Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88952) Quadgame94


Quadgame94
senior tag

(rögzített hsz)

Szerintem zárjuk le a témát! Ugyanis az eredeti témától már nagyon eltértünk (65G4 v 65G3). Konkrét termékekről beszéljünk, de ne dobáljunk be random árakat, meg random méreteket, hogy mi éri meg és mi nem. Ez a kérdés konkrétan felmerült. Akinek van érve a G4 +500 ezres felára mellett az írja meg a kérdezőnek.

Az nem érv, hogy "van aki a legújabbat akarja".

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#36451) la_cc válasza blg (#36449) üzenetére


la_cc
addikt

Ez esetben, elnézést, azt hittem, hogy a webOS droid alapú. :B

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#36452) nitro16


nitro16
senior tag

Voltam ma a media-ba körülnézni. A Samsung QE65Q70-nek a képe eszmélet szép számomra. És most hétfőig áfa mentesen 460k helyett 362k ami úgy gondolom eléggé best buy vétel.

Valoszinuleg ez lesz a befutó bár kiállítva a 75” volt ami nagyon tetszik de az 620k, ami már nem kevés love. :DD

(#36453) LLKobe válasza la_cc (#36448) üzenetére


LLKobe
veterán

Vegyél egy Raspberry-t, rá egy libreelec, és twich app. Én is így nézem most a PEL-t, és egy új TV árának tizede.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#36454) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Médiamarktból most 200k-ért tudnám elhozni ezt, kamatmentes részletre:
Samsung ue65nu7022
230k : UE65RU7102
250k: 65UK6950PLB

Ennyiért melyik a legjobb vétel?

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#36455) fila válasza nash1 (#36431) üzenetére


fila
senior tag

Én is erről a tv-ről váltottam,
Sony IPS 65colos Tv-re. Lényegesen jobb képe van, mint a samunak volt. Oldalról, középről mindegy hogy nézem.
Xf8596. 100hz, 10 bit

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#36456) eM'82 válasza nitro16 (#36452) üzenetére


eM'82
addikt

Szia, boltban is annyiba került mint online?
Csak azért kérdem , mert akkor elvileg a 22havi 0thm-es móka is játszhat.

(#36457) Permet Elek


Permet Elek
senior tag

Sziasztok. LG49UH770 vélemény? Sajnos csak outletben találtam 1év garival. (Electrovision TV Outlet) Vajon meg szabad venni?

(#36458) nitro16 válasza eM'82 (#36456) üzenetére


nitro16
senior tag

Hali
Igen boltba is annyi mert ott néztem illetve kérdeztem róla. Aztán láttam itthon amikor rá kerestem, hogy neten is van akció ugyan úgy mint a boltba. Ja ilyen részlet szárságok nem érdekelnek, mindent kp-ra veszek. Meg tudnám venni a 620k vagy a még drágább tv-t is, de minek?? Úgy se használnám ki... Jól néz ki a 75” de annyit nem ér és felesleges pénzkidobás. ;] :DDD

(#36459) gyvince


gyvince
senior tag

sziasztok mennyire kell tartani az oled beégéstől lenne használva mindenre csak konzolra nem de 4k filmek sima iletve hd tv adásokra smart funciók is..
a kiszemelt LG OLED55C9PLA 55Coll

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#36460) kiszi07 válasza kiszi07 (#36432) üzenetére


kiszi07
senior tag

UP

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#36461) eM'82 válasza nitro16 (#36458) üzenetére


eM'82
addikt

Köszi
Szuper hogy téged nem érdekel, engem igen :). Kinek mi. Mivel egy ft-tal nem fizetek többet, így kevésbé terheli meg a családi kasszát. Gondot nekem sem jelentene egyben (nagyobb társa sem), de eladhatóbb így otthon a story :).

(#36462) stilo18 válasza kiszi07 (#36460) üzenetére


stilo18
addikt

Sajnos a 43 coll már elég mostoha méret, így felső, de sajnos már középkategóriás paraméterek se nagyon vannak ott.

