Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36751) sdd2 válasza Járókeret (#36742) üzenetére


sdd2
veterán

Bocsánat. Elment a net és kétszer ment ez el. :(((

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#36752) Storms


Storms
őstag

üdv

Ezek közül melyik?
Nokia C6
SE Vivaz / pro
Nokia N82
Amire kell:
Wifi, Fotózás/videozás, zene, néha videok nézegetése..
Melyik strapabíróbb és nem megy hamar tönkre?

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#36753) spyduck válasza spyduck (#36746) üzenetére


spyduck
nagyúr

Még mindig várom az ötleteket. Eddig az ExtremeDigitalnal találtam meg 70k-ért...

(#36754) n0rbert0 válasza spyduck (#36753) üzenetére


n0rbert0
senior tag

argep
De az edigitallal jól jársz.

[ Szerkesztve ]

(#36755) Mr.Grincs válasza spyduck (#36753) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Kikötés a defy? A speedshopot nézed? Itt nagyon drága [link]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36756) spyduck válasza Mr.Grincs (#36755) üzenetére


spyduck
nagyúr

van más ütés és vízálló androidos telefon ennyiért?
A Defy+ mivel tud többet?

(#36757) Mr.Grincs válasza spyduck (#36756) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Mondjuk ha már ilyen strapa mobilt vennék akkor ez jobban tetszik. Olcsóbb is. [link]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36758) Járókeret válasza sdd2 (#36750) üzenetére


Járókeret
senior tag

rendben. köszönöm a segítséget, akkor a galaxy mini lesz :)

(#36759) Járókeret


Járókeret
senior tag

Olyan kérdésem lenne még a Galaxy minivel kapcsolatban, hogy a vodafone-nál 2.2-es rendszer van rajta. frissíthető ez az android vagy csak főzött rom-mal? sajnos az SE x10 mini pro-m, az 2.1-el jött ki és csak főzött rom-mal lehet frissíteni :S

köszönöm

(#36760) n0rbert0 válasza spyduck (#36756) üzenetére


n0rbert0
senior tag

2.3-as android fut rajta gyárilag, kicsit jobb hardver és még van pár apró, nem túl lényeges változtatás (plusz widgetek, DLNA...)

Active se rossz választás, főleg ha azt nézzük, hogy a motorolával ellenben a sony supportja elég jó.

Én a Defy+-t venném, mert jobban tetszik - bár ez szubjektív - és nagyobb a kijelzője is.

[ Szerkesztve ]

(#36761) sdd2 válasza Járókeret (#36759) üzenetére


sdd2
veterán

2.3 lesz rajta.Ha mégsem akkor frissítheted otthon a samsung frissítőével.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#36762) ouzohuto válasza Storms (#36752) üzenetére


ouzohuto
senior tag

c6 ot huzd ki alistarol szar fos 2 hetig vokt meg...n82 fasza telo volt anno nemtudom most honnan tudnal venni :)

XiaomI RedmI Note|||

(#36763) sdd2 válasza Storms (#36752) üzenetére


sdd2
veterán

SE Vivaz. De valami újabb teló nem jöhet számításba :U

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#36764) Ch4r0n


Ch4r0n
tag

Sziasztok!

Mivel a telefonokhoz egyáltalán nem értek, hozzátok fordulok segítségért. Új telefon kellene 35-40.000,-Ft körül, mert a régi bedöglött. Azért próbáltam tájékozódni a neten fórumokon, meg olvastam teszteket is és nekem elsőre a Samsung Galaxy 3 (i5800) tetszett meg. Mi a véleményetek a telefonról ebben az árkategóriában? Rendben van vagy tudtok valami jobb vételt esetleg?
ITT gondoltam megvenni, ismeri esetleg valaki ezt a kereskedést, megbízhatóak? Nem igazán találom a weben máshol ahol még kapható lenne, ilyen ritka típus?

