Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88952) Quadgame94


Quadgame94
senior tag

(rögzített hsz)

Szerintem zárjuk le a témát! Ugyanis az eredeti témától már nagyon eltértünk (65G4 v 65G3). Konkrét termékekről beszéljünk, de ne dobáljunk be random árakat, meg random méreteket, hogy mi éri meg és mi nem. Ez a kérdés konkrétan felmerült. Akinek van érve a G4 +500 ezres felára mellett az írja meg a kérdezőnek.

Az nem érv, hogy "van aki a legújabbat akarja".

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#47351) Kender23 válasza Barniman (#47336) üzenetére


Kender23
aktív tag

Szia, a leírtak alapján (és ezt nem azért írom, mert én is ezt rendeltem :DD) ebből a keretből Q70t. Mintha a saját h.sz-emet írtad volna le, csak nálam annyi a különbség, hogy nekem nem elromlott az előző tv-m, hanem eladtam :DD Egyébként a Qled nem tud beégni, meg hasonlók, nálunk is sokat megy (főleg ősszel, télen) egy adott csatorna folyamatosan, heti 1-2 filmet megnézünk ( bár ez most az elején megnő vagy 10-re :DD) és a gyerekkel szinte naponta Xbox. Én is szívesebben vettem volna Q80T-t, csak ugye a mocskos anyagiak... LG-t semmilyen formában nem ajánlom, az Rtings.com nem bánt velük kesztyűs kézzel, gondolom nem alaptalanul, ezek az 5.9 pontozású HDR filmezések eléggé kiábrándítóak, habár én az MM-ben a NanoCell86-90 modellek képét kifejezetten szépnek találtam. Szóval arra amire használni akarjátok, abból a keretből szerintem Q70t. Sony tv-ről nem sokat tudok, csak azt, hogy baromi szép a Bravia, majd nálam okosabb kolléga felvilágosít. :DD Véleményt kedden tudok mondani a 55Q70T-ről, mert akkor érkezik, bár szerintem egy 7 éves Full Hd LG tv után hasra esés lesz :))

[ Szerkesztve ]

Most annakokáért mit késedelmezel? Kelj fel és keresztelkedjél meg és mosd le a te bűneidet, segítségül híván az Úrnak nevét.

(#47352) Wolverine válasza gellei (#47347) üzenetére


Wolverine
félisten

Általában gyengébb az IPS feketéje, de világos szobában ez nem annyira feltűnő - miközben a betekintési szöge jobb.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47353) Ace owner válasza a.sebi (#47346) üzenetére


Ace owner
addikt

Oledbol én pont nem vennék használtat. Újat minél több garival :)

Galaxy Fold 4

(#47354) a.sebi válasza Ace owner (#47353) üzenetére


a.sebi
őstag

Ezen agyalok én is , ha beég cseszhetem. Lassan kezdek arról lemondani , hogy oledem lesz , beújítok egy samsung Q ledet aztán kész :R

(#47355) Tommy22


Tommy22
csendes tag

Sziasztok!

Tv vásárlás előtt állok, szeretnék tanácsot kérni.
Ezt néztem ki MM-ben: https://www.mediamarkt.hu/hu/product/_sony-bravia-kd-55x7055baep-4k-ultra-hd-hdr-smart-led-telev%C3%ADzió-139-cm-1332740.html#specifik_C3_A1ci_C3_B3

Apple termékeim vannak, megy egy Ps4 pro lenne rákötve.

Mit tudtok róla?
Sajnos élőben nem tudom megnézni, közelemben nincs, teszteket sem találok róla....

Esetleg mást ajánlanátok? Szekrényben a tv helye 130*103 cm

Köszönöm a segítségeket!

(#47356) cdl válasza a.sebi (#47354) üzenetére


cdl
senior tag

Alant írtad a B9-et 350-ért újonnan. Mi a baj vele?

