Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36101) St_Riv


St_Riv
csendes tag

Üdv! Samsung s5610 primo, 1 év garanciával (ahogy kivettem gyártói bár nem egyértelmű) + teljes gyári felszereléssel 32ezer Ft. Szerintetek megéri? Gyakorlatilag nem találok tesztet erről a telefonról pedig külsőre és képességben is baromira megfelelő. Jöhetnek vélemények tapasztalatok ha akadnak. Előre is köszi

(#36102) Vedro válasza St_Riv (#36101) üzenetére


Vedro
tag

ITT és ITT kicsit olcsóbbak, de nem vagyok jártas ezekben a fajta telókban, egyébként egész jónak tűnik.

[ Szerkesztve ]

HTC Touch Diamond -> HTC Legend -> Google Nexus -> Samsung Galaxy S -> Acer CloudMobile S500 -> Motorola Moto G-> Google Nexus 4->Wileyfox Swift

(#36103) andrás47


andrás47
senior tag

Üdv:
Szeretnék egy jó telót venni amire kellene: netezés,zene,film,és olyan legyen ne keljen vele mókolni",( lehet WP,vagy android)mármint telepítgetni,ahogy megveszem az menjen ahogy kell neki,fontos még 4" körüli legyen a képernyője,fizikai gomb előny,de nem feltétel, ha lehet fém,vagy legalább is kiváló minőség,magyar nyelvű menü. Lehetőleg ne SE teló legyen.Köszi

(#36104) Vedro válasza andrás47 (#36103) üzenetére


Vedro
tag

Ár mindegy? :)

HTC Touch Diamond -> HTC Legend -> Google Nexus -> Samsung Galaxy S -> Acer CloudMobile S500 -> Motorola Moto G-> Google Nexus 4->Wileyfox Swift

(#36105) Rav3n02 válasza andrás47 (#36103) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Motorola RAZR XT910 ;]

(#36106) Vedro válasza Rav3n02 (#36105) üzenetére


Vedro
tag

Ha az ár mindegy akkor egyetértek az előttem szólóval. :DD

HTC Touch Diamond -> HTC Legend -> Google Nexus -> Samsung Galaxy S -> Acer CloudMobile S500 -> Motorola Moto G-> Google Nexus 4->Wileyfox Swift

(#36107) r4z válasza andrás47 (#36103) üzenetére


r4z
nagyúr

iPhone 4/4S, ha kijelzőméretben megfelel a 3,5" is. Esetleg egy Omnia 7.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#36108) andrás47 válasza r4z (#36107) üzenetére


andrás47
senior tag

Az Omnia 7 jó lenne ,de már újat,vagy majdnem" újat nemigen lehet kapni állítólag.

(#36109) andrás47 válasza Vedro (#36104) üzenetére


andrás47
senior tag

Szia!
80-90 körül gondolnám ,magyar menüs (nekem fontos) az Motorola,más márkát is ajánljatok ha lehet,Samsung,HTC.
Ez magyar menüs:Motorola RAZR XT910
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#36110) gixxer-tomee


gixxer-tomee
aktív tag

Na most már végképp nem tudom. :D

A Neo is tetszik bár nemtud HD videót. Viszont nem túl drága. Van a Milestone2 ugye, ami a teszt szerinte nagyontutkófrankó. Csak hát az már tavalyi asszem, és ahhoz nem igazán lesz frissítés ezek szerint. Ott van az Arc, de az meg állítólag gagyi anyagból van, viszont HD videót tud, nagyon szép, nagyon nagy a kijelzője. A Defy+ azért jön be, mert strapatelefon.
A SGSplus viszont csak egy egyszerűen pofás teló, nem alap android, ami tetszik benne. Csak ott meg az akksi tart vissza.

Tele már a púpom ezzel a nagy választékkal. 15 éve jobb volt. Egy átlagember választhatott vagy 3 fajtából. Most meg van 300 :D Tiszta dili. :D

Szerk:Még valami eszembe jutott. A GSMLINE-nál árult telókhoz tényleg minden angol, még a töltő is? És külön kell kérni ha magyart akarsz. Sőt úgy látom külön kell kérdezni, hogy van e hozzá pl memóriakártya. Pl a Milestone2-höz és az Arc -hoz is jár elvileg, viszont a Gsmline-os unboxing videókban nem látom.

[ Szerkesztve ]

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#36111) St_Riv válasza gixxer-tomee (#36110) üzenetére


St_Riv
csendes tag

Az egység csomag angol nyelvű készüléket tartalmaz, töltővel. Amennyiben más kiszerelést szeretne, hívja a 06 70 311 5009, a 06 30 311 5009 vagy a 06 20 311 5009 számok valamelyikét. (gyakorlatilag ez van minden telójuk alatt) Amúgy azt hiszem azért is perkálni kell külön, hogy ráteszik a magyar nyelvű menüt bár ebben most nem vagyok biztos. Kérdezd meg :)

egyszerűbb ha leadod a rendelést valamelyik telóra és visszahívnak ők, aztán meg tudod beszélni.

[ Szerkesztve ]

(#36112) St_Riv


St_Riv
csendes tag

No nekem a Samsung Primos köröm nem jött be, ahogy látom, ezért másképp közelítem meg a dolgot. Max. 30ezerért kéne tipp hagyományos, klasszikus, gombos telefonra. Elsődlegesen telefonálásra, strapabíró üzemidővel! Másodlagosan multimédiára (elfogadható képek vakuval, zenelejátszás). Ennyi, nem több.

(#36113) _NCT válasza gixxer-tomee (#36110) üzenetére


_NCT
őstag

Nézd még meg a Nexus S telefont (i9023) ez az olcsóbb, 71.000.- körül mozog, én ma néztem meg a Neo-val összehasonlítva, és a Nexus szerelem volt első látásra / tapintásra :P Úgy hogy addig gyűjtök, míg nem tudom megvenni :P

(#36114) Domxc válasza gixxer-tomee (#36110) üzenetére


Domxc
senior tag

Én a helyedben az Arcot venném. Az összes közül neki van a legjobb hardvere, és szvsz ő a legszebb is. (rá valószínüleg ICS is lesz)
Én a helyedben a XXLGSM-től venném, ha ilyen bonyolult a GSMLINE-os folyamat, de nem tudok erről.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#36115) Mr.Grincs válasza Domxc (#36114) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nem nagyon akarom reklámozni az xxl gsm boltot, de ott még anno rákeféltem egy "gyárilag kártyafüggetlen" nokia 6230i vel. Akkor újonnan méregdrága volt. Megvettem, jóhiszeműen, elvileg nokia garival, mikor a nokiába vittem frissíteni, mert lassú volt, ki is basztak onnan mert függetlenített angol O2 függő volt régen. Ennyit róluk. Innentől kezdve nekem mondhajták mennyire fasza gyerekek. Aztán, hogy honnan szerzik a mobilokat nem nagyon érdekel.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36116) Maddoxtomi


Maddoxtomi
tag

Üdv! Nézegettem a mobilpiacot, jól látom, hogy jelen pillanatban a HTC Sensation XE bír a legerősebb hardverrel? (4,3" ; dual-core 1,5GHz ) Vagy van ennél erősebb?

(#36117) gixxer-tomee


gixxer-tomee
aktív tag

St_Riv: Igen, ezt olvastam én is. Éppen ezért érdekel a dolog, mivel gondoltam csak véletlenül van mindegyiknél ott. :U Ha ezért tényleg elkérnek plusz pénzt, akkor rohadtul nem ők a legolcsóbbak. Ha igaz akkor ez a "reklámnak jó az alacsony ár, csak ne kérdezz rá és akkor megszívatunk" hozzáállás mondjuk tipikusan magyar lenne, szóval annyira nem csodálkoznék.

MMA87: Tény, hogy nagyon szép és tetszik is a Nexus S, de az sd foglalat hiánya kicsit idegesít. Egyébként a két NEXUS S között szinte semmi különbség nincs. Leszámítva az előlapi kamera,és a GPRS hiányát. Ja és hogy a GSMLINE szerinte a 9020-asban 512GB ram van. :DDD Egyébként most hogy így nézegetem egyre jobban kezdek efelé hajlani. :U

Domxc: Nagyon szép az Arc is. Tetszik a fényképezője és hogy HD videót vesz. De az anyaga kicsit ilyen nemtom..kínai. Napff :D Nem mintha nem ott csinálnák az összes telefont. :D Csak nemtudom mihez hasonlítani.

A Milestone2 viszont azért tűnik jófélének, mert egy csomó mindenben tök jól megoldották a Moto-sok a szoftvert. Van hangvezérlés, fasza zenelejátszó, HD videó, stb. Bár ez lehet hogy a többiben is van. :F
[Ja, megtaláltam, szóval ez inkább Android sem mint Moto feature.]

Nehéz a választás na. :U :W :K

[ Szerkesztve ]

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#36118) St_Riv válasza gixxer-tomee (#36117) üzenetére


St_Riv
csendes tag

Attól tartok jól látod. Amit hirdetnek árat, azért gyakorlatilag kapsz egy angol nyelvű telefont egy aksival meg egy töltővel aztán ámen.

(#36119) gixxer-tomee válasza St_Riv (#36118) üzenetére


gixxer-tomee
aktív tag

Írtam nekik 2 mailt is, de tegnap óta ..sznak válaszolni... :(((

Persze a GSMHOME tud válaszolni, kultúráltan. :)

[ Szerkesztve ]

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#36120) _NCT válasza gixxer-tomee (#36119) üzenetére


_NCT
őstag

Hát jah, én sem olvastam valami jókat róluk, persze sok embernek megfelelő, de én azért ragaszkodom a gyártói garihoz, meg ne egy általuk függetlenített, mókolt, szürkeimportos telefon legyen, hanem gyári független. Megéri az a +3ezer szerintem, bár bízom abban, hogy a T-nél lesz valami karácsonyi akció erre a telefonra, ha megint 60 körül dobálnák, nem gondolkodnék egy percig sem :U

Amúgy Nexus S-hez nem igazán értem miért kellene SD bővíthetőség, 16 GB egy telefonban szerintem bőven elég, még ha torrentezel is :P Persze nem az 1080p-s videókat kell tölteni :D De ha belegondolok, hogy én a 2-4GB-os SD-t alig tudtam megtölteni, akkor a 16 GB kánaán :C

[ Szerkesztve ]

(#36121) gixxer-tomee válasza _NCT (#36120) üzenetére


gixxer-tomee
aktív tag

Értelek. Én is azon agyalok most, hogy kell-e nekem a külön memória kártya. :F

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#36122) molnarpeter válasza _NCT (#36120) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Én alig férek el NS-en, mondjuk lehet, hogy azok miatt a 23 forintos hd játékok és a flac zenék miatt van... :D

Mp

(#36123) _NCT válasza molnarpeter (#36122) üzenetére


_NCT
őstag

Hát el nem tudom képzelni, hogy tudtok 16GB-ot betölteni :D Bár én nem vagyok játékos, inkább film+zene ami töltené a tárolót...Az is max 6 giga lenne....

Jajj most látom flac... Őszintén hallasz különbséget gyári fülessel mp3 és flac között? Vagy vettél egy komolyabb fülest?

Még agyaltam a Defy-n is, 1.2-őt simán viszi, viszont valószínűleg nem lesz rá ICS támogatás, valamint a zárt bootloader miatt inkább még mindig Nexus pajtás a nyerő... Neo is befutó lehetett volna, de 79.000 aranytallérért egy gyengécske gpu már nem fér bele, nincs annyi a malacperselyben :(


3.Aragorn: akkor én már öregszem :D

[ Szerkesztve ]

(#36124) 3.Aragorn válasza _NCT (#36123) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Azért egy flac meg egy mp3 közti különbséget még szar fülessel is lehet hallani... szvsz... :U

Nem minden vándorút céltalan...

(#36125) S0m30n3


S0m30n3
aktív tag

Hello!
Apámnak szeretnék mobilt venni, maximum 30k-ig újonnan, sima kialakítású, ütésálló legyen, hosszú távra, és még az is jól jönne, ha nagy karakterek lennének a kijelzőn.
Én a Samsung Xcover 271-et találtam így hirtelen. Tudtok jobb ajánlatot mondani?
Másik kérdésem, hogy milyen boltot ajánlotok, ahol meg tudnám venni, mivel fontos, hogy kártyafüggetlen legyen, mert apám a magyar T-mobile-os, és a német kártyáját cserélgetné. De a legjobb egy ütésálló, két SIM-es telefon lenne természetesen. Ilyen van?

(#36126) Domxc válasza S0m30n3 (#36125) üzenetére


Domxc
senior tag

Két Sim-es nincsen, ha jól tudom. A Sonim kínálatában nézelődj hátha. Az Xcover, meg jó kis teló szvsz jó választás.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#36127) 3.Aragorn válasza _NCT (#36123) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Oda se neki. :DDD
Amúgy én azt vettem észre, h a sok zenehallgatás bizonyos mértékben roncsolja a fület - tompítja a hallást, viszont a részleteket és a hangminőséget jobban kihallja az ember...

Nem minden vándorút céltalan...

(#36128) 3.Aragorn válasza S0m30n3 (#36125) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Ugyan hivatalosan nem strapatelefon, de fém burkolata van és két simes:
Samsung C3322

Nem minden vándorút céltalan...

(#36129) gixxer-tomee


gixxer-tomee
aktív tag

Utánaolvastam kicsit a dolgoknak és az körvonalazódik, hogy amik ilyen olcsók azok van legtöbbször töltőt és dobozt sem tartalmaznak. :W Ez bszrás. Az ember azt hiszi, végre megtalálta álmai telóját álomáron, erre kiderül hogy ha a memóriakártyát odaadják neki, akkor már jól is járt. De lehet még azt sem kapja meg. És sunyi módon nem jelzik érthetően. Annyit írnak: akciós. Na most akkor mivan? Képzeld el, bemész a pékségbe akciós kenyérért, erre odaadják a kenyér belét a héjja nélkül, mer ugyen akciós és neked ugysem kell az... :(

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#36130) 3.Aragorn válasza gixxer-tomee (#36129) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Ilyen ez... :N

Nem minden vándorút céltalan...

(#36131) _NCT válasza gixxer-tomee (#36129) üzenetére


_NCT
őstag

Ez még az egyik dolog, én személy szerint jobban szeretem a kenyeret a héja nélkül :DDD

Csak igazából a telefon forrása nem mindig tiszta, lehet hogy tényleg 0km-es 1-2 bekapcsolásos teszt-telefont fogsz ki, vagy épp egy külföldről behozott, külsőleg megkímélt, ám agyon használt telefont, kicsit felpolírozva a burkolatot, rá 1 fóliát és voila... Esetleg a bolt tulajdonában van 1-2 függetlennítő eszköz, amivel megvannak a független telók is :P Lehet hogy sznob dolog és előfordulhat h létezik olyan gsm bolt, ahol valóban 0km-es telefont adnak akciósan, de ez nem a gsmline lesz :P Ezt sajnos saját bőrömön tapasztaltam meg, jobb ha az ember megfizeti a normális garancia árát, minthogy kétes eredetű eszközt vegyen...

[ Szerkesztve ]

(#36132) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

Sony Ericsson J20 Hazel milyen teló ill zseblámpa van benne? :R

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#36133) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Sziasztok!
QWERTY-Wi-Fi-3G/HSDPA-GPS <- Ezekkel a tulajdonságokkal rendelkező készülékek? Fontos lenne a megbízhatóság, a hibátlan működés, és az üzemidő is.
Ár 20-30ezer forint, akár használtan akár újonnan. Más jellegű tudás nem számít, csak megbízható és gyors legyen.

Smoke & Torque

(#36134) gixxer-tomee válasza _NCT (#36131) üzenetére


gixxer-tomee
aktív tag

Elolvastam rengeteg véleményt az arukereso.hu-n ezekeről a boltokról. Az első 5-6 bolt amik a legolcsóbbak, a hozzászólók szerint elég durvák. Persze van sok jó vélemény is, amik nagy részét valszeg a boltosok írkálták oda, de sokan leírják, hogy tényleg innen onnan beszerzett, ázsiai, orosz német piacos telokat hoznak be és úgy adják el mint új magyart...
Gusztustalan komolyan.

Viszont meg kell említenem, hogy van egy két normálisna tűnő bolt is, amelyik nem száll el túlzottan az árakkal és még ki is írják hogy az adott típus gyáris garis-e és hogym i jár hozzá.

Pedig ezek szerint lejjebb kell adnom az igényemet. Xperia Arc normális helyen csak a T-Mobile-nál lesz de ott is majd a készletfrissítés után.

Nexus S pedig és SGS plus talán lesz egy normálisabbnak tűnő helyen.

[ Szerkesztve ]

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#36135) St_Riv válasza Norb3rto (#36132) üzenetére


St_Riv
csendes tag

Hi! Életem telefonja. Lenne ha nem lenne halk. Gsmarena oldalán van egy rész, ahol rengeteg telefont hasonlítanak telefonálási szempontból (telefon hangja, zajszint, hangosság stb) és átlag alatti "below avarege" eredményt kapott sajnos. Pedig venném mint a cukrot, de sajna nagyon sokan panaszkodnak erre a részére.

