Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36601) Domxc válasza Mr.Grincs (#36599) üzenetére


Domxc
senior tag

iPhone, valoszinutlen, hogy lesz ebben az evben inkabb GS3, de en azt sem vennek, amennyiert kijon, mar korrekt aru WP7-es Nokiak lesznek, es a mostani ketmagosoknak is lemegy az aruk.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#36602) Mr.Grincs válasza Domxc (#36601) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát a nokia nem éppen a szívem csücske. Maradok a samunál vagy az applenél. Az előző mobilom is egy apple 3GS 32GB hibátlanul működött. Az eladás oka az volt hogy jó áron el tudtam adni, mielőtt a 4S megjelent volna.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36603) randras válasza Mr.Grincs (#36602) üzenetére


randras
veterán

Pedig tessék csak megnézni a Nokia Lumia 800-at, vagy a hamarosan bejelentésre kerülő 900-at, nagyon-nagyon megfontolandó...

Persze, ha alapból a WP7-el van bajod, akkor felejtős. Én most tenni fogok vele egy próbát, unom már a droidot. :DDD

(#36604) Domxc válasza Mr.Grincs (#36602) üzenetére


Domxc
senior tag

Pont most fog a Nokia megerosodni. Ev elejen kijonnek a WP7-es Lumiak, amik az Apollo frissitest is megkapjak, ami szinte mar az mobil OS-ek egyik csucsa lesz foleg, hogy superphone-okra optimizaljak. En vagy erre, vagy egy Sensation XE with Beats Audio-ra fogok beruhazni a kozeljovoben, az utobbinal mar az iPodomra sem lesz szuksegem, es legalabb lesz egy Sennheiser fejesem, es egy Monster by Dr. Dre fulesem.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#36605) randras válasza Domxc (#36604) üzenetére


randras
veterán

Sensationt nem vennék, több sebből vérzik. Kapcsolódó irodalom gyanánt rákeresnék a Sensation topikban a szar, por, lötyög, forró, kijelző szavakra, illetve felnéznék XDA-ra. :U

(Mondom mindezt úgy, hogy 1.5 hónap után adtam el az enyémet, ezalatt 2x volt szervízben, szóval van tapasztalat.)

[ Szerkesztve ]

(#36606) Domxc válasza randras (#36605) üzenetére


Domxc
senior tag

XE-t, nem simat. A simaban nagyon sok hiba van ezzel en is tisztaban vagyok. Egyebkent en vigyazok altalaban a telefonjaimra, ezert a lotyog, por stb. engem nem erint, a 2 magnal, meg minden keszulek forro.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#36607) randras válasza Domxc (#36606) üzenetére


randras
veterán

Totálisan ugyan az a konstrukció. A lötyögés azután jön elő általában mindenkinék, hogy 2-3- alkalommal leveszed a hátlapot, a porosodás pedig szintén mindenkinél előjön, előbb, vagy utóbb, mindegy mit csinálsz vele.

SGSII forrósodását érdekes módon sikerült megoldaniuk szoftveresen, na mindegy.

Nem akarlak lebeszélni, meg szerintem nem is tudlak, ha már döntöttél, de ez egy zenemobil: a jack dugó körüli perem mégsem kapott gumit, tehát a fémet fedő festék lekopása után remekül tudok majd használni hozzá a ~30k-ért hozzá adott hiperszuper fülest. :C XDA...

Vannak jó HTC modellek, de ettől tartózkodni kell, higgy nekem. ;)

[ Szerkesztve ]

(#36608) Domxc válasza randras (#36607) üzenetére


Domxc
senior tag

Hat utananeztem, meglehetosen megoszlanak a velemenyek. A porosodasra, lotyogesre jott kb. 5 hsz, utana 10 ezt megcafolo. Mindegy ez majd elvalik. Altalaban 1-2 evre veszek telefont, addig a legxarabb anyagbol osszerakott is kibirja.
En befejeztem az OFF-ot.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#36609) Mr.Grincs válasza randras (#36603) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nekem ez az android nem jött be. Igaz galaxy minim van az meg nem egy androdi király. Eddig az ios-t favorizálom. De megnézek egy windowsos gépet is feltétlenül.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36610) p.awet


p.awet
csendes tag

Helló!
Elnézést,ha off lesz,de nem találtam megfelelő topicot erre a kérdésre.
Haverom megunta a fél éves,nem sokat használt SE Xperia X10-es telefonját(T-mobile-os,40 ezerért vette),és el akarja nekem adni,az a kérdésem,hogy mennyiért lenne érdemes megvennem,hogy egyikünk se járjon rosszul.
Köszi szépen a válaszokat előre is.

(#36611) Domxc válasza p.awet (#36610) üzenetére


Domxc
senior tag

OFF bizony. A realis ar, mivel viszonylag oreg a keszulek kartyafuggetlenul, olyan 20-25k, kartyasan, kb. 15-18k, bar ezt inkabb a bearazos topikban kerdezd meg.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#36613) nggabi válasza Domxc (#36611) üzenetére


nggabi
nagyúr

X10-et nem kapsz annyiért, inkább 40-50k a reális. amire te gondoltál az az x10 mini nem?

"szenyor dzsíííí"

(#36614) p.awet


p.awet
csendes tag

Akkor hogy az előző hozzászólásomat valamilyen szinten kompatibilissé tegyem ehhez a topichoz is,tömören ennyi lenne a kérdésem:
SE Xperia X10 vagy SE Xperia Mini Pro

(#36615) poirot


poirot
senior tag

Szevasztok !

Mondhatnánk úgyis, hogy telefon-vonalon konzervativ vagyok. A polcomomon van vagy 4-5 régi, üzemképes telefon, pl. Sony-Ericsson K700i, Z300i, Nokia 6112, stb.

(Még talán ma is K700i-t használnék, ha jostick használata nem volna nehézkes és nem tévedne.)

Jelenleg egy 4 éves Samsung B2700-as telót használok. Az idő vasfoga már eléggé kikezdte a gumi boritást, de azért minden további nélkül be merném rakni egy pohár vizbe, ugyanis vizálló. Lassan már nem merem elővenni társaságban a kinézete miatt, ezért is gondolkodom új telóban.

Amit elviseltem a Samsungnál, és a "halálom" volt ezalatt a 4 éves használata alatt;

- Samsung a két felső gombot "bedrótozta" internet használatra, és SMS küldésre, nem lehetett megváltoztatni.

- Az emélkeztetőknél rémálom volt, hogy nem állította át az emlékeztető "végét" intelligensen az általam bepötyögött dátum utánra. Minden esetben be kellett jelölnöm, hogy hangjelzést is szeretnék.

- A számítógéppel való kapcsolata rémálom volt, soha nem tudtam úgy szerkeszteni a telefonkönyvét PC-én, mint a Sonyknak. SMS küldésről nem is beszélve, ha össze van dugva PC-vel.

- Egy nyamvadt játékot nem tudtam felrakni rá.

- Ami tetszett, és nagyon jó volt, hogy több ébresztőt tudtam létrehozni rajta, és elég volt csak a megfelelő időpontot aktiválnom, akkor csörgött.

- A fogása megfelelő volt, igaz picit nehéz, de nem az pengevékony, ami szinte kiesik az ember kezéből.

Tehát amire szükségem volna;

- Több ébresztő létrehozása (3 műszakban dolgozom), aminél az egyiket könnyen aktiválom.

- Emlékeztető, jegyzet könnyü létrehozása ( lehetőleg ne kötött karakter-szám legyen a feljegyzésben, illetve a címében).

- Megfelelő kapcsolat (USB) PC-vel, az adatok szerkesztése, telefonkönyv buherálálsa, mentése, mp3 felrakás, stb.

- Memória kártya.

- Hosszú üzemidő.

Csupán csak ennyi volna, semmi több. A tippeket előre is köszönöm.