(#47357) a.sebi válasza cdl (#47356) üzenetére


a.sebi
őstag

A mérete . Nem tudom hogy a jelenleg alsó kategóriás led tvm után nem e lenne nagyobb előre lépés egy 65 ös tv . Találtam egy outletben egy samsung Q65q95ta tvt , 420.000 FT
Nagyobb , tudásban is bomba , az egyedüli kérdés ez az OLed , qled mizéria . De 65 ös oled ujonnan sehogy nem jön ki ennyi lóvéból.

(#47358) a.sebi válasza a.sebi (#47357) üzenetére


a.sebi
őstag

Agyalok , olvassgatok , gondolkodok . Egyik percben úgy gondolom , hogy kissebb oled , másikban nagyobb qled :Y baj van ! Bekattantam .

(#47359) tigipuf válasza cdl (#47356) üzenetére


tigipuf
senior tag

Semmi, szerintem csak mindenki be van sz.ratva ezzel a beégés mizériával,erős samsung marketing szagot érezni már az oled lejáratás körül.Elég sokat költhetnek rá,tesztelőket,fikázókat yutubereket pénzelni,de hát bírják lóvéval na.Nincs oledem nem volt még rá lehetőségem,hogy vegyek de lassan abban az árban lesznek,hogy beújítok egyre.
Persze én is nézegetek,kérdezgetek, figyelem a qled-et is főleg a tcl hisense vonalon,az árképzés miatt.
Különben az oled topikban is nagyrészt azok csinálják a feszkót akik mindennap rettegve keresik a pixelhibát meg a beégés nyomokat,csak azt nem értem akkor minek vettek oledet?
Azért én úgy gondolnom ha annyira problémás lenne ez a technológia nem küszködne vele a sony meg a pana sem azzal a fránya lg panellel.

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#47360) katona84 válasza Piftuka (#47319) üzenetére


katona84
tag

Szia!

A Hisense 55u8qf-nél gond lehet a 24p tartalmak lejátszásával? Nálam a Mozi/Film mód "tökéletlensége" erre enged következtetni.
A kép/mozgás javító eljárásokért én sem vagyok oda, de a 24p megjelenítése számomra kritikus pont, a vásárlást illetően.
Még mindig oda vagyok ezért a TV-ért...de továbbra is kevés a tapasztalat a fórumokon.

Üdv.: katona

(#47361) cdl válasza tigipuf (#47359) üzenetére


cdl
senior tag

Én inkább az áron látom a problémát, nem a beégésen.
Akciós áron jó minőségü qledet (XF-et) lehet venni eggyel nagyobb méretben (55-65).
Mindenki ezen pörög , nem a beégésen.
Ha elfogynak az akciós jó vételek, ugyanannyiért oledet fognak venni a népek.
Ha gyári garival B9-et lehet venni, ugyanannyiért nem q80T fog venni az ember(350)

(#47362) zozy84


zozy84
senior tag

Na megrendeltem a QE 65 Q82RAT Samsungot. 363k.

OLED-et szerettem volna de 65-ös méretben a sokat emlegetett LG B9 is 512k. Szeretném ha lenne rá pénzem de több mint fél millióm nincs tv-re.

Remélem ez is jó lesz.
Amúgy még mindig nem tudom miben rosszabb és miben jobb az idei modell és hogy a Samsungnak miért áll érdekében rosszabb tv-t kiadni mint az előző évi modell.

(#47363) jonyibandi


jonyibandi
csendes tag

Sziasztok!
43"-os méretben keresek tv-t. Bevallom ez lesz az első saját "okos"tvnk. 150k-ig mennék el. Ahogy láttam Lg ebben a méretben ips ahogy a philips is, a Samsung qled-je va panel. A kérdés, hogy ha feliratos tartalmakat nézek a tvn, melyik technológia alkalmasabb erre? Amitől félek, hogy állandóan ugrálni fog a fényerő a megjelenített felirat körül, esetleg az egész kép fényereje változik majd.
-a tv-t csak szemből néznénk
-a szoba egyáltalán nincs elsötétítve, nappal világos, este kisebb fényforrásokkal világított

Lgből néztem az UN74,80 sorozatokat, Samsungból a q60r merült fel, nem vagyok márkahű, csak egy jó ár érték arányú készüléket szeretnék. Segítenének ebben?
Köszönöm!

