Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37951) stilo18 válasza NoMagix (#37949) üzenetére


stilo18
addikt

Valószínű, mert nagyon jó ár.

Euronics kiállított 330k ha jól emlékszem...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#37952) dannyl válasza stilo18 (#37920) üzenetére


dannyl
addikt

Köszönöm szépen!

(#37953) Kroni1 válasza NoMagix (#37949) üzenetére


Kroni1
veterán

Szerintem én is ilyet láthattam, szintén vmelyik MM-ben voltam és 300k volt, de appal véve 291 asszem..

Nincs pénzem most tévére, de nagyon elgondolkodtam!

(#37954) n0rbert0


n0rbert0
senior tag

Sziasztok,
Van ajánlott típus 200 ezer forintig bezárólag?
A felhasználás semmi extra, conax modul jó lenne, ha lenne benne. Kábel TV nézése mellett, DLNA-n keresztül filmnézés (minél több formátumot tudjon kezelni) max. FullHD-ban, néha PS4 használat.
Méret annyira nem lényeg, kb. 2 méterről lesz nézve, jelenleg 32"-es TV van. Az csak jó, ha ennél nagyobb.
Ha van benne Ethernet mellett használható WiFi modul az plusz pont.

[ Szerkesztve ]

(#37955) Gigicuci


Gigicuci
senior tag

Hátha valaki vásárlás előtt áll és érinti:

#akció
Újra 5 év jótállás van a Panasonic TV-re, beleértve az OLED modelleket is.

Vásárlás után regisztrálni kell itt:
[link]

Figyelem:
Csak az Extreme Digitalnál illetve a Panaudionál vásárolt TV-re érvényes! Más bolt most nem vesz rész a promócióban.

(#37956) gyvince


gyvince
senior tag

üdv Q60r lett a választott köszönöm a segítséget

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#37957) AL válasza kgergo89 (#37950) üzenetére


AL
addikt

Szia ! Itt láthatod a 2 készülék adatait : [link]
Mindkettő direct ledes, de azért még lehetnek bevilágítási problémái.
A Sony VA paneles, az LG IPS.
Választásnál fontos a panel ( VA, vagy IPS ) és ezután jöhet a többi .
Mindegyiknek van jó és rossz oldala is. Szemből és sötétben a VA a jobb és ennek nagyobb a kontrasztja és jobb a feketéje, de rosszabb a betekintési szöge, mint az IPS - nek .
Ha oldalról is nézed, akkor az IPS a jobb.
Ha VA panelnél elmozdulsz oldalra fakulnak a színek ( ez készülékenként eltérő ).
Mindegyik készülék más. Itt olvashatsz róluk : [link]
Az XF Sony tavalyi, ezért már kevés van belőle . 7005, 7096, 7077 ugyanaz, apró eltérésekkel
( a készülék színe, képjavítás, stb )
Ajánlatos + 3 év garanciát is venni. Ha hivatalos kereskedőnél veszel Sony tévét, akkor a Sony márkaboltokban utólag, 1 éven belül megveheted . Üdv

(#37958) Vanek25 válasza AL (#37957) üzenetére


Vanek25
tag

hello,

megnézegettem élőben a tv-ket MM-ban és furcsa dolgokat tapasztaltam. Vittem magammal külső vinyón képeket/filmeket, mert alapvetően így szoktam használni a tv-t.
LG: 1 pillanat alatt beolvasta a filekat, gond nélkül futott.
Samsung: Beolvasta, de a filmnél nem csatolt hozzá hangot.
Sony: 10 perc töltés után feladtam, csak végtelenségig loadolt.
Philips: a 2 patricióból egyet ismert fel...

Azért volt nekem meglepő, mert egész jó, több százezer ft-s tv-ken próbáltam ki, azt hittem, ez már alap lenne a készülékeknél, hogy nem okoz gondot felismerni a formátumot.
Vagy nektek olvas a tv-tek mindent és csak én szúrtam el valamit?

