Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88952) Quadgame94


Quadgame94
senior tag

(rögzített hsz)

Szerintem zárjuk le a témát! Ugyanis az eredeti témától már nagyon eltértünk (65G4 v 65G3). Konkrét termékekről beszéljünk, de ne dobáljunk be random árakat, meg random méreteket, hogy mi éri meg és mi nem. Ez a kérdés konkrétan felmerült. Akinek van érve a G4 +500 ezres felára mellett az írja meg a kérdezőnek.

Az nem érv, hogy "van aki a legújabbat akarja".

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#24601) sakal83 válasza Mankó (#24600) üzenetére


sakal83
addikt

Ha sony es led akkor most akcios a sony 65xe8577. Vagy 66xe9005 vagy xf9005.Ha oled akkor az olcsobb sony ha nem szamit az osszeg akkor lg 65c8.

(#24602) sakal83 válasza sakal83 (#24601) üzenetére


sakal83
addikt

Kicsit olcsobban lg 65b7v

[ Szerkesztve ]

(#24603) Csokifalo válasza Mankó (#24600) üzenetére


Csokifalo
aktív tag

Én csak annyit mondok hogy próbáltam a hálóba berakott 75-ös UHD samun ps4 játszani,20 perc nem telt el, s befájdult a fejem, nem beszélve arról hogy kapkodtam a fejem össze vissza.Az ágy vége ahol ültem 3 méter a tv-től...a minőség az brutál jó volt.Átmentem a nappaliba ahol egy 60-as FHD tv lett téve, attól a fotel 2 méterre van.Ugyan úgy nagy...most vadászok helyette egy 50-es UHD-t ami talán jó lesz játszani.Ezt csak arra mondom hogy ne gondod azt hogy kicsi amit venni akarsz nehogy ráfaragj. Hozzá tartozik hogy régen a most nappaliban lévő FHD 60-as tv-n nyomtam a ps4-et, csak akkor kb 5 méterről...most hogy elköltöztünk az új lakásba alig vártam a nagy új tv-t, de nekem túl nagy lett. Marad az csak filmezni

[ Szerkesztve ]

(#24604) Mankó válasza Csokifalo (#24603) üzenetére


Mankó
veterán

Erre a véleményre nagy szükségem volt :R (Igaz, nem játszok már annyit, mint régen.) Hát igen a 75 colt én is túlzásnak találom az 50 m2-es kecóban, a 4k -s nézési távolságok miatt gondoltam rá, de elég lesz ott a 65-ös is szerintem. Filmezni azért biztos nagy élmény lenne rajta 2.8 m-ről. :DDD

sakal83: Eddig a választott a Sony xe vagy xf 9005, de inkább megvárom a black fridayt, mert xe90-est nem nagyon látok már. Kacérkodtam az xe85-sel is, mert árban nagyon jó vételnek tűnik a 350e, de fekete kerettel lenne az igazi, olyat nem látok sehol, másrészt sok mindenben jobb választás lenne a 9000-es.
Az olednek azért vannak hátrányai számomra. Játék alatt statikus tartalmak, ritkán, de azért szoktunk filmezni nappal is. + Valahol olvastam, hogy készenlétben óránként akár 40w-os is ehet. :Y Kicsit túlzásnak tartom, de mi van ha van valami alapja is? Mindig kihúzogatni használat után? :W

Köszi a tippeket! :R

[ Szerkesztve ]

(#24605) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

az miért van, hogy nézem a tv-ket és ugyanannak sorozatnak tv-jei nem csak méretben, de pl paneltípusban vagy akár képfrissítési frekvenciában is különböznek?
pl LGSK8100 49-ese 60 Hz, míg az 55-öse 120 HZ, de ugyanez igaz a Samsung NU8000-esére is

mert nekem elég lenne 49 colos, de a 120 Hz az viszont jól jönne

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#24606) .: JuSzT :. válasza bagyulajuve (#24605) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Én meg 43 koruli méretben keresnek 120hz, VA panelest, de gyakorlatilag 55-65" méretben is annyiba kerülne.

