Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36301) Rav3n02 válasza KennyONE (#36299) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Szia!

a 3720 inkább csak erősebb az átlagnál de nem mondanám kifejezett strapatelefonnak. Nyilván jobban bírja pl a konyha járólapjára történő zuhanást, mint az átlagos készülékek. Édesanyád számára jó választás lehet. Szerintem dekoratívabb is mint a Samu illetve, műkörömmel szinte biztos, hogy a Nokiát könnyebb kezelni :K

(#36302) Járókeret válasza Mr.Grincs (#36300) üzenetére


Járókeret
senior tag

ja tudom,hogy duda mobil, de az ára is.... 50 plusszos.... és b.nőmnek még mindig csak 40 petákja van (vodánál 65.000)

[ Szerkesztve ]

(#36303) KennyONE válasza Rav3n02 (#36301) üzenetére


KennyONE
aktív tag

Hát nem is gyárban szeretne vele dolgozni,hanem túlélje az alap dolgokat.Az előző telefonját (SE S500i) így ment szét hogy élére esett a konyhakövön:S
Köszönöm a gyors választ!

(#36304) Mr.Grincs válasza Járókeret (#36302) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

SE X8 csak ott kamera nem vakus, de egyébként használható mobil.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36305) Járókeret válasza Mr.Grincs (#36304) üzenetére


Járókeret
senior tag

hát akkor inkább már egy x10 mini/pro... 40 alatt van. és van vaku is meg 5 mgp kamera

(#36306) Mr.Grincs válasza Járókeret (#36305) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

A tili toli verziósra gondolsz? Az is jó választás de ez a 2 az egyben megoldás nekem nem tetszik.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36307) Járókeret válasza Mr.Grincs (#36306) üzenetére


Járókeret
senior tag

van az x10mini, meg van az x10mini pro.... a kettő közti különbség annyi,hogy a pro-t megtoldták egy quarty billentyűzettel. (ilyen van nekem)... teljesen jó telefon 40 alatti árfekvés. szerintem ennél jobb ebben az árban nincs. legalábbis az SE-nél tuti.
de a samsungokat nem ismerem, ezért ha valaki tud ott jobbat mondani ilyen árban, akkor szívesen várom :)

(#36308) ELCLASSICOO


ELCLASSICOO
csendes tag

Sziasztok en egy Samsung 6712 dual telefont venek en azt halotam rola hogy nem nagyon bovitheto a telegon PL jatekokal programokal En azt kerdeznem hogy ezt a telefont erdemes lene e megvegyem vagy eben az arban amenyibe kerul a telo vehetnek e enel jobat?? hat tudtok jobat vagy informaciokat a telefonrol jokat roszakat az nagyon szivesen megkoszonem !!Elore is koszonom a hozaszolasokat! :)

(#36309) Mr.Grincs válasza Járókeret (#36307) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Szerintem akkor ez megint jó választás lehet, ha a női oldlaról is okés a telefon. :K

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36310) Domxc válasza Járókeret (#36307) üzenetére


Domxc
senior tag

Nincs a Samsung részéről sem. A X10 mini a bestbuy. Neki a középkategóriában az egyik legerősebb a procija, ő a legjobb a multimédiában stb. Fehérben, meg (igaz képeken nem, de élőben) meseszép, főleg, ha nőnek lesz. :))

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#36311) Mr.Peter


Mr.Peter
aktív tag

Telefont szeretnék venni, és egy kis segítséget szeretnék kérni a szakértőktől!

Elsődleges kritériumok:
-GPS
-3,5 jack fülhalgató csatlakozás
-ne legyen kitólós(szalagkábel problémák miatt)
-Wifi
-értintő képernyő
-zenelejátszóba legyen hangszinszabályozó
-használtan ne kerüljön 20e-nél többe
Másodlagos kritériumok:

-Kamera: ha tudna HD felvételt csinálni az nem lenne gond (3Mp alá nem mennék)

Ezek alapján szimpatikus a Sony X8, de se hangszínszabályozó se hd kamera, vagy Samsung i8000, de ott meg nincs jack....

Előre is köszönöm a segítséget! :K

<<<KEEP IT REAL!>>>

(#36312) Járókeret válasza Domxc (#36310) üzenetére


Járókeret
senior tag

köszönöm a kimerítő választ.

most kaptam infót,hogy egy ZTE blade is szóba jöhet.... ár szerint tényleg, hisz 37 ezer körül mozog.

vélemény?