[ Szerkesztve ]

(#37959) AL válasza n0rbert0 (#37954) üzenetére


AL
addikt

Szia ! Előző levelemben olvashatsz a panelekről (VA, IPS ) ami szerintem lényeges a választásnál.
Ha VA paneles kell, akkor 49 - es méretben nagyon jó a Sony 49XG8396 . Ez most drágább, de akciósan az elmúlt héten 190 ezer volt.
Itt is drágábbakat, jobbakat írok, mert a hétvégi, évégi akciókon talán még olcsóbbak lesznek.
55 - ösből : Samsung 55RU8002, vagy Samsung Qled 55Q60 : ezek VA edge ledesek, a DTS decoder nincs benne ( nem továbbítja ezt a formátumot, néma lesz ) Ezek kisebb változata nem 100 Hz, csak 50.
IPS paneles : 55XF8577 ( ez tavalyi ), 55XG8505 (ez idei és fele annyiért van, mint tavasszal).
Mindkettő androidos és edge ledes. 8505, 8577, 8596 szinte egyforma. Ezek kisebb változata is 100 Hz. A 49 - es méret VA, a 43 - as IPS panel.
Itt láthatod az adatokat : [link]
Mindegyik készülék 100 - 120 Hz ( jobb mozgásmegjelenítés ).
A jobb felső sarokba beírva a típusszámot szinte minden TV adatait megtalálod.
Itt láthatod a 200 körüli kínálatot, de ez szinte naponta változik. Az MM már reklámozza, hogy ismét lesz Fekete Péntek. Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#37960) AL válasza Vanek25 (#37958) üzenetére


AL
addikt

Szia ! A lejátszóképességüket sajnos nem ismerem, nem szoktam használni.
Csak 4K Blu Rayt és Telekom Egységet használok.
A Samsung szerintem, azért volt néma, mert nincs benne DTS decoder. Üdv.

(#37961) AL válasza Xatir113 (#37926) üzenetére


AL
addikt

Szia ! Mindkettő 50 - 60 Hz, de szerintem a 8002 jobb.
Hasonló árkategóriáról írtam 2 levéllel korábban .
Még talán nézd meg : VA panel : [link]
IPS paneles : [link]
Itt láthatod az adatokat : [link]
A Sonyk androidosak. A Samsungokban nincs DTS decoder.
Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#37962) snecy20 válasza AL (#37959) üzenetére


snecy20
veterán

A Bravia-ra ezt írják:

IPS panel, Edge Led világítás, local dimming hiánya-> Ebben a kategóriában el kell fogadni, hogy nem lesz teljesen fekete a fekete. Ha sötétben TVzel akkor ez egyeseknek zavaró lehet. Ha nem akarod oldalról nézni, de sötétben inkább, akkor VA panelest keress inkább (Sonynál pl XG83 széria). Vagy vegyél OLEDet az mindent tud, csak drága .
Szerintem megszokható. Az OLED TVk demó filmjei látványosak, de sokszor mesterségesen túlhúzott kontraszttal. Ha a megspórolt pénzre gondolok, nem is olyan vészes, hogy nincs teljesen fekete.

Csak 50(60) Hz natív jelet fogadni, a 100(120) Hz-re csak felinterpolálja a képet.

****

Felejtős. :( Kicsit úgy tűnik, mintha 300.000ft alatt TV-ben csak elektronikai hulladékokat lehetne kapni.

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#37963) n0rbert0 válasza AL (#37959) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Köszönöm a kimerítő választ! :R

(#37964) majorgent válasza AL (#37959) üzenetére


majorgent
tag

Azért jó volna ha valaki tapasztalt/hozzáértő kitérne erre az oldalról nézésre. Hogy ez kb mit is jelent valójában. Ha már a tv szélén épp kívűl ül az illető, esetleg a tv középpontjához képest 45 fokban.. Stb... Mert jó infó volna a tv keresőknek...

[ Szerkesztve ]

(#37965) power750z válasza Hzi (#37798) üzenetére


power750z
csendes tag

Kszönöm szépen!!!! :R

(#37966) grabber


grabber
addikt

Ma megint bementem megnézni a tv-et kicsit más szemmel. Főleg oled vs qled. Oledet szeretnék venni,csak a keretbe nem fér bele. Abból engednem kell.
Fekete a Qled-en nem volt annyira rossz. Csak egy enyhe bevilágítást lehetett látni a világos alak mellett. Fénxes áruházban észre lehetett venni,otthon ez sötétben jobban kijön. De rosszabbra számítottam.
Nézegettem a qledeket és a Q67 színei oldalról alig torzulnak. Saccra 30 fok körül van egy kis szín fakulás,de ha még oldalabbról nézem sem ronda kép. Annyira kiszorított helyről biztosan nem néznék egy tv-t sem. Ez a csak szemből jó nézni a tv-t igaz,ha a csúcs minőséget keresem. De ha ebéd közben az étkezőből nézném oldalról,azért onnan sem lenne rossz.
Eddig 49" tv-t néztem 3méterre. Itt az 55 volt már a javasolt. De újra megnézve 2. Körben a tv-et,már a 65 sem lenne a nagy. Az a 75" tv-t is meg tudnám szokni :D

Viszont az összes Qled mozgás megjelenítése nekem baromi fura. Darabos vagy mi. Valaki ezt meg tudná mondani hogy mi lehetett a baj? Rossz lejátszó az áruházban,rossz képfrissítés vagy panel? De zavaró volt a kutya mozgása. Olednél nem láttam ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#37967) leviske


leviske
veterán

Sziasztok!