(#24607) Mankó válasza .: JuSzT :. (#24606) üzenetére


Mankó
veterán

Az azért kemény. Milyen messziről nézed? Akkora a hely, hogy csak a 43-as fér el?

Amikor az 55-ös full hd-t vettem, akkor át kellett rendezni hozzá a szobát, hogy valahogy elférjen és így is a falra került. Viszont vissza gondolva simán megérte a rendezkedés, nagyobb a hely is, jobb az elrendezés, és hatalmasan jót mutat a falon is a tv.

(#24608) coppola válasza Mankó (#24600) üzenetére


coppola
tag

Az ajánlott nézési távolságok arra irányulnak, hogy adott méretben milyen messziről érzékelhetőek a pixelek. 65"-ös tévét biztosan nem néz senki 120cm-ről.

(#24605) bagyulajuve

Mert a nagyobb panelen a kisebb képfrissítés nagyobb elmozdulással jár, jobban "szaggat".
A panel típusánál ugyanúgy számít a méret, minél nagyobb, annál erősebb a bevilágítás, és gyengébb a kontraszt. Míg 49"-on jó feketét tudnak Ips panellal, így optimálisabb, de 55"-tól felfelé már általában a Va jobb.

(#24609) sakal83 válasza .: JuSzT :. (#24606) üzenetére


sakal83
addikt

Én használt de garis régebbi felsőkategóriás felé nézelődék. Töredékáron megkapod a kiváló képminőséget. A Sony w80-asok és a panasonicoc (as640 és társai) simán hozzák a mai felsőbb szintet leszámítva a 4k-t, amely nagyon kis szegmensnek lehet valódi igénye főként ekkora méretben (talán monitornak tudom elképzelni 43asban)

(#24610) .: JuSzT :. válasza sakal83 (#24609) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Most megpróbálok egy 49ks7000-nek helyet csinálni , ezzel viszont lehet hogy az lesz a baj, hogy mivel a szélén vannak a talpak, így túl fog lógni mint amilyen széles komódra szeretném tenni :)

Ablak előtt van a helye így falra nem tudom tenni. Ha még túl széles akkor az ablak nem tud kinyilni tőle :)

[ Szerkesztve ]

(#24611) AL válasza Mankó (#24604) üzenetére


AL
addikt

Szia ! Véleményem szerint a 75 - ös biztos, hogy óriási 3 méter alatti nézési távolságra, de talán még 65 sem kell. Szerintem próbálgasd ki és ne a papírforma szerint válassz . Már több hónapja van Nekem is 55 - ös OLED, de nem több a villanyszámla ( szerintem megint csak egy tévhit, hogy sokkal többet fogyaszt ) . Az előző 55 - ös Sony (2 éves LED ) közelében mindig melegedést éreztem, az OLED - nél nincs hasonló jelenség.
[link]
Ha maradsz a LED nél és 65 - ös kell akkor ez ajándék ár .
Ha esetleg Telekomnál vagy előfizető, akkor ott még van LG 55B7 OLED 440 ezer körüli áron .
De amilyen jól mennek le az árak az idei típusok is hamarosan olcsóbbak lesznek . Tavaly ilyenkor egy Pana 55 - ös OLED még 1 millió felett volt az elmúlt heti akciókban már 600 ezerért is adták az MM - ben. Üdv.

(#24612) bagyulajuve válasza coppola (#24608) üzenetére


bagyulajuve
addikt

értem köszi

Resistencia eterna

(#24613) AL válasza bagyulajuve (#24605) üzenetére


AL
addikt

Szia ! Ha nem ragaszkodsz az IPS panelhez, akkor a Sony 49XF8505 jó választás lenne. Akciósan 300 körül volt az elmúlt hetekben. [link]
( jobb kontraszt, 120 Hz ,stb. ) Üdv.