43Q60 egy 60Hz-es, Edge Led-es tv VA panellel.

Így a betekintési szög elég korlátozott - viszont a magasabb kontrasztarány miatt jobb képe lesz sötétebb körülmények között, mint ips paneles társainak.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#36463) stilo18 válasza gyvince (#36459) üzenetére


stilo18
addikt

Kicsit jobban kell rá figyelni, mint egy LCD - re, de de ez is olyan kérdés amiben nincs még szent Grál válasz.

Nézz át az oled topikba, ott vannak bőven vélemények ezzel kapcsolatban.

Én azt vallom, hogy a fakulás kicsit túl lihegett dolog. Létezik, de nem olyan mumus mint ahogy elő van adva.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#36464) kiszi07 válasza stilo18 (#36462) üzenetére


kiszi07
senior tag

Sajnos a panel nappaliba nagyobbat nem lehet venni. :/ A max 2,5-3 méteres távolság az nagyon kevés. Ajánlott az említett TV?

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#36465) Victoryus94 válasza gyvince (#36459) üzenetére


Victoryus94
őstag

Én OLEDben gondolkodom (ha kapok jó árban B9-et -vagy hasonlót- 1-2 hónap múlva)
Szerintem nem kell aggódnod, beégésre akkor számíthatnál, ha napokon keresztül mindig fix tartalmat mutatna a TV (legalább egy adott pontján -pl logo)
Egyébként nagyon minimális fakulás lehet hosszú távon, sok év múlva. (Ha meg gari időn belül jön elő valami akkor LG gariban javítja/cseréli a panelt)

(#36466) Zoleee83


Zoleee83
addikt

43 / 49"-s 4K Tv-t szeretnék vásárolni, 130-150k max áron, LG, Philips, Sony jöhetne szóba (Samsungot nem szeretnék).
Leginkább szemből nézném így VA panel-es lenne jó ha jól gondolom.
Amire használva lenne: Filmnézés, Tv, sok PS4, alkalmanként YT. (Hang fontos lenne!)
Jelenleg egy 32" FullHd LG van kb 8. éves, ezzel sincs problémám, de PS miatt jól jönne a nagyobb felbontás.
Fontos lenne hogy tartós, "szervízmentes" készülék legyen. :)

Mit ajánlanátok ebben az árban?

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#36467) stilo18 válasza kiszi07 (#36464) üzenetére


stilo18
addikt

Én azt venném.

Bár nem szeretem annyira az ips paneles tv-ket, a Sony - nak van 120Hz-es tv-je 43 collban.

[43XG8396] - ezt még nézd meg, illetve, hogy az elképzelt keretedbe belefér-e.
A legjobb természetesen az lenne ha élőben megnéznéd mint a kettőt. :R

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#36468) AL válasza Permet Elek (#36457) üzenetére


AL
addikt

Szia ! Az 1 év garancia nagyon kevés . Ilyen üzletekben csomagolássérült és javított készülékek szoktak lenni. 2016 - os modell. A másik probléma, hogy tudtommal nem márkaszerviz, hanem saját szerelőjük javítja ha gond van vele. Árban és tulajdonságaiban jó, de a kisördög ott van, mi lesz ha elromlik ? Itt láthatod a jelenlegi LG vetélytársait . Glamour napokon érdemes megnézni, hátha jó áruk lesz. Üdv.