Azt már levontam a topikból, hogy gyorsaság szempontjából a LG webOS a favorit és nekem is régóta szimpatikus a rendszer. Viszont érdekelne, hogy a castolás mennyire problémás. Anyám linuxos gépéről Chrome használatával különösebb gond nélkül tudok castolni bármilyen alkalmas streaming tartalmat Chromecast-ra, viszont a meglévő Samsung televíziójukra (F6670) még YouTube-ról, párosítást követően se megy, mert a YouTube app bezárását követően valahogy eltűnik az opciók közül.

Ebből a szempontból a webOS vagy az Android lenne az ideálisabb utód a tapasztalatok alapján?

[ Szerkesztve ]

(#37968) power750z válasza pinnacle (#37800) üzenetére


power750z
csendes tag

Szia! Van egy rossz hírem :-D Nem mézek tv-t, csak letöltött filmeket és hbo-go, netfix, ennyi.
Az elgondolásod jó a felskálázásról és ehhez kell a komoly porci, hogy megtudja oldani. Az ls-nek valami mestersége intelligencia cucca van, bár ezt mondták a samsungról is a q-60,70, stb modellekre. Az biztos, hogy a 720p-t nagyon komolyan felskálázza és a full-hdn már szinte olyan mint ha 4k lenne. kb 3 méterről nézem. Mind ezt a letöltött mkv-nél láttam. A hbo go talán egy kicsit gyengébb, de ez az oled technika valami bekakálás! Addig nem jutottam el, hogy elkezdjem beállítgatni a képet, mert annyira lenyűgöz, hogy ahogy gyárilag van, úgy nézem a filmket rajta :-D Amior sötét van a szobáb és elmegy feketébe a film mondjuk egy vágásnál, akkor konkrétan vak sötét lesz a szobába és nem tudod, hogy ott a tv a falon :-D Még 1x mindenkinek köszönöm, aki rábeszélt az olde-re!

[ Szerkesztve ]

(#37969) power750z válasza grabber (#37966) üzenetére


power750z
csendes tag

Inkább spórolj még egy kicsit és vegyél egy oledet. Ismerős a dilemmád minden szempontból, de ahogy felakasztottam a falra az oledet, azóta tátott szájjal nézem. Gondolj arra, hogy nem 2 napra veszed és elég sok pénzt adsz ki egy olyan dologért, amit nem biztos, hogy kis fanyarral a szádban néznél nap mint nap éveken keresztül.

(#37970) kgergo89 válasza AL (#37957) üzenetére


kgergo89
tag

Köszi az infokat! :R

Közben még találtam egyet, ami tetszene:
- 58" Philips 58PUS7304

Esetleg, ha elvonatkoztatnánk ettől a 3-tól, mit ajánlanál?

[ Szerkesztve ]

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#37971) fabri07 válasza AL (#37903) üzenetére


fabri07
aktív tag

Köszi szépen! :)

(#37972) grabber válasza power750z (#37969) üzenetére


grabber
addikt

Ha tudnám,hogy nem ég be az oled,akkor lehet ez lenne. Az a gond,hogy napközben más is nézné a kedvenc sorozatait. Ha amiatt beég a tv én kapnék rohamot. Még többet költöttem,aztán meg beég és gariztathatom a tv-t is én. Magyarázkodhatok hogy majdnem fél millás tv miért hibásodik meg.
Olvasom az oled topikot és a panel cserék sem bíztatóak.
Ha magamnak lenne csak a tv és a hálóban menne sötét szobában,csak 4k filmek. Akkor tökéletes választás lenne. De így félek,hogy csak magamat fogom később megszívatni. Család többi tagja kevésbé értékel majd a képminőséget. 120k plusz biztosítás különbség majdnem 150k lenne. Az elején ennyiért vettem volna tvt. Nagyon gyorsan el lehet szállni az árakkal.
Most. 65"Q70 vonz. Ha az 320k körül lemenne akcióban,akkor elgondolkodnék rajta még jobban.

Néztem olcsóbb pana tv-t pl. Nem csak LGt. De szidták a szoftverét,hogy leírhatatlanul fos. Olyat meg nem akarok,drágábban sz@rabbat kapni.