:R

(#36616) randras válasza poirot (#36615) üzenetére


randras
veterán

A hosszú üzemidővel az Androidot, és a WP7-et ki is lőtted. Szerintem egy iPhone túl nagy ugrás, de nyugodt szívvel ajánlanék neked bármilyen BlackBerry-t, vagy teljes QWERTY gombsoros Nokiákat. Ilyeneket pl. E72, E71, esetleg E6.

Remélem segítettem. ;)

(#36617) Mr.Grincs válasza randras (#36616) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

A facebook mobil is jó csak az meg milyenmár. Az is qwerty billentyűzetes.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36618) tvamos


tvamos
nagyúr

Sziasztok!
Meg mindig nem sikerult mobilt vennem, pedig...
Szoval a 2 magos procis mobilok mind ormotlanok.
Van itt olyan, aki Skype video telefonalasra hasznal mobilt?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#36619) molnarpeter válasza tvamos (#36618) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Mondjad :) (Nexus S-szel szoktunk beszélni, a túloldalon lapos van, jelenleg Isztambulban :D )

Mp

(#36620) tvamos válasza molnarpeter (#36619) üzenetére


tvamos
nagyúr

Megy rendesen a video? Mert amit probaltam ilyen... Huawei vackokon, meg kinai Tab-on, de nem ment, az Androidos SE telcsin, amivel probaltam nem volt elvezheto a kep... U.a. internet kapcsolaton PC-n ment.
Az a baj, mind irjak, hogy Skype, de csak chat-re gondolnak. Nekem viszont irastudatlan van a vonal masik vegen.
(Mi az a lapos, ami a tuloldalon van?)

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#36621) tvamos


tvamos
nagyúr

Sziasztok!
Van olyan mobiltelefon, amin megy a Windows Live?
Probaltatok mar ilyet?
Telefonrol xBox-ot lehetne hivni...
Jo otlet ez?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#36622) sdd2 válasza tvamos (#36621) üzenetére


sdd2
veterán

Androidra van Messenger és lehet rajta beszélni. De csak az írás részét használtam. A másikat nem tudom. :(

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#36623) szigmat


szigmat
tag

Sziasztok, valaki tudna segíteni?

Nokia 3310-hez forgalmaz még akkumulátort a nokia? :F

(#36624) randras válasza szigmat (#36623) üzenetére


randras
veterán

A Nokia már nem, de ebay-en 573 forint.

(#36625) szigmat


szigmat
tag

Köszönöm!

(#36626) Mr.Grincs válasza szigmat (#36623) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Akksi
Lehet jobban járnál egy egész telefonnal alkatrésznek is akár és abban benne van az aksi is.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36627) sdd2 válasza Mr.Grincs (#36626) üzenetére


sdd2
veterán

Szerintem is inkább vegyen egy egész telefont. És megmarad a többi része alkatrésznek ráadásul.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#36628) Mr.Grincs válasza sdd2 (#36627) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nem néztem végig de szerintem nevetséges áron lehet kapni, plusz a postaköltség.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36629) sdd2 válasza Mr.Grincs (#36628) üzenetére


sdd2
veterán

Az ebay-en nevetséges árak vannak. Itthon aranyárban vannak a tokok is külföldön meg fillérek. :(((

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#36630) molnarpeter válasza tvamos (#36620) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ha van fény, nem panaszkodott a túloldalon lévő személy :) Egy C2Duo-s Dell noti, pontosan nem tudom a típusát. Viszont az androidos skypeot gondolom ismered milyen, nem tökéletes...

