Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15201) Shikamaru


Shikamaru
csendes tag

Szerintetek melyik most a legjobb mobil amit Mo-n is lehet kapni? :F
(Nem, nem legdrágább LEGJOBB!) :U

(#15202) norbest válasza Shikamaru (#15201) üzenetére


norbest
aktív tag

Szerintem ezt nem lehet így megmondani... mindenkinek más..

(#15203) Sly Bp. válasza Shikamaru (#15201) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nokia 8800 Arte Gold, Apple iPhone 3G-S 32GB, Samsung i8910 Omnia HD!

(#15204) Shikamaru


Shikamaru
csendes tag

A nokia 8800 inkább drága, mint okos, az iPhone-t nem szeretem,
De az Omnia HD-ra én is gondoltam. Lehet hogy beszerzek egyet.
Vagy LG Arena-t (mondjuk ez nem csúcstelefon de tetszik).
Meg a HTC-k se rosszak, és még jönnek újak és újabbak (mármint HTC-k). :K

Amúgy Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#15205) norbest válasza Sly Bp. (#15203) üzenetére


norbest
aktív tag

3G-S 32 gb ára? :)

(#15206) Sly Bp. válasza Shikamaru (#15204) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Azt nem írtad hogy okos telefont keresel! Azt írtad hogy jót! És a 8800 Arte Gold jó telefonon :D

(#15207) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Üdv!

Egy olyan mobil kellene nekem, ami kapható kártyás csomagban valamelyik szolgáltatónál, nem kerül többe mint 15k, egy öregember is könnyen kezeli, ebből adódóan nem kell semmi extra, telefonálni lehessen vele, és jól látható kijelzője legyen. Nem lenne rossz, ha kinyitható, avagy felcsúsztatható lenne, mert ugye így egyszerűen fel tudná venni ha csörög.

Tudtok valamit ajánlani?

Everybody lies.

(#15208) Sly Bp. válasza norbest (#15205) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Már találtam 170-ért is de 190 ezer Domino-ban ami biztosan új lesz jó lesz és garis lesz!

(#15209) norbest válasza Sly Bp. (#15208) üzenetére


norbest
aktív tag

Az durva.... :D:D:D:D

(#15210) Sly Bp. válasza Barthezz2 (#15207) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nokia 2600 T-Mobile Domino 16.990 Ft de Webshop-ban 15.291 Ft
Samsung GT-E2210 T-Mobile Domino 15.990 Ft de Webshop-ban 14.391 Ft
Samsung SGH-J700 T-Mobile Domino 17.990 Ft de Webshop-ban 15.990 Ft

A többi cég drágább mint a T-Mobile!

(#15211) Barthezz2 válasza Sly Bp. (#15210) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

:R

Everybody lies.

(#15212) Shikamaru válasza Sly Bp. (#15206) üzenetére


Shikamaru
csendes tag

Akkor most megtudtad.
Egyébként szerintetek a Leaf kaphatólesz majd Mo-n? :U

(#15213) Sly Bp. válasza Shikamaru (#15212) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Szerintem sehol sem lesz kapható!

(#15226) jasonka


jasonka
aktív tag

Üdv Mindenkinek !

OBJEKTÍV véleményt szeretnék elsősorban a hétköznapi használat ("üzemeltetési tapasztalatok") alapján.

Csak és kizárólag Samsung mobilt szeretnék venni - két készülék között vacillálok:

L700
D900i

Százszor elolvastam a teszteket - de nem tudok dülőre jutni - a pro és kontra érvek alapján :

A D900i mellett szól, hogy :

Szétcsúsztatható, így alaphelyzetben a gombok lenyom(ód)ás ellen védettek
Jobb minőségű képeket készít a kamerája
Nagyobb belőle a (használt) kínálat

Ellene szól: hogy :
Gyenge az akkuja
Csak 2,5 G-s benne a böngészés
A szétcsúsztathatóság egyebn hibaforrás is lehet ( lötyög, stb.)

Az L700 ezzel szemben : erősebb akkuval, 3G-vel rendelkezik, fémházas ( így strapabíróbb - bár nekem az öt éves Alcatelem is szinte újszerű ) sokkal ócskább képeket csinál - kevesebb a - megkímélt - használt példány.

A két telo MP3 lejátszója és FM rádióhangja közül melyik a jobb ?

