Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37401) lama_lamm válasza n0rbert0 (#37399) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

Köszi mindkettőtöknek. :R
Az e51-et néztem én is, de szerintem az enyémnek is bonyolult lenne:) Ez a 6220, meg a 6303 az bejövős, szerintem ebből lesz valamelyik.

(#37402) punky10 válasza lama_lamm (#37401) üzenetére


punky10
addikt

Ha az E51 túl bonyolult,akkor a 6220 Classic is az.Mindkettö Symbian S60 v3-as telo.S40 miatt(egyszerübb menü=könnyebb kezelés=kevesebb tudás)marad a 6303

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#37403) Fridok válasza n0rbert0 (#37397) üzenetére


Fridok
csendes tag

Thx a helpet.
És ha csak a 30000 alatti kategóriát nézzük?

sdd2: thx neked is és a kérdés neked is szól ha még megkérhetlek erre is :R

[ Szerkesztve ]

(#37404) VateRicsi válasza punky10 (#37402) üzenetére


VateRicsi
aktív tag

Még mindig fenntartom, hogy ha egy hozzáértő személy egyszer igény szerint beállítja az e51-et, akkor a mindennapi használónak a menübe sem kell belépnie soha, mert a főképernyőre ki lehet tenni a legfontosabb ikonokat és csak jobbra-balra kell menni a nyilakkal, hogy válasszon a megfelelő funkciók között. Ha még ez is bonyolult, akkor meg 4 fizikai gomb is van, amihez hozzá lehet rendelni pl. az üzeneteket, ébresztőt, számológépet, névjegyzéket. Ennél egyszerűbb az S40 soha nem lehet.

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#37405) Lmh válasza whatnot (#37339) üzenetére


Lmh
őstag

óó új előfizetéssel 990ft-ért is adnak kb XD
Mondjuk ami számomra kielégítő szerződés lenne, hogy maradok a mostani szerény Like csomagomnál és úgy 80.000. Ezen gondolkozom még, hogy megéri-e 80.000 f-tot kiadni egy telefonra, ami telefonáláson kívül kb csak opera-böngészésre kell :S

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#37406) n0rbert0 válasza Fridok (#37403) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Akkor az X10 mini.

(#37407) punky10 válasza VateRicsi (#37404) üzenetére


punky10
addikt

Ne engem gyözködj,nekem is volt szimbijános telom(használtam UIQ-t és S60-at is)Az 5630 EM szerintem egyike a legjobb cindybar teloknak.De most egy(feltételezem)idösebb embernek kell telefon.Néha még azt is nehéz megértetni,(megjegyzem nem is logikus...)hogy a navigomb közepét megnyomva miért nem jön elö a fömenü...Vagy pl BT- n küldött kép mit keres az üzenetekben...stbNem szidom az S60-t,de én nem biztos,hogy ajánlanám olyan embernek,aki nincs képben "telefoniában"...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#37408) VateRicsi válasza punky10 (#37407) üzenetére


VateRicsi
aktív tag

Nem győzködtelek, csak a véleményemet írtam. Ha valaki mondjuk még sosem használt mobilt, akkor neki a menüben lépegetés is bonyolult lehet, ezzel szemben az e51-en van 4 funkciógomb (ha több kell, akkor 5 további funkció rendelhető a navi gombhoz is), amivel a legfontosabb dolgokat azonnal el lehet érni. Így azok az idős emberek akik megszokták hogy az elektromos készülékeken meg kell nyomni egy gombot hogy történjen valami, nem fognak zavarba jönni a bonyolult menütől, sőt még a navi gombot sem kell használni. Pont ezért én simán adnék ilyen készüléket kezdő mobilosoknak is. Legfeljebb nem használják ki az összes bonyolult lehetőséget, de az alap funkciók elérése még egyszerűbb mint a többi mobilon.

