Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36401) molnarpeter válasza szigmat (#36397) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ha fontos a hangzás, esetleg egy Galaxy 3 Voodoo sounddal. Bár azon nincs vaku, de SGS szintű hangminősége van, és jól bírja akkuról. Egyébként Gio :)

Domxc: nem, de a Voodoo sound jó dolog, és ha zenéről van szó, akkor nekem az ugrik be. :D

mp

[ Szerkesztve ]

(#36402) Domxc válasza molnarpeter (#36401) üzenetére


Domxc
senior tag

te voodoo sound mániás lettél :DDD

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#36403) Mr.Grincs válasza House M.D (#36392) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Galaxy Ace az jó választás. :K

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36404) shuttle


shuttle
tag

Hi skacok !

"régi" samsung omnia II (GT-I8000) cserélném valami tudásban hasonlóra.
ami kellene gps , vakus foto, 3-4 napos akku és lehetőlen nem windowsos kellene .
szerintetek mi lenne a legjobb választás 70 ezer környékén?

– A temetőre az van kiírva: FELTÁMADUNK! – Akkó má' jobb a kocsma, me' oda meg az, hogy SOSE HALUNK MEG. Hofi

(#36405) sdd2 válasza shuttle (#36404) üzenetére


sdd2
veterán

3-4 napos üzemidő csak nyugalmi állapotú és letiltott netel lévő androidos gép tud. :))

Nap végén éjszakára felrakod és nap végéig minden hogy kibírja. :K SE Neo, SE Ray, SE Arc

Amúgy hogyan vennéd a telefont? Előfizetéssel? Melyik szolgáltatónál? Szeretnél rá ICS frissítést?

A előfizetéssel veszed és ICS fontos és belefér a 70-be akkor SE Arc. Igazából most az ICS miatt csak idei SE készüléket vennék. :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#36406) ouzohuto


ouzohuto
senior tag

t-m-nal kedvezmeny!aki meg nem vett most erdemes :)

XiaomI RedmI Note|||

(#36407) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Sziasztok,édesapámnak vennénk telefont, és 30-40K között vennénk egyet, általános igények, ő magától ezt nézte ki: C5-00, van ennél ajánlottabb ezen az áron? (független). 40 fölé nem tudunk menni:/ üdv

(#36408) Termi16


Termi16
őstag

Köszönöm a válaszokat pár nappal ezelőttről, végül is n8 lett, aztán ha mégse jön be, akkor később lehet valami újabb belőle.

Kellemes ünnepeket mindenkinek!

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

(#36409) maximilian4 válasza Termi16 (#36408) üzenetére


maximilian4
addikt

Boldog karácsonyt! :DDD

Maxi

(#36410) Mr.Grincs válasza Termi16 (#36408) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hali,
Hát abból, könnyen lehet egy másik. Kellemes Ünnepeket!

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36411) spyduck


spyduck
nagyúr

Sziasztok!

Melyik a legolcsóbb dual SIM-es Androidos telefon. Persze csak a Top gyártók érdekelnek (samsung, LG stb....)

(#36412) molnarpeter válasza spyduck (#36411) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

[link]?

mp

(#36413) spyduck válasza molnarpeter (#36412) üzenetére


spyduck
nagyúr

köszi

(#36414) Mr.Grincs válasza spyduck (#36411) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Miért akarsz két simes telefont? Az egyik az céges mobil vagy két magán telefonszámod van? Én maradnék a két telefonos megoldásnál, ha céges mobilod van, annak úgyis mindegy milyen szerintem.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36415) spyduck válasza Mr.Grincs (#36414) üzenetére


spyduck
nagyúr

barátnőmnek, van egy külfödi száma is a szülei miatt.
de most azt beszéljük, h lehet marad a két telefon és veszünk egy Defy-t.

Közben én is cserélnék.
Van egy Iphone 3GS-em, rezgőakksi hibás, amikor viszem gariztatni kapok egy új készüléket és újraindul a gari. Őt is le szeretném cserélni.
Az ár nem igazán számít. A lényeg, h a PH és a böngészés kifogástalanul menjen. Aki használt Iphone-t tudhatja, h a Safari kifogástalan, keresek ennél jobbat. Ha nem létezik akkor Iphone 4 vagy 4s mellett fogok dönteni.