Összességében melyikkel van a kevesebb gond és melyik tartósabb ?

Adjatok tanácsot lécci !

Hja kérem ! A Belváros !...

(#15227) norbest válasza jasonka (#15226) üzenetére


norbest
aktív tag

Sztem eggyértelmű, hogy az L700 a jobb, mivel van a 2 teló között elég nagy korkülönbség, masszívabb ház(fém stb)

(#15228) Sly Bp. válasza jasonka (#15226) üzenetére


Sly Bp.
addikt

D900i egyértelműen szerintem! A csúszka lötyögni nem fog 100% inkább beragad egy 2-2.5 év után! 3G minek egy átlagos felhasználónak? L700 aksija egy nappal jobb a D900i-nél a D900i-t heti 2-szer kellett tölteni :) L700-at is mert 1 pöcökkel ki mer elindulni? MP+ és FM tök ugyan az nincs különbség! D900i még mindig egy jobb telefon! Egy nagyon bevált sikermodell ellentétben az L700-al ami nem lett nagy durranás!

Norbi-val egyáltalán nem értek egyet! Azt hogy melyiket mikor adták ki nem számít és egy Candy telefon eleve masszívabb mint egy csúszkás ezért fölösleges hasonlítani :) De aki nem dobálja üti veri annak mindegyik masszív!

[ Szerkesztve ]

(#15229) norbest válasza Sly Bp. (#15228) üzenetére


norbest
aktív tag

Ez csak az én véleményem, samsung hamar lesz szalagkábeles is...

(#15230) Shikamaru válasza jasonka (#15226) üzenetére


Shikamaru
csendes tag

Hát én már csak Sly Bp.-vel értek 1-et, mert ő már senior tag és profi az ilyesmikben, meg nekem is ez a meglátásom.

Norbi: Korkülönbség nem számít ha egyszer jobb az egyik, abban igazad van hogy az L700 erősebb és strapabíróbb, de szerintem sem a kamion kerekére ragasztva fogja tárolni a telóját. ;]

[ Szerkesztve ]

(#15231) Sly Bp. válasza norbest (#15229) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Anyukámnak 1.5 éve van meg és semmi baja :) Nekem is volt vagy 3 semmi bajuk nem volt és egy barátom még a sima D900-al 3 évig húzta és utána sem a szalagkábel hanem a hangszóró szált el!

Shikamaru: Ne azért érts velem egyet mert Senior tag vagyok! :) De örülök hogy neked is ez a véleményed! :D

[ Szerkesztve ]

(#15232) Shikamaru válasza norbest (#15229) üzenetére


Shikamaru
csendes tag

Ja és a korkülönbség: én azért sztem nem írok hülyeségeket (Ti SEM) de biztos hogy fiatalabb vagyok nálad. ;)

(#15233) Shikamaru válasza Sly Bp. (#15231) üzenetére


Shikamaru
csendes tag

Nem csak azért. Már leírtam.

Szerk: (DE te azért mégis csak régebben és többet HSZ-elsz itt mint én meg Norbi) :R

[ Szerkesztve ]

(#15234) Sly Bp. válasza Shikamaru (#15233) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Használd a szerkesztés gombot! Ne írj 25 új hozzászólást mert ki fognak tiltani!

(#15235) norbest válasza Shikamaru (#15232) üzenetére


norbest
aktív tag

Ezt hogy érted??? Itt a korkülönbségen a telefonokról beszélünk..

(#15238) norbest válasza norbest (#15235) üzenetére


norbest
aktív tag

6210 navi és 5800 között, használt szinten, ugyanolyan állapotban mennyi az árkülönbözet?

(#15239) Sly Bp. válasza norbest (#15238) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem lehet megmondani a 2 telefon minden paramétere nélkül!

(#15240) Dolby


Dolby
senior tag

Sziasztok!

Samsung e1360-ról semmit nem találtam, egyszercsak megjelent pannonnál ajánlatban. Apám x530-at használ 2-3 éve, és a helyére kellene telefon. a lényeg h bírja a strapát - na nem extrém csak ne essen szét a kezében - és viszonylag jól olvasható legyen rajta minden. Arra megfelelő lenne? :-)

Köszi

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#15241) Sly Bp. válasza Dolby (#15240) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én nem ajánlom ezt a telefont mert látni rajta hogy minőségtelen! Ha elárulod max mennyit költenétek telefonra ajánlok neked strapabíróbb telókat!

