Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37201) sharkypeti


sharkypeti
aktív tag

Sziasztok!
Mivel évek óta nem követem figyelemmel az aktuális trendeket és a tv-s fejlődést, így sajnos halvány fogalmam sincs, hogy mit kéne vennem.
Ami biztos, hogy Karácsonyig bezárólag 2 db tv-t is kéne vennem,
- 39-43" méretben, 120k a keret rá és
- 53-58" méretben, 150-160k a keret rá.
Szerintetek mi a best buy ebben a két méretben? Nem vagyok márkahű egyik gyártóhoz sem, de azért a noname cuccokat kerülném.
Köszönöm.

OnePlus 12

(#37202) Hzi válasza nitro16 (#37187) üzenetére


Hzi
aktív tag

Szia, hasonló cipoőben járok, én is C9 jóárasítására várok, csak kisebb (55") mérteben.
Jó szándékkal kérdezem:
1. Szerinted jövő ősszel még kapható lesz C9?
2. Jól értem, hogy 65-ös méretben 450k árat vársz?

Hogy vagy te itt? Jóóóól!

(#37203) nitro16 válasza Hzi (#37202) üzenetére


nitro16
senior tag

Hali

1. Erre nyílván pontos választ nem lehet adni, mivel kitudja mennyi ember vásárol mekkora a készlet stb. De idén is még kapható a tavalyi b8-as lg-k amiket kiszornak. Múltkor volt euronicsba a 65b8-as 550k helyett 350k volt kiállítási darabok, de elvileg volt olyan is aki bontatlant vett. Ami igen csak jó vétel. Panából ugyszint szorják ki a tavalyi modelleket..
Így én látok rá esélyt, hogy lesz. Azért írtam őszt mivel én munkából kifolyólag a 12 hónapból 8 hónapot folyamatosan utazok világ szinten és külföldön vagyok végig, csak ilyenkor a téli időszak felé változik ez. És ha nem vagyok itt akkor nyílván nem tudom megvenni. Egyenlőre a 65c9pla van kinézve de majd kiderül 2020-ban milyen oledeket adnak ki és milyen áron lesz, lehet egy új modellt fogok megvenni ezt így előre még nemtudom.

2. Nem érted jól. Most szántam volna rá max 450k + bíztositási összeg, jövőre hosszá csapva +100-150k tehát 550-600k + a bíztositási pénz. De mivel ahogy írtam idén is nagyon jó áron kilehetett fogni a tavalyi modellt, úgy valószínüleg jövőre is lesz ilyenre lehetőség. Aki meg otthon van és folyamat tudja figyelni illetve nem gond neki bármikor berendelni annak meg sokkal könnyeb megfogni egy ilyen akciót.

libus: 7-10 között euronics 5-20% kedvezmény a megjelölt LG,Samsung, Sony, Philips tv-re.

[ Szerkesztve ]

(#37204) libus válasza Hzi (#37202) üzenetére


libus
őstag

Akkor mi egy cipőben járunk :)
Én is az 55'-os C9 leárazására/akciójára várok.
471k jelenleg a legolcsóbb helyen akció nélkül.
Joy napokat melyik elektronikai cég tartja?
Vagy lehet Black Friday napján lesz nagyobb leárazós szerencsénk? :U

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#37205) pinnacle válasza sirarcheer (#37198) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Itt is az 50Hz-es TV adáson jeleznek szaggattatást, ami ugye nem lehetne probléma 100Hz-es TV-nek. Lehet mégis jobb ha az 50Hz-es adást, 50Hz-en nézik.
120Hz-es TV-vel ha valaki tudja nézze meg letöltve, ezt a felvételt. 4K, 60FPS. 60Hz-en simán fut, igaz csak FHD-s TV-n. Extrém példa, de nem okozhatna problémát.