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#37409) sdd2 válasza Fridok (#37403) üzenetére


sdd2
veterán

x10 mini :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#37410) btudos válasza Fridok (#37394) üzenetére


btudos
veterán

Sokan irtak az X10 mini-t, de annak a kijelzoje nagyon kicsi. X8-at nem nezted? Ennyibe az is bele kell hogy ferjen, es annak azert nagyobb a kijelzoje :)

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#37411) ventorbe


ventorbe
csendes tag

Hello! Én Androidra kezdtem el mostanság fejleszteni és ezért lenne szükségem egy használtan 20 ezer körüli telóra, tehát ilyen ZTE Blade, Samsung Galaxy 3 kategóriájú dolgok érdekelnének, az akksi idő stb. nem nagyon érdekel, csak az, hogy mi lehetne hardveresen a legerősebb és legolcsóbb ilyen kategóriában?

(#37413) ventorbe válasza #40993792 (#37412) üzenetére


ventorbe
csendes tag

De a Blade nagyobb kijelzőt hajt meg, gyengébb procival mint pl a Galaxy 3, ez nem lassítja be?

(#37415) ventorbe válasza #40993792 (#37414) üzenetére


ventorbe
csendes tag

Igen, ez nem gond, ezért gondolkodok azon mi lenne a legerősebb úgy, hogy a rendszer nem számít, mert így pl szóba jöhet egy Spica is 800mhz-el, bár az másabb tech. mint, ami a Galaxy 3-ban van vagy a Bladeben...úgyhogy nem tudom, hogy "csupaszon" mi lenne a legerősebb:D

(#37417) ventorbe válasza #40993792 (#37416) üzenetére


ventorbe
csendes tag

Dehogy ódzkodok, semmi bajom a Bléddel, sőt erősen jelölt ő is, úgyhogy szerintem lehet az fog dönteni, hogy milyen állapotban tudok beszerezni majd egyet, meg mennyiért, és így választok, különösebb különbség nem nagyon lehet köztük...remélem:D

(#37418) molnarpeter válasza ventorbe (#37415) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Blade legyen szerintem a 480x800-as felbontás miatt, aztán alaposan buheráld megy, vagy Galaxy Mini (abban 240x320-as kijelző van). Jó telefon a Galaxy 3, de a grafikus gyorsító hiányát nem mindig tudja pótolni, ha felhúzod a prociját 1GHz fölé... Lehetséges (volt G3-am), de akkor sem az igazi.

mp

(#37420) ventorbe válasza #40993792 (#37419) üzenetére


ventorbe
csendes tag

Nah akkor kutatok egy jó kis Bladet, köszi mindenkinek:D

(#37421) n0rbert0 válasza ventorbe (#37411) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Fejlesztésre Blade-et vegyél!

(#37422) kkrisi


kkrisi
senior tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék tőletek, hogy milyen telefont ajánlanátok Tré-mobilnál, 2 éves hűséggel?

Kritériumok:
- lehetőleg nagyon gyors legyen!!!!
-htc, sony, samsung...
-Nagyrészt zenehallgatás lesz rajta
-Android legyen!!!
-fotófény (zseblámpa funkció miatt nagy +)
-kijelzőméret annyira nem fontos hogy nagy legyen
-gps erős legyen benne (ne úgy mint pl egy galaxy3 mert abba harmat gyenge)
-azért tudjon sok mindent, és viszonylag új megjelenésű készüléket keresek!

Samu S II kilőve!!!

Árat direkt nem írtam, mert csak kíváncsi vagyok hogy miket ajánlanátok, és én akkor aszerint lövöm be, hogy enged a pénztárcám!

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#37423) lama_lamm válasza kkrisi (#37422) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

Sensation XE Beats fülessel szerintem jó választás lenne. (-vagy sima sensation egy custom rommal)
Android, jó GPS, dupla led vaku, gyors, szép, jó anyaghasználat.
120 k körül van a legdrágább konstrukcióban.

[ Szerkesztve ]

(#37424) Domxc válasza kkrisi (#37422) üzenetére


Domxc
senior tag

Felso kategoria: HTC Sensation XE, SE Xperia Arc S.
Kozep kategoria: SE Xperia Mini/Mini Pro, SE Live with Walkman.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#37425) n0rbert0 válasza kkrisi (#37422) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Szia!
Szerintem xperia mini pro érné meg a legjobban! Abszolút best-buy. Persze ennek a készüléknek sokan kicsinylik a kijelzőjét ezért az xperia ray is jó választás lehet, vagy esetleg xperia arc s, de az utóbbi drágább készülék. Más márkából a motorola defy+-t ajánlanám, mert egyrészt strapatelefon másrészt meg zenei téren nagyon erős, egyetlen hátránya az a support. A t-nél még a galaxy s plus lenne, de sajnos ebben nincs fotófény. Én a HTC Sensation XE-t nem ajánlanám, mert feleslegesen drága...

[ Szerkesztve ]

(#37426) kkrisi


kkrisi
senior tag

Köszönöm a gyors válaszokat, Eddig a Sensation XE Beats áll nyerésre, nem tudom esetleg volt e alkalma valakinek próbálni, vagy csak olvasott róla, a beat füles hogy szól? Vagy maga a készülék bármilyen fülest szépen meghajt? És memória, ram, processzor téren nem lesz rá panaszom a későbbiekben sem?

És a többi htc ami még kapható Tré-nél: Rhyme, Radar, Wildfire S
Ezekről egy kevéske véleményt ha kaphatnék....

(#37427) temp123456


temp123456
tag

Sziasztok. Most bukkantam bele egy Samsung M370 -es leirasba. Na nekem egy olyan telefon kellene :) de szerintem olyan itthon nincs, es nem tudom melyik az a telefon ami kb ugyanaz :(

(#37428) lama_lamm válasza kkrisi (#37426) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

A Rhyme egy kicsit csajosabb talán, a Radar az WP7, de arról is jókat olvastam. A wildfire s is elég kicsi.
Ha van rá egy kis affinitásod, akkor vegyél egy sima sensationt, tegyél rá egy beats audios romot, a maradékból meg sokkal jobb fülest tudsz venni, mint a beats szvsz.

(#37429) kkrisi


kkrisi
senior tag

Értem. Akkor maga a füles, egy kicsit "gagyi" de a telefon azért egy jobb fülessel meg tud szólalni rendesen ugye?
De aztán lehet végül a beats-es lesz, mert tetszik a design ahogy meg van csinálva a borítás is :))

De azért köszönöm!

(#37430) lama_lamm válasza kkrisi (#37429) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

Marha jó az a füles, de olyan, mint az apple, baromi sokat fizetsz a logóért és nem ér annyit. Biztos nem fogod megbánni, ha azt veszed.

(#37431) Domxc válasza lama_lamm (#37428) üzenetére


Domxc
senior tag

Hat ez bullshit a javabol. 10-15k-bol nehezen veszel olyan minosegi termeket, mint barmelyik Beats. A Beats Audio Rom, meg szinte semmire nem jo, kapsz egy finomhangolt hangszinszabalyzot, es ennyi.

A Wildfire S, pedig nem csak kicsi, hanem rendelkezik egy elavult hardverrel, egy szvsz rossz minosegu kijelzovel, es borzalmas multimediaval.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#37432) lama_lamm válasza Domxc (#37431) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

Mondjuk az igaz, hogy csak 15k van a sima és az XE között, szóval ennyiért megéri, de akkor se jó a Beats fülesek ár-érték aránya. 45k egy Monster Beats Tour, wtf? Bevallom, nem próbáltam még egyiket se, de majdnem egy havi minimálbért az a b betű biztos nem ér meg, max ha valami atomvájtfülű audiofil vagy.

[ Szerkesztve ]

(#37433) Domxc válasza lama_lamm (#37432) üzenetére


Domxc
senior tag

A minoseget meg kell fizetni, es a Monster fulesek/fejesek, a piacon levo egyik legjobbak. (az AKG-k, es a Sennheiser-ek mellett)

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#37434) lama_lamm válasza Domxc (#37433) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

Ezt nem vitatom :) De akkor sincsen lineáris kapcsolat a minőség és az ár között. Na de mindegy, ne offoljunk.:)

(#37435) Storms


Storms
őstag

üdv

Nokia C6 vagy Vivaz pro? net, fotózás, zenehallgatásra, játék.
Köszi :R

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#37436) Domxc válasza Storms (#37435) üzenetére