(#37973) power750z válasza grabber (#37972) üzenetére


power750z
csendes tag

én is azt néztem és volt, hogy valóban 320 volt 3 napig az euronics-ben kb 2 hete. Akkor kicsit dühös voltam magamra, mert azt akartam megvenni, de aztán olvastam sokat, meg vittem magammal tesztanyagot és meggyőzött az oled. Szoktak olyat csinálni, hogy belenagyítanak a képbe, úgy, hogy kikerüljön az adás logója a képből. De megtudom érten az érveidet simán!

[ Szerkesztve ]

(#37974) AL válasza majorgent (#37964) üzenetére


AL
addikt

Szia ! Erre nincs pontos adat, mert a panelek nem egyformák. Sokszor még azonos sorozatszámnál is különböznek. Hasonló ez mint a bevilágítási probléma, az is az egyiknél minimális a másik ugyanolyan háttérvilágításnál meg többszöröse. És egyéni érzékenységtől is függ, ami nekem óriási hiba, arra más lehet, hogy azt mondja nem lényeges. Üdv.

(#37975) ibizadance


ibizadance
csendes tag

Sziasztok,

gondolkodom, hogy meglepem magam az ünnepekre egy új TV-vel. Jelenleg egy 32""-es Samsung TV-m van, 5-6 éve vettem, azt szeretném lecserélni. Azóta nem is nézegettem a kínálatot, nem tudom mi a jó most, mit lenne érdemes venni. Ezért is írtam ebbe a topikba, hátha tud itt valaki ajánlani valami jó készüléket.

Irányár az ~120ezer kb. és csak 43""-as jöhet szóba, nagyobb nem fér el a szekrényen. TV-zésre lenne szinte csak használva, semmi konzol vagy blu-ray film. Smart TV esetén Youtube (minél jobb minőségben a videók) és esetleg Netflix.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#37976) majorgent válasza AL (#37974) üzenetére


majorgent
tag

Ez logikus, bár nem mindegy hogy 10 foknál kezdődik, vagy 30-nál.. Mert nem mindegy hogy akkor orvosolható a dolog egy forgatható fali konzollal, vsgy fixen áll a talpakon..

(#37977) pető bá'


pető bá'
őstag

Sziasztok,

Ismerősnek segítek TV-t keresni - igazából teljes "multimédiás felújítás" lesz: nas, hangszórók (valószínűleg soundbar), tv.
Két kritérium van: 32"-nél nagyobb nem fér be, tehát max 32-es lehet (pontosabban 76 cm szélesség mindennel), viszont ahogy nézem, ezzel kicsit meg is vágtam a kínálatot. A másik, hogy a NAS-ról lehessen hálózaton lejátszani tartalmat - DLNA vagy valami legyen, külön appok meg youtube nem lényeges.

Szóval a kérdés egyszerű: a ma újonnan kapható 32"-es TV-k közül melyiket érdemes megvenni? Láttam néhány Ambilight-os Philips-et, Androiddal, azok nem tudom mennyire használhatóak, vagy mennyire régiek.. Nekem a Sony tűnt a kínálat tetejének fullHD 32" kategóriában, de segítsetek! :R

Emellett tudom, nem szaktopik, de ha soundbar-ra esik a választás, abból milyet érdemes, használtok valamilyet? Itt is a limitált mennyiségű hely szab gátat valami komolyabb rendszernek..

Előre is köszi! :R

"... and I hope you have a great day!"

(#37978) Axe Miskolc válasza AL (#37807) üzenetére


Axe Miskolc
tag

Köszönöm!

(#37979) bl0ck


bl0ck
tag

Üdv.

Nem vagyok nagy tech-tv guru sajnos/ szerencsére (nézőpont kérdés).
Szolgáltató váltás folyamatán,ill. telekomos lévén, van lehetőség náluk valamilyen készüléket kérni...ez a részen nem is érdekes.
Sony, Lg, Samsung, Philips közül melyik lehet idézőjelben jobb vétel 200e ft-ig? Attól eltekintve akár, hogy honnan lenne, csak gyártói szinten. Vagy csak szimplán válasszak egyet szimpátia alapján, ami tetszik. :F
Köszöntem előre is segítséget! :R :)

(#37980) atees válasza pető bá' (#37977) üzenetére


atees
őstag

Lg 32lm6300

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#37981) Monte2009


Monte2009
újonc

Alzanal most akciós az LG 55SM9010pla..(260e) Jobb választás lehet a samsung Q70 -nél?