(#36469) AL válasza kiszi07 (#36464) üzenetére


AL
addikt

Szia ! 43 - as méretben a stilo18 által javasolt a legjobb, ha nem fér el nagyobb.
Ha elfér, akkor amit írtál ( 2,5 - 3 m ) távolságra már 55 - ös sem nagy. Sokan félnek a méretektől, mert régebben kis tévéjük volt, de ilyen távolságból a kicsiken már elvesznek a részletek. Ha elfér egy nagyobb, akkor egy áruházban érdemes a 3 méteres távolságból megnézni az 55 - ös és a 43 - as tévéket. STILO 18 által ajánlott készüléknek ez a nagytestvére ( szintén 100 Hz és IPS ) SONY BRAVIA KD55XG8505BAEP
Az Általad írt Qled nagytestvére szintén VA paneles, de a 43 - assal ellentétben 100 Hz ( jobb a mozgásmegjelenítése ) Samsung QE55Q60RA.
Ha elfér és a rá szánt összegbe belefér nem lesz nagy az 55 - ös, nem kell félni tőle.
A 4K Youtube nagyon szép lesz rajta.
Szemből a VA panel a jobb, ha oldalról is nézed, akkor IPS. [link]
Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#36470) AL válasza Vismajor01 (#36454) üzenetére


AL
addikt

Szia ! A választott tévéid kijelzői vegyesen IPS és VA. Mindegyiknek van előnye és hátránya is. Szemből és sötétben a VA a jobb és ennek nagyobb a kontrasztja és jobb a feketéje, de rosszabb a betekintési szöge, mint az IPS - nek . [link] Mindegyik Edge ledes.
Itt láthatod az adataikat. Ilyen nagy méretben jobban előjönnek a bevilágítási hibák, ha tudod nézd meg üzletben Őket. Mindegyiknél más a kép. Az LG " hamis 4K " - RGBW szerkezet, de ettől függetlenül lehet, hogy Neked jobban tetszik. Ha tudsz vegyél hozzá + 3 év garanciát, megéri.
Ha a Google keresőbe beütöd a típusszámokat előjönnek vélemények : [link] [link] [link]
Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#36471) kerxy válasza Zoleee83 (#36466) üzenetére


kerxy
senior tag

Én is pont ilyen kritériumokkal keresek TV-t, a következő 1-2 hónapban vásárolnám meg (blackfriday miatt lehet, hogy kivárok).

Az LG 49UM7100PLB mennyire ajánlott modell?

(#36472) obre


obre
csendes tag

Sziasztok,

a típust végre megszültem (samsung ru7402), de a kijelző méretében újra elbizonytalanodtam... kíváncsi lennék a véleményetekre.

1 szobás palotában élünk, a francia ágy egyik hosszabbik oldalán van a tv, ha fekszek este az ágyban balra van tőlem 130-140 centi távolságra a fejemtől a sarka. Ha filmezünk akkor 90 fokot fordulunk az ágyban így pont szemben lesz, 200-220 centi a távolság. Eredetileg 43-asban gondolkodtam, hogy ne párologjon el a retinám közelről, de boltban nézve nem tűnik sokkal nagyobbnak az 50-es :))

Mit javasoltok? Annyit tudok "faragni" a dolgon, hogy felkerül a falra a tv (most állványon van a régi) és akkor 25 centivel távolabb kerül a kijelző minden helyzetben.

Köszi!

(#36473) eM'82


eM'82
addikt

Érdemes a MediaMarkt +3 év Silver garanciáját megkötni? Valaki intézett már garanciális ügyet a gyári lejárta után a MMtal?

Megvan a TV. Mármint csütörtökön hozzák. Utolsó darab Q70es volt. Online már este 6 körül nem volt akcióban. Hiteleseknél szép sor állt, nem vártam ki.
Kíváncsi leszek, hogy itthon milyen "képe" lesz :)

(#36474) LLKobe válasza eM'82 (#36473) üzenetére


LLKobe
veterán

Én nem adtam ki +30k-t a gariért, én túlzásnak tartom ezt az árat...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#36475) stilo18 válasza LLKobe (#36474) üzenetére


stilo18
addikt

Ez mindig akkor nyer igazolást, ha szükség lenne rá...
Eddig 1 készülékemre vettem +3 évet, nem volt rá szükség, ergo kidobott pénz lett.

Értelemszerűen ha elromlott volna, akkor meg azt mondanám, hogy a világ legjobb ötlete volt...

