Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37201) CHIPman válasza whatnot (#37200) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ja, és a Ray-re van normális szoftver alapból, és frissítheted is. A Motorola meg sz@rik a felhasználóra, ahogy láttuk a Defynél is.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#37202) tvamos válasza CHIPman (#37201) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nem is tudom... Nekem a Defy tetszik ugy , ahogy van, a gyari sw-rel.
Nem kell azon semmit mokolni szerintem.
De ahogy gondolod....

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#37203) whatnot válasza CHIPman (#37201) üzenetére


whatnot
őstag

Na ez már érdekelhet.
Olvastam arról, hogy a Motorola felvásárlása körüli mizéria miatt a support most nem a legjobb. De ez konkrétan miben jön ki? Nem jó a szoftvere esetleg, vagy mitől lenne nekem jobb, ha upgrade-lni tudom a Rayt?

(#37204) andew


andew
tag

Tudnátok ajánlani max 15.000ft ig egy telefont.

Nokia 5230-t gondoltam. havernak kéne mert betört a Samsung S7350 kijelzője. Nem kell semmi extra csak a lehető legtöbbet tudjon. Vagy 30-as vagy független kéne. apróról is lehet.

Hardverek jó áron: http://t7.hu/qk7-andew _____ Két felé lehet osztani a Hardveraprót, aki hirdetni akar és aki eladni. Én az előbbibe tartozom.

(#37205) CHIPman válasza whatnot (#37203) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Mondjuk kapásból az, hogy nincs rá gyárilag magyar nyelv. Aztán a garival is lesznek problémák, ha nem szolgáltatóst veszel. Az update nem a support miatt szar, mivel elvileg ugyanazt kapod, mint Európa többi része, az csak simán gyenge.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#37206) ouzohuto válasza tvamos (#37184) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Neked nagyon nem kéne tanácsokat osztogatni!(tudom neked nem lenne egyértelmű ezért leírom csak neked, hogy ez azt jelenti: NEM ÉRTESZ HOZZÁ!)

XiaomI RedmI Note|||

(#37207) whatnot válasza CHIPman (#37205) üzenetére


whatnot
őstag

Nyelv bőven jó, ha angol, nem számít a magyar.
Szolgáltatóst veszek.
Valami más hátrány?

(#37208) tvamos válasza ouzohuto (#37206) üzenetére


tvamos
nagyúr

Szervusz!
Igazad van, NEM ERTEK HOZZA!
Nem is egy Android szakmai forumon posztolok, hanem egy altalanos telefonoson, ahol lehet, hogy a tobbseg szinten nem ert hozza. Tudod, ugy mint en!
(Ettol meg nem kell Androidbol zarthelyit irni posztolas elott azokon a forumokon sem, de nem csodalnam, ha ott kiutalnanak, ha ilyeneket irok! Nem is teszem!)
Mindazonaltal egy rootolas, vagy flasheles nem olyan nagy dolog. Klasz leirasok vannak, en is meg tudtam csinalni, mar 3 keszuleken. Az egy masik kerdes, hogy mit tudnak a fozott romok.
Fenntartom azt a velemenyem, hogy amit gyari allapotaban tud a keszulek, azt tudja, a fozott rom-ok mukodeserol meg nagyon meg kell gyozodni, es fenntartassal kell kezelni oket.
Plane ugy, hogy mar sokszor hallottam azt, hogy "Nem kell az neked! Nincs arra semmi szukseg!"

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#37209) punky10 válasza tvamos (#37208) üzenetére


punky10
addikt

A linkelt HSZ alapján valszeg azt a részt nem értette,illetve abbol vonta le ezt a következtetést,hogy irtad,volt Ericssonod,illetve használtál már Sonyt is.Csakhogy ezek kb 10 éve közösen gyártanak telefont Sony Ericsson néven... :) Tehát a tapasztalataid nem biztos hogy idöszerüek...
Más kérdés,hogy a közeljövöben ujra találkozhatsz ilyen feliratokkak,kettévállnak...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#37210) ricsi018


ricsi018
csendes tag

Hali

Nem tudok dönteni.
Nekem hosszútávra kellene telefon.
A telenornál akarom megvenni a telefont,max 45-50k a keret.
Pár telefon között gondolkodok Samsung galaxy mini,Samsung galaxy Gio,Nokia 500.
(+Kártyás vagyok)

Az androidot nem ismerem.
Nekem csak pdf olvasásra kellene+office dokumentumok olvasásra,+WIFIzni+hosszú üzemideje legyen.

