7005, 7096, 7077 szinte ugyanaz.

Az általad említett 49XG7096 valós 4K? A többi típus -ha szinte ugyanaz-, miben tér el mégis egymástól?

(#48437) Palesztin994


Palesztin994
aktív tag

Sziasztok!
Egy kolléga segítségével 2 tv van ami potenciális jelölt nálam, az egyik egy sony xf90 a másik egy samu Q80. Előbbi jóval olcsóbb, aminek örülnék is, de a Sony menüjével es az androiddal nem vagyok kibekulve. Most egy LG49uj701v-m van, ami tok alap TV, de jó a web os, jó a távirányító és mindent lejátszik amit csak elindítok. Szóval a kérdés, hogy van, aki ajánlana a 2 versenyző mellé még valamit, amit érdemes választani? Legfontosabb az olyan kepminoseg, amit ez a 2 tud, de jó lenne mellé, ha legalább ugyanúgy mindent lejátszana, és,ha jó rendszere lenne. A TV-t ketten néznénk szemből, tehát gondolom a VA lenne a jobb, bár nem tudom a Qled ebből a szempontból milyen.

(#48438) erahurka válasza Bogyi007 (#48398) üzenetére


erahurka
félisten

Te játszol is rajta ugye? Input laggal meg vagy elégedve?

(#48439) Palesztin994 válasza Palesztin994 (#48437) üzenetére


Palesztin994
aktív tag

Ja amúgy ez és ez a 2 TV, 140cm-esek. Legjobb a 146-os lenne, de nem igen van mostanában ez a méret...

[ Szerkesztve ]

(#48440) Bogyi007 válasza erahurka (#48438) üzenetére


Bogyi007
veterán

Pinball Fx 2 tökéletes vele, a játék kifejezetten igényli az alacsonyabb input lagot, egy YT tesztnél egyébként 19 ms-ot írtak erre...

Mind Xbox One X és Ps4 Pro konzolokkal használom a tévét.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#48441) Radioactive


Radioactive
tag

Sziasztok,

150-200k körül nézek TV-t, egy régi Samsung UE32ES5500-am van jelenleg, szóval nem mai darab, a fő gond, hogy pici, egyébként hibátlanul működik.

Nézegettem az LG 50NANO793-at, most akciós az emagnál és az edititalnál is (még fél órát). Illetve korábban olvasgattam itt, és ajánlottatok egy Sony TV-t, KD-49XG8377. Esetleg még egy Philips 8505 is szóbajöhetne, de arra is sok negatívum hangzott már el.

Katalógusadatokat átnéztem, láttam, hogy ma már minden TV valahol valamiben rossz, és nem találok arany középutat - legalábbis a fórum olvasgatása után. A mostani TV-hez képest mind előrelépés lenne? Adatok alapján igen, de mit gondoltok?

Fő felhasználás: TV, Netflix, Youtube - az utóbbi kettővel sokat szívunk most. Hely: Nappali - nappal nagyon világos, általában este is lámpánál nézzük. VA paneleset szeretnék. LG SL5Y soundbar van, ehhez mindenképp kapcsolódnia kéne. Illetve legyen középen a lába - nem csak esetleg számomra, de még rá se fér a 80cm-es emelvényre. :) Konzol nincs, a jövőben azért egyszer lehet, nem zárnám ki.

Köszi a javaslatokat!
R

"Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

(#48442) nightshadow


nightshadow
veterán

Aki most akar tv-t venni annak érdemes lehet várni nov. 12-15-ig: Joy napok.

(#48443) Kaba válasza nightshadow (#48442) üzenetére


Kaba
veterán

Akkor már a Black Fridayt is megvárhatja Nov 20-27 között.

(#48444) zsoltip


zsoltip
őstag

Üdv Fórumtársak,
2 TV közt vacilálok.
Kb csak használt piac játszik a max 80 cm össz szélesség és közepén lévő talp okán.
Samsung K5500 VS. LG LF630V
https://www.displayspecifications.com/en/comparison/63444c28

LG-ben valóban nincs DLNA?
A 2 magos procival jelentős sebességbeni különbség tapasztalható?
LG 2015 évben jött ki, Samsung 1016 évben.
Samsungot viszont 10 ezer Ft-tal drágábban tudnám megvásárolni.
Mi a véleményetek, melyik lehet megfelelőbb választás?