Domxc
senior tag

Vivaz Pro, bar inkabb egyik sem.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#37437) punky10 válasza Storms (#37435) üzenetére


punky10
addikt

Képernyöméret ugyanaz,a Vivaznak valamivel szebbek a szinei,felbontása szintén ugyanaz.Prociban megint a Vivaz az erösebb,erös a grafikai gyorsitoja is,RAM-ja a duplája,mint a Nokiáé.Ha mindenképp az S60 mellett döntesz,akkor szerintem a Vivaz a nyerö.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#37438) CHIPman válasza Storms (#37435) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Játékra szimbiánt? :D Az munka.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#37439) Storms válasza CHIPman (#37438) üzenetére


Storms
őstag

Nem gond a szignózás :D Volt már C6-om és ment rajta minden. Vivaz-ra fel lehet tenni a Nokia Maps-t majd?

No warez!

[ Módosította: stevve ]

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#37440) tvamos válasza kkrisi (#37429) üzenetére


tvamos
nagyúr

A rendes szolas nagyon relativ. En azt javaslom, probald ki a keszuleket a sajat fuleseddel. En nem vagyok tul erzekeny... mAtrixom van, egy (2) Sch fulessel hasznalom. De pl. van, akinek ez sem tetszik. Es nem a fules miatt. De a SGS II hangja... meg nekem is gaz! Orulok, hogy telefon vasarlas elott kiprobaltam!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#37441) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Csokesz!

Erről a telóról vélemények:

LG Optimus Black P970
Barátomnak lenne.

(amúgy elvileg hétfőn jön az xperia mini prom , már várom :) )

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#37442) eastsider


eastsider
nagyúr

hali!

olyan 30-40k-ig mit ajánlotok?

wifi fontos... gondolom android alap... nagyjából gördülékeny legyen... ill. főleg zene.. kamera nem számít. nem is kell igaziból...
van valmi értelmes választás? használt is lehet. független vagy telenor..

(#37443) CHIPman válasza eastsider (#37442) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Zenére simán Galaxy 3, de a többiben nem jeleskedik. Ilyen kategóriában van még Galaxy Gio vagy nézz apróról egy 0perces xperia minit(ez lenne a legjobb, mert ugyan zenében nem, de minden másban jobb a Galaxy 3-nál)

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#37444) punky10 válasza eastsider (#37442) üzenetére


punky10
addikt

Droidon a zenehallgatás minösége nem feltétlen a telefontol függ.Ha van egy minöségi füles,és teszel rá egy komolyabb zenelejátszo programot(nem akarok ujabb vitát inditani,melyik a legjobb,ez má sokszor ki lett tárgyalva...)akkor egy olcso Alcatel is jol szol.Kiprobáltam... :K

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#37445) Gergosz2


Gergosz2
veterán

egy telefon megbírkózik egy fejhallgatóval , mondjuk egy superlux hd660-nal?

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#37446) CHIPman válasza Gergosz2 (#37445) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Egy Galaxy S, Galaxy 3 vagy Optimus 2X biztosan.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#37447) CHIPman válasza CHIPman (#37446) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ja, és az iPhone4/4S is valószínűleg, bár ezekben nincs eq.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#37448) punky10 válasza Gergosz2 (#37445) üzenetére


punky10
addikt

Mivel szabvány csatlakozorol beszélünk,ami kompatibilis eszközök csatlakozását teszi lehetövé,igy ami a drágább Samukkal megy,az valoszinüleg megy mással is.A régi Xperia X8-asnak állitolag nagyon jo az elektronikája,de én ezt nem vettem észre...Devaz biztos,hogy a Liwe withWaékmanbol is többet ki lehet hozni,ha nem a gyári playert használják.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#37449) n0rbert0 válasza eastsider (#37442) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Szia!
Szerintem vegyél használtan egy xperia mini-t függetlenül már lehet kapni 30-35 ezerért (jó állapotút), telenorosan meg lehet, hogy olcsóbban is.

(#37450) CHIPman válasza punky10 (#37448) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ugyanaz a hardver, nem lesz benne más DAC. Az általam felsoroltakban prémium kategóriás DAC van, ezeket egy telefon sem éri utol.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.