Légyszi segítsetek :) Előre is köszi

(#37211) n0rbert0 válasza ricsi018 (#37210) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Szia!
Kártyásan vagy előfizusan akarod megvenni?

(#37212) andew válasza andew (#37204) üzenetére


andew
tag

:O

Hardverek jó áron: http://t7.hu/qk7-andew _____ Két felé lehet osztani a Hardveraprót, aki hirdetni akar és aki eladni. Én az előbbibe tartozom.

(#37213) ricsi018 válasza n0rbert0 (#37211) üzenetére


ricsi018
csendes tag

Kártyásan.

(#37214) sdd2 válasza ricsi018 (#37210) üzenetére


sdd2
veterán

Hosszú üzemidőt androidnál elfelejtheted. Arra amire kell a nokia 500 is megfelel.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#37215) Gabe123


Gabe123
aktív tag

Sziasztok. Telót szeretnék venni a ZTE Skate a Tnél elég jó áron van, most Galaxy S-em van, de kb hasonlót szeretnék, érdemes ilyet venni? Jó áron el tudnám adni a Galaxy-t.
Gyakorlatilag csak telefonálok , meg sms és néha net. Játszani nem játszok rajta, viszont a progik érdekelnek. Sokkal rosszabb a Skate?
Előre is köszi. :R

Szerk: a Skate-nek nagyobb a kijelzője,ergó nagyobb lesz a sms billentyűzet is rajta? Mert elég nagy ujjaim vannak és fektetve is elég kényelmetlen a Galaxy-n smst írni.

[ Szerkesztve ]

Mark Twain once said that "If voting made a difference, they wouldn't let us do it. "

(#37216) n0rbert0 válasza ricsi018 (#37213) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Nagyon szívesen ajánlanám a Galaxy mini-t, de sajnos 38ezret szvsz nem ér meg. Ezek közül a Galaxy Gio nem tűnik rossz választásnak (gyakorlatilag egy butított Ace) . Esetleg,ha van kedved főzött romokkal babrálgatni, akkor ZTE blade. Én a Nokia 500-at nem ajánlanám, mivel a symbian egy halott platform.

(#37217) n0rbert0 válasza Gabe123 (#37215) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Szerintem ne cseréld le a Galaxy S-t egy Zte Skate-re!

(#37218) Gabe123 válasza n0rbert0 (#37217) üzenetére


Gabe123
aktív tag

Értem.Thx.

Mark Twain once said that "If voting made a difference, they wouldn't let us do it. "

(#37219) sdd2 válasza Gabe123 (#37215) üzenetére


sdd2
veterán

Galaxy S-t lecserélni egy ZTE Skate-re visszalépés.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#37220) n0rbert0 válasza sdd2 (#37219) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Szvsz nem is kicsi :D

(#37221) whatnot


whatnot
őstag

Még egy utolsó kérdés:
bármiféle buhera nélkül, van-e érdemi használati különbség a Defy+ és a Ray között? (fényképezőgép és video nem számít)

(#37222) tvamos válasza whatnot (#37221) üzenetére


tvamos
nagyúr

A viz, por, meg utesallosag szerintem inden keppen szamit!
Ellenben van, aki nem szereti a motorola feluletet. Nekem azzal sincs bajom.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#37223) n0rbert0 válasza whatnot (#37221) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Defy+-nak nagyobb a kijelzője, de az olvasottak alapján azt javaslom, hogy nézd meg mind két telefont élőben és amelyik tetszik azt vedd meg. Szvsz mind két telefonnal jól jársz.

(#37224) whatnot válasza tvamos (#37222) üzenetére


whatnot
őstag

Ha lehet, most ragaszkodjunk a kérdéshez. Persze, hogy számít, de most nem ez volt a kérdés.

@n0bert0: ez az én olvasatomban azt jelenti, hogy tkp. akkora különbség nincs. A nagyobb képernyő persze a defy+ mellett szól, a Ray viszont vékonyabb. Meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#37225) n0rbert0 válasza whatnot (#37224) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Jól látod a két telefon azonos kategória...

(#37226) VásRló


VásRló
tag

Sziasztok!