Köszönöm,
zsoltip

(#48445) AL válasza rAY.BAN (#48434) üzenetére


AL
addikt

Szia. Mindegyik jó, csak az a kérdés, hogy Neked melyik ami tetszik és melyik kijelző felel meg ( VA, IPS ).
Ez a 2 hasonló, csak a Sony IPS, a Samsung, pedig VA. Mindkettő : 55" , natív 100 Hz, edge led, Triluminos - Qled, nem valós 10 bit, stb.
A Sony Triluminos és a Samsung Qled rendszerének tudtommal ugyanaz a lényege, a jobb és részletesebb színmegjelenítés. [link]
Ennél a 2 - nél még nagy különbség az oprendszer. A Sony androidos.
A következő 3 : natív 50 Hz, 65" .
A 2 Sony direct ledes ( egyenletesebb háttérvilágítás ), a Samu edge led.
A Sony XG7096 IPS, a Samu VA panel.
Ezek is kb. azonos szinten vannak, csak különböző panel.
Az idei Sony X7055 paneljét nem írja a táblázat, de ha igaz, akkor valós 10 bit ( ami jobb színeket jelent ). [link]
A Sony oldalán olvashatsz róluk.
Azt, hogy Neked melyik tetszik, csak akkor tudod meg, ha mindegyiket megnézed, összehasonlítod. Hiába jók, vagy rosszak az adatok, azok csak számok. A Te szemed legyen a döntő, ne csak az itt leírtakat vegyed figyelembe. Lehetőleg azonos képeket, filmrészleteket nézzél rajtuk. Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#48446) AL válasza sike! (#48435) üzenetére


AL
addikt

Szívesen. Igen, mindegyik 4K ( 3840x2160 - as felbontás) .
Tudtommal az LG csinált nem valós 4K tévéket, ez volt az RGBW szerkezetes.
Apróbb eltérések vannak, a képjavító technológíánál, a készülék színe ( ezüst - fekete ) , stb : [link] . Üdv.

(#48447) AL válasza Radioactive (#48441) üzenetére


AL
addikt

Szia. A Sony előnye a jobb mozgásmegjelenítés ( natív 100 Hz ).
Egyéntől függően előny, vagy hátrány az android.
Az Általad nézett 8377 tudtommal ezüst színű.
Itt megnézheted az adataikat : [link] , [link] , [link] .
Ez az ( idei ) LG a Samukhoz hasonlóan már nem tudnak DTS hangot kiadni, továbbítani.
Szerintem a Sony képe természetesebb, de mindenkinek más tetszik.
Jó lenne azonos filmekkel kipróbálnod. Elvileg minden hangprojektor jó mindegyik tévéhez.
Üdv.

(#48448) spartan44


spartan44
tag

Sziasztok!

Nemrég vettem észre ezt a topikot, örülök, hogy van egy erre dedikált fórum, ugyanis én is TV vásárlás előtt vagyok és kicsit nehéz döntést hoznom. :DD

A következőről lenne szó, kb. nagy vonalakban:
Én jelenleg egy 2009-ben vett FullHD-s, 82 cm-es Samsung TV-t használok. Alapvetően teljesen meg vagyok vele elégedve, viszont úgy éreztem, hogy a közelgő PS5 és az egyre elterjedtebb 4K tartalmak miatt elérkezett az idő, hogy váltsak. Viszont nagyon laikus vagyok a témában, életemben nem használtam/láttam úgymond okos TV-t, úgyhogy nézzétek el, ha lejjebb jó nagy hülyeségeket írok. :))

A főbb kritériumok, amik beleszámítanak a vásárlásba:

1. Elsősorban (majd remélhetőleg) PS5-höz kellene. De nem kell VRR, 120 Hz és társai, bőven elég az alapszint, azaz a 4K 60 FPS és a HDR. :)
Amit még esetleg kiemelnék, hogy a PS5-nek elvileg 3D hangzása lesz, ezért lehetőleg egy olyan készülék kellene, aminek nagyon jó a hangzása. :) (Aztán lehet, hogy majd úgyis headset lesz a történet vége, de ha esetleg mondjuk egy filmet/sorozatot nézek rajta, azért nem lenne rossz, ha azok is szépen szólnának alatta.)
2. Méretben 49, max. 55". Árban is ilyen max. 200-220-ig tudnék elmenni.
3. Mint TV-nézés szempontjából nekem elég lenne a MinDig is, kb. csak Bajnokok Ligáját nézek egyedül a TV-ben. :DDD Inkább játékra, külső merevlemezről filmek/sorozatok lejátszására, esetleg internetezésre használnám. :)
4. És végül az egyik főbb kritérium, ami miatt végülis bátorkodtam ide írni: mivel én nem használtam még sohasem okos TV-t, ezért nagyon tapasztalatlan vagyok az ezeken a készülékeken futó operációs rendszerekkel kapcsolatban. Ami nekem fontos lenne a PlayStation-ön kívül, hogy relatíve gyakran használom a YouTube-ot. De a reklámokkal telepakolt verziót egyszerűen utálom, telefonon is pl. a Vanced-et használom a gyári app helyett, PC-n is csak Adblock-kal együtt vagyok hajlandó bármilyen videót elindítani. És TV-n is valahogyan ezt szeretném elérni.

Ha jól tudom, külön OS fut a Samsung, az LG és a Sony TV-ken. Utóbbin Android TV van, amire ha jól láttam, vannak megoldások. Vagy esetleg Samsung/LG TV-kre is tudtok valamilyen módszert, programot, beállítást? Vagy csak a Sony maradna egyedül akkor versenyben emiatt a pont miatt?
Nálam ez tényleg elég sarkalatos pontnak számít. Ugyanis ha jól láttam, kb. azonos kategóriában az LG/Samsung olcsóbb, mint a Sony, utóbbira viszont elvileg van lehetőség reklámmentes YouTube-ot (+ egyéb, Android-on is gyakran használt appokat?) telepíteni, valamint központi márkaboltból lenne lehetőség akár +3 (azaz összesen 5 év) hivatalos, gyári garanciával is megrendelni a készüléket, ami azért megnyugtatóbb lenne, mert kb. 5 évre terveznék vele amúgyis. :)

Szóval összefoglalva, úgy is kérdezhetném, hogy első körben, a 4-es pont miatt LG/Samsung vagy Sony TV-t ajánlotok? (Vagy esetleg más gyártó, pl. Philips?) Aztán akkor az adott márkán belül majd jobban körülnézek, hogy milyen készülék felelne meg az 1-3. pontoknak. :)

Előre is köszönöm és bocs, amiért kicsit ilyen hosszú lett. :)

(#48449) headhunter


headhunter
addikt

Best TVs of 2020 Year End Review for Movies, Gaming, Sports, etc...

MOVIE WATCHING TVs: Sony A8H OLED, Sony X950H, Samsung Q90T, TLC 6 Series, Hisense H9G, LG CX OLED, Vizio OLED

Budget TVs: Samsung RU9000, TCL 5 Series, Sony A8H

4K Budget OLED: LG C9
Best Gaming TV: OLED LG CX
Under $600 Gaming HDMI 2.1 + VRR: Vizio M Series
VRR Gaming TV: TCL 6 Series , Vizio OLED, X900H (VRR added later), Q90T

(#48450) menledge


menledge
senior tag

Sziasztok!

Egy lg tv kijelző típusát keresném. UN74003LB
Az érdekelne, mérettől függően melyik ips vagy va.
A displayspec oldalon nincs fent, ott csak olyat találtam, hogy UN74006LB, ez nem tudom mennyire releváns?

Előre is köszi a segítséget!

Üdv :)

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.