(#24614) kokokka válasza AL (#24611) üzenetére


kokokka
őstag

Akkor nem érted a 4K lényegét! A 65"-oshoz kb. 2 méteres nézési távolság ajánlott, különben nem kell csak FHD-s TV-t venni!

Techwork
Techbázis

De a legjobb, ha beülsz egy nagy TV elé valódi 4K-s anyagot nézni és máris kiderül az igazság. Én picit több, mint két méterről nézem a 65''-t és így pont olyan amilyennek lennie kell!

(#24615) AL válasza kokokka (#24614) üzenetére


AL
addikt

Szia ! Én nem a papírt nézem, hanem a tévét . Nekem a 2 - 2, 5 méterről az 55 - ös áttekinthető és nagyon is
jól látszik a képfelbontások közötti különbség ( de még a 49 - esen is ) , ha 65 - öt nézek 2 méterről a szemem ugrál körbe, körbe, mert nem áttekinthető ez e méret 2 méterről. Sok adatot találsz ezzel kapcsolatban, nem kell mindent elhinni, ki kell próbálni ! Mindennap nézek 4K anyagot és még az azok közötti különbség is jól látszik . Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#24616) kokokka válasza AL (#24615) üzenetére


kokokka
őstag

Nekem nem kell kipróbálni, mert nálam PONTOSAN az a helyzet, amit leírtam. Ez már nem a CRT-k kora, itt pont fordítva van a lényeg. Minél messzebről nézed, annál kevésbé van értelme a 4K-nak! Ez nem azt jelenti, hogy ha két méter 20 centiről nézed akkor már vétkeztél! De a 65"-ost három méterről vagy attól messzebről nézni már tényleg vétek! Onnan semmivel sem szebb a felbontása mint az 50''-os plazmámnak volt kb. két méterről! Ez persze nem azt jelenti, hogy 50 centiről mg jobb, de hidd el, hogy ha valban gyönyörű 4K-t akarsz nézni, akkor ezek az adatok nagyjából jók! A projektorom 1080p-s két méter széles vetítési mérettel. Ugyan onnan nézem, ahonnan a TV-met. Hibátlan full HD-t látok amikor csak bekapcsolom!
De igazad van, ha neked a 2.5 méteres távolság jó az 55"-hoz, akkor nézd úgy! Azt azért áruld el légy szíves, hogy Te milyen messziről néznél egy 65-70"-os TV-t:

(#24617) coppola válasza kokokka (#24616) üzenetére


coppola
tag

Te a moziban is az első sorba ülsz?

(#24618) bagyulajuve válasza AL (#24613) üzenetére


bagyulajuve
addikt

igen ezt néztem ki, csak a külföldön voltam és már nem akciós az MM-ben

Resistencia eterna

(#24619) kokokka válasza coppola (#24617) üzenetére


kokokka
őstag

A legsz@rabb példa amit csak hallottam a nézési távolsággal kapcsolatban Próbáld meg értelmezni amit írtam :)

(#24620) coppola válasza kokokka (#24619) üzenetére


coppola
tag

Igazán szerencsés vagy, ha mindent 4k-ban tudsz nézni! Én nem szeretem húzogatni a fotelomat attól függően, hogy éppen mit nézek.

(#24621) Móncsa válasza Mankó (#24600) üzenetére


Móncsa
aktív tag

Nehéz ügy.

[ Szerkesztve ]

(#24622) AL válasza bagyulajuve (#24618) üzenetére


AL
addikt

Szia ! Lehet, hogy most nincs, de érdemes nézni az akciókat, mert a márkaboltokban és az MM - ben hétvégenként szokott lenni . Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#24623) Wenter


Wenter
újonc

Köszi az eddigi segítségeket, szerintetek melyik jobb választás : UE49MU6402 vagy UE49NU7102KXXH
Köszönöm !