Andris

(#47364) Wolverine válasza zozy84 (#47362) üzenetére


Wolverine
félisten

Költségcsökkentés, illetve így tudták megoldani, hogy bizonyos fejlesztések ne dobják meg nagyon az új modellek árait.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47365) Barniman válasza cdl (#47338) üzenetére


Barniman
csendes tag

kzkz, cdl: Köszi szépen a tippeket. Úgy látom nem voltam elég gyors mert visszament 460-ra az ár, talán legközelebb :)

(#47366) Kiskutya válasza zozy84 (#47362) üzenetére


Kiskutya
veterán

Jó vétel annyiért! Grat hozzá!

hmm...

(#47367) allein


allein
addikt

Sziasztok. Vásárolnátok úgy TV készüléket, hogy az adott weboldal nem kínál sajnos kiterjesztett garancia lehetőséget és biztosítást sem. Ebben az esetben 2 év a garancia, a weboldal pedig mall.hu. Egy OLED Tv készüléket néztem ki náluk.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#47368) PitLee válasza Barniman (#47365) üzenetére


PitLee
őstag

" Úgy látom nem voltam elég gyors . . ."

coub link :DDD

(#47369) haddent


haddent
addikt

Sziasztok, új tv vásárlása (költözés, nem leváltás, a semmi helyére) lenne. Elvárás: ~55" környéke (45-50 belefér, 55" fölé viszont nem szükséges). Panel típusokból kicsit lemaradtam, gyorstalpalót néztem 2019-2020, úgy vélem az OLEDet ha kilőjük az ára miatt akkor továbbra is a VA felmos minden mással. A Sony nagyon bevált, így Sony Bravia KD-55XG7096B őt néztem ki pl, illetve olcsóbb megoldásnak Hisense márkából van hasonló méret VA panellel szintén csak 160 helyett 100 ért :F Egyéb vélemény, javaslat?

(#47370) Kiskutya válasza PitLee (#47368) üzenetére


Kiskutya
veterán

:D :D

hmm...

(#47371) hann


hann
tag

Sziasztok!

Visszamenőleg átolvastam jó pár oldalt, de teljesen elvesztem a számokban és betűkben.
Az biztos, hogy egy ips paneles tv-t keresek, mert nem csak szemből fogjuk nézni, 55-65”, 200-250e Ft körül, csak netflixet és hbo go-t nézünk. Másra nem is használnánk.

Üdv,
hann

(#47372) rainman72 válasza hann (#47371) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Ha IPS akkor Lg,Philips modelek vannak ebben a méretben!
Lg [link] [link]
Philips androidos modelek!

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#47373) rene0619


rene0619
aktív tag

Segítsetek kérlek!

Most vettem egy Q60T TVt, egyszerű kezdőbeállítások után (automata hangolással) a csatornalistában csak 18-tól kezdődnek a csatornák. ilyen M1/M4/TV2, amik normál esetben a csatornalista elején szoktak lenni egyszerűen nincsenek. Már visszaállítottam a TV-t gyári beállításra is, úgy sem változott. Semmilyen korhatár szerinti csatornakorlátozás nincs beállítva. Nem tudok már mit állítani, többféle automata csatornakeresést is lefuttattam, mindig csak a 18as csatornától indul a lista..

(#47374) hann válasza rainman72 (#47372) üzenetére


hann
tag

Köszi!
A VA panel mennyire rizikós, ha mondjuk 60’-ban de 7-8m-ről nézzük? Mert akkor az is lehet opció.