(#36416) Mr.Grincs válasza spyduck (#36415) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nekem is volt iPhone 3GSem én is gariztattam, összesen 3 szor volt kicserélve. Mindig új mobilt kaptam, de már nagyon bánom, hogy eladtam, vagyis annyira nem mert új mobilt szeretnék csak azt nem tudom milyet. Talán az új iphone-t, ami lesz a 4S után, vagy a Galaxy S3 at ha ,majd kijön. De egyébként a Safari az hibátlan és nem is kell jobb.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36417) theerp


theerp
csendes tag

Sziasztok!

Nem igazán értek a telefonokhoz, de sikerült nagyjából két telefonra leszűkítenem, hogy miből fogok választani, nagyrészt mobilarénás tesztek alapján.

Ti melyiket ajánlanátok:
1. egy új Samsung Galaxy mini, amiről a tesztek sok szépet írnak, de más oldalakon a képernyője miatt sok kritikát is kap, vagy
2. egy fél éves, megkímélt állapotú Samsung Spica, aminek a jellemzőit nézve jobb hardverekből lett összerakva. Árban hasonló a Galaxy minihez. Ezzel ugye az a problémám, hogy 2009-es fejlesztésű telefon, ha jól tudom.
(+ esetleg 3.: ha van jobb ötlet 30ezer Ft alatt, szívesen olvasnám, de T-s előfizetéses kártyám van, szóval ha új készüléket veszek,az dominos,vagy független lehet csak. Néztem a T-s mobilokat ilyen árban,de teszteken mind le lettek húzva, pedig 2 hete már majdnem megvettem egy Huawei U8500-t)

Válaszokat előre is köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

(#36418) Domxc válasza Jim-Y (#36407) üzenetére


Domxc
senior tag

Hát, most mondanék Androidosokat, de mivel nincs igény rá, ezért a C5-00 a legjobb.
Esetleg még egy X3-02.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#36419) Jim-Y válasza Domxc (#36418) üzenetére


Jim-Y
veterán

Köszi, 6303i hogy viszonyul a C5-00 -hoz? jobb, vagy ugyanolyan?:)

(#36420) maximilian4 válasza theerp (#36417) üzenetére


maximilian4
addikt

A galaxy minit választanám. Nekem volt galaxy spicam. Nem ajánlom. Hiába van 800 Mhz proci benne, édes kevés, nagyon lassú,régi architektúra, egy csómó alkalmazás nem is futott rajta. A galaxy mini hardvere sokkal jobban teljesít, jóval frissebb a telefon, újabb kezelőfelület, jóval gördülékenyebb, és android 2.2 van legalább rajta. A kijelzője tényleg nem valami jó, az alacsony felbontásnak köszönhetően.

Maxi

(#36421) Domxc válasza Jim-Y (#36419) üzenetére


Domxc
senior tag

Jobb a C5. 6303i eleg erdekes aron van 40k-ert.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#36422) Mr.Grincs válasza theerp (#36417) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nekem volt galaxy minim, 2 napig, de már bánom, hogy elpasszoltam. A kijelzője nem volt olyan borzalmas. Vissza is sírom most nagyon. Én vagy ZTE Bladet veszek vagy galaxy mini-t..

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36423) Tomate


Tomate
veterán

Sziasztok!

Tudnátok nekem ajánlani 20-30 ropi között Androidos női telefont?
Köszi! :R

(#36424) mr.kocka válasza Tomate (#36423) üzenetére


mr.kocka
aktív tag

Telenor One Touch? Bnőmnek az van, elég jó....:)

kaller1:

Akkor inkább a Galaxy Mini..:)
Szerintem nincs baj vele, (vántáccs) nem nevezném férfiasnak, sőt.. barátnőmnek tetszik, megvette, azóta másik barátnőjének is megtetszett, és unokatesója is gondolkozik olyanon... :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#36425) kaller1 válasza mr.kocka (#36424) üzenetére


kaller1
veterán

Nem rossz, bár nőinek nem nevezném. :D

Fehér galaxy mini, fehér/pink se x8, na ezeket már inkább. :)

.::> <::.