Várom válaszotokat, előre is köszönöm a segítséget!

Üdv,
Ch4r0n

[ Szerkesztve ]

(#36765) Storms válasza sdd2 (#36763) üzenetére


Storms
őstag

Ha van ilyen árba akkor igen ( használtan max 25k). De androidos NEM kell, és csak olyan ami szép képeket csinál!

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#36766) sdd2 válasza Ch4r0n (#36764) üzenetére


sdd2
veterán

Esetleg még ez jöhet szóba. [link]

Storms

Akkor szerintem jó lesz az bár nem tudom mivel jobb a symbian mint az android. :F

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#36767) jacru válasza Ch4r0n (#36764) üzenetére


jacru
csendes tag

nem mai darab azért nem árulják sok helyen, inkább Galaxy Gio ilyen árkategóriában.

(#36768) n0rbert0 válasza Ch4r0n (#36764) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Vagy esetleg egy Galaxy mini.

Az x8 akkor lenne nagyon jó, ha lenne benne multi touch...

(#36769) molnarpeter válasza Ch4r0n (#36764) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

ZTE Blade/Galaxy Gio? Miért nem szolgáltatónál veszed? (csak kérdezem, akkor sokkal jobb telefon is beleférne a keretbe, pl T-nél 40,5k az Xperia Mini)

mp

[ Szerkesztve ]

(#36770) Domxc válasza Ch4r0n (#36764) üzenetére


Domxc
senior tag

Ha nem moddolod, akkor o az egyik legjobb. Ha megis akkor ZTE Blade. Ha szolgaltatonal veszed akkor pedig ZTE Skate, HTC Wildfire S.
Ha okos vagy, akkor pedig gyujtesz meg egy kicsit, egy SE Live with Walkman-re, vagy egy Xperia Mini-re.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#36771) spyduck válasza Domxc (#36770) üzenetére


spyduck
nagyúr

Sziasztok!

Apósnak hétfőn vagy szerdán veszek telefont.
Motorola Defy vagy Sony Ericsson Xperia Active között vacillálunk. Inkább utóbbi felé hajlunk. Mit gondoltok?

(#36772) Dogmatix


Dogmatix
tag

Fel tenném még egyszer a kérdést.
Motorola Defy+ vagy HTC Radar?

(#36774) molnarpeter válasza spyduck (#36771) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Support szempontjából Active, én arra szavazok. :)

mp

(#36775) sdd2 válasza spyduck (#36771) üzenetére


sdd2
veterán

Active :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#36776) BioKiller


BioKiller
csendes tag

SE Ray-t szeretnék venni 98%-ban meggyőzött...
De ilyen ár/tudás feltételek közt van jobb?? Ja és játékokat nem sokat találtam rá....

És a dungeon hunter2 elindulna rajta?

(#36777) proximus


proximus
senior tag

Sziasztok!

Egy Xperia mini vásárlása előtt állok és azt szeretném kérdezni, hogy melyek a korrekt/megbízható webshopok úgy hozzávetőlegesen. Függetlenül venném a telefont.
Úgy ahogy itt a P.H.-en például sokan vásárolnak az *pon computernél, úgy gondolom telós üzletből is van "jól bejáratott" :D
Ja igen, láttam pl. olyat, hogy igen olcsó a cuccos, de csak telefon (tartozékok nélkül), ráadásul német nyelvű... Ez meg hogy van? :F Ilyenbe nem biztos hogy bele szeretnék futni véletlenül.

köszönet

(#36778) sdd2 válasza proximus (#36777) üzenetére


sdd2
veterán

Sony márkabolt a leg megbízhatóbb. :K

BioKiller

Ebben az árban szerintem a legjobb választás. Van rá pedig pár játék az tuti. Felbontás, proci megvan. :K Google a barátod. ;)