(#47375) rainman72 válasza hann (#47374) üzenetére


rainman72
Topikgazda

7-8 méterről?
Oda kevés az 55" még a 65 is :DDD
A VA panelnél az nem gond ha messziről nézitek,hanem inkább az hogy mennyien,és milyen szögben!Oldalirányú a fakulás,de ez még plusz tv függő is lehet!

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#47376) Kiskutya válasza hann (#47374) üzenetére


Kiskutya
veterán

[link]
Csak a kép miatt küldtem kb így néz ki egy közép kategóriás va panel. Van ettől jobb meg rosszabb is.

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#47377) hann válasza rainman72 (#47375) üzenetére


hann
tag

:D 90%-ban 4-5m-ről, szemből, de a konyha kb 8 méterre van, ha esetleg onnan is ránéznénk.

Kiskutya:
Ez annyira nem is vészes, úgyis falra lesz szerelve, max forgatható/dönthető konzolt veszek.

[ Szerkesztve ]

(#47378) Kiskutya válasza hann (#47377) üzenetére


Kiskutya
veterán

5-től 65 a minimum szerintem is.

hmm...

(#47379) rainman72 válasza hann (#47377) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Ja igy jön ki,akkor értem!
Ha már olyan messze van és van benne szög is akkor hasonló jelenség lesz a szinnél mint az alábbi hsz-ban!Te döntsd el ,mert ha jelentősebb az az idő amikor nem szemből van nézve akkor inkább IPS!

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#47380) kzkz válasza hann (#47371) üzenetére


kzkz
őstag

Én is az betekintési szög miatt vettem IPS-t, aztán jött a meglepetés, hogy a kontraszt (és a fekete) nem igazán jó rajta. Utána kiszámoltam, hogy 4m-ről nézzük, és ott max 1,2m-re a TV közepétől jobbra-balra. Kis online trigonometriával kijött, hogy kb. 20 fok a betekintési szög, ezt meg szinte az összes VA TV tudja :DDD
Szóval érdemes előbb kiszámolni a betekintési szöget, és utána megnézni a TV mennyit tud, majd utána dönteni.
Az IPS-t ezután leváltottam, most teszek egy próbát a VA-val.

[ Szerkesztve ]

(#47381) rainman72 válasza kzkz (#47380) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Mind2 panel kompromisszumos,főleg ilyen esetekben!
A TCL-m is fakul már kis szögből is,de Kiskutyával ellentétben engem ez zavar!

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#47382) hann


hann
tag

Du. átmegyek a lakásba és megnézem, de szerintem így bele fog férni a VA panel is. Köszi a jó tippeket!

Ilyen kategóriában melyik tv ajánlott?

[ Szerkesztve ]

(#47383) Piftuka válasza zozy84 (#47362) üzenetére


Piftuka
veterán

"Na megrendeltem a QE 65 Q82RAT Samsungot. 363k."

Nagyon jól tetted!

Ezzel magadénak tudhatod az egyik legjobb tévét, és egyúttal az egyik legjobb vételt az idei évről. :K

Kívánom, hogy sok örömödet leld benne! ;)

(Aki hezitált, az sajnos lemaradt! Már elfogyott a tévé a webáruházból...)

"Aquila non captat muscas."

(#47384) Piftuka válasza hann (#47382) üzenetére


Piftuka
veterán

A "betekintési szög mizériára" vonatkozóan csak azt tudom mondani, amit nemrég korábban is...

Egyébként pedig, ha a fő szempont, hogy ilyen messziről, és gyakran 8 méterről is nézitek, akkor a rászánt keretből én megvenném a lehető legnagyobb méretű tévét a helyetekben.

Mondjuk azt nem említetted, hogy mennyit vagy képes és hajlandó szánni a célra.

"Aquila non captat muscas."