(#36136) Norb3rto válasza St_Riv (#36135) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Köszi meglesem :R

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#36137) St_Riv válasza gixxer-tomee (#36134) üzenetére


St_Riv
csendes tag

Amúgy nekem ez [link] a bolt tűnik legjobbnak. Teljes gyári felszerelés + 1-2 éves gyártó garanciák. Van pick pack pont, azaz 2011 dec 31-ig ingyenesen kiviszik a telókat a meghatározott helyekre (Relay és Inmedio) utána meg nyóccázér. Ha rendelnék telót innen rendelnék, ez csak tipp persze én nem dolgozok itt és nem is érdekem reklámozni őket :D

[ Szerkesztve ]

(#36138) Norb3rto válasza St_Riv (#36137) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Jót nem olvastam róla :( J10i2 őt meg szinte lehetetlen pannonosabn kapni :O .
Olyan telefont keresek amiben van zseblámpa ki mit tud ajánlani. :) :R

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#36139) St_Riv válasza Norb3rto (#36138) üzenetére


St_Riv
csendes tag

Vegyél egy zseblámpát nem olyan drága :D bocs hülye poén volt, sajna nincs ötletem.

Amúgy j10i2 függetlenül [link] Szerintem ez jó ár érte. Bár ez is halk mint a Hazel.

[ Szerkesztve ]

(#36140) Norb3rto válasza St_Riv (#36139) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Mindig ezt kapom meg "vegyél zseblámpát" :DDD

2 év garanciával jó lesz sztm, mobilarénában jót írtak róla :)

:R

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#36141) St_Riv válasza Norb3rto (#36140) üzenetére


St_Riv
csendes tag

Ha megveszed és ha nem nagy kérés, dobj róla infót mennyire hangos telefonálás közben, sajnos én csak a számok alapján ítélkezem még tapasztalatom nincs róla.

(#36142) molnarpeter válasza Norb3rto (#36138) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Nokia 1616-van zseblámpa, de a telefonáláson kívül nem sok mindent tud... :D

Mp

(#36143) Norb3rto válasza molnarpeter (#36142) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Köszi, valóban nem jó másra úgy néz ki elm lesz :D :R

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#36144) Whynot?


Whynot?
aktív tag

Hali!

Tudnátok olyan mobilt ajánlani, ami automatikusan rögzíti a telefonbeszélgetéseket memóriakártyára?

(#36145) ouzohuto válasza Whynot? (#36144) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Ez nem telefon, hanem program kérdése!

call recorder phone szerintem +os-el megtalálod akármire, de itt is könnyebb dolgod van androiddal :)

XiaomI RedmI Note|||

(#36146) Domxc válasza Szplöttyy (#36133) üzenetére


Domxc
senior tag

Xperia X10 mini Pro.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#36147) gixxer-tomee válasza St_Riv (#36137) üzenetére


gixxer-tomee
aktív tag

Látom te is ezt szúrtad ki. :) Én is. Ez még a legnormálisabb. Dicséret jár érte, hogy nem csak a használhatatlan, orosz, kínai billentyűs, stb. csomagokat írják ki. :K

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#36148) Whynot? válasza ouzohuto (#36145) üzenetére


Whynot?
aktív tag

Oké, akkor mesélem kicsit bővebben:
Eddig egy HTC touchdiamond 2-m volt, de meghalt szegény és kéne egy áthidaló megoldás 2-3 hónapra (ki kell hevernem a végtörlesztést anyagilag, aztán majd lesz jobb telóm). Az utóbbi időben a telefonáláson és a hívásrögzítésen kívül semmi egyébre nem használtam, szal perpill simán meglennék okostelefon nélkül. Ráadásul az androidtól tartok, mert céges vodás előfizetésem van és abszolút nem szeretnék magyarázkodni egy magas telszámla miatt :S Szal ha a leggázabb zalkatej tudná rögzíteni a hívásaimat, akkor az is megtenné :)

(#36149) Picur1992


Picur1992
tag

Huawei U8500 android-os
Ha be akarok jelentkezni a Marketbe és elfelejtetem a jelszot valahogy ki tudom kerülni??

Jó helyében jót várj! Magyarán valamit valamiért:))

(#36150) ouzohuto válasza Whynot? (#36148) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Így már más a tészta és nem tudok segíteni, de más biztos!

XiaomI RedmI Note|||

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.