Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37002) AL válasza nitro16 (#36999) üzenetére


AL
addikt

Szia ! A legjobbakat választottad, bármelyik lesz nem fogsz csalódni benne, de a legjobb mégis az Oled. Olyan betekintési szög és képminőség egyiknek sincs ( mint az Olednek ), csak még talán nem egészen tökéletes, ennek ( és mindegyiknek ) is vannak "apró" hibái.
Az a legnagyobb baj, hogy a cégek a versenyben nem hagynak időt az adott készülék bróbáira, mindjárt piacra dobják és ha valami konstrukciós hiba van az már csak Nálunk derül ki.
Én játékra nem használom, de az Oled topickban többen rendszeresen játszanak rajta és nem hallottam, hogy ez bajt csinált volna. Tavaly az MM netáruházában vettem az Oledet, de ott nem sikerült rá biztosítást és + 3 év garanciát vennem ( lehet, hogy ügyetlen voltam ) . Másnap bementem az áruházba és mindkettőt akartam venni hozzá. A Hölgy azt mondta, hogy a biztosítást már lekéstem, mert csak a vásárlás, kiszállítás napján lehet, de a + 3 év garanciának nincs akadálya ( emlékezetem szerint vásárlás után fél évig lehet venni ).
Utóbbi években mindenre veszek + garanciát, mert sajnos minden megbízhatatlan ( lehet, hogy csak nálam ? ) .
Talán most a Joy napokon és az évégi akciókon lesznek jó árak. Jó vásárlást ! Üdv.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.