(#24624) AL válasza kokokka (#24616) üzenetére


AL
addikt

Szia ! Mindenkinek az ideális, ami neki tetszik, így van ez a képbeállításoknál is. De nem hiszem, hogy az jó, ha nem látod be a képernyőt és a fejednek, vagy a szemeidnek össze - vissza cikázni kell, hogy kövesse a jeleneteket. De mindenki maga tudja, hogy neki mi a jó. Nekem 2 - 2,5 méterről tökéletes 4K élményem van az 55 - ös készüléken. Üzletben próbáltam már a 65- öst közelről ( kb. 2 méter ) és nem volt a teljes képernyő áttekinthető . Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#24625) atirag válasza AL (#24624) üzenetére


atirag
őstag

Eddig kb 2.5-3m-ről néztem egy 55-ös tv-t és kb 2 hete egy 65-öst. Már fel sem tűnik a különbség. És ha az új helyére kerül ott csak 2-2.5 m lesz. Csak ,hogy legyen egy másik felhasználói tapasztalat is.

(#24626) bagyulajuve válasza AL (#24622) üzenetére


bagyulajuve
addikt

okok, de most lehet várok, hátha becsusszan 400k alá az oled - nem tudom mi legyen? tetszik az oled nagyon, de nem vagyok hajlandó 350k fölött kiadni pénzt egy tv-ért

Resistencia eterna

(#24627) kokokka válasza atirag (#24625) üzenetére


kokokka
őstag

És ha 4K-vak eteted mint én (nem nézek rajta szutyok TV adásokat, mert egyik sem ér egy kalap sz@rt sem) akkor meg is fogja hálálni a látvány, ami 2-2,25-ről kapsz! Mindenki onnan nézi ahonnan akarja, felőlem öt méterről is ha úgy teljesen belátja(???) a képernyőt, de hidd el, a 4K részletei igénylik a közelséget! Menj csak közelebb hozzá, mondjuk a Planet Earth közben, elalélsz olyan gyönyörű!

[ Szerkesztve ]

(#24628) AL válasza bagyulajuve (#24626) üzenetére


AL
addikt

Szia ! Ha csak 49 - es méret jó Neked, akkor mégiscsak maradni kell a LED - nél, mert egyenlőre 55 - ös a legkisebb OLED. Az OLED - hez közeli minőség lenne, akkor a 49XF9005 ( ez sem olcsó ) . [link]
Itt látható néhány adat a kiszemelt készülékekről : [link]
[link]
Érdemes figyelni, mert időnként meglepő akciós árak is vannak . Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#24629) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Vettem egy Hitachi 40HB6T62L TV-t.

Tudom, hogy itt ez gagyinak számít, de azért írok róla pár gondolatot.

Először is, azzal indultam neki a vásárlásnak, hogy max. 40 col, mert csak ez fér el, és hogy kizárólag VA panel, és elég a fullHD.
Ezek alapján egy ideig nézelődtem, és végül emellett döntöttem az 5 év gari és a számomra meglepően alacsony ár miatt.
Pár órája megy még csak, de máris örülök, hogy ezt vettem.

Ami rossz:
- borzalmasan gyenge hang
- a smart menü kissé lassú

Ami nem a legjobb, de számítottam rá:
- a színei nem IPS-hez hasonlíthatóak; enyhén túlaszturált minden, de azért messze nem zavaró, ad egy kis HDR élményt ingyen. :DDD
Szerencsére nem megy a bőrtnusok rovására, legalábbis nem zavaró mértékben.
Még állítgatok rajta, ha lesz időm, de egyelőre nem zavar, pedig monitorban marha háklis vagyok minden szín problémára. :U