[ Szerkesztve ]

(#37206) AL válasza pinnacle (#37205) üzenetére


AL
addikt

Szia ! Mozgásoknál a szaggatás a TV mozgásbeállításainál csökkenthető. Sony tévénél
( 49XF8505 ) a Motionflow beállításai közül mindegyiknél más a mozgás . Egyiknél jobban akadozik, másiknál kevésbé. Nálam az egyenletesnél és a normálnál a legjobb a többinél a Blu Ray filmek is néha szaggatottak lesznek ( bizonyos jeleneteknél ) . A Panasonic Oled is elég sokat szaggatott korábban, addig állítgattam míg ez minimálisra csökkent. Mindkét készülék 100 Hz.
Tudtommal az 50 Hz = 60 Hz és a 100 Hz = 120 Hz , csak országonként változik.
Gondolom minden készüléknél más ez a beállítás. Érdemes kísérletezni, próbálgatni. Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#37207) Hzi válasza nitro16 (#37203) üzenetére


Hzi
aktív tag

Oké, köszi a választ! :K

Hogy vagy te itt? Jóóóól!

(#37208) Hzi válasza libus (#37204) üzenetére


Hzi
aktív tag

Neked is 46-os a lábad? :DD

Én idén nem fogok venni, az a gyanúm. :(

Olyan akciót szeretnék kifogni, amikor 400k közelében lesz az ár és az LG is épp 5 év gondoskodás bulit nyomat.

Sajna ez eléggé Mission impossible... :U

Ja, ránéztem az Árukeresőn az árakra, ahol 500k alatt van, azoktól tuti nem vennék, csak hivatalos forgalmazótól: MM, Euronics, esetleg Tkom.

[ Szerkesztve ]

Hogy vagy te itt? Jóóóól!

(#37209) libus válasza Hzi (#37208) üzenetére


libus
őstag

Majdnem akkora a lábam.. :DD

Szerintem 400k közelében lesz ebbe a hónapban (legalábbis bízok benne), de hogy 5 év garit adjanak rá az szerintem kizárt.

Mi a baj azokkal?

[ Szerkesztve ]

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#37210) Hzi válasza libus (#37209) üzenetére


Hzi
aktív tag

Ha idén 500k alá megy az ár, az már csoda lesz. Szerintem. :))

Azt olvastam, hogy a nem hivatalos forgalmazók vagy csak 1 év garit adnak, ha mégis 2-t, akkor tovább gariztatnak, ami gondolom, körülményesebb és hosszabb időben, ezért nekem nem szimpi.

Hogy vagy te itt? Jóóóól!

(#37211) libus válasza Hzi (#37210) üzenetére


libus
őstag

Mindenhol 2 évet láttam..
Az sosem biztos, hogy tovább tart a gariztatás ezeknél az üzleteknél.

De az biztos, hogy 100k-val több az MM-ben, euronicsba..

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#37212) stilo18 válasza libus (#37204) üzenetére


stilo18
addikt

LG oledet kizárólag olyan helyen venném, ahol hivatalos, gyári garancia jár mellé.
Előnyük a többi gyártóval szemben a nagyon rugalmas és segítőkész garanciális ügyintézés.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#37213) Luki1982


Luki1982
friss újonc

Sziasztok Tv csere előtt állok.
Erről mi a véleményetek
PANASONIC TX-50GX700E

köszi

(#37214) libus válasza stilo18 (#37212) üzenetére


libus
őstag

Ezeken a helyeken is hivatalos gyári garancia jár.
Pl.: [link]

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#37215) fireman123 válasza fireproof (#37180) üzenetére


fireman123
őstag

Hátha segít ez az összehasonlító [videó] a kétféle panelről.

