Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44559) dehecked


dehecked
tag

Na kedves fórumozók, eljött az ideje, hogy segítséget kérjek tőletek (ismét).
Eddig egy Galaxy S-t használtam, köszöni szépen jól van, de szeretném odaajándékozni az öcsémnek rövid időn belül, és magamnak pedig venni egy másikat. Viszont nincs szükségem semmi másra, csak az alapvető funkciókra, tehát telefonálás, és sms írás (na jó, esetleg az ébresztő jól jöhet :D). Ami kritérium:
- strapabíró ház (nem muszáj vízállónak lenni meg ilyenek, de bírja ki ha leejteném, a karc nem zavar)
- sima gombsor, nem qwerty
- ha támogatja a microsd kártyát az se hátrány, de akkor már 3,5 jack legyen rajta. (ha nincs kártya benne, akkor nem érdekel a fülhallgatócsatlakozó sem)
- bírja sokáig szuflával, akár annak árán is, hogy veszek bele egy vadiúj aksit (legalább 3-4 nap)
- pótakkumulátor elérhető áron legyen hozzá

amit már használtam ideiglenesen ilyen célra: Samsung b2100, imádom,imádtam, de nem jó nekem az a saját samu fülhallgató, háklis vagyok a zenére. (a kijelző felbontása és hasonló dolgok nem érdekelnek, jó a szemem, el tudom olvasni akkor is ha nem retina, meg anyámkínja a pixelsűrűség)
bármilyen márkajú telefon, főleg független érdekel, új és használt is jöhet.

Előre is köszönöm a segítségeteket! :)

Volt anno valami Phillips telefon ami több hétig is bírta egy töltéssel, erről van valakinek információja?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.