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#36779) Mr.Grincs válasza spyduck (#36771) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Én is a Sony Ericsson Xperia Active-ra szavazok. Jobban is néz ki, meg még olcsóbb is. Mivel foglalkozik az öreg hogy ilyen kemény cucc kell neki?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36780) Domxc válasza BioKiller (#36776) üzenetére


Domxc
senior tag

Ebben az arban, o az egyik legjobb. Esetleg, egy Xperia Neo, kb. ugyanolyanok, csak utobbinak nagyobb kijelzoje van.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#36781) Ch4r0n


Ch4r0n
tag

Nagyon köszönöm mindenkinek a segítségét! Migyárt utánna nézek a telefonoknak amiket mondtatok és megírom melyiket választottam. Lehet, hogy szolgáltatónál veszem, mindenképpen újat szeretnék. Csak az első mobilt amit kinéztem nem találtam egyiknél sem, ezért kerestem keresedésekben. Mint később felvilágosítottatok azért nem találtam, mert egy elég elavult telefont néztem ki magamnak egy elég rossz döntésként.

(#36782) spyduck


spyduck
nagyúr

Jól van srácok, köszönöm, akkor hétfőn vagy szerdán veszem az Active-t :R

(#36783) transmission válasza spyduck (#36771) üzenetére


transmission
tag

Active :K

http://www.neobux.com/?rh=6C616375733131 Internetes pénzkeresés! Ha többi infó kell, privátban írj!

(#36784) proximus válasza sdd2 (#36778) üzenetére


proximus
senior tag

Na jó, sony márkabolt, de hol, melyik? Mindegyiknek forgalmazni kell se telefonokat is? Nálunk Gyöngyösön van valamiféle sony üzlet, de csak az üvegen át leskelődtem eddig. TV az biztos volt. ;]
Ezek amúgy tűrhetőek, ha nem csak a föntebb említettre korlátozódok?
ujgsm
gsmline

(#36785) Ch4r0n válasza Domxc (#36770) üzenetére


Ch4r0n
tag

Átnéztem a javasolt mobilokat, sokat segítettek a tippek. A HTC Wildfire S és az Xperia Mini között vacillálok. A mini felé húzna a szívem, mert úgy néztem hogy szebb képeket csinál, és a videókban is jobb. Ezek fontos szempontok a számomra mert sokszor kell egy-egy látványt, benyomást rögzítenem. Viszont úgy néztem, hogy nincs benne hangrögzítés, pedig sokszor lenne szükségem arra is, hogy diktafonként is tudjam használni a telefont. Ezt meg lehet oldani utólag a minivel, ha valamilyen alkalmazást letöltök hozzá, vagy akkor már inkább a Wildfire-el járok jobban?

(#36786) Fridok


Fridok
csendes tag

Üdv!

Egy kis segítséget szeretnék kérni a mobiltelefonokban járatos emberektől.
Új mobil vásárlása a célom, amely körülbelül 30.000 forint környékén valósulna meg, tehát nem egy felső kategóriás a célom.
Ez az ár is csak úgy, hogy a telefon független vagy kártyás lenne (a meglévő kártyás telefonom simjét használva) , előfizetésest régi rossz tapasztalatok miatt nem akarok.
Az hogy használt vagy új lényegében mindegy lenne, de csakis olyan helyen akarom megvenni ahol megbízható telefont adnak a kezembe.
Hosszú távra tervezek vele, egy 5 éves telefont akarok lecserélni ami kezdi megadni magát.
Amire főleg használnám az alap funkciókon felül (sms, hívások) zenehallgatás és irodai funkciók mint naptár jegyzet hasonlóak (mondjuk gondolom ez már mindenben benne van) kamera nem lényeg de előny, ettől függetlenül a szép színekkel megáldott tiszta kijelzőt még előnyben részesítem.
És ezen felül ami még szempont lehet a minőségi darab, nem akarok sem középgombos telefont aminek hamar kikopik a navigációs billentyűje, sem tisztán érintőképernyős telefont amit fél év után cserélhetek a telefon árában mert elromlott, viszont ha van olyan ebben a szegmensben amire azt mondanátok, hogy biztosan megbízható ettől függetlenül azt szívesen veszem és megnézem.