(#37216) pinnacle válasza AL (#37206) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Szia! A fenti videót, illetve a korábban linkeltet, le tudod akadásmentesen játszani? Én akárhogy állítottam, talán a Motion Flow-t, nem sikerült. Szerintem a 100Hz-es TV-k, 120Hz-et is tudnak.
50Hz-es TV-en is be lehet állítani 60Hz-et, illetve jelzik is. Ha tudod nézd majd a tévéden, hogy mit írtak a hátlapjára.
Egyébként lehet az szintén probléma, hogy a médialejátszók meg csak 60Hz-et adnak ki, és natív 60Hz-en talán folyamatosabb a kép, mint a konvertált 100/120Hz-en.

Jövőre jönnek a 48"-as Oledek. Ha valakinek túl nagy az 55" (szerintem nekem is az lesz, akkorra, mint a mostani TV mögötti szekrény) érdemes várni.

[ Szerkesztve ]

(#37217) Brug


Brug
csendes tag

Üdv!

TV-t szeretnék venni nagyjából 100k környékén. Kicsit több vagy kevesebb nem baj.

Annyi a lényeg, hogy külső forrásból (pendi, külső vinyó, stb) tudjon lejátszani és falraszerelhető legyen. Full HD előny de nem kitérium.

Tudtok ajánlani valamit? Köszi!

(#37218) Mankó válasza Isti0221 (#37199) üzenetére


Mankó
veterán

Én sem értem ugyanezen a logikán haladva. Lehet elég lenne egy pici firmware változtatás és minden jó lenne.
pinnacle: 60p-s youtube videón,. vagy letöltött 60p-s filmen egy deka akadás sincs. 24p-n látni, 60p-n nem, pedig 120 Hz mindkettővel osztható, 2x60, 5x24.
A média lejátszó frissítési frekvenciájának állítása nem rossz ötlet, ha tudja is, illetve lehet az erősítőnek is van ilyen jellegű rejtett beállítása. Az lenne az igazi, ha valamelyikkel ki lehetne küszöbölni teljesen.
Médialejátszóban van képernyő frissítés mindig beállítás, de akkor a hangátvitel 2.0-ra vált. Azzal próbálkoztam, ott tényleg nem volt akadás.

(#37219) kazuma921


kazuma921
aktív tag

Sziasztok!
Lehet hülyeséget kérdezek, vagy már idegesítő vagyok, de végül sok napos keresgélés után megrendeltem egy LG 50UK6300MLB-t. A legtöbb oldal azt írta (ahol volt erről információ, mivel a hivatalos oldalon nincs), hogy 60 hz-t tud. Azonban láttam pár kommentet, más oldalt, ahol csak 50-et írtak. Nem szeretnék 50 hz only TV-t, pedig állítólag létezik ilyen. Mennyi esély van rá, hogy csak 50 hz-t tud? Számomra érthetetlen, hogy miért nem tüntetik fel a hivatalos honlapon.

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#37220) pinnacle válasza Isti0221 (#37199) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Most látom, hogy 60Hz-es Sony TV-d van. Tapasztaltál bármilyen esetben akadást? 2 fájlt, amit beraktam, simán le tudod játszani? 120Hz-es 49XF8505, 43XF8596-ot, sehogy sem tudtam úgy beállítani, hogy a 60Hz-es TV, folyamatos képét kapjam.

Mankó kíváncsi lennék, hogy egy 4K, 120Hz-es TV-n milyen lehetőségek vannak. Szerintem a Hz-ek ugyanazok. Ezért gondolom, hogy a lejátszó által küldött 60Hz-es jel, simábban fut 60Hz-es TV-n, mint 120Hz-en. Egyébként nem is értem, hogy miért mondják a 120Hz-es TV-t szemkímélőbbnek, 60Hz sem villog, monitorok is azon mentek sokáig.

[ Szerkesztve ]

(#37221) stilo18 válasza pinnacle (#37220) üzenetére


stilo18
addikt

60 Hz sem villog - a villogást a váltott soros képmegjelenítés miatt érzékelte jobban a szem régen és fáradt tőle, nem azért mert - teljes mértékben - 20 vagy 40 vagy 60Hz-el ment....
A progressive megjelenítés miatt nem fárad annyira a szem.

