Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37801) odrif válasza VateRicsi (#37797) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

:DDD

20 éve a Prohardveren

(#37802) Mr.Grincs válasza #40993792 (#37798) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Lehet eltévesztette a topikot. :K És inkább csak pontot írt.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37804) Myair


Myair
tag

Milyen felső kategóriás telót tudnátok ajánlani? Most akarom lecserélni a samsung i8910 hd-mat.

Ezek között gondolkodom:

Galaxy s2
motorola droid razr
iphone 4s

esetleg van még valami ami szóba jöhet? ezekről olvastam teszted első körben.
ár 100k körül, nem feltétlen kell zsír új, először azt akarom eldönteni hogy milyen legyen, majd utána hogy honnan/kitől vegyem meg.

Köszi

(#37805) VateRicsi válasza Mr.Grincs (#37802) üzenetére


VateRicsi
aktív tag

Hogy stílusos legyek, ott a pont! Tényleg ez történhetett, de hogyan téveszthette el ha ennyi éven keresztül készült a hsz megírására? Biztos nagyon izgult.

A fenébe! Zsolt_72 már lelőtte a poénomat. Most én is szerkeszthetnék ide egy pontot...

[ Szerkesztve ]

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#37806) Mr.Grincs válasza Myair (#37804) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát a 3 közül kettőre szűkítsed a mobilokat. Iphone vagy samsung galaxy s2. Én az iphone-t javaslom..Hogy miért? Mert volt iphoneom két évig és nagyon meg voltam elégedve vele minden téren. Ez idő alatt eszembe sem jutott más telefont venni.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37807) VateRicsi válasza Myair (#37804) üzenetére


VateRicsi
aktív tag

Nekem is sokáig OmniaHD-m volt. Kipróbáltam utána pár másikat (Galaxy S, Nokia N8, Optimus 2x, Xperia arc, stb), de végül az SGS2 mindent vitt. A legjobb amit eddig használtam. Próbálgattam 4S-t is pár órán keresztül, de nem cserélnék. A Motorola XT910 Razr nagyon brutálisan néz ki, de azt még nem próbáltam. Teszteket olvasva jobban néz ki, de nem jobb az i9100-nál, de erről nincs saját tapasztalatom. Viszont az S2-t nagyon ajánlom, az OmniaHD után döbbenet lesz, pedig az is nagyon szuper készülék!

Mr.Grincs: Ez jól jött ki, ketten kétfélét ajánlottunk. Az a helyzet hogy ebben a kategóriában már annyira jók, hogy mindenki azt ajánlja amit ismer, mert azzal teljesen meg van elégedve. Szomorú is lenne, ha 100 ezerért gondok lennének valamelyikkel.

[ Szerkesztve ]

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#37808) busman válasza Myair (#37804) üzenetére


busman
addikt

S2 +1 vote

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#37809) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Valami másodlagos telefont szeretnék venni, amit pl nyáron strandra, vagy pl buliba se sajnál elvinni az ember,vakus, és még jó képeket is készít. Van valami ötletetek srácok ? Én pl a Sony Ericsson K550i-re gondoltam, de ha van jobb ötletetek, akkor azt is meghallgatom.Az ár értékét tekintve olyan 5-10-15ezer forintba gondolkodom. Előre is köszi a segítséget :)

best regards, egy fórumozó blogger

(#37810) n0rbert0 válasza Myair (#37804) üzenetére


n0rbert0
senior tag

A motorola razr anyaghasználata nagyon jó és van benne egy-két jópofa dolog pl. ujjlenyomat-olvasó, lapdock. Minden téren elég jól teljesít, de elég gyenge a kamerája és a support sem jó (pl nincs magyar nyelv, frissítések nyögvenyelősek,stb...). Az i4s lenne a legjobb választás szvsz, mert szinte mindenben nagyon jó, főleg kamera terén: a mobil kameráknál ez az etalon. Ha nem zavar a zárt oprendszer, akkor kiváltképpen jó választás. De ez a két telefon helyből kiesik, mert 100k körül sajnos nem lehet beszerezni őket, ezért marad az SGSII, ami szerintem egy jól sikerült telefon szvsz jobb, mint a razr. Esetleg még jó alternatíva lehet a HTC sensation XE ami lényegében hasonló, mit az sgsII csak az anyaghasználata jobb, de pl a kamerája gyengébb.