[ Szerkesztve ]

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#36476) Mankó válasza eM'82 (#36473) üzenetére


Mankó
veterán

Én megvettem a Q80-ra az 5év baleseti garit, biztos ami biztos alapon. 40-ért 5év törésre is adó garancia azért nem rossz. A Samsungos palit kifaggatva meg is nyugodtam. Gyakorlatilag mindenre fizet, törésre, beázásra, villámcsapás stb. Ha a tv gazdaságosan nem javítható, akkor vissza adják a vételárat. Persze nem az egészet, a tv ára havi 1%-kal csökken, tehát ha 59 hónaposan a szoba felújításakor beledől a létra, akkor is visszakapod a vételár 40%-át. Nekem ennyi bőven elég volt, hogy nyugodt legyek 5 évre.
A most rendelt Pana olednél már viszont rablásnak éreztem az edigital 3 évre kiterjesztett baleseti garanciáját 50 ezer Ft-ért, és beleolvasva a részletekbe, az már felhasználói résszel is operál, és nagyon sok mindenre nem fizet a Médiamarktéval szemben. Beázásra, villámcsapásra biztos, hogy nem.

(#36477) Zöldfülű8


Zöldfülű8
csendes tag

Sziasztok!

Milyen tv-t javasolnátok nekem az alábbi felhasználási célra?

TV nézés (sok foci, szórakoztató műsorok), mobil merevlemezről filmnézés (Western Digital)
Kb. 3 m távolságról, szemből néznénk, falra szerelnénk
Házimozi rendszert a későbbiekben szeretnénk csatlakoztatni hozzá
Számítógépet, laptopot, x-box-ot stb. nem csatlakoztatnánk rá
Netezni sem ott neteznénk, Netflix és hasonlók sem jönnek szóba
Keret: 100-150E HUF (szerintem elégnek kell legyen rá)
A Samsung márkával idáig jó tapasztalatom volt.

A fő szempont, hogy ha mozizunk, akkor gyönyörű képe legyen és lehetőleg ne kelljen órákat kalibrálni előtte. A HD adók gondolom úgyis olyan képet adnak, amilyen, tehát ott ne várjak csoda képet.

Segítséget előre is köszönöm. :R :R :R

Üdv Nektek!

(#36478) tothdev


tothdev
tag

Sziasztok,

TV vásárlás előtt állok, jelenleg egy 24 colos tv monitort használok.
A vásárlást black friday-ra időzíteném és szeretnék a legjobb ár/érték arányban vásárolni.

55 col, 2,5-3 m nézési távolságra
VA panelen gondolkodom, mert alapból szeretek mindig szemben ülni a TV-vel, illetve mozgatható fali konzolon lenne, így a betekintési szöggel nagyon nem kéne foglalkoznom.
Fő tartalom ratja film lenne és PC-re kötve játék, ezért jól jönne a 100 hz.
Akciós áron 200k körül szeretnék kiadni rá.
Igazból annyira el vagyok veszve, hogy nem tudom az elvárásaim és a rá szánt keret mennyire
reális.

Egyik ismerősőm (LG promóter) az LG-t nyomja nagyon, mert szerinte az OS azon az egyik legjobb.
Mivel TV-vel még nincsenek tapasztalataim ezért a márka nem meghatározó számomra.

Hálás lennék ha tudnátok pár olyan típust ajánlani ami szerintetek jó választás lenne számomra.

Köszönöm!

(#36479) Citroware válasza Citroware (#36344) üzenetére


Citroware
addikt

Erre valaki valamit?

(#36480) stilo18 válasza Citroware (#36344) üzenetére


stilo18
addikt

Tavalyi oled - ek most mennek (mentek) ki a polcokról, egy-egy jó akcióba bele lehetett futni, pl most a Panasonic 65FZ8 500k Ft, best buy, több szót nem is érdemes róla írni.