[ Szerkesztve ]

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#37222) libus


libus
őstag

Ezt be kell tennem ide. Ezen röhögök.. :C :DD
Nézzétek a baloldali Tv-k leírását..
Gőznyomás... :C :DD

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#37223) ktchris


ktchris
csendes tag

LG 5 év gondoskodás várható ezen a télen? Hivatalos üzletük nincs, FB-on rákérdeztem lenyomtak egy official bullshitet:

"Köszönjük a kérdésed! Jelenleg hivatalos információval nem tudunk szolgálni, de kísérd figyelemmel az oldalunkat, hogy ne maradj le a fontos hírekről! Üdvözlettel, LG Magyarország"

(#37224) coppola válasza kazuma921 (#37219) üzenetére


coppola
tag

A black frame-ekkel együtt ez is tudja a 100hz-et, nem kell félni tőle, vagy natív 100hz-est keress, de azok többe fájnak

(#37225) jeni válasza ktchris (#37223) üzenetére


jeni
félisten

Egy hozzá nem értő ügyfélszolgálatos írása!
Amúgy a Panasonic-nál van ilyen akció.

(#37226) Hzi válasza ktchris (#37223) üzenetére


Hzi
aktív tag

Szia, én is kérdeztem már tőlük, élő csetben is, de nem tudtak infót adni.

Bár szerintem előre ha tudják, sem mondják meg. :(

Hogy vagy te itt? Jóóóól!

(#37227) kazuma921 válasza coppola (#37224) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Natív 60at tud? Xbox One X-hez lesz. :DD

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#37228) ktchris válasza jeni (#37225) üzenetére


ktchris
csendes tag

Tudsz linket? Én kapásból nem látok, 24 hónap garanciával látok Panasonic tévéket, és promócióra keresve sem dob ki találatot, vagy posztot a FB-on.

~170K magasságában vennék hálóba tévét, de az alap garanciák 2 évesek, a kiterjesztés meg a TV árának a 20%-a amit nem biztos hogy megér a dolog. Meg az nem gyári garancia ha jól sejtem hanem forgalmazói.

Összevetésül: egy Sony videókamerára (390K volt) +4 év gyári garanciát vettem 20 ezer forintért, ami most járt le, és volt 2-3x szervizben és minden flottul ment. Az pl. megérte.

[ Szerkesztve ]

(#37229) ktchris válasza Hzi (#37226) üzenetére


ktchris
csendes tag

Igazad lesz, de nem látom hogy ez jó stratégia lenne. Ha pedig tényleg van más gyártónál (Pana) ilyen futó promóció akkor még direkt káros is nekik szerintem :) De Ők tudják.

(#37230) pinnacle válasza stilo18 (#37221) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Lehet a 120Hz igazából az Xboxhoz jó, mert az ki tud adni 120Hz-es jelet. Egyébként csak marketing. Although manufacturers would like you to believe that 120Hz TVs are inherently better than their 60Hz counterparts, the refresh rate itself does not directly improve the motion performance of a TV.
60Hz-es TV-n nincs semmi mozgásmegjelenítési probléma. EIZO monitorok is 60Hz-en futnak, még a 9M Ft-os is. Mondjuk mindegy, mert már egyre kevesebb 60Hz-es TV van, Oledben talán nincs is. Illetve a 120Hz-es TV-k 60Hz-re váltanak, ha olyan jelet kapnak?

Akkor igazából csak akkor lehet gond, ha a TV adásban 24p jel jön, mert a TV adás, mindig 120Hz-en fut. Nézegettem a régi TV-s képeimet, ezt találtam. Nálunk 25Hz-en is van adás, illetve ez váltottsoros, így jön ki az 50Hz?