Ami jó, és amiért megvettem:
- fekete
- kontraszt
Ez a kettő nálam kárpótol mindent. Sosem láttam közelről VA paneles kijelzőt hosszú távon itthon, saját anyaggal, de mindig is sejtettem, hogy VA panel kell nekem. Nem is tévedtem, végre a sötét jelenetek és a koncert fevételek nem szürke háttéren játszódnak, és a sötét árnyalatok részletgazdagsága is jobb, mint amiket eddig láttam.
Ismerős IPS-es 4K-s TV-jét láttam HDR nélküli anyaggal, és nekem több élményt nyújt a jó fekete, mint a 4K, vagy a hibátlan színek.
Tudom, valószínűleg kevesek gondolkodnak így, és furcsa, hogy nem Gandalf orrszőrét akarom számolgatni filmnézés közben, de nekem a jó fekete az, ami többet ad az éleményhez, mint a nagy felbontás. :)

A HDR is valószínűleg ilyen lenne, de ahogy néztem összesen 2db film tetszik az eddig megjelent HDR filmek közül (Star Trek, Gladiator), bár lehet, hogy rossz listát néztem.

Majd nézek HDR-es filmeket, és hogy mennyire sikerült jól a HDR-esítés, és ha úgy fogom érezni, hogy megéri, akkor ez a mostani TV megy a hálószobába (87k-ért pont jó oda), és majd veszek egy jobb TV-t és mögé valami 4K+HDR képes ARM board-ot. :U
Addig is élevezem ezt így, ahogy van. :K

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#24631) NOKA32


NOKA32
aktív tag

Sziasztok.
Ps4 Pro hoz és Filmezéshez kellene egy TV Leginkább LG ben gondolkodom és mivel kb 4 mről nézném ezért 55" ban gondolkozok.
A telekomnál ahogy látom ez a modell a csomagunkkal 197 ezerért elvihető lenne. Na meg tetszik is ahogy olvasom 100hz es a panel. Nem igazán értek Tv khez kb 1-2 évig szeretném aztán váltanék Oledre de az most drága nekem. A TV: LG 55UK6950PLB

Ui:. Viszont elvileg Local Dimminges a fény erő szabályozása de emelett edge ledes nem tudom ez mennyire negatív tényező-e hogy nem direct ledes.

[ Szerkesztve ]

(#24632) .: JuSzT :. válasza Bici (#24629) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Szia.

Azt tudod esetleg hogy a boltokban kaphatóak közül melyik VA paneles?

Köszi

(#24633) Bici válasza .: JuSzT :. (#24632) üzenetére


Bici
félisten

Én itt nézegettem, mert (tudtommal) máshol nem lehet rendesen kontrasztra vagy panelre szűrni.
Egy rakás olyan márka volt itt, amit nem ismerek (pl. medion), és sok olyan volt, ami már nekem túl drága lett volna (Sony, Pana) és sok olyan volt, ami 4K-s, amire azért nem akartam beruházni (a TV-n kívül kellett volna nagyobb winyó és 4K képes lejátszó is.), mert ha a végén kiderül, hogy a VA panel kompromisszumai nekem túl nagyok, akkor nagyobb összeget buktam volna.
Kb. a Hitachi-n kívül nem is emlékszem olyan típusra, amin komolyan elgondolkodtam volna. Hitachiból elsőre egy 48 coloson gondolkodtam, de végül kiderült, hogy be sem fért volna. :D

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#24634) Humbucker


Humbucker
senior tag

Üdv . Olyan tv-t szeretnék amihez nem kellene a Mindig tv adapterem, ami anélkül is tudja fogni az alap csatornákat, már ha egyáltalán létezik ilyen. Miket tudnátok ajánlani?

(#24635) coppola válasza Humbucker (#24634) üzenetére


coppola
tag

Szia' Kemény meló lenne olyan tévét keresni a mostani kínálatban, amiben nincs dvb-t tuner. Antenna ezekhez is kell, de ha beépített antennásra gondolsz, akkor passz.