Mp

[ Szerkesztve ]

(#36631) asfgh válasza szigmat (#36623) üzenetére


asfgh
tag

heló.
nekem lehet hogy van ilyen akumlátorom érdekel?

az új számom: 0620-4400-515 http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=asfgh&submit=

(#36632) asfgh válasza poirot (#36615) üzenetére


asfgh
tag

heló.
esetleg a nokia 6112 nem eladó?

az új számom: 0620-4400-515 http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=asfgh&submit=

(#36633) asfgh válasza Mr.Grincs (#36583) üzenetére


asfgh
tag

heló.
telefonálásra és sms-ésre hamar találsz 10k alatt telót!
nekem is vannak ilyenek eladók.
milyen kártyás kellene?

az új számom: 0620-4400-515 http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=asfgh&submit=

(#36634) M_o_g_y_i válasza asfgh (#36633) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Kevés a hsz.-od? :F

Aki ajánlotta az Xperia Mini-t, annak köszi a segítséget :R
Nagyon tetszik a páromnak (is). :K

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#36635) tvamos válasza molnarpeter (#36630) üzenetére


tvamos
nagyúr

Igen... 2.2-ig nuku. 2.3-tol valami mocorog...
Nem lattam meg rendesen mukodni, ezert aggaszt megvennem megegy telefont.
De valami csak kell!..

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#36636) tvamos válasza sdd2 (#36622) üzenetére


tvamos
nagyúr

Tudom, hogy keressek ra...
De megis... megmondanad az app nevet, amit hasznaltal?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#36637) Mr.Grincs válasza asfgh (#36633) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

T-s kellene.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36638) sdd2 válasza tvamos (#36636) üzenetére


sdd2
veterán

Live messenger

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#36639) asfgh válasza Mr.Grincs (#36637) üzenetére


asfgh
tag

t-s be csak egy motorola w220 van.
de körbe nézek még.

az új számom: 0620-4400-515 http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=asfgh&submit=

(#36640) sdd2 válasza M_o_g_y_i (#36634) üzenetére


sdd2
veterán

Nagyon szívesen ;)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#36641) kisspinyoo


kisspinyoo
tag

Infó kérdés szerintetek 20k ért milyen telefont érdemes venni ami úgy mond felsőbb kategóriás?

Tisztelet pénz hírnév!

(#36642) Maddoxtomi válasza kisspinyoo (#36641) üzenetére


Maddoxtomi
tag

Zte Blade ; X10 mini pro használtan 20 körül ki lehet fogni erősen használt kinézettel.
Egyébként mihez képest felsőbb kategória? Mit szeretnél hogy tudjon?

(#36644) kisspinyoo válasza #40993792 (#36643) üzenetére


kisspinyoo
tag

Az a baj hogy blédem már volt és nem nyerte meg a tetszésem valami másra vágyom Nem vagyok ZTE párti a bléd miatt

Tisztelet pénz hírnév!

(#36645) kisspinyoo válasza Maddoxtomi (#36642) üzenetére


kisspinyoo
tag

Hát vagy Windows mobil vagy android de bármelyik jó lenne és leg inkább a wifi miatt!

Tisztelet pénz hírnév!

(#36647) Domxc válasza kisspinyoo (#36645) üzenetére


Domxc
senior tag

Windows Mobile, szvsz a 7-nel kezdodik, mert a 6.5 elegge laggol.
Mindenesetre, ha neked nem szamit, akkor esetleg Omnia 2, HTC HD2, Touch Diamond 2.
Androidbol, ennyi penzert a ZTE-nel nem talalsz nagyon erosebbet, esetleg egy SE X10 Mini, vagy egy Galaxy 3 valamilyen fozott ROM-al.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#36648) kisspinyoo válasza Domxc (#36647) üzenetére


kisspinyoo
tag

Értem és Sonyból sem lehet valamilyen okosabbat be szerezni vagy Nokiából?

Tisztelet pénz hírnév!

(#36649) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Körtelével meglocsolt telefonnal mit lehet kezdeni? (sió 25% os volt )
Bekapcsol meg működik, de így randomban kikapcsol. Hiába szárítottam ki de nulla ugyanaz a probléma. :F

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36650) sdd2 válasza Mr.Grincs (#36649) üzenetére


sdd2
veterán

Talán egy kis alcoholal megtisztítod miután darabajira szedted. Utána szárítsd, konvektor közelébe is rakhatod aksi behelyezése nélkül és holnap rakd össze. Talán sikerül helyrehozni.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.