[ Szerkesztve ]

(#37231) coppola válasza kazuma921 (#37227) üzenetére


coppola
tag

Papiron natív 50hz, de elbánik a 60hz-el, viszont nemtudom, hogy valós 60fps megjelink-e rendesen, engem is komolyan érdekelne, itt valaki csinálgatott slowmotion felvételeket ebből s célból, de nemtom már melyik topikban

(#37233) kazuma921 válasza coppola (#37231) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Ajjaj, akkor lehet le kellene mondanom a rendelést, elég sok játék fut 60 FPS-el One X-en. Egy másik fórumon (igaz, külföldi) egyébként azt olvastam, hogy nem is létezik már olyan TV, ami csak 50 hz-ra képes, minden TV támogatja a 60-at minimum, ezt többen is megerősítették. Nem tudom mi igaz ebből.

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#37234) NoMagix válasza Analytikind (#37232) üzenetére


NoMagix
addikt

Nem tűnik túl acélosnak az a hardver ami benne van!
Engem is érdekelne, de ez szerintem gyenge.

(#37235) kazuma921 válasza coppola (#37231) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Bocsáss meg a 2. bejelölésésrt (ez a 2. hsz-em hozzád, de lejárt a szerkesztés :D ) de hol látod, hogy natív 50 hz? Én sehol nem látok erről információt, csak külföldi oldalakon, ahol 60-at írnak, bár ezek webshopok.

[ Szerkesztve ]

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#37236) coppola válasza kazuma921 (#37235) üzenetére


coppola
tag

A natív freki a villamos hálózathoz igazodik, illetve igazodott eddig crt, plazma, minden. Nálunk az 50hz fázis miatt a képfrissítés a modern modellekig az 50hz vagy többszöröse volt a rtings meg a többi amcsiban tesztel, ahol 60hz a fázis, szóval ugyanaz a készülék nálunk 50, náluk 60hz-en műxik. Ez eddig azért volt, mert a frekvencia váltás drága is, meg bonyolult is, felezni, meg duplázni egyszerűbb. Manapság a háttérvilágítással buherálják a frekit, de az nem valós kép szóval csak érzéki csalódás. Többen állítják, hogy natív 60hz-en működik pl a Te kinézett masinád is, meg a többi 60hz-esnek hirdetett cucc de én szkeptikus vagyok. Azt viszont tartom, hogy nyugodtan vedd meg, és teszteld le, hogy megfelel-e neked

(#37237) kazuma921 válasza coppola (#37236) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Köszi a részletes választ! De ez nem azt jelenti akkor, hogy pl. Magyarországon nincs is 60hz-es TV, amit itt forgalmaznak, pont azért, mert itt 50hz a fázis? Egyébként én olyan külföldi topikot olvastam (bár volt, aki nem értett egyet ezzel), hogy hiába van hirdetve 50 hz-val a TV - főleg Európában - Ha 60 hz-t kezelő eszközt köt rá az ember, akkor probléma nélkül működni fog. Épp függőben van a rendelés, fogalmam nincs mit csináljak. Nagyon kellene már a TV, ha meg megérkezik, nem válik be, akkor küldhetem vissza, és várhatok megint 1-2 hetet a következőre. Türelemre van szükség, úgy tűnik.

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#37238) coppola válasza kazuma921 (#37237) üzenetére


coppola
tag

Kezeli a 60fps-t rendesen észrevehető, vagy zavaró hiba nélkül, az én együgyű elméletem alapján is lefut a 60 képkocka, max nem 1, hanem 1,2 másodperc alatt. Mindezek ellenére jobban szeretem az ilyen 50hz-es lcd tv-m mozgásmegjelenítését, mint a felsőbbkategoriás 100hz-esét. Szoval sztem ne aggódj ezen, vegyed meg, aztán max visszaküldöd, van 2heted nyúzni

[ Szerkesztve ]

(#37239) kazuma921 válasza coppola (#37238) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Remélem így lesz. Egyébként felhívtam a hivatalos LG Magyarországi Supportot, és annyit bírtak kinyögni, hogy 100 hz-t tud. :DDD Nevettem, belül sírtam is picit. Ezt maximum Interpolationnal (vagy mivel) tudja elérni, ami pl. játékra teljesen alkalmatlan, annyira lelassítja a bemeneti jeleket. True, natív HZ-ról nem volt információjuk. Ledöbbentem.

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#37240) junior19 válasza kazuma921 (#37239) üzenetére


junior19
senior tag

Az 50UK6300-as kezeli a 60-at, ha laptoppal kapcsolom össze, kapásból 60-ra áll a laptop videó kimenete.
Kezeli a 24-et és az 50-et is. Semmi gondja velük.

[ Szerkesztve ]

codec project

(#37241) H.lacika


H.lacika
tag

Sziasztok

Gyerköcnek szeretnék 82 cm smart tv, mit ajánlotok? átlagos felhasználás, nem feltétlen kell a 4k, köszi

[ Szerkesztve ]

(#37242) kazuma921 válasza junior19 (#37240) üzenetére


kazuma921
aktív tag

50UK6300MLB-d van? Nincs se lag, se elmosódott 50 herzről 60-ra váltott konverziós folt sem?

:R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R
Kérlek, még erősítsd meg ezeket. Ezen rágódok napok óta. :DDD

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#37243) H.lacika válasza H.lacika (#37241) üzenetére


H.lacika
tag

Esetleg Hitachi 32HE4000 tapasztalat 5év garival adnák 50ezeerért.

(#37244) JiMN


JiMN
tag

Sziasztok!
Tv vásárlás előtt állok, és tippeket kérnék tőletek.
Főként filmezésre, illetve xboxra használnám. 55col max 65 ami szóba jöhet. Keretem 400-450.000.
Köszönöm a segítséget.

(#37245) luciferk válasza H.lacika (#37243) üzenetére


luciferk
senior tag

Szia, 50ezerért ez a tv hol kapható? én 60ezer alatt nem igen látok.🤔

(#37246) Olajka02


Olajka02
aktív tag

Sziasztok!

Lassan itt az ideje, hogy lecseréljem a régi 1080p-s SONY lcd tv-et.
Amit szeretnék helyette, az egy 4K-s valami jobb minőségű 120 és 140 cm átmérőjű szép képminőségű tv.
Naponta kb 3-4 órát menne, tv adást ritkán nézünk, inkább filmezni szoktunk.
Játszani nem játszunk rajta, és a PC sincsen rákötve.
A beépített média lejátszó éppen ezért fontos, hogy jó legyen, e-mellett NETFLIX-et szeretnénk még rajta használni, illetve pár alap dolog (youtube, netezés, alap szintű szolgáltatások).
Az árkategória az nagyjából 200-300e között.

Mit ajánlanátok, tudom, hogy ennyiért OLED nem lesz, de ahhoz közeli képminőséget szeretnék (gondolok itt a feketékre és színek telítettségére).

Márkák közül a SONY lenne a favorit, de Samsung és LG is jöhet.
Természetesen, ha tudtok valami más márkát ajánlani, ami ezek közül is kiemelkedik, azt szívesen meghallgatom.

Előre is köszönöm a segítséget!

(#37247) H.lacika válasza luciferk (#37245) üzenetére


H.lacika
tag

Hali

Szolgáltató kedvezményt ad rá Tarr, bolti ára 65 ezer kb.

(#37248) luciferk válasza H.lacika (#37247) üzenetére


luciferk
senior tag

Ok, így már értem az 50e-res árat

(#37249) Hzi válasza libus (#37204) üzenetére


Hzi
aktív tag

A Média rám cáfolt, bement 500k alá :DD
[link]

Hogy vagy te itt? Jóóóól!

(#37250) Northlorien válasza Hzi (#37202) üzenetére


Northlorien
tag

Nézd meg a pana gz950est. Sok szempontból jobb döntés mint a c9, bár az is egy nagyon jó készülék

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.