Remélem minden fontosat leírtam, remélem tudtok segíteni, a válaszokat előre is köszönöm.

(#36787) sdd2 válasza proximus (#36784) üzenetére


sdd2
veterán

Menny be kérdezd meg. Elvileg mindegyikben van SE készülék. Gsmline-nál vehetsz készüléket de csak gyártói garisat vennék. A lényeg mindegyik boltnál az, hogy gyártói garis legyen és ne szürke importos és hasonlók. ;)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#36788) Domxc válasza Fridok (#36786) üzenetére


Domxc
senior tag

Mivel gombosat reszesited elonyben, ezert az Android kiesik, par Qwerty-s keszulek van, de azok is tapizosak fogombok nelkul.
Szolgaltatot maskor letszives mondj, mert igy kicsit nehezebb ajanlani keszuleket.

Nokia C5-00, SE G900, SE Elm, BlackBerry 8520, Nokia E52.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#36789) Fridok válasza Domxc (#36788) üzenetére


Fridok
csendes tag

Telenor, és thx a gyors választ

(#36790) Fridok válasza Domxc (#36788) üzenetére


Fridok
csendes tag

Elnézést időlimiten kívül jutott eszembe még valami, andriodon belül melyikre gondoltál? Mert ha nincsenek műszaki problémái akkor nem feltétlen esik ki, inkább csak attól tartok hogy ha ott valami tönkremegy javítani nagyon drága, illetve hamarabb is mehet tönkre.

(#36791) sdd2 válasza Fridok (#36790) üzenetére


sdd2
veterán

Xperia Mini Pro, X10 mini pro, Xperia Pro, HTC ChaCha (ezt én nem ajánlom)

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#36792) proximus válasza sdd2 (#36787) üzenetére


proximus
senior tag

Háááát, nézem a neten pl a sonycentert, de "papíron" nem lehet náluk kapni semmilyen telót... :F

(#36793) Domxc válasza Fridok (#36790) üzenetére


Domxc
senior tag

Amikre gondoltam, mind felsorolta a kollega elottem. Esetleg meg, egy HTC Wildfire S, ha belefer.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#36794) Domxc válasza Ch4r0n (#36785) üzenetére


Domxc
senior tag

Szvsz biztos van, hangrogzito progi a Mini-n, is, ha mas nem, akkor a Marketrol letoltesz egyet.
En tovabbra is a Mini-re szavazok.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#36795) Ch4r0n válasza Domxc (#36794) üzenetére


Ch4r0n
tag

Hát így nálam is a mini nyert.:) Köszönöm a segítséget!

(#36796) jacru válasza Fridok (#36790) üzenetére


jacru
csendes tag

lefóliázod, és nem dobálod, akkor semmi baja nem lesz az érintőképernyőnek. ha meg történne egy baleset és leesik a betonra, az a hagyományos készülék képernyőjénél is egyet jelent, kuka, mert javíttatni azt is drága.

(#36797) BioKiller válasza Domxc (#36780) üzenetére


BioKiller
csendes tag

Előfizuba veszem a t-mobilnál,,,és ott nincs neo....
Max +8k amit megengedhetek magamnak... Úgyis a ray ugye a legjobb ár/tudásba?

(#36798) Domxc válasza BioKiller (#36797) üzenetére


Domxc
senior tag

Igen. :K

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#36799) sdd2 válasza BioKiller (#36797) üzenetére


sdd2
veterán

Igen :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#36800) denko


denko
senior tag

sziasztok,

Manapság androidos telefonoknál mi a best bye?
amikor én vettem még LG optimus volt... most lemaradtam kicsit..
olyan max 55 ért ..nem elöfizu..
köszi srácok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.