Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15651) Viktor0610 válasza kaktusztea (#15650) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Annak LED villanója van. ;)

Az használható zseblámpaként.

Samsung Galaxy A54

(#15652) kaktusztea válasza Viktor0610 (#15651) üzenetére


kaktusztea
tag

> Annak LED villanója van. ;)

Öööö... évekig abban a büszke tudatban éltem, hogy xenon égő van benne. Áááhhhh... :W
Ez viszont jelentősen megkönnyíti a választást :DD

Szóval akkor a követelmény úgy változik, hogy legalább olyan erős led(ek) legyen(ek) benne, mint a k750i-ben. A zseblámpa must have! :))
A k770i-t néztem, de az gyenge ebből a szempontból.

[ Szerkesztve ]

(#15653) k850 válasza kaktusztea (#15648) üzenetére


k850
addikt

Szia kaktusztea! :) Minél jobban ragaszkodsz bizonyos funkcióhoz, annál jobban behatárolod a választási lehetőségeidet. Úgy veszem ki a szavaidból, hogy neked nagyon fontos a kamera, akkor barátkozzál a Samsung telókkal. Tudom nehéz dolog a SE K750 után, de a kamerás telóknál most ők viszik a prímet. Ha nem engedsz az igényedből, akkor szerintem még sokat kell várnod, hogy meg csinálják a számodra megfelelő készüléket. Az én javaslatom a SE K850, talán ő hasonlít legjobban a vágyaid telefonjára, de szoftveresen nem valami megbízható és nagyon meglátszik az ujjlenyomat a készüléken. A médialejátszója is kicsit lassabb de ne felejts el, hogy több pixelt kell megjeleníteni. Most biztos meg fogsz sértődni, de a K750 már egy elavult típus nagyon sok tekintetben. A K850 már 30 000 Ft kínálják, ha értesz a szoftverfrissítéshez én nyugodt, szível, tudom ajánlani, olyan, mint ha óvodából lépsz az iskolába. :K Utóirat: K850-ban Xenon vaku van, ill. van zseblámpa funkció.

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#15654) kaktusztea válasza k850 (#15653) üzenetére


kaktusztea
tag

k850: Köszönöm a tanácsot, nem sértődtem meg, a k750i tudom, hogy már elavult :)
A xenon már nem fontos, mióta Viktor0610 felvilágosított, hogy nem is az volt a mobilomban :D
A zseblámpa viszont fontos, ahogy látom a k850i-ben csak egy apró mobilfény van a vaku mellett.
Elolvastam amúgy a tesztet róla, de küllemben és anyagban nem nagyon tetszik :(
A stabilitás és gyorsaság pedig nagyon fontos szempont számomra. A k750i-vel pl. a képek visszanézése kínszenvedés, beleég a homokóra a kijelzőbe, mire képet vált. Ha már új mobilt veszek, akkor a régi tel lassúságán szeretnék túllépni.

Zanzásítva ezek mindenképp kellenek:
Gyorsaság, stabilitás, erős mobilfény, AF, jó (nem kell tökéletes) képminőség, korlátlan sms tárolás, ébresztés kikapcsolt állapