Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36901) BioKiller


BioKiller
csendes tag

csá all-
Ma bementem a t-mobilhoz hogy megvegyem a ray-met
Megkérdeztem mit gondol róla az eladó( biztos ért hozzá vmit .. gondoltam..)
Erre ő : ez 1 elavult telefon..
Kifutó termék szóval már nem gyártják...
Szüleim is bent voltak és ezt meghalva már hallani se akarnak róla hogy ray-t vegyek.. "ha pénzt adnak érte akkor majd ilyen telót tuti nem vesznek ...
Most ez komoly amit mond vagy mi??.. -.-"
Pedig olyan android van rajta mint most az arc S-nek meg 1ghz proci..
ICS frisítést is megkapja stb..
Vagy csak most az eladó 1 barom??

De hogy ne legyen off téma igy ajánlanátok 1 uj telót ami megközelíti a ray-t mert a szüleimet ugyse fogom tudni meggyőzni mert " az eladó úgyis jobban tudja mint én.. -.-" )

(#36902) molnarpeter válasza BioKiller (#36901) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

És ajánlott helyette vmit?

Mp

(#36903) BioKiller válasza molnarpeter (#36902) üzenetére


BioKiller
csendes tag

MP az mi? :D

(#36904) Domxc válasza BioKiller (#36901) üzenetére


Domxc
senior tag

Baromsag. Kerdezd meg tole, hogy akkor a Nokia E52 nem az, ami kb. 3 eves?
Esetleg helyette Xperia Neo, Motorola Defy+.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#36905) molnarpeter válasza BioKiller (#36903) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Aláírás :) molnarpeter.

Mp

(#36906) Miarák


Miarák
csendes tag

Hali. A SE Neo és Neo V közt van olyan nagy különbség ami meggyőz hogy ne az olcsóbb Neo V-t vegyem?

(#36907) Domxc válasza Miarák (#36906) üzenetére


Domxc
senior tag

Semmi szinte. A Neo V 5MP-s, a Neo 8.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#36908) Kerio


Kerio
őstag

Hello!

LG Optimus P970 vagy Samsung Galaxy W?

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#36909) dave93


dave93
őstag

Sziasztok!
40k körül milyen Nokia-t kell venni használtan, de garisan? Mindennapi használat, wifi, 3G, hosszabb táv, T-s vagy független :R

[ Szerkesztve ]

(#36910) Tomi0703 válasza BioKiller (#36901) üzenetére


Tomi0703
őstag

hali. hat az eladok korubelul semmit nem ertenek a telefonokhoz (par kivetel persze van). elado szemeben az a legjobb telo ami a legdragabb. hat t-nel ray helyett optimus black, defy+

(#36911) Domxc válasza dave93 (#36909) üzenetére


Domxc
senior tag

Nokia E6?

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#36912) molnarpeter válasza Tomi0703 (#36910) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Néhány értelmes dolgot hajlamosak mondani, pl én hallottam a 23Ft-os akciót is, de szvsz a T központilag mondja meg nekik, mit dumáljanak az emberekre, pl Ace vs Defy...

mp

(#36913) Tomi0703 válasza molnarpeter (#36912) üzenetére


Tomi0703
őstag

az a baj, hogy sajnos sokan ezt be is veszik es egy rosszabb vagy epp dragabb telot dumalnak ra (vagy a ketto egyutt). :D

(#36914) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

Dual simes telefont szeretnék vásárolni, nőnek, egyszerűt.
De ha esetleg van olyan, aminek még a kamerája is jó, az lenne a tökéletes.

Tud ebben valaki segíteni?

(#36915) ouzohuto válasza tvamos (#36898) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Bocsi, de amikor úgy alkotsz véleményt valamiről, hogy NEM próbáltad?Az árról meg annyit, hogy minimum 35e ft-al drágább az egy árban lévő 4S-ed...a fényképezésről csak annyit, hhogy a mobilarena tesztben konkrétan a sima iphone 4 is elverte :) 3.5" vs 4,3" :) 2x annyi ram amit persze csak akkor érzem meg ha tv-re kapcsolod és fullhdban nézel valamit.

De én javaslom neked még mindig a 4S-t!!!A legjobb teló :C Nekem is ez kéne :K

XiaomI RedmI Note|||

(#36916) ouzohuto válasza AndrewTdi (#36914) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Samsungnak vannak ilyenjei, itt nézz körül.

C3322 jól hangzik, de pénz és milyet is akar számít :)

XiaomI RedmI Note|||

(#36917) Tom1939


Tom1939
őstag

Sziasztok!

Szeretnék egy mobiltelefont ami hangsúlyosan nem okostelefon (most az van, nekem nem jött be, kicsi a képernyő normálisan használni, de pl a samsung note már túl nagy mint telefon, ezért szimpla mobil tablet kombinációra állnék át).

Amit szeretnék:

- jó minőség
- jó hangminőség telefonáláskor, hosszú akkuidő (az alap samsung amit valamihez kaptam itt vérzik el)
- egyszerű kilakítás (férfi lennék, nem szeretnék pirosat, lilát stb.)
- azért a telefonkönyv mérete nagyon nagy legyen (pár száz szám biztos van most benne)
- ha jó a kamera az plusz de szerintem ez reménytelen (tehát ha a többi megvan akkár kamera nélküli is lehet).

Ami nem kell:
- mobilnet
- érintőképernyő

Keret nincs, de nem szeretnék feleslegesen egy vagyont költeni.

Köszönöm a segítséget.

(#36918) Baresz90


Baresz90
csendes tag

Helló, a kérdésem nem szeretném túlbonyolítani,tehát:
Jelenleg melyik androidos okostelefon a legjobb vétel maximum 60-65 ezer forint értékben (új,vodafone előfizetés,alap árkategória)?

(#36919) Domxc válasza Tom1939 (#36917) üzenetére


Domxc
senior tag

Nokia X2, C2-01?

Baresz90: SE Xperia Ray, Neo, Samsung Galaxy W.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#36920) Baresz90 válasza Domxc (#36919) üzenetére


Baresz90
csendes tag

Köszi,de sajnos vodánál csak az SE Ray van,és Alap árkategóriában az 76ezer,ami túllépi a keretemet :(

(#36921) Domxc válasza Baresz90 (#36920) üzenetére


Domxc
senior tag

Motorola Defy+, SE Xperia MinI? (ezek mar biztos vannak)

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#36922) Baresz90 válasza Domxc (#36921) üzenetére


Baresz90
csendes tag

Mindkettő nagyon faszának tűnik,de a Defy+ felé húzna a szívem a nagyobb kijelző,meg a strapabírósága miatt,csak az a kib***ott angol menü bizonytalanít el,rootolni meg nem akarok :(
Na mindegy,köszi a segítséget,majd kitalálom még,melyik legyen a kettő közül

(#36923) Tom1939 válasza Domxc (#36919) üzenetére


Tom1939
őstag

Köszönöm, a c2-01 nem is látszik rossznak. Tudsz valami ilysmit sony-e-ban? Nokiám még nem volt, de sony ericssonom sokáig (jobban megszoktam).

(#36924) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Új mobilt szeretnék, kártyafüggetlenül, alap feladatokra+jó lenne ha lenne benne GPS, meg valami jóféle szervező.

Nokiáim voltak eddig, de jöhet más is. Klasszikus kialakításút szeretnék, ha van qwerty billentyűzettel.

Nem szükséges a nyílt oprendszer, wlan, böngészni nem nagyon szeretnék rajta. Nokia azért lenne célszerű mert azokra ingyenes a navi. Árban úgy 40k-t szánnék rá, a Nokia C5-öt néztem ami kicsivel drágább, de várnék alternatívákat.

Let the Zone take me if I am.

(#36925) vtata


vtata
csendes tag

Üdv!

A következő témában szeretnék tanácsot kérni:

Egy teljesen alap telefonra lenne szükségem, leginkább okostelefon mellé, amit nem kell félteni, magammal vihetem túrázni, illetve tartalék, stb...

Ennek megfelelően kártyás csomagban venném, jó lenne, ha 10-20000Ft között megállna.

Ami szempont:

Hosszú üzemidő. Ez a legfontosabb, úgy hallottam, régen volt valami Philips telefon, ami több hétig bírta egy töltéssel, valami hasonlóra lenne szükségem (tehát ha mondjuk egy hétre elmegyek valahova, ahol esélytelen tölteni, akkor ne kelljen aggódnom, hogy nem bírja ki készenlétben a végéig).

Nem keresek strapatelefont, mert bár funkcionalitásukat tekintve azok is kielégítőek, legyen inkább annyival olcsóbb és kompaktabb :)

Igazából csak telefonálni szeretnék vele, ha a szükség úgy hozza (jó, azért ha egy egyszerű webböngésző van rajta, az nem hátrány, mondjuk EDGE bőven elég, szükség esetén menetrendet megnézni, stb).

Az ár nem elsődleges szempont, de mivel ezek nem nagy igények, nem szeretnék egy vagyont rákölteni :)

Nokiákkal vannak jó tapasztalataim, de igazából bármi érdekel.

Ha valakinek van ötlete, köszönettel fogadom.

Üdv:
Dávid

[ Szerkesztve ]

(#36926) dave93 válasza Domxc (#36911) üzenetére


dave93
őstag

Köszi! N97-ről mi a vélemény egyébként?:R

(#36927) promehteus


promehteus
csendes tag

Üdv. Most olvastm el a Sony Ericsson Hazel és Elm, tesztjét. És igen igen nem tudom h akkor most mitévő legyek. Melyiket válasszam ? A Hazel felé húz a szivem, a formája miatt kijelző, de az Elm-nek a teszt szerint 7 pontal jobb a hangminősége és a vételi adása, és engem ez aggaszt egy cseppet:) Most egy K750i-m van, 5 és fél éve nyúzom, még kukutyinfalván a pincébe is van jelem vele, és szeretném hogyha ez egy új telefonnal se változna.

(#36928) Dicker


Dicker
őstag

Sziasztok!

Szerintetek most egy SGS II-t vagy egy Iphone 4s-t megéri megvenni?
Utóbbinak az ára megint felment...
A Samsungból meg, ha jól tudom jön egy HD verzió. Azt nem lehet tudni mikorra várható? Érdemes e megvárni? Vagy tavasz elején lesz valami olyan érkező telefon, ami ezeknek a vetélytársa lehetne?

(#36929) n0rbert0 válasza Dicker (#36928) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Ha nagyon sok pénzed van, akkor a 4S.

(#36930) kutga válasza kutga (#36924) üzenetére


kutga
nagyúr

#36924?

Let the Zone take me if I am.

(#36931) AndrewTdi válasza Dicker (#36928) üzenetére


AndrewTdi
addikt

nem vagyok szifon párti, de én is arra voksolnék (i4s) ha a keret megvan rá.

(#36932) k850 válasza promehteus (#36927) üzenetére


k850
addikt

Nagyon fontos, hogy mire szeretnéd használni! Ha csak telefonnak, akkor az Elm, de ha multimédiás tartalmak is fontosak, akkor a kijelző miatt a Hazel. Illetve ezzel könnyebb szöveget bevinni.
Egyébként volt egy-két SE készülékem, ezért van összehasonlítási alapom. Nekem telefonfunkcióban a K850 teljesített legjobban, sokat tud és nagyon jó az adás-vételi képessége, jobb mint az Elm-é. Tudása szinte ugyan az. Az Elm-ben frisebb a flash lite lejátszó, de gyakorlati haszna közelít a nullához, ill. van gyári Facebook. Ezt is simán lehet mással helyettesíteni
A K850-nek sokkal fejlettebb a szöveg szerkesztője, ha fontos az SMS írás és a szavak tanulása, akkor ez ellensúlyozza az Elm többlet funkcióit.

De ha rám hallgatsz, akkor haladsz a korral és elfelejted a Sony Ericssont, ugyan is, ő is elhagyott minket.
A SE K750 maga korában etalonnak számított, a két általad kinézett modell nem fogja ezt az érzést nyújtani neked. Ha csak egy átlag mobilos volnál nem kerested volna ezt a fórumot, légy bátor és keres új utakat.
Rengeted lehetőség vár reád! ;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#36933) promehteus válasza k850 (#36932) üzenetére


promehteus
csendes tag

Ahogy mondtad, én ilyen átlagos mobilos vagyok :) Nem rajongok az okos telefonokért. Egyik barátom vett egy Galaxy Ace-t, és nem mozgat meg eggyáltalán... Persze fontosnak tartok több dolgot is egy telefonban, jó kezelhetőség, legyen jó kamerája, a Hazel esetében nagyon tetszik a kijelző, a Wi-fi is nagyon jó dolog h belerakták. Viszonylag sokat telefonálok, sok sms-t irok, még zenét is vagy rádiót is sokszor hallgatok(azt is csak fülessel), netezni meg nagyritkán, de ha fontos akkor kell:) Egy másik ismerősnek Elm-je van, nézegettem ez-az, tetszik meg szép meg minden, de a Hazel akkor is jobban tetszik. Csak nagyon zavar az a tény hogy igy le lett értékelve, mert szerintem nem lehet olyan rosz. Amúgy nem annyira tetszik a k850, mármint belsőleg oké biztos jó, de külsőleg nagyon k750 vonalba van, és a billentyűzete... hát az naggyon nem tetszik :) Tényleg fogalmam sincs h mitévő legyek, de szeretnék Sony ericsson vonalba maradni. És hát persze az ára is nagyon fontos:)

[ Szerkesztve ]

(#36934) k850 válasza promehteus (#36933) üzenetére


k850
addikt

A puding próbája az evés! ;)

Végül is egy jól lefedett területen nem lehet probléma a térerő. Válaszd azt amelyik szimpatikusabb. A tesztekkel az a tapasztalatom, hogy megbízhatóak, habár az Elmet dicsérték, hogy milyen fürge, ezt nem tudom megerősíteni.

A K850 kezelőfelülete miatt, a mai napig visszasírom, csukott szemmel is tudtam ill. tudom kezelni. Először én is idegenkedtem tőle, de nagyon jó volt használni. :C

Van egy érzésem, hogy csak használtat tudsz majd venni, az elég rizikós, igaz ez a legolcsóbb megoldás rövidtávon. Hosszabb távon mindenképpen haladni kell a technikával.
Nem is nagyon tud mit csinálni az ember.
Egyébként nagyon hülye módon ivódott be az "okostelefon" a köztudatba. Nincs okos és buta telefon, ez csak egy reklám fogás a hiú embernek.
Végül is az okostelefon is egy elektronikai eszköz, tud telefonálni SMS küldeni, ha te ennyit használsz ki belőle, akkor nem fogja senki számon kérni rajtad, de a lehetőség mindig adott a plusz funkciókra. :K

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#36935) promehteus válasza k850 (#36934) üzenetére


promehteus
csendes tag

Ki kell próbálni persze, csak hát kicsit idegesitő az a tény h több site-on mást mást mondanak, Gsmarena-n halálra dicsérték, jel és hangminőségből... és még sok másnál is:) Szerintem nagyon nagy különbség nem lehet az Elm és a Hazel között, max külsőre :)
Nagy valószinűséggel megfogom venni, aztán majd elválik :) Ha valami gond van akkor garancia :D

(#36936) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Ilyesmi kínai cuccal kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

(#36937) ouzohuto válasza AndrewTdi (#36936) üzenetére


ouzohuto
senior tag

nincs, de ez meg kinai cucnak is gyengus.

XiaomI RedmI Note|||

(#36938) ouzohuto


ouzohuto
senior tag

Miert jobb egy iphone 4s mint az sgs2?

XiaomI RedmI Note|||

(#36939) Labasz91


Labasz91
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék egy andoidos telefont maximum 45ezer forintért. Flottás csomagban vásárolnám a vodánál. A kérdésem az,hogy ebben a kategóriában melyik teló(k) a legjobb vétel(ek)?
Előre is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#36940) ouzohuto válasza Labasz91 (#36939) üzenetére


ouzohuto
senior tag

es milyen telok esnek ebbe a keretbe?

XiaomI RedmI Note|||

(#36941) Labasz91 válasza ouzohuto (#36940) üzenetére


Labasz91
csendes tag

Itt az árlista: https://www.vodafone.hu/letoltes/elofizeteses-arlista.pdf
Az Alap árkategóriát kell nézni. :)

(#36942) tvamos válasza AndrewTdi (#36936) üzenetére


tvamos
nagyúr

En ennyiert inkabb Samsungot vennek!...

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#36943) n0rbert0 válasza Labasz91 (#36941) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Barátnőmnek Galaxy minije van és az árához képest jó kis telefon. Ha van kedved főzött romokkal meg moddolással foglalkozni, akkor a ZTE Blade is jó választás lehet. De én a helyedben még gyűjtenék egy kis pénzt és egy Sony Ericsson Xperia Mini Pro-ra ruháznék be!

(#36944) tvamos válasza ouzohuto (#36938) üzenetére


tvamos
nagyúr

En is ezen tepelodom!... Tenyleg a SGS II a legjobb telefon?
Esetleg jobb az i4S mint a Motorola Atrix 4G?
Vagy most akkor ar-ertek aranyban?...

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#36945) sdd2 válasza ouzohuto (#36938) üzenetére


sdd2
veterán

Nem jobb. Van pár különbség, de a legfőbb különbség az a rendszer. Az iPhone-on iOS van az SGSII-n pedig Android. Persze még sorolhatnám ide a kijelzőt, de nem kezdem el mert sorolhatnám. Ha az android tetszik akkor SGSII ha az iOS akkor egyértelmű hogy iPhone 4S mivel nincs is iPhone-on kívül más iOS-t futtató készülék. :)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#36946) Labasz91 válasza n0rbert0 (#36943) üzenetére


Labasz91
csendes tag

Az Xperia Mini Pro nem számít női telefonnak? Mert Magyarországon szeretik "lenőitelefonozni" a kisebb méretű,kompakt telókat.
A telefon amúgy tetszik,meg utána olvasva tényleg a jelenlegi best buy kategóriának tűnik.

(#36947) sdd2 válasza Labasz91 (#36946) üzenetére


sdd2
veterán

Abszolút nem női telefon. :N

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#36948) n0rbert0 válasza Labasz91 (#36946) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Ha rózsaszínben veszed, akkor annak számít! :D

(#36949) sdd2 válasza n0rbert0 (#36948) üzenetére


sdd2
veterán

Ezt nem feltételeztem. :DDD

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#36950) nggabi válasza AndrewTdi (#36936) üzenetére


nggabi
nagyúr

van egy kicsi vertus beütése a cuccnak ;]

"szenyor dzsíííí"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.