(#36426) Tomate válasza kaller1 (#36425) üzenetére


Tomate
veterán

Köszi!

Azt elfelejtettem írni, hogy ez az ár használt ár is lehet! Galaxy mini fehérben jónak tűnik.
X8 egy szappantartó... Nem szeretem. szívem szerint ZTE bladet vennék de az se valami nőies...

mr.kocka: T-mobilos kellene.

[ Szerkesztve ]

(#36427) Mr.Grincs válasza kaller1 (#36425) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nekem fehér galaxy minim volt és szerintem nagyon jól nézett ki fehérben. :DDD

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36428) kaller1 válasza Tomate (#36426) üzenetére


kaller1
veterán

Attól függetlenül nem rossz az a szappantartó. :D

Kimaradt még a Galaxy Y, bár nem tudom, hogy fehérben, vagy valami világos színben van-e.

.::> <::.

(#36429) Tomate válasza kaller1 (#36428) üzenetére


Tomate
veterán

Hát nem valami nagy a választék, de köszi! Ezektől a felbontásoktól áll égnek a hajam...

(#36430) kaller1 válasza Mr.Grincs (#36427) üzenetére


kaller1
veterán

Nekem most a fekete X8-on egy fehér, lyukacsos hátlap van, az sem néz ki rosszul. :)

.::> <::.

(#36431) Mr.Grincs válasza kaller1 (#36430) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Szerintem nem lesz valaki attól ratyi, hogy fehér a mobilja, ízlések és pofonok.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36432) kaller1 válasza Mr.Grincs (#36431) üzenetére


kaller1
veterán

Szerintem sem, mert ennyi erővel fehér autókat sem vennének az emberek. :U :D

.::> <::.

(#36433) kaller1 válasza Tomate (#36429) üzenetére


kaller1
veterán

Ezek az olcsó samsungok már csak ilyenek, legalább az Y-ba tehettek volna hvga panelt, persze az ára akkor mindjárt másabb lenne. :(

.::> <::.

(#36434) Mr.Grincs válasza kaller1 (#36433) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Jól is nézne ki a galaxy y, kicsit a galaxy acere hajaz, de legalább egy 3,2es kamerát belevághattak volna.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36435) Tomate


Tomate
veterán

Közben találtam használtan egy ZTE bladet fehérben. Azért az már jó egy lánynak :)

(#36436) molnarpeter válasza Tomate (#36435) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Viszont a nem anyagában festett, szóval majd valószínűleg lekophat róla a fehérség ;)) mondjuk egy tok orvosolja a problémát :D

Mp

(#36437) Mr.Grincs válasza molnarpeter (#36436) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Vagy hibajavító....vagy tacskóban, ósünben kapható autó festék, körömlakk méretű kiszerelésben kifejezetten a hibák eltüntetésére, javítására. Max 1db pisztolyorrú mátyáskirály az ára és szinte a szivávány minden színében és árnyalatában kapható.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36438) Tomate válasza molnarpeter (#36436) üzenetére


Tomate
veterán

Majd vigyáz rá :((( :)
Amúgy tudom. Mert már a kezdetek kezdetén is volt fehér mikor még angliában volt csak és én is néztem. Viszont azok már csak tft-vel voltak kaphatóak. Én 1 éve vettem a blademet Angliából (Amoledes volt) 36ba és rá 9 hónapra eladtam ugyan ennyibe. Az jó volt... Aztán az új telóm megint Angliából jött 3 hónapja. Egy zsír új HTC HD2-t vettem 60 pénzért. Én bontottam ki először a dobozból. Szóval anglia jó! Csak nem 370-es fonttal :W

[ Szerkesztve ]

(#36439) spyduck válasza Mr.Grincs (#36416) üzenetére


spyduck
nagyúr

Én 2 éven belül most cseréltetem az 4.-ik iPhone 3GS-em és jön az 5.-ik :) . 2 repedés, 1 nem kapcsolt be soha, 1 most rezgőakksi hibás. Mindegyik tokban volt, sose volt leejtve, sose volt rajta karc. Úgy vigyáztam rá mint a hímes tojásra. Nem mondom, h unom mivel mindig új készüléket kapok és újraindul a gari de ez a 3GS egy ritka nagy fos. Imádom, mert Apple, imádom a Safari-t, meg mindent de a minőség az vicces ;]

[ Szerkesztve ]

(#36440) camalot


camalot
tag

Hi! Csak telefonálásra és helymeghatározásra kellene valami olcsó de jó aksis alapgép. Főleg outdoor tevékenységhez kellene, ezért lényeges a jó aksi és gps. Ár, minél olcsóbb annál jobb - ne, vagyok képben az árakkal.

[ Szerkesztve ]

(#36441) Mr.Grincs válasza spyduck (#36439) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Én is tokban hordtam, meg kijelzővédő fóliával. Ennek ellenére a térerő probléma rendszeres volt, egyszer amiatt is cserélték, vagyis kétszer mert másodjára is szarakodott.
Én jókor szálltam ki belőle. Mert még 70K-ba el tudtam adni a 4GS megejelenése előtt. Hiányzik, de majd lesz másik. Meg ez az akksi dolog is kiborított. Max 2 nap volt amit produkált nekem, normál használat mellett. Amúgy nap végén mindig éhes volt. Vagy le is merült. :U

A tartozékokról meg ne is beszéljünk. Hugomnak is ugyanilyen iPhone 3GSe van ami nekem volt egyszerre vettük . 1,5 forintos műanyag töltő úgy elnyíródik, szétmállik, elhasználódik mint a szar, a fülesről meg ne is beszéljünk, azt is 2 havonta cserélgettük. De akiknek iphoneja van az ismerőseim között mind visszahordja cserélgetni.
Jópézér árulnak fülest meg töltőt de aki megveszi gari idő alatt az meg is érdemli. Addig visszaviszem cserélgetni amíg garis utánna, kb egytized áron veszek kínait ami kb örök életű.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36442) spyduck válasza Mr.Grincs (#36441) üzenetére


spyduck
nagyúr

Vajon mikor adnak 4-est? Elviszem kicseréltetni a 3GS-t de úgy is beszarik :DDD

(#36443) Mr.Grincs válasza spyduck (#36442) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nem adnak sajnos. Kérdeztem már én is. :C Próbáltam eröltetni, de akkor sem adtak.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36444) spyduck válasza Mr.Grincs (#36443) üzenetére


spyduck
nagyúr

Egyszer csak elfogynak már a 3GS-ek nem? :DDD

(#36445) Mr.Grincs válasza spyduck (#36444) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Szerintem is. De ez jó dolog, hogy nem állnak neki szögelni, hanem egyből csere az esetek 95 százalékában.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36446) betyarr


betyarr
veterán

üdv!

a feleségem szeretne egy olcsó telót,max 10k-ig.a lényeges kitételek:

- legyen benne naptár funkció,amiben emlékeztetőket is létre lehet hozni
- lehetőleg lehessen saját csengőhangot feltölteni számítógépről
- rezgő mód
- rádió (ez a legkevésbé fontos,de jó lenne)
- lehetőleg független,vagy könnyen függetleníthető,vagy max. telenoros

köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

(#36447) Domxc válasza betyarr (#36446) üzenetére


Domxc
senior tag

Nokia C1-01, C2-01, 7610 Supernova

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#36448) odrif


odrif
MODERÁTOR

Most milyen Nokia telefont érdemes vásárolni max 20K-ig?
Lehetőleg nem érintőképernyőst!
Természetesen használtan is.

20 éve a Prohardveren

(#36449) sdd2 válasza odrif (#36448) üzenetére


sdd2
veterán

6303

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#36450) Domxc válasza odrif (#36448) üzenetére


Domxc
senior tag

C5-00 (1-2k-val dragabban), 6303i, vagy egy 7230-as. (amennyiben no a vasarlo)

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.