(#15242) hdanesz válasza jasonka (#15226) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Szia!

Nekem L700-as Samsung telóm volt. Alig volt nálam 2hónapig, de nagyon karcos lett. Főleg a hátulja. Pedig vigyáztam rá, igaz, zsebben tartottam, de a zsebemben csak a teló volt...semmi más, se kulcs,se aprópénz. Valami nagyon atom tokot kell neki venni, hogy ne legyen karcos. Amúgy érzetre tényleg masszív, jól összerakott telefon. A kijelzője is szép képet ad, talán napfényben egy kicsit kevésbé látható, de mindenképp olvasható. Nekem a kijelző alatt található funkciógombokkal és hívásindító és befejező gombokkal volt bajom. Valamiért nem esett kézre nyomogatni őket, lehet azért mert kicsit kiemelkednek a többi gombhoz képest. Ellenben a számbillentyűk nagyon jól eltaláltak, élmény volt sms-t írni. Az akksija nálam kb. 4napot bírt. Estére sosem kapcsoltam ki, napi 3-4sms, meg pár perc telózás és a napi egyéb nyomkodás (pár fénykép,ébresztő..ilyesmi) Tehát nem használtam agyon. A fényképező nem készített túl rossz képeket, bár 2megapixeltől ne várjunk csodát. A fixfókusznak annyi előnye van, hogy gyorsabban elkészül a kép.
Én alapból jobban kedvelem a "hagyományos" kialakítású mobilokat, a csúszkás mobiltelók sosem tartoztak a kedvenceim közé. Azt írtad, hogy vigyázol a telefonodra - legalábbis az 5éves jó állapotú Alcatel alapján - ezt feltételezem, véleményem szerint az L700 neked való.
Gyorsan hozzáteszem: a D900i-hez még nem volt szerencsém.

[ Szerkesztve ]

(#15243) Dolby válasza Sly Bp. (#15241) üzenetére


Dolby
senior tag

Ha nem elég jó akkor valószínűleg c3050 lesz helyette mert az árban a legkevesebb még - bár drágább mint az előbb említett telefon. előfizetéssel 5-6e körül gondolnánk de persze kevesebb is lehet :-) Jah és pannonnál kéne, a csúszka típus-t szereti.

Köszi

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#15244) Warek válasza Dolby (#15243) üzenetére


Warek
tag

Samsung S5600 990 ft a pannonál az az általad talált telefonoknál egy kicsit jobb.

(#15245) Sly Bp. válasza Dolby (#15243) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Warek ajánlata a legjobb :)

(#15246) Dolby válasza Warek (#15244) üzenetére


Dolby
senior tag

De mivel Malévos flottakedvezményes előfizetést hosszabbítunk meg nem tudom hogy elérhető-e ez a kedvezmény nekünk is. A másik hogy bár régen volt de volt egy motorola érintőképernyős telefonja apámnak amit a pokolba kívánt a végére mert mindig valamit alkotott a telefon zsebben meg ilyenek, igaz ez volt vagy 4-5 éve :-P

Jah és a helyiek véleményezése sem éppen kedvező, és ha valamit nem akarok akkor az az hogy a bár olcsó de elvileg okos telefont apám 1 hét után földhöz vágja mert nem tud telefonálni vele xD

[ Szerkesztve ]

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#15247) Sly Bp. válasza Dolby (#15246) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Sima egyszerű telefon jó neki akkor! Abból esetleg egy Nokia 5000-et nézzetek meg bár nem csúszkás de nagyon strapa telefon!

[ Szerkesztve ]

(#15248) hool válasza Warek (#15244) üzenetére


hool
aktív tag

Az nem tűnt fel, hogy csak mobilkvartett 3000 előfizuval annyi, aminek a havidíja 15000?

(#15249) hool válasza Sly Bp. (#15247) üzenetére


hool
aktív tag

Nokia 5000et nem nagyon fog találni már pannonnál.

(#15250) Sly Bp. válasza hool (#15249) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Használd a szerkesztés gombot ne írj egyszerre sok hozzászólást! 5000-es Nokia-t lehet kapni gond nélkül! 1 hete nekem sikerült szerezni de nem tudom azóta mi történt :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.