(#37811) VateRicsi válasza Dyrtyho (#37809) üzenetére


VateRicsi
aktív tag

Nokia 6220 classic. Symbian S60 fp2, 5 MPixel, GPS, UMTS / HSDPA, stb. Az ára pedig még a GSM boltokban is 15 alatt van.

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#37812) busman válasza n0rbert0 (#37810) üzenetére


busman
addikt

A többivel egyetértek,de "nagyon jó, főleg kamera terén: a mobil kameráknál ez az etalon"
Ezzel vitakoznék:
[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#37813) n0rbert0 válasza VateRicsi (#37811) üzenetére


n0rbert0
senior tag

6220 tényleg jó kis telefon. Vagy esetleg egy sony ericcson elm.

(#37814) Mr.Grincs válasza VateRicsi (#37807) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Iphone 4et és a GS2-t is próbáltam egyszerre és jobban meggyőzött az apple. Engem legalábbis. Lehet az apple előélet miatt.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37815) n0rbert0 válasza busman (#37812) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Videózásban (a link alapján) tényleg jobb, de a fényképek nem győztek meg 100%-osan, szerintem ezen a téren erősen egy szinten állnak, legalább is én nem láttam nagy különbségeket. Bár a xenon vaku nagyon nagy plusz pont...

[ Szerkesztve ]

(#37816) busman válasza n0rbert0 (#37815) üzenetére


busman
addikt

Biztos nem egy szint de mindegy...
[link]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#37817) VateRicsi válasza Mr.Grincs (#37814) üzenetére


VateRicsi
aktív tag

Pont ez az, hogy aki az Apple feeling-et szokta meg annak csakis az Iphone jöhet szóba, de nekem ugyanígy csak az S2. Amikor először (és utoljára) vettem egy Ipod-ot, megőrjített hogy nem jelenik meg a gépen F: meghajtóként, hanem telepítenem kell az ITunes-t és utána szinkronizálgatnom. Az egész hozzáállás nekem idegen, de értem hogy aki benne van annak minden gördülékeny és magától értetődő. Én még régi felfogású vagyok, hadd dönthessem el mit hova akarok másolni és ne szinkronizálja a dolgaimat automatikusan a rendszer mindenféle eszközök között! Szeretem ha bármit feltelepíthetek vagy törölhetek és a saját készülékem hadd nézzen ki úgy ahogy nekem megfelel, a menütől kezdve az alkalmazásokig. Elismerésem a 4S érdemeiért és biztos meg is tudnám szokni, de nem akarom, nekem jó az S2.

[ Szerkesztve ]

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#37818) n0rbert0 válasza busman (#37816) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Ez erdekes cikk volt, belatom tevedtem :)

(#37819) eastsider


eastsider
nagyúr

Sziasztok!

szerintetek megéri a pluszt a mini pro a sima minihez képest?

(#37820) monsterbeats válasza eastsider (#37819) üzenetére


monsterbeats
tag

ha fontos a fizikai billentyű, akkor SZERINTEM meg.

 Macbook Pro 13" - i5 2.4GHz, 8GB, 500GB. - elnézést a lassú, hibás üzenetekért, gipszben nem az igazi.

(#37821) busman válasza n0rbert0 (#37818) üzenetére


busman
addikt

:R

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#37822) PainKiller13 válasza VateRicsi (#37794) üzenetére


PainKiller13
őstag

Nemtudom mennyit használtál C3-at, az alapszoftver téyleg használta a mobilnetet wifin keresztül is, az új szoft nálam nem használja, de ez a szolgáltató hibája amiért belenyúl a teló szoftverébe, viszont beállitod hogy a mobilnet szolgáltató helyett vmi krix kraxra akarjon kapcsolódni és máris nemtudja használni.