(#24636) tresh


tresh
addikt

Sziasztok ezek közül melyiket vennétek ? :R

[link]
[link]
[link]

(#24637) coppola válasza tresh (#24636) üzenetére


coppola
tag

Én biztosan: UE50MU6102

összehasonlítás

(#24638) AL válasza Humbucker (#24634) üzenetére


AL
addikt

Szia ! Mint coppola is írta most már minden TV- nek meg van ez a képessége . A nagyáruházakban biztos, hogy már csak ilyent kapsz, a kisebb netáruházakban szokott néha egy - egy régi elfekvő ( dekóder nélküli ) előjönni. Ha megírod mekkorát, mennyiért szeretnél venni tudnak konkrét típusokat is ajánlani. Üdv.

(#24639) ΞΔGLΞ válasza coppola (#24617) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ez valóban azért volt egy kicseszett rossz példa, mert a moziban Te ülhetsz az első sorban, ha a felbontás a lényeg, akkor egy mezei 720 HD fostalicskának is szebb képe van, mint ami a mozivásznon eléd terül.
Itt arról van szó, hogy bizonyos tévéken, ha kíváncsi vagyok a részletekre, akkor muszáj ott ülni előtte, különben 1 méterrel távolabb azt az apró kis részletet nem is fogod látni, ha nem tudod, hogy ott kell lennie. :)

(#24640) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Sziasztok,
használtan milyen tv-t ajánlanátok 30-35k körül?
Különösebb igényeim nincsenek. Látom ebbe az árban a 32-42" körüli hd ready, fhd tv-k vannak. Viszont sony, toshiba, lg, samsung, philips márkák is vannak.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#24641) ΞΔGLΞ válasza tresh (#24636) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem olyan rég írtam róla itt és épp egy 6102-re ment a válasz.
Tehát, én azt mondom, hogy tegyél hozzá 20-30 ezret és vedd meg ezt a tévét, mert ez a többit leiskolázza.

[link]

(#24642) kokokka válasza ΞΔGLΞ (#24639) üzenetére


kokokka
őstag

+1

Pontosan erről írok én is, csak van aki ezt nem érti. Vagy nem akarja érteni...

(#24643) coppola válasza ΞΔGLΞ (#24639) üzenetére


coppola
tag

A valóságnak meg nincs felbontása, azt mégse hordok mikroszkópot szemüveg helyett :)

(#24644) kokokka válasza coppola (#24643) üzenetére


kokokka
őstag

Atyaég :) Ez egyre sz@rabb

(#24645) ΞΔGLΞ válasza coppola (#24643) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Gondolom, most már direkt nyomod az értetlen összehasonlítást, de én az USA-ban láttam 16K tévét egy kiállításon, na ott olyan tűéles kép volt, olyan részletekkel, aminek semmi köze nem volt a valósághoz, ebbe igazad van, de nem is is a valósághűségért fogjuk megvenni...majd egyszer. :)

(#24646) coppola válasza ΞΔGLΞ (#24645) üzenetére


coppola
tag

A nézési távolságnak esztétikája, meg komfortja is van. Csak arra szeretnék rávilágítani, hogy tök jó, hogy láthatunk minden részletet, de nem fogunk ,mert az éleslátás látószöge 2 fok, ami ezen kívül esik, azt nem látjuk élesen, aztán jól megnézzük 65" 120hz-en 2 méterről.

(#24647) tresh válasza ΞΔGLΞ (#24641) üzenetére


tresh
addikt

:R Köszi mindenkinek

(#24648) junior19 válasza ΞΔGLΞ (#24645) üzenetére


junior19
senior tag

Csak kíváncsiságból, mekkora volt az a 16K-ás tévé amit láttál, s azt milyen közelről nézted?

codec project

(#24649) kokokka válasza coppola (#24646) üzenetére


kokokka
őstag

:) Komolyan mondom olyanok vagytok, mint akiknek köpése sincs a 4K lényegéről és a mai napig CRT-t néztek, ahol az az alapelv, hogy olyan messziről kell nézni, ahonnan már nem látszanak képpontok. De én itt befejeztem, ebben a témában többet nem írok...

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.