"Jó lenne 300k-ért megúszni vs már nézzük az 500k -ért akciós oled - eket "

Döntsd el magadban először szerintem, hogy melyiket akarod járni, egyértelműen a 65-ös oled sokkal jobb lesz mint a 300k-ből megúszott 65/75-ös LCD.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#36481) NoMagix válasza Mankó (#36476) üzenetére


NoMagix
addikt

Az a "vicces", hogy az Alza 30 ezerért adja a +3 év garit a Hitachi tévékre is, amúgy ebben az évben alapból 5 évet ad a forgalmazó... :U

(#36482) kem001


kem001
tag

Sziasztok.
Szeretnék 4K-s tv-t venni, maximum 150000-ért és minimum 49-es méretben.
Plusz feltétel még, hogy működjön vele a UPC Mediacard.
Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

(#36483) Citroware válasza stilo18 (#36480) üzenetére


Citroware
addikt

Tudom, ez így nagyon tág és rugalmas, de 300 és 500 között annyiért akarok TV-t venni, ami olyan bestbuy, hogy a nála minimálisan olcsóbb modellekhez képest óriási előrelépést jelent minőségben, és annál jobbak csak nagy felárért kaphatók. Ha pl. ez a Pana OLED 500-ért ég és földnyi különbség a 400-450k-ért kapható TV-khez képest, akkor talán kifizetem. De ha van már 300-ért is olyan jó LCD, amihez képest sem a 400-ért kapható TV-k, sem ez a Pana OLED nem jobb annyival, akkor inkább megúszom 300-ból. Vagy ha 400-ért van ilyen, akkor 400-ból.

(#36484) kiszi07 válasza stilo18 (#36467) üzenetére


kiszi07
senior tag

Köszönöm szépen a kommenteiteket. AL, neked is! Igazából 120 cm ( ha jól emlékszem) a max, ami elférne, és a legnagyobb probléma, hogy a barátnőm így is nyávogott, hogy ez is k.va nagy. :D ;] Nyilván én döntök, majd mégegyszer lemérem pontosan, hogy mennyi hely van, mert külföldön vagyok, majd 2-3 hét múlva lesz rá alkalmam. Esetleg lenne még tippetek? Mondjuk én amennyit használnám, félévente 1,5-2 hetet. :D

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#36485) petish


petish
újonc

Sziasztok, samsung qe49q70ratxxh tvvel szemezgetek. Vkinek van róla vélemény vagy tapasztalat? :R

(#36486) kelly7


kelly7
aktív tag

Sziasztok
50" és 200 e ft környékén mi most a best buy? Lg tv-t váltanék a márkával teljesen elégedett vagyok de természetesen lehet más is. Youtube fontos.

(#36487) Mankó válasza Citroware (#36483) üzenetére


Mankó
veterán

Nem kapsz olyan 300 ezres lcd-t ami vetekszik az 500 ezres oled képével. Esélytelen. Én most egy 500 ezerbe kerülő q80-ról váltok a panasonic oledre. Képpel, featurekkel maximálisan elégedett lennék, de a mozgásmegjelenítés esetén máshoz szoktam és ezért hajlandó vagyok a cserére plusz pénzt is áldozni.
LCD esetén én nem adnám a Sony XF9005 alá, a Samsung qledjei-ből ajánlott a 80-as és afölöttiek és ezek utána az oledek. Az árfekvés is ilyen sorrendben emelkedik.

(#36488) eM'82 válasza Citroware (#36483) üzenetére


eM'82
addikt

Szerintem nem elhanyagolható tényező, hogy milyen TV-t vált az új. Nálam egy 8 éves 47"-os ips LG-t vált a 65"-os Q70.
Ár/érték arányban ez, vagy a sokat emlegetett Sony Xf9005 a bestbuy LED tv-ből, mivel mindkettőnek Full Array Local Dimmingje van.
Sony se lett volna rossz vétel, de az a blooming semmivel se lett volna jobb mint a mostani LGnél. Foci megy majd nálunk rajta, este filmek/sorik, néha Fifa Xboxról.
Az 500as Pana OLEDet nem nyomja le sajnos egyik 400e Ftos LED TV. Q80/Q90 már lehet drágább is, akkor már inkább Pana OLED.

(#36489) stilo18 válasza Citroware (#36483) üzenetére


stilo18
addikt

Többiek jól írták, szóval én csak megerősíteni tudom őket.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#36490) Citroware válasza eM'82 (#36488) üzenetére


Citroware
addikt

Nekem legutóbb egy Pana 50GT60 plazmám volt, az egyik utolsó széria mielőtt kifutottak. Azt eladtam 3 évvel ezelőtt, nem volt TV-m mert azóta háromszor költöztem, közben egy kis ideig az egyik albérletben volt egy közel 10 éves 42" Samsung LCD, nem tetszett mert nagy visszalépés volt, de ez volt ott...
Szóval most a semmiről váltanék egy ilyen TV-re.

[ Szerkesztve ]

(#36491) szuzso


szuzso
csendes tag

Sziasztok!
Új TV-t kell vennem. Rendelkezésre álló hely szélessége 98cm, tehát 43"-osig mehetek fel.
Két típus közül kell választanom (Büdzsé 220eFt):
SONY KD-43XF8577B
vagy
Samsung QE43Q60RA
Sportot nézek 90%-ban ill. sorozatokat.
A 100Hz miatt a Sony jön be jobban, de azért a képminőség is számít természetesen.
Mi a véleményetek?

(#36492) bencseserik


bencseserik
újonc

Sziasztok!
Lassacskán Tv vásárlás előtt állok, méretét és a szoba adottságait tekintve a 65’ös lesz a befutó a költségkeret pedig durván 400ezer forint, efölé maximum akkor mennék ha nagyon bestbuy lenne, de akkor is minimálisan.
Használatot tekintve napi néhány óra filmnézés és játék.
Azért szeretném a segítségeteket kérni, mert black fridaykor szeretném vásárolni, viszont addig szűkítem a listát.
Ezeknek tudatában, melyik az a Top3 vagy 5 tv, amit ajánlani tudnátok? Előre is köszönöm :))

(#36493) stilo18 válasza bencseserik (#36492) üzenetére


stilo18
addikt

65Q70 /65XF9005 környékén nézelődj.

Most amúgy durván jó áron van a 65Q70 a médiában, kíváncsi leszek BF-kor olcsóbb lesz - e...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#36494) OPiiPO válasza stilo18 (#36493) üzenetére


OPiiPO
addikt

+1

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#36495) Rambi


Rambi
tag

sziasztok,

49-55" közötti Tv vásárlás előtt állok, 150.000 Ft körüli kerettel.
PS4 és külső HDD-ről filmnézésre használnám.
2 usb és 2 HDMI minimum kell.
Mi lenne msot az aktuális bestbuy?
Köszi a segítséget srácok!

(#36496) bilon73


bilon73
aktív tag

Helló,

erről a tv-ről van valakinek tapasztalata?

lg 50um7450pla

xbox, tv felhasználásra.

(#36497) kokobe válasza eM'82 (#36488) üzenetére


kokobe
senior tag

A pana fz800 a tavalyi év legjobb oledje.A idei szériákat is veri színhelyességben. :R

<---AMD___ATi--->

(#36498) kokobe válasza bencseserik (#36492) üzenetére


kokobe
senior tag

Panasonic 65fz800 oled 500_ért!Ez best buy...

<---AMD___ATi--->

(#36499) YxVs válasza kokobe (#36498) üzenetére


YxVs
senior tag

Már 530 és nem kapható...

(#36500) kerxy válasza kerxy (#36471) üzenetére


kerxy
senior tag

Amúgy van értelme ebben a topicban kérdezi az átlag usernek, vagy csak 300-400k feletti tévéről lehet választ kapni? :)

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.