(#37823) VateRicsi válasza PainKiller13 (#37822) üzenetére


VateRicsi
aktív tag

Nem használtam, hanem a Mobilaréna tesztben írják ezt, ezért is fogalmaztam úgy hogy állítólag. Ha már biztosan nincs ilyen, akkor megéri az árát a teló.
A szolgáltatók tényleg szemetek ilyen szempontból, sok régebbi mobilnál fix helyen volt a wap, azon a gombon amivel a menüben vissza lehetett lépni. Ha véletlenül eggyel többet nyomott rá az ember kilépéskor, akkor már ment is fel a wapra pénzért. Biztos nem ebből éltek meg, de mobilonként havi pár százat biztosan lehúztak. Ráadásul a wap-nak kb annyi értelme van, mint a pénzért letölthető csengőhangoknak. Szándékosan soha nem használtam.

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#37824) Mr.Grincs válasza VateRicsi (#37817) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Én hozzászoktam egy idő után az itunesos szinkronizáláshoz. Bár engem is idegesített, az eleinte. Amikor volt a galaxy minim, annyira kiábrándultam az androdiból, nem tudom, ki kiről másolta a marketet de nagyon hajazott az app store-ra.... De el is adtam, nem egy csúcs mobil, de közben tudtam nyomkodni egy gs2-t meg egy gs1 et. Tetszett mindkettő, főleg az s2, dehát ezt az androidot szokni kéne...Meg ZTE Blade is tetszett, de kihagytam, állítólag sokszor laggolt a telefon. Mostmeg jó mobilra várok.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37825) VSZM


VSZM
tag

Sziasztok!

Mostanában szeretnék telefont vásárolni. Mindenképpen az 50 ezer forint alatti kategóriából. Ami fontos nekem:
-Legyen hardveres qwerty billentyűzet
-A kijelző felbontása jó legyen, és az napfényben is jól látható legyen.
-Android-os oprendszer lehetőleg.
-A telefon ne legyen lassú
-A telefont függetlenül, vagy a vodafone-nál szeretném megvenni.
A kérdéseim a következők: -Van-e ebben a kategóriában jobb, mint az Xperia mini pro?
-Érdemes-e használtan megvenni egy telefont?
-A windows phone 7-es mobilok milyen szinten vannak szoftveresen ellátva? Van ott is az android store-hoz hasonló?
-Aki tud esetleg jobbat ajánlani ebben az árkategóriában, az kérem írja meg!

Segítségeteket köszönöm!

[ Szerkesztve ]

SWBF2 4 EVER

(#37826) n0rbert0 válasza VSZM (#37825) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Ebben a kategóriában szvsz nincs jobb, használtan is kilehet fogni egész jó ajánlatokat!
A wp7-nek is van store-ja, de nincs annyi alkalmazás wp7 alá, mit android alá...

(#37827) RaPiDsHaRe


RaPiDsHaRe
aktív tag

A két telefon közül melyiket ajánlanátok:Samsung C3322 vagy Nokia C2-00 ? Esetleg tudtok másik kétkártyás telefont ajánlani?

(#37828) Mr.Grincs válasza RaPiDsHaRe (#37827) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nokia X2 ből is van kétkártyás. De a samsung az jó lehet. :K

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37829) VSZM válasza n0rbert0 (#37826) üzenetére


VSZM
tag

Milyen élettartamúak ezek a telefonok? Garancia nélkül is meg lehet venni őket nyugodtan?

SWBF2 4 EVER

(#37830) n0rbert0 válasza VSZM (#37829) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Én nem vennék gari nélkül telefont.

[ Szerkesztve ]

(#37831) RaPiDsHaRe válasza Mr.Grincs (#37828) üzenetére


RaPiDsHaRe
aktív tag

Akkor egyre nehezebb lesz dönteni :W

(#37832) Mr.Grincs válasza RaPiDsHaRe (#37831) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Erre gondoltam, jól is néz ki az ára is elmegy.[link]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37833) RaPiDsHaRe válasza Mr.Grincs (#37832) üzenetére


RaPiDsHaRe
aktív tag

Nem sok különbség van a három készülök között.
Nokia-m már volt eddig (több is), azokat ismerem a Samsungot még nem. Egyszer mindent ki kell próbálni, MM-be elkell menni és megnézni őket közelebbről.