(#47385) kzkz válasza Piftuka (#47383) üzenetére


kzkz
őstag

Engem most hívtak, holnap hozzák, már nagyon várom :)

(#47386) kzkz válasza Piftuka (#47384) üzenetére


kzkz
őstag

A méret kiválasztásához pedig itt egy jó kis segítség:
https://www.rtings.com/tv/reviews/by-size/size-to-distance-relationship

Alapvetően az RTINGS-nél mindenkinek el kellene olvasnia a TEST és TOOLS menüpontot a TV kategórián belül, mert rengeteget lehet belőle tanulni. (Erre én is csak késve jöttem rá, mert csak a review-kat néztem adott TV-re vonatkozóan.)

[ Szerkesztve ]

(#47387) AL válasza rene0619 (#47373) üzenetére


AL
addikt

Szia. Az nem lehet, hogy külön van a fizetős és az ingyenes és ezért kezd a 18 nál, vagy valamit a hangolás kezdetekor nem vettél figyelembe. Mi van, ha a 18 előtti gombokat nyomod meg a távirányítón? Üdv.

(#47388) Kleroo válasza kzkz (#47385) üzenetére


Kleroo
veterán

Mikor rendelted? Énis már tűkön ülök mikor hozzák. :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#47389) a.sebi


a.sebi
őstag

Sziasztok , nagy a vacilálás de ma veszek egy tvt
Samsung qe65q95t 1 ev outlet garival 420 k?
Vagy lo oled b9 55 360 k mediamarkt ajandek fulhallgatoval kb 30 rongy ertekben.
Oled feléhajlok , csak a méret , meg a connect box... :R

(#47390) a.sebi válasza a.sebi (#47389) üzenetére


a.sebi
őstag

Nezesi tavolsag 2.5 m
Jlxbox series x hez venném es tv nezes , betekintesi fontos mert agybol elforditva is neznenk.
Mas igeny nincs , csak a legobb képvilág :R

(#47391) Kleroo válasza a.sebi (#47389) üzenetére


Kleroo
veterán

Filóztam énis "túljóárú" TV-ken. Samu ha kiállítási darab, akkor felejtős szerintem.
LG-t nézd meg élőben UHD mozifilmekkel, és utána dönts. (Én Oled mámorban úsztam amíg nem néztem meg.Ízlés kérdése, de én hánytam tőle. CX már jó, de annyit nem fogok TV-re költeni.)

Kb 1-2 hetente van valahol valami csodaakció, várj szerintem ilyesmire.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#47392) kzkz válasza Kleroo (#47388) üzenetére


kzkz
őstag

Szombaton 6 körül.

[ Szerkesztve ]

(#47393) Kleroo válasza kzkz (#47392) üzenetére


Kleroo
veterán

:)
Én már péntek reggel, de még mindig tücsökcirip. :(((

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#47394) zozy84 válasza Piftuka (#47383) üzenetére


zozy84
senior tag

Holnap érkezik délután.
Kiváncsi leszek.
Egy Sony kdl 55w829b-t fog váltani amit most meg eladók majd.

(#47395) Remiel


Remiel
őstag

sziasztok kolléganőm anyjáéknak akar okostévé karácsonyra, 50-55" 150k körül, tudnátok valamit ajánlani?

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#47396) rene0619 válasza AL (#47387) üzenetére


rene0619
aktív tag

Megoldódott közben, de kellett kis utánolvasás.
Az automata hangolás nem dobott be minden csatornát. Kábeles keresésnél a kézi beállításokban meg kellett adni a frekvencia tartományt, a modulált jelet (256-QAM) és a szimbólumsebességet (6,000 MS/sec).
Én mg ilyet nem láttam/tapasztaltam sose, egy mezei felhasználó már vitte volna vissza a vásárlás helyére...