Egy olyan mobiltelefont szeretnék, ami

1, nem drága

2, sokáig bírja a GPS navigációja (pl gyalogláskor)

3, lehetőleg nem az a könnyen törős fajta, sokszor elejtem.

Esetleg tudhat fotózni is, de a telefont másra nem használnám, de a GPS navigáció fontos lenne.

(#37227) sdd2 válasza VásRló (#37226) üzenetére


sdd2
veterán

Nokia 2710 esetleg? Az talán nem törik könnyen és tovább bírhatja az askija mint a többi androidos javaslatok.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#37228) VásRló válasza sdd2 (#37227) üzenetére


VásRló
tag

Nem tűnik rossznak. és talán vmi komolyabb navigáció is rámehetne, pl iGo?

(#37229) sdd2 válasza VásRló (#37228) üzenetére


sdd2
veterán

Nem az nem. :(

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#37230) tvamos válasza VásRló (#37228) üzenetére


tvamos
nagyúr

Szia!
Nekem egy Nokia E52 van, az alig talalja a GPS jelet, es mas is panaszkodott mar Nokiara ilyen problemaval! (Mondjuk itt eleg lapos szogben nezi a muholdakat.) Minden keppen problj ki egyet, gondolom a GPS megoldasok egy markanal hasonloak lehetnek! Viszont, azt meg kell hagyni, bekapcsolt GPS-sel is sokat bir.
Egy csomo androidos keszulekhez lehet kapni extra aksit. Azokkal jo sokaig mennek a nagy display ellenere.
Udv,

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#37231) sdd2 válasza VásRló (#37228) üzenetére


sdd2
veterán

Hát ha egy nap üzemidő jó GPS navigációval akkor esetleg Xperia Mini, ZTE Blade, Xperia X8

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#37232) molnarpeter válasza sdd2 (#37231) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Akkor már Galaxy 3, az bírja bőven 2 napot is :)

mp

(#37233) tvamos válasza molnarpeter (#37232) üzenetére


tvamos
nagyúr

Na de te, hogy birod 1 napig nezni?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#37234) VásRló válasza molnarpeter (#37232) üzenetére


VásRló
tag

És erre fel lehet rakni jobb féle, igényesebb szoftveres gps navigációt? És ez tényleg jobban bírja, mint a másik három, az Xperia, meg a többi?

[ Szerkesztve ]

(#37235) sdd2 válasza VásRló (#37234) üzenetére


sdd2
veterán

Lehet tovább bírja de minden másban rosszabb. Lehet rá tenni ;)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#37236) VásRló válasza sdd2 (#37235) üzenetére


VásRló
tag

Ez az xperia mini bejövős )
kisebb a kijelzője tehát nyilván kevesebbet fogyaszt, könnyebben elfér és szerintem tovább is bírja, mint a többi
és nem is olyan törékeny talán ;)

[ Szerkesztve ]

(#37237) VásRló válasza VásRló (#37236) üzenetére


VásRló
tag

esetleg ebbe az xperia mini-be nem lehet erősebb akkut rakni?

(#37238) sdd2 válasza VásRló (#37237) üzenetére


sdd2
veterán

Egy teljes napot kibír, még ha strapálod is. :K Nem gyári aku használatát azt nem javaslom.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#37239) VásRló válasza sdd2 (#37238) üzenetére


VásRló
tag

GPS-ből is elbírna pár órát? Meg még játékot is?

(#37240) n0rbert0 válasza VásRló (#37239) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Persze.

(#37241) pixelblondie


pixelblondie
aktív tag

Na még egyszer:)
Sziasztok.

Nokia E6 vagy E72? Esetleg Lumia?

as good as it gets

(#37242) SirPierre


SirPierre
csendes tag

Sziasztok! Sok-sok kipróbált telefon után segítséget kérnék, hogy milyet vegyek, mert elakadtam. Olyat keresek, ami:
- zene (MP3), rádió lejásztsázsban jól műkődik,
- 4-5 napig kitart 1 töltéssel,
- bővíthető memória, mondjuk olyan 4-8 GB-ig,
- van rajta mondjuk egy 3,2 Mpixeles kamera,
- és nem fagy le, nem kell buherálni a szoftvert.
(lehet szó GPSről, netről, de nem létszükséglet)

A klasszikus forma érdekel leginkább, szétnyítható még számításba jöhet.
Használt telefont nem akarok, t-mobilos vagyok, de lehet független is.

Sokáig Nokiás voltam, aztán most lett egy Defy, de nem jön be, szoftvert kéne cserélni, de abba nem vágok bele, hackelni nem akarok egy telefont sem.

Eddig amit néztem Nokia c2-01, c5-00, E52 - a symbianról viszont rossz tapasztalatom van, ezért váltottam Nokiáról.

A kérdés, az hogy ezek mennyire megbízhatóak, illetve van e más márkában megbízható készülék.

Köszi előre is.

(#37243) tvamos válasza SirPierre (#37242) üzenetére


tvamos
nagyúr

Szerintem az I4 van ehez legkozelebb, csk sokba kerul!
(Es mar nem kell hova bovitgetni a memoriat.)
Az a klasszikus Smart Phone...

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#37244) SirPierre válasza tvamos (#37243) üzenetére


SirPierre
csendes tag

Na igen, az kimaradt hogy kb a 50.000 HUF állítsa meg, mert ennyért el tudom paszolni a Defy-t.
Klasszikus alatt a sima nyomógombos készülékeket értem, érintőképernyős nem érdekel, bocsi ha rosszul fogalmaztam.

(#37245) tvamos válasza SirPierre (#37244) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nekem egy E52 van, az mindezt tudja.
Semmi gondom a Symbiannal.
A GPS-e x@r, alig talal jelet.
(Ez lehet, hogy azert van, mert nagyon eszakra vagyok.)
Allitolag netezni is jo, de meg nem probaltam, nem is fogom.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#37246) VateRicsi válasza SirPierre (#37242) üzenetére


VateRicsi
aktív tag

A Nokia E52 pont a klasszikus telefon megtestesítője, ami vékony, szép, minőségi és több napig bírja az aksija. Kamerától kezdve a zenelejátszáson át a GPS-ig mindenben megfelelő szintet hoz, bár egyikben sem kiemelkedőt. Kezeli a 16 GB-os kártyákat és rengeteg szoftvert ingyen letölthetsz hozzá, illetve a menüt és a főképernyőt teljesen testre szabhatod. Két komolyabb érintős tepsi között ideiglenes telefonnak mindig E52-t veszek. A C széria középszerű, az E pedig az üzleti mobilokat jelenti, már csak az anyagminőség és egyebek miatt is az E52-t javaslom.

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#37247) n0rbert0 válasza pixelblondie (#37241) üzenetére


n0rbert0
senior tag

A kettő közül az E6, de én Lumiát vennék. Amúgy E6,E73 teljesen más kategória mint a Lumia széria.
Sok mindentől függ, hogy melyik telefon a jó választás: mire használnád, mennyi pénzed van rá, előfizusan, újonnan vagy használtan vennéd, stb..

@ SirPierre: Szvsz a Nokia C5 egy jó választás lenne!

[ Szerkesztve ]

(#37248) VateRicsi válasza n0rbert0 (#37247) üzenetére


VateRicsi
aktív tag

Nem akarok vitázni, de a Nokia E52 egyértelműen jobb a C5-nél. A Prohardver C5 tesztből idézek : "A másik vetélytárs a Nokia E52, mely jelenleg nagyjából 10 000 forinttal kerül többe, amiért WiFi-t, valamint szebb és nagyobb kijelzőt kapunk."
Mondjuk én használtan szoktam vásárolni és ott már nem igazán van árkülönbség a két telefon között (kifogtam már 19-ért is újszerű E52-t), de új készülék vásárlásánál tényleg lehet hogy jobban megéri a C5, ha nem baj hogy nincs WiFi. Illetve a C5 fiatalos, az E52 meg elegánsabb megjelenésű, de én pont ezért is preferálom az utóbbit.

[ Szerkesztve ]

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#37249) sdd2 válasza VateRicsi (#37248) üzenetére


sdd2
veterán

E52 maga a tulajok mondják hogy sz@r. A hosszabb távú használta több mindent kimutat mint egy 1 hetes időszak. ;)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#37250) n0rbert0 válasza VateRicsi (#37248) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Igen, ezt jó lenne tudni, hogy használtan vagy újonnan akarja venni...
Használtan az E52 jobban megéri.

@ssd2: Egyik ismerősöm E52-t használ már régóta és neki nem volt vele gondja. Amúgy mi a bajuk vele?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.