(#37982) grabber válasza Monte2009 (#37981) üzenetére


grabber
addikt

Nem,legfeljebb a Sony 9005 lenne hasonló kategória

(#37983) pető bá' válasza atees (#37980) üzenetére


pető bá'
őstag

Jól néz ki, ezen DLNA-val tudok hálózaton tartalmat megosztani, illetve képernyőtükrözésem van még, igaz? (Sry, nem ismerem a webOS-t :B )

"... and I hope you have a great day!"

(#37984) ricogsm válasza NoMagix (#37949) üzenetére


ricogsm
őstag

What?
Qe65q65ratxxh samsung qled 299e volt BF alatt. Le is csaptam rá

[ Szerkesztve ]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#37985) Pandimakaay


Pandimakaay
tag

Sziasztok, erről van esetleg vélemény? Tapasztalat? https://www.expertonline.it/it-IT-it/LG-ELECTRONICS-49UM7100PLB_234282.aspx LG 49UM7100PLB a típus. Illetve ez is tud mindent amit kell. Laikusként kérdezem abszolút mi a különbség egy pl 300 ezres tv között konkrétan erre gondolok: Samsung QE55Q60RATXXH.

Köszönöm a segítséget előre is.

(#37986) Nowi


Nowi
tag

Sziasztok!

Ez a tv mennyire ajánlott?? ismerős venné nekem nem tűnik rossznak de itt jobban értenek hozzá :)
[LG]

Tv-zni , és max néha Xbox menne rá (régebbi) nem kell nekik semmi extra ...

Illetve ezen most akkor van e LAN csati vagy sem?? egyik oldalon irjak masikon nem...

Köszönöm :R :R

[ Szerkesztve ]

(#37987) stilo18 válasza Pandimakaay (#37985) üzenetére


stilo18
addikt

Egyrészt a méret.
Utána jön a 120 vs 60 Hz.
De... Inkább linkelek egyet, jobban látható :
[link] - Rtingsen UM7300 van

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#37988) stilo18 válasza Nowi (#37986) üzenetére


stilo18
addikt

Le is írtad a választ :

"nem kell nekik semmi extra"
Akkor 65 col és 220k Ft nem rossz deal.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#37989) stilo18 válasza grabber (#37982) üzenetére


stilo18
addikt

+1

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#37990) Nowi válasza stilo18 (#37988) üzenetére


Nowi
tag

Ok köszi.

Gondolom képminőségben azért nem botrányos ennyiért.. :)

Illetve vajon most van e vagy nincs rajta LAN csatlakozás? :U

(#37991) predakon


predakon
őstag

Sziasztok,
LG 55SM9010PLA-ról tud valaki valamit? Milyen tv?

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#37992) Dareiosss válasza predakon (#37991) üzenetére


Dareiosss
senior tag

IPS, ha nem szereted a feketét, meg a kontrasztot akkor jó.

(#37993) atisr


atisr
csendes tag

Sziasztok,
az alábbi TV-t néztem ki itt az ALZA-nál:
https://www.alza.hu/65-lg-65um7100pla-d5668339.htm
De azt írja, hogy a panel képfrissítési gyakorisága 50 Hz, ugyanakkor az LG oldalán a Képminőségi Index Értékénél 100Hz van feltüntetve. Így most teljes a képzavar. Valaki felvilágosítana?

(#37994) stilo18 válasza Nowi (#37990) üzenetére


stilo18
addikt

[link]

Képekre rámész, látszik is, hogy van rajta :)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#37995) stilo18 válasza atisr (#37993) üzenetére


stilo18
addikt

Natív 60Hz - es lesz. A többi marketing csak... :U

[ Szerkesztve ]

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#37996) stilo18 válasza Dareiosss (#37992) üzenetére


stilo18
addikt

Gonosz vagy :C ;]

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#37997) Dareiosss válasza stilo18 (#37996) üzenetére


Dareiosss
senior tag

;] :DDD ;]

(#37998) atisr válasza stilo18 (#37995) üzenetére


atisr
csendes tag

Köszi,
és az jónak számít, pl. játékra?
Illetve van még az LG-65um7000pla (ott mindenhol 100Hz-t olvasok, de persze nem tudok a sorok között olvasni ;) )
Vagy akkor már inkább a Samsung UE55RU8002 (az ha jól tudom 110Hz-es)?

(#37999) predakon


predakon
őstag

Csak a szokásos ips fikázás :) semmi sem változott, meg sem lepődtem

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#38000) Nowi válasza stilo18 (#37994) üzenetére


Nowi
tag

OK köszi

Tehát ha utálják a kontrasztot meg a feketét ez jó lesz nekik :DDD

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.