(#37834) busman válasza n0rbert0 (#37830) üzenetére


busman
addikt

Én sem...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#37835) Mr.Grincs válasza RaPiDsHaRe (#37833) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát ha eddig működött a nokia akkor válaszd a nokiát. :K

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37836) snecizero


snecizero
senior tag

Nekem most egy nokia n79 mobilom van. Nagyon nagy tudású telefon. 20000 ft körüli áron be lehet szerezni. Merem ajánlani. :D

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#37837) benetton válasza VateRicsi (#37805) üzenetére


benetton
csendes tag

én sajnos nem találom ennyire mókásnak a dolgot.amióta az új belépési rendszer van,lényegében a rangom és vele együtt minden visszaált a belépésem 1 napjára.már folyamatban van a javítás, remélem sikerül orvosolniuk.a pont, hogy visszataláljak mert érdekes a topik.

(#37838) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Szerintetek melyik telefont érdemesebb? Defy+ vagy Samsung Galaxy S Plus?

Nem tudok dönteni annyira sok az érv mindkét telefon mellett.

[ Szerkesztve ]

(#37839) Mr.Grincs válasza HaZsolt (#37838) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát a kettő közül a samsung a nyerő választás. Ez a motorla nagy nulla ami a kinézeté illeti, elb@szott egy formavilága van.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37840) busman válasza HaZsolt (#37838) üzenetére


busman
addikt

Samsung...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#37841) sdd2 válasza HaZsolt (#37838) üzenetére


sdd2
veterán

Hát ha már S Plus-t belevetted inkább vegyél egy sima Galaxy S-t. :K Az jobb (szerintem) mint a Plus, a Plusba pont az nincs benne ami hiányzott belőle mindenkinek, vaku! :W Galaxy S nagyon jó választás főleg ha teszel majd fel rá főzött ROM-ot ( ICS-t majd) :K

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#37842) Mr.Grincs válasza sdd2 (#37841) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nem is értem miért nem raknak egy ilyen rohadt tepsibe vakut?...Még a plusba sem...Idételn tevezők. Lehet kétszer annyi fogyott volna belőle ha van benne led villanó.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37843) dropopi válasza benetton (#37837) üzenetére


dropopi
aktív tag

:(

Az kellemetlen. Ilyen az első ítélet, jól "kitréfáltak", s úgy néz ki ok nélkül. Amúgy jár más is ilyen cipőben, hogy elvesztek a dolgai?

(#37844) busman válasza Mr.Grincs (#37842) üzenetére


busman
addikt

Nekem xenon van ,igaz nem ilyen csillivillifon :DDD

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#37845) Mr.Grincs válasza busman (#37844) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Az mindegy, hogy led, xenon, vagy banángázt gyujt be és az villan csak legyen benne.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37846) sdd2 válasza Mr.Grincs (#37842) üzenetére


sdd2
veterán

Sajnos okát én sem értem :(

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#37847) CHIPman válasza Mr.Grincs (#37842) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Így is fogyott belőle elég. Személy szerint a vaku hiányán kívül mást nem tudok felhozni ellene, és nincs olyan telefon, ami mindent tudna, amit ez, és még nyújtana is pluszt.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#37848) Buster17


Buster17
addikt

Hali!

milyen telot ajánlatok 17k max 20k ért használtan az apróról?
mire használnám? amire kell :)
milyen legyen a telo? nem tudom, ebben az árban a legjobb :)

(#37849) Mr.Grincs válasza Buster17 (#37848) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ez ? [link]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37850) n0rbert0 válasza Buster17 (#37848) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Sony Ericsson Elm , Sony Ericsson Cedar, Nokia 6220

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.