(#47397) Baggio04


Baggio04
aktív tag

Még mindig itt örlődöm, hétvégégig van időm - vasárnap kell legkésőbb lerendelnem.
Eldöntöttem, hogy legyen VA. Maradt 43 vagy 50col. Már túllőttem a keretemet az utána olvasgatásban, keresgélésben. Most kettőnél akadtam le, ezek lennének:
[Samsung QE43Q60T] qled 170k
[LG 50UN80003LC.AEU] va 143k
Írtam az LG ügyfélszolgálatra, hogy mondják meg szépen nekem milyen panellel van, mert sehol nincs feltüntetve és a válaszuk VA volt. Itt pedig közületek volt aki IPS-et mondott rá.
És itt azért nagy a különbség árban illetve méretben is. Szombaton talán eltudok jutni MM-ba, de nem biztos, illetve lutri lesz gondolom, hogy pont kivan e állítva mindkettő....
Mit gondoltok erről így?
Üdv

Baggio

(#47398) rainman72 válasza Baggio04 (#47397) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Az 50s Lgk VA panelesek!
Tegnap 150volt a 43Q67T azt kellett volna megvenned,ha ilyenbe gondolkozol!
Ha nem is erős a Q60 a saját kategoriájában,azért képminőségben jobb mint az Lg!
Ez meglátszik az árban is!
Ha VA paneles tv kell,120ért a Philips 50PUS7505 is van olyan jó mint az Lg!

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#47399) Baggio04 válasza rainman72 (#47398) üzenetére


Baggio04
aktív tag

Csak az adott üzlet játszik, ahol linkeltem a két terméket.
Még ezt a plussz 30-at hajlandó vagyok rááldozni ha annyival jobb.
Még ha úgy alakul lehet monitorként is használnám majd azt amelyiket megveszem, ez viszont a jövő zenéje. Nagyon szeretném élőben megnézni, de lehet nem lesz rá lehetőségem.

[ Szerkesztve ]

Baggio

(#47400) Mauzes


Mauzes
őstag

Sziasztok, leegyszerűsítő kérdésemre kérnék tippeket, de az esetem is talán egyszerű. Jelenleg egy Samsung UE40ES6100 TV-t használunk. Főként filmezés és pici Xbox, most éppen még TV előfizetés sincs. A képminőség mai szemmel nem olyan csúcs, hangja sem acélos, a háttérvilágítás itt-ott bevilágít sötét képnél, a menüje nem gyors. Szóval nem tökéletes, de anno azért a középkategórián belül ajánlott cucc volt.

Ezeket csak azért írom, mert az igényeim nem annyira magasak, és költséghatékonysági szempontból még ma sem cserélném le, viszont nagyobb házba költözés miatt ez a méret már kicsi. Tudnátok ajánlani 150-200 ezer között olyan kb. 55 colos TV-t, ami komoly előrelépés lenne kép- és általános minőség terén?

Szempontok:
- képminőség a legfontosabb
- távirányító lehetne értelmes, gyorsan használható (faterom QE65Q60R tévéjének irányítója tök dizájnos, de nagyon nem praktikus)
- kábelTV minőség és használhatóság is szempont lesz, mert egyszer újra előfizetek majd TV-re szerintem
- smart tv funckiókat kevésbé ismerem, hogy manapság mire képesek, de van egy Nvidia Shield TV médialejátszóm és mindenre ezt használom
- hangminőség szintén kevésbé számít most, mert hangszóróval használom
- ami talán még érdekes lehet, az a háttérvilágítás, mert szemkímélés miatt mindig enyhe lámpafény mellett tévézünk, de igazából nem tudom, hogy erre jó megoldás-e a háttérfényes TV vagy ez inkább csak egy "gimmick"

Ami még bejátszhat, hogy megvárom a black friday-t és akkor veszek valami nagyon megérős cuccot, esetleg egy leakciózott OLED-et. De nem tudom, hogy tényleg lesz-e nagyon jó deal az én árkategóriámban.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.