(#36313) Domxc válasza Mr.Peter (#36311) üzenetére


Domxc
senior tag

Ezek közül mindenképp SE X8, de még érdemes megnézned, az Xperia Mini-t, és a Galaxy 3-at.
Ha nagyon lényeges a HD kamera, és az sem zavar, ha zárt rendszerű a platform akkor SE Vivaz, talán.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#36314) molnarpeter válasza Járókeret (#36312) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Blade :K

mp

(#36315) Mr.Peter válasza Domxc (#36313) üzenetére


Mr.Peter
aktív tag

:R Igen a mini 10 jónak tűnik, de a vivaz a billentyű miatt bannolva lett, galaxy is életképes... köszönöm az ötelteket!

<<<KEEP IT REAL!>>>

(#36316) Járókeret válasza Mr.Peter (#36315) üzenetére


Járókeret
senior tag

nem akarok beleszólni, de azért ne keverjük össze a

xperia mini
xperia x10 mini

ha jól sejtem Domxc a sima mini-ről beszélt és nem az x10 mini-ről

csak a félreértések elkerülése végett írtam le...

(#36317) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Ezek közül melyiket választanátok?
ZTE Blade
Xperia Neo V
Xperia Neo
Galaxy S
Wildfire S

Xperia Neo-ál a sima és a V-s változat között mi a különbség?
Androidnál mennyire számít elavultnak a 2.1-es verzió?
Illetve a fenti készülékek mindegyikére tehető valami normálisabb navigáció (Mio)?

[ Szerkesztve ]

(#36318) peugeotmate válasza Domxc (#36313) üzenetére


peugeotmate
őstag

A Symbian mióta zárt op.rendszer? :F

meg

(#36319) Mr.Peter válasza peugeotmate (#36318) üzenetére


Mr.Peter
aktív tag

Szerintem arra gondolt, hogy sokkal jobban korlátolt!

<<<KEEP IT REAL!>>>

(#36320) tvamos válasza BigBlackDog (#36317) üzenetére


tvamos
nagyúr

ZTE :N :N :N :N :N :N
SE :)
Galaxy :K :)) :R :DD :K

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#36322) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Pedig én is rá vagyok feszülve erre a ZTE penge témára, jól is néz ki, de sokan modták, hogy ne csaábuljak el, mert rákefélek. Lenne rá nekem is zsetonom, de akkor lehet galaxy minit veszek mégiscsak, ócsóbb, ratyibb a kijelzője, de nem lassul be elvileg.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36324) BigBlackDog válasza #40993792 (#36321) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Galaxy S-nél mennyire hátrány a 2.1-es Android?

(#36325) fjani


fjani
tag

Sziasztok! Segítség kellene, szeretnék egy új mobilt venni, a klasszikus fajtából.Az elvárás vele szemben: telefonálás közben jó hangminőség, sms, ébresztő, jó rezgőmotor,és erős akksi, más elvárásom nincs.Néztem a Nokia c1-02-t vagy 01-t az kb megfelelne, de ha tudtok árban, minőségben jobbat akkor jöhetnek az ajánlatok.Köszi előre is.

(#36326) V.Stryker válasza Mr.Grincs (#36322) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nekem volt Blade-m és jó teló, jó árért. Van rá egy rakat rom, nem fogsz unatkozni. :) Volt X8 -am is, annál tuti jobb volt a kijelző miatt, a vas meg ugyanaz. Az X8 meg jobb a galaxy mini-nél,tehát szerintem az egyenlet adott. :D

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#36327) ELCLASSICOO


ELCLASSICOO
csendes tag

Sziasztok en egy Samsung 6712 dual telefont venek en azt halotam rola hogy nem nagyon bovitheto a telegon PL jatekokal programokal En azt kerdeznem hogy ezt a telefont erdemes lene e megvegyem vagy eben az arban amenyibe kerul a telo vehetnek e enel jobat?? hat tudtok jobat vagy informaciokat a telefonrol jokat roszakat az nagyon szivesen megkoszonem !!Elore is koszonom a hozaszolasokat

(#36328) molnarpeter válasza BigBlackDog (#36317) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Neo vagy Neo V, mert korrekt vas, és lesz rá hivatalos 4.0 :)

mp

(#36329) Domxc válasza peugeotmate (#36318) üzenetére


Domxc
senior tag

Amíg nincs OVI, a Vivazon addig az.

BigBlackDog

Neo, vagy Neo V. Ezekre a készülékekre biztos lesz, az ICS, viszont ugyanannyira erős vasok, mint a többi.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#36330) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Sziasztok!

Rám lett pirítva, h kerítsek már vmi új telegrácsot, mert... gizi és mert, csak.
So, kérnék némi segítséget, lévén nagyon nem vagyok képben, ezt a témát illetően.
Nincsenek okosketyere igényeim, tapizást is szeretem inkább hús vér áldozatokon kiélni.. ;]

Tehát, az elvárások:
- ár: hátőő, sokat nem akarok rá költeni, 20k a nagyon max
- Vodás (4+ éve itt vagyok, kedvezmények etc.) / független / esetleg használt
- nem kell smart-phone
- nem kell touch (talán a simi+slide-querity -vel megbékélnék [pl.: a SE mini pro nem rossz, de annyit nem akarok rákölteni])
- multimédia: lehetőség szerint -mobilhoz képest-, jó minőségű fotót lehessen készíteni vele, ha nincs kéznél fényképező, többi - video, rádio, játékok etc.- nem tétel
- slide vagy flip a preferencia, megfontolásra elfogadok klasszikust is, de Blackberry típusok kicsukva, ping-pong ütőm már van :K
- menü kezelése gyors legyen, na jó, ne legyen elviselhetetlenül tetű..

Asszem', köbö ennyi.
Létezik ez a telefon? :))

...elmúlik...

(#36331) ouzohuto válasza tvamos (#36320) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Pénz dolga! ;)

XiaomI RedmI Note|||

(#36332) ouzohuto válasza BigBlackDog (#36317) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Ha ZTE BLade lesz én a helyedben gyorsan raknék rá egy cm7-et amivel pörögni fog a kis gép!

XiaomI RedmI Note|||

(#36333) filucci


filucci
csendes tag

Szevasztok!

Telefon vásárlás előtt állok de nem tudom mitévő legyek!
Sensation és a Galaxy s2 őn gondolkodom!
tudnátok nekem érveket és ellen érveket a két telefon között?

köszi előre is

(#36334) molnarpeter válasza filucci (#36333) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Milyen használatra kéne, mik az igényeid?

mp

(#36335) Mr.Grincs válasza V.Stryker (#36326) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Csak windowsos géppel lehet tuningolni a telefont vagy mac program is létezik?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36336) Domxc válasza filucci (#36333) üzenetére


Domxc
senior tag

Szinte nincs különbség köztük, de SGSII. Mert ő a legjobb 2 magos.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#36337) filucci válasza molnarpeter (#36334) üzenetére


filucci
csendes tag

Nos mérlegelgettem!

nekem számít hogy hogy szól hangszórón és hogy milyen képet,videót készít mondjuk sötétben!
htc desire hd után vágyom a sensation-re de kipróbálnám a samsungot is!
tudom hogy a samsung például super amoledes de a sensation pedig nagyobb felbontású, tudom hogy a samsung jobban szól hangszorón mint a sensation meg hogy pl a gpu is jobb benne, de viszont zavaró a samsung összerakása műanyag,túl könnyű a sensation pedig masszívabb alumínium, samsung mellett szól még h beépített memóriája van 16 gb így az ssd gyorsabb mint a hordozható memkari!
ja meg ahogy elnéztem talán szebb videót és képet készít a samsung mint a sensation :D

teljesen össze zavarodtam! :F meghallgatnák személyeket mind2 telefon pozitív/negatív tulajdonságairól!

Üdv

Lehetőleg ne írj teljes hozzászólásokat félkövérrel! - Barthezz2

[ Módosította: Barthezz2 ]

(#36338) ouzohuto válasza filucci (#36337) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Nincs nagy különbség, fogdosd meg mind a kettőt, amelyik jobban tetszik vedd meg!(ha 10e olcsóbban adnák a sensationt akkor is sgs2)

XiaomI RedmI Note|||

(#36339) XDmanus


XDmanus
tag

Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni, a télen le szeretném cserélni a régi mobilomat, és a Sony Ericsson Xperia X8-at néztem ki magamnak, de egy ismerősöm azt tanácsolta, hogy ne vegyek, mivel sok a gyári hibás közte. Ti mint mondotok róla, akinek van, az mondjuk segíthetne. Most az Xperia X8 és a Samsung Galaxy mini között vacilálok, ti melyiket ajánljátok?

(#36340) sdd2 válasza XDmanus (#36339) üzenetére


sdd2
veterán

Szia!

Xperia x8-as :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#36341) r4z válasza XDmanus (#36339) üzenetére


r4z
nagyúr

Ha a Galaxy Mini kisebb felbontású képernyője nem akadály, akkor egyértelműen az.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#36342) molnarpeter válasza r4z (#36341) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Szerintem is. :)

mp

(#36343) sdd2 válasza r4z (#36341) üzenetére


sdd2
veterán

Képernyő miatt mondtam az x8-at de ha nem zavarja a kis felbontás akkor a mini :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#36344) tvamos válasza Mr.Grincs (#36322) üzenetére


tvamos
nagyúr

Szia!
Mondanak mindenfele jot a ZTE-rol az emberek, de pl. a haverom csak szivott vele. O nem hekkerkedik, meg custom rom, meg ilyenek. Utalta mint a szart. Mer telefonnak nem volt jo!
En a T-Mobile Pulssal szivtam mag. (Meg a Zenithink ZE-180-nal...)
Szoval, ilyesmit ne!
Tobb ismerosom viszont imadja a Galaxy S-t.
En utalnam volna, mert regebben azon sem volt Skype. Persze! Meg lehet oldani!...
De a Galaxy telefonalni tuti!
Ennyit tudtam!... Most gyujtok meg a Motorola Atrixomra!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#36345) tvamos válasza filucci (#36337) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ha nem az aksi szamit, akkor most, a piacon a Galaxy S2 az abszolut favorit.
Hmmm.... talan csak az i4 ingathana meg ebben... de az majd' dupla aru!
Mind a tobbi csak lohol utanna!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#36347) tvamos válasza #40993792 (#36346) üzenetére


tvamos
nagyúr

En meg a ZTE-t dicserni olyanoktol hallottam, akiak mindenfele ROM-okat toltenek ra! A gyarit meg eldobjak! A tobbiek meg szidjak. Marmint a hozzam hasonloak, akik nem toltogetnek, meg tesztelgetnek ROM-okat. Mert ugy akkor elofordulhat, hogy esetleg nem vagy 1-2 napig elerheto, meg ilyesmi! Ezzel te sem vitazhatsz! Marmint, hogy mit hallottam, Ha o sulis hekker, max a csaja duzzogni fog, ha nem tudja felhivni... vagy ilyesmi!

A T-Mobil Pulse helyett meg vettem egy masik telefont, garancia, meg husegido helyett! Engem nep szopathat a T, nem buktazhatok miattuk szazezreket, mert a munkatarsaim, es ugyfeleim nem tudnak elerni. Azok meg ide-oda kuldozgettek, mert szerintuk jo!

Szoval ird ide, hogy 100000000000000000000 haverod mocsok elegedett a Bladdel. En meg ide irom, hogy 3 ismerosom is azt mondta, hogy ok nem nagyon tudjak hasznalni, eladjak, gyereknek ajandekozzak, kidobjak....

ENNYI!

Megjegyzem meg itt, hogy a srac, aki ajanlotta a T-Mobil pulset...
Amikor mondtam neki, hogy toltsd mar fel azt a csoda ROM-ot az enyemre is, semmilyen mennyisegu penzert sem volt ra hajlando! Lehet, neki sem ment a Skype-on a hangos telefonalas, amig ki nem jott a gyari 2.xx android????

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#36348) ouzohuto válasza #40993792 (#36346) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Pontosan!
és amúgy se hiszem el az ilyen haveromészarvoltmintaszarmetszívotvelemindenszar, mert ugye GARANCIA és ugye szervíz se volt így rögtön cserélték ;)

Nekem VOLT Bladem, most Skate van és azt hiszem, ha maradnak ennél az árnál marad is a márkahűség!

XiaomI RedmI Note|||

(#36349) ouzohuto válasza tvamos (#36347) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Szerintem nem ismeri el :DDD
Ugye nem vágod a különbséget az év telefonja és ár/érték arányban győztes telefon között?!

XiaomI RedmI Note|||

(#36350) tvamos válasza ouzohuto (#36348) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ez a garanciadolog!!! Ez egyszeruen nem igaz!
Nekem a bolti elado mondta, a szemembe, hogy megy rajta a Skype minden funkcioja!
Nem ment, es megsem csereltek ki!

10 honap alatt nem tudtam nekik (T-Mobil) elmagyarazni, hogy a telefon kulfoldon nem csatlakozik fel a halozatra. Nem a kartyaval van a baj, mert masik telefonnal felmegy! Le se tojjak! Persze, a roaminggot fizetem, mert ugye vettem masik telefont....

En nem kerdojeleztem meg a te tapasztalataidat, csak gyarlo ember modjara altalanositottam! Mint ahogy te is azt mondod, hogy nagyon jo!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.