Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36251) M_o_g_y_i válasza sdd2 (#36250) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Azt vágom, de ha nem használja ki? :F
Tudod (gondolom :DDD ) milyenek a csajok!
Első szempont, hogy néz ki, utána a többi...
Mondjuk most nem is a kinézet a döntő (mert úgy néz ki mindkettő tetszik neki), csak félek kicsi lesz neki az Xperia Mini kijelzője. :(((
Ami méretben és tudásban megfelelő lenne, az az Xperia Neo, de a k.cs.g Tré nem forgalmazza, pedig abból a bordó nagyon tetszik Neki. :W

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#36252) tvamos válasza sdd2 (#36250) üzenetére


tvamos
nagyúr

Igen, de azok mind nagyok... (4.3")
Nekem a Defy+ tetszene, de azon meg nincs front kamera.
Meg tetszik az 1G RAM is...
Igen.. ilyet szertnek... kicsi, gyors, sok RAM-mal, meg front kameraval.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#36253) juhig12


juhig12
tag

heló!

az alábbi készülékek közül melyiket ajánljátok jobban?

galaxy y, galaxy mini, x8, c5

gpsezni kellene ismerősnek

előre is köszi

(#36254) Mr.Grincs válasza Járókeret (#36242) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Van esetleg kedvenc márka, amit szeret? 40 gurigáért elég jó mobilokat lehet kapni.
SonyEricsson Xperia Mini Bőven belefér a kategóriába. :K Ez csak egy példa a sok közül.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36255) Járókeret válasza Mr.Grincs (#36254) üzenetére


Járókeret
senior tag

samsung meg SE ami leginkább játszik.

te nem az x10 mini/pro ra gondoltál? mert a sima xperia mini az 50plusszos.

amúgy nekem x10 mini pro-m van, az teljesen jó, csak érdekelne,hogy mi a választék a piacon ebben az árkategóriába.

nyáron vettem, akkor 45 volt, most már 33-ért látom őket. Hátha esett esetleg egy jobb típusú mobil ára is, nem csak ez.

(#36256) Mr.Grincs válasza Járókeret (#36255) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Erre gondoltam. [link]
Ennek még a gombja is jól néz ki.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36257) sdd2 válasza M_o_g_y_i (#36251) üzenetére


sdd2
veterán

Igen tudom :DDD

Hát kicsi nem lesz a kijelzője hisz hozzászokik utána a nagyobbak lesznek túl nagyok. :D
Szerintem szép és szerethető mobil. Lehet most nem érdekli de majd mikor meglátja az új felületet biztos bejön majd neki. :DD

tvamos

Akkor én más kétmagos cuccról nem tudok. Még ott a Galaxy Nexus de az még drága nagyon...

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#36258) M_o_g_y_i válasza sdd2 (#36257) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Jelenleg kb. 75% -on áll az Xperia Mini. :K
A másik a Galaxy Ace. :U

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#36259) sdd2 válasza M_o_g_y_i (#36258) üzenetére


sdd2
veterán

Mind a kettőt megfogta már? Mert az xperia mininek szerintem jobb az anyag minősége meg a fogása. :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#36260) M_o_g_y_i válasza sdd2 (#36259) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Nem még, de most már csak az Xperia Minit fogdoshatja. :DDD
Leadtam rá a rendelést. :U
De kicsit elkéstem vele, holnapra már nem lesz itt, csak holnapután. :(((
13.00-ig kellett volna rendelni. :W
szerk.: X10 Mini Pro van már a családban, ezek minőségét így ismeri. :K
Már csak nekem kéne valami, de nem égetően sűrgős, jól elvagyok a W995 "mellett", a ZTE Skate az tetszik, csak kicsit lehetne erősebb a hardver.

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#36261) sdd2 válasza M_o_g_y_i (#36260) üzenetére


sdd2
veterán

Neked is egy Mini-t :DDD Jó lesz az neki. Szeretni fogja :D

Ha meg nem akkor odaadhatod nekem :DDD

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#36262) M_o_g_y_i válasza sdd2 (#36261) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Hja, majd mondom Neki. :DDD

Kicsi a kijelző, nekem inkább egy Neo v. Neo V kellene. :K

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#36263) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Sziasztok!
Karácsonyra kéne egy új mobil anyumnak! (Trémobil vagy független.)
Ár: kb. 15 ezer
Állapot: mindegy, de szívesebben preferálom a használtat, mivel abból ilyen áron "okosabbat" veszek
Megvétel helye: teljesen mindegy (saját magamnak illetve néhány ismerősömnek vettem már jó néhány telefont másodkézből is)
Időtartam: mindenképp hosszú távra terveznék
Használat: telefonáláson, SMS küldésen, némi rádióhallgatásban ki is merülne
Op.rendszer: zárt mindenképp, még ezt is nehezen fogja tudni megtanulni kezelni
Kialakítás: hagyományos billentyűs
Márka: (lehetőleg) Nokia

Én a Nokia 6303(i) készüléket néztem ki eddig, az megfelelne a feltételeknek. És mivel hosszútávra kéne, ezért a fém ház szintén praktikus lenne. (Volt/van jó néhány Nokiához szerencsém, főleg felsőbb kategóriákból, legtöbbjük fémházas volt/van és igen jól bírják.)
Esetleg egyéb telefont tudnátok (kifejezetten) ajánlani? Más márka?
Köszi előre is!

meg

(#36264) sdd2 válasza M_o_g_y_i (#36262) üzenetére


sdd2
veterán

Akkor Neo ha számít a kamera. Ha nem akkor jó a Neo V is :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#36265) littlelion21 válasza peugeotmate (#36263) üzenetére


littlelion21
addikt

A 6303i tökéletes választás e célra, vagy a Cedar-t ajánlanám még ha SE is szóba jöhet.

(#36266) peugeotmate válasza littlelion21 (#36265) üzenetére


peugeotmate
őstag

Cedar van a barátnőmnek! :D Nem olyan rossz a maga kategóriájában, de sajnos korábban több SE is relatíve hamar tönkrement az ismeretségi körömben (illetve a saját kezemben), míg a Nokiáról ez nem mondható el.

meg

(#36267) M_o_g_y_i válasza sdd2 (#36264) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Nem biztos, hogy annyival jobb lenne a Neo a Neo V-nél. :F
Mondjuk erre a célra ott a D90! :DDD
Inkább az erősebb hardver lenne a jobb, Android 4 nyilván erőforrás-igényesebb lesz. :U

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#36268) Dicker


Dicker
őstag

Helló!

Szeretnék egy telefont vásárolni, viszont az utóbbi években nagyon lemaradtam, hogy mi micsoda.
Szóval amit néztem az Iphone 4s, Galaxy S2, HTC Sensation XE. Viszont ezek meglehetősen drágák. Azt szeretném megérdeklődni, hogy megérik e az árukat? Vagy van olcsóbb alternatívájuk? Melyik lenne a legjobb választás? Melyiknek mi lenne a hátránya illetve előnye?
Illetve mi lehet tudni a Samsung Galaxy Nexus i9250-ről?
Örömmel várok mindenféle javaslatot, nem ragaszkodom a fent említettekhez, csak valami vélemény/tapasztalat érdekelne róluk. Olcsóbb árkategóriában van ezekhez hasonló esetleg?

Köszönöm!

Edit: Független vagy T! :)

[ Szerkesztve ]

(#36269) Mr.Grincs válasza Dicker (#36268) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nagyon s.o.s-ben szeretnél ilyen felső kategóriás mobilt vásárolni vagy ráér még a vásárlás?
Mire szeretnéd használni?
Mennyi a max keret?
Esetleg kedvenc márka ami eddig bejött?
Android vagy iOS?
Azt hogy megérik e az árukat azt majd te döntöd el miután megvetted és használtad .
Most jelen állás szerint iPhone 4S vagy Galaxy S2 a nyerő választás.
Érdemes erről a két telóról teszteket videókat, összehasonlításokat nézni, olvasni. Sokat tud segíteni a döntésben.
Iphone 3GS-m volt én a 4S-t ajánlanám, hogy miért? Egyszerű, gyors, könnyen tanulható és kezelhető. Bár az Itunes elsőre sötétség mindenkinek aki még nem használta de azt is hamar át lehet látni.
Galaxy S2 meg nagy méretben, de akkor inkább, mint az új csoda Nexus ami mégnagyobb :DDD
Bár ha bejönnek ezek a táblagép méretű telefonok, akkor Galaxy S2 a jó választás neked.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36270) molnarpeter válasza Dicker (#36268) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

A Galaxy Nexus az SGS2-re hajaz hardverben, de a kijelzője jelentősen nagyobb felbontású, és jelenleg először kapja az új android verziókat. Én rá szavaznék, de ha kell a 'gondozásmentesség', akkor iPhone.

Mp

(#36271) Punisherrr


Punisherrr
csendes tag

Sziasztok en ojan telefont venek amin van Wifi es 26-35 forint ig mieneket ajanlotok!!

Elore is koszonom a komenteket!

(#36272) Dicker válasza Mr.Grincs (#36269) üzenetére


Dicker
őstag

A keret az inkább a 120-130 között mozog. De, ha lehet a legolcsóbban szeretném kihozni a legjobbat.
Használni? Hát telefonálni, sms, internet, email, illetve, ha lehet üzleti alkalmazások elérhetőek legyenek.
Annyira nem sürgős.
A legnagyobb gond, hogy eddig Nokiával rendelkeztem, így se Droid, se IOS ismereteim nincsenek. Vagyis csak csekélyek. Az Itunes-ról hallottam már rosszat és jót is. De most annak van valami olyan hatalmas hátránya? Korlátoz valamiben? Az igazat megvallva leginkább az Iphone-al szemeztem, mert ezek a ping-pong ütők már tényleg hatalmasak.

Szerk.
Na és, ha már Iphone. Akkor a 4 vagy 4s? Árban megéri a különbséget? Illetve mikorra várható az újabb Iphone? Mert, ha mostanában jönne, akkor nem fektetnék bele pénzt, és türelmes lennék.

[ Szerkesztve ]

(#36273) Mr.Grincs válasza Dicker (#36272) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Elvileg jövőre jön az új iPhone 5 vagy kiudja mi lesz a neve. Talán már június vagy július környékén, de az applenél semmi sem biztos. Én várnék vele. De ha nem tudsz várni, és megteheted előfizuval vehetsz Iphone 4 et vagy 4S-t a T mobilnál. i4S 2 évre 150K a telefon, plusz hűségiőd az ikon 200 díjcsomagra ami bőven elég 4990 ft havonta ez a díjcsomag. Ez szerintem bőven jó.
Értelem szerűen a sima iphone 4 az ennél olcsóbb. Akkor nagy különbség nincs a két telefon között, de ha sokáig meg akarod tartani, akkor érdemesebb ezt az új 4s-t vásárolni. összehasonlítás

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36274) Behroozo


Behroozo
tag

Sziasztok!
Telefon vásárlás előtt állok, és kíváncsi lennék mások véleményére is (már nagyjából megszületett a döntés, amit nem árulok el :) hiszen még egy kicsit befolyásolható vagyok)
Akkor az igények:
-Újonnan venném szolgáltatótól (telenor, djuice) nem részletre, max 60.000 ft-ig, max 3000ft-os díjcsomaggal.
-A szokásos okostelefon funkciókat kihasználnám (e-mail, böngészés, facebook ilyesmi), a kamera nem sarkalatos pont, legyen benne oszt' jól van. Emellett fontos a minőségi készülékház és a jó hangminőség hívás közben.
-Oprendszerhez és gyártóhoz nem ragaszkodom, amire használnám azt tudja és akkor rendben leszünk.
-A legfontosabb a kijelző lenne, nem is feltétlen a felbontás érdekel hanem csak hogy egyszerűen fasza legyen (szép színek, nagy betekintési szög).
Azt hiszem kb ennyi lenne, szerintetek melyik készülék legyen?
Köszi a segítséget. ;)

[ Szerkesztve ]

(#36275) Mr.Grincs válasza Behroozo (#36274) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Samsung Galaxy Ace talán jó választás lehet.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36276) M_o_g_y_i


M_o_g_y_i
őstag

SE Xperia Arc S és a Moto Defy+ mennyire éri meg az árát? :F

Különösen a Defy+ tetszik, bár nem tudom itthon kapható-e azzal a fehér hátlappal. :U

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#36277) anubys1984


anubys1984
aktív tag

Sziasztok!

Öt és fél év kitartó munka után a Nokia 2610-em elkezdett agonizálni, úgyhogy záros határidőn belül új telefont kell vennem, mielőtt még végleg felmondaná a szolgálatot. Hasonlóan hosszútávra tervezek most is. Továbbra is maradnék a hagyományos kialakításnál, elsődleges szempont a megbízhatóság.
Két készülék keltette fel eddig az érdeklődésem (új készülékben gondolkozom, a használtakkal járó csapdákat inkább elkerülném). Mindkettő Nokia, az egyik az X2, a másik a C5. Bár magasabb ára ellenére is inkább az utóbbi felé hajlok. Mivel már egyik sem teljesen új készülék, így már lehet tapasztalat a megbízhatóságot és tartósságot illetően, illetve ha van más ajánlat ebben a kategóriában (hagyományos kialakítás, 40k-ig bezárólag), akkor azt is szívesen veszem. (Előnyben részesítem a Nokiát, de más márka sem kizáró ok.)

Előre is köszönöm!

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#36278) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Sziasztok!
Telefon vásárlás előtt állok (hosszú távra), segítséget szeretnék kérni, mivel egyáltalán nem vagyok otthon ebben a témában. Jelenlegi E51 nyüstölök, ezt szeretném leváltani valami hasonlóan strapabíró darabra.
Elvárásaim:
-Android oprendszer
-Wifi
-GPS
-Bluetooth
-Kamera (nem kell semmi extra bele, kb. eléri a jelenlegi szintjét, tökéletes)
-strapabíró ház (zsebben van hordva folyamatosan, eddigi tapasztalatok alapján eléggé gyorsan kopnak, ugyan törésem még sosem volt. Bár lehet, hogy egy védőtok sokat segítene?)

Amire használnám:
-Wifin netezés
-Nagiváció
-Zenehallgatás, filmnézés
-persze telefonálás, sms

Keret: Telenor kínálatából választva max 50e tudnék letenni érte (üzleti pro számlás díjcsomaggal). Függetlenként is jöhet, bár gondolom úgy jóval drágábbra jön ki.
Előre is köszönöm a segítséget a döntésben!

[ Szerkesztve ]

(#36279) peugeotmate válasza anubys1984 (#36277) üzenetére


peugeotmate
őstag

Szia!
Először is el kéne döntened, hogy okostelót vagy "butafont" szeretnél. A C5-ön Symbian fut, míg az X2-n S40. De nem is igazán egy árkategória a kettő, a C5 árának harmadával olcsóbb az X2. Viszont az S40 non plus ultrája szvsz az X3-02. Ez egy igencsak pofás és ajánlható készülék! A hagyományos kialakítás ötvözve az érintővel, szerintem remek a maga kategóriájában.
A C5-tel szemben meg azE52-t hoznám fel, ami többet tud a C5-nél, igaz kb. egy 10-essel drágább is.Viszont volt ilyen készülékem és nagyon tetszett, néha még hiányzik is. (Összeszereléssel voltak problémák, de ha jól tudom, mostanra kinőtte ezt a betegségét. Illetve az enyém is egész jól össze volt tákolva anno.)

meg

(#36280) juhig12 válasza juhig12 (#36253) üzenetére


juhig12
tag

?? sürgős lenne
pannonnál tudjuk megvenni

(#36281) sdd2 válasza M_o_g_y_i (#36276) üzenetére


sdd2
veterán

Az Arc S jobban megéri. Erősebb hardwer, szebb kijelző és szerintem szebb külső.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#36282) superecneB


superecneB
őstag

Hello!

A Nokia E71-ről szeretnék konkrétabb felhasználói információkat megtudni, egy tönkrement nokia E51-ről váltanék, kb 20.000ft ot szánok a dologra, és érdekelne a legjobb vétel, E71-en gondolkozom jelenleg de bármilyen tanácsot szívesen fogadok. Az új mobil telefonok kiestek ugyanis botrányosan sz*r irányba tendál a piac. (legalábbis részemről tárgytalan ez a sok tapicskolós 1 nap alatt lemerülős műanyag telefon)
Tudnátok segíteni, esetleg használt aprót belinkelni, ilyesmi árkategben, egy főképp sebességben és tudásban E51-gyel ekvivalens telefont keresnék.

Az E71 tetszik, fém, E51-hez hasonló oprendszer, és (remélem) van olyan gyors legalább mint az E51. Fontos, hogy a beszéd hangerő és minőség jó legyen, sms küldés - fogadás is, és esetleg legyen egy jól használható zenelejátszó, pár perc wifi, jól használható naptár, teendők listával.

E52-n forgattam a fejem, de sok rosszat hallok róla, és tartok tőle hogy az E71nek is van fagyogatós betegsége (Az E51-gyel még sosem tapasztaltam semmi rosszat ilyen téren)

[ Szerkesztve ]

(#36283) M_o_g_y_i válasza sdd2 (#36281) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Kérdés, hogy azt tudom-e "ütésállóvá" tenni, esztétikusan? :F
Mer' a Defy+ fehérben kib@ jól néz ki szerintem, bár a Tré csak feketében forgalmazza... :(((

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#36284) mr.kocka válasza superecneB (#36282) üzenetére


mr.kocka
aktív tag

Szia,

Van olyan gyors, mint az E51 nekem volt mind2 (E71 hoszabb ideig) és teljesen jó vétel. Akkuja nagyon jó, nálam a hangszóróval sem volt gond, wifi elég erős (iPhone 3Gs-emnél erősebb).. rendszer ugyan az mint az E51-be, tehát ha meg vagy elégedve vele, akkor a 71 is jó. :)
Ha nem fontos annyira mégsem, hogy fém legyen akkor nézd meg még az E63-at, abban 3,5 Jack van, zenére jobb és egy picit újabb is. ..:)

Szvsz: E71 vs E52 1-0 hiába újabb, de sok rosszat írnak róla, meg az E71 qwerty-én sokkal jobb netezni, írni akár sms-t akár naptárba, stb.

BigBlackDog: Moto Defy / Defy +?

[ Szerkesztve ]

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#36285) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Sziasztok!
Telefon vásárlás előtt állok (hosszú távra), segítséget szeretnék kérni, mivel egyáltalán nem vagyok otthon ebben a témában. Jelenlegi E51 nyüstölök, ezt szeretném leváltani valami hasonlóan strapabíró darabra.
Elvárásaim:
-Android oprendszer
-Wifi
-GPS
-Bluetooth
-Kamera (nem kell semmi extra bele, kb. eléri a jelenlegi szintjét, tökéletes)
-strapabíró ház (zsebben van hordva folyamatosan, eddigi tapasztalatok alapján eléggé gyorsan kopnak, ugyan törésem még sosem volt. Bár lehet, hogy egy védőtok sokat segítene?)

Amire használnám:
-Wifin netezés
-Nagiváció
-Zenehallgatás, filmnézés
-persze telefonálás, sms

Keret: 50e huf Telenornál, 4-5e Huf havidíjas számlás csomaggal.
Ha esetleg valaki tudna ajánlani valamit mégis, megköszönném. Vagy esélytelen ennyiért?

(#36286) anubys1984 válasza peugeotmate (#36279) üzenetére


anubys1984
aktív tag

Köszönöm a segítséget!

Igazából nincs rá szükségem, hogy túlzottam "okos" legyen, ami fontos, hogy férjen bele bőven SMS, tartós legyen, valamint ne kelljen naponta tölteni (ez az egyik szempont, ami miatt nem akarok smartphone-t). Ahogy néztem a független árakat, az E52 már egy picit drágábbnak tűnt, mint amennyit szánnék rá, de köszönöm, hogy említetted, ugyanis eszembe juttattad, hogy több ismerősöm is rendelkezik ilyennel, és úgy tűnt, hogy elégedettek vele.
Az X3-02 nem is volt eddig fókuszomban, de a leírások alapján az is jónak tűnik.
Most már "csak" árak után kell kutatnom, melyiket hol, mennyiért kapom meg.

Ismételten köszönöm a segítséget! :)

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#36287) Járókeret válasza Mr.Grincs (#36256) üzenetére


Járókeret
senior tag

az a baj,hogy én nem bízok már ebbe az oldalba... volt egy telós üzletem, és a gyerek azóta is lóg több mint 20.000 ft-vel. fel jelentettem,de a rendőrség nem igen akar tenni valamit :S pedig aszonták,hogy rajta vannak ügyön.....

(#36288) Mr.Grincs válasza Járókeret (#36287) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Jah nem azt mondtam, hogy azt vedd meg, hanem hogy olyan telefonra gondoltam, hogy vegyél, csak lusta voltam gugliból mutogatni. Korbban én is ezt néztem és még most is tetszik.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36289) tvamos


tvamos
nagyúr

Sziasztok megint!
Sikerult leszukitenem a vagyott telefonok koret kettore:
- Samsung Galaxy II
- Motorola Atrix 4G
A Galaxy egy brutal dog, a Moto meg tovabb birja szusszal...
Szerintetek?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#36290) Mr.Grincs válasza tvamos (#36289) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Galaxy S2 szerintem.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36291) havri1


havri1
félisten

Sziasztok!

Anyósomnak szeretnénk karácsonyra telefont venni.
Főbb szempontok : egyszerű kezelhetőség, nagy(obb) kijelző, 10-20e közötti speedshopos ár.
Van egyáltalán ebben az árkategóriában használható készülék?
Köszönöm!

havri

havri

(#36292) Járókeret válasza Mr.Grincs (#36288) üzenetére


Járókeret
senior tag

értem én, de ha boltba vagy online megrendeled, akkor 50-60 ezer ft. asszem a T-mobile-nál van 50 alatt, de hát nekem voda vagy független kell :S tehát ez a teló sajnos drága a megengedett kereteknek

(#36293) sdd2 válasza tvamos (#36289) üzenetére


sdd2
veterán

Galaxy S II

Ha elolvasod a két tesztet láthatni is lehet majd a különbséget hogy melyikről mit írtak. :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#36294) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Üdv,

A T kínálatából milyen androidos telót javasolnátok előfizuval 50k körül? Jelenleg Defy-m van, amire a párom pályázik, így már az is felmerült, hogy egy Defy+ -t veszek. Van jobb ötletetek? :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#36295) sdd2 válasza V.Stryker (#36294) üzenetére


sdd2
veterán

Szia!

Milyen csomagban vennéd?

Én az SE Arc-ot ajánlanám ha eltudod hozni 50K-ért.
De van még a Ray is.

Ha ezek nem játszanak szerintem a Defy+ jó. :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#36296) V.Stryker válasza sdd2 (#36295) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Jelenleg MediaMania XS-en vagyok és ebből ki is jövök adatforgalmilag. A ray kiesik mert a defynél kisebb kijelzőset nem szeretnék. Inkább nagyobbat. Az Arc tetszik, de b.ssza a csőrőm,hogy van már Arc S és így olyan,mintha valami nagyon kifutó, régi típust vennék. :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#36297) sdd2 válasza V.Stryker (#36296) üzenetére


sdd2
veterán

Az nem kifutó :N Azt ültesd el tudatodba hogy ez csak egy felhúzott órajelü proci van benne. Amúgy ugyan az.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#36298) V.Stryker válasza sdd2 (#36297) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ok, köszi. Hétvégén meglátom, megnyílik előttem a webshop rám vonatkozó része és meglátom milyen árat dob ki.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#36299) KennyONE


KennyONE
aktív tag

Sziasztok!

Anyumnak keresnék -lehetőleg ütésálló- telefont.Nem használná semmi extra dolgora csak sms illetve hívás.Két kiszemeltünk van,de a Nokia felé húz a szíve.
Az egyik:
Nokia 3720 classic

Erről mi a véleményetek? Főleg a billentyűzetről?Mert anyumnak műkörme van és jó lenne ha a billnek lenne valami nyomáspontja.

A másik:
Samsung Xcover 271 orange lenne. Ez nem tetszik neki annyira,de azért erről is ki szeretném kérni a véleményetek:)

Ha van másik "nőiesebb" strapamobil,kérlek jelezzétek!:)
Előre is köszi!

(#36300) Mr.Grincs válasza Járókeret (#36292) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Galaxy Aceről volt szó? Az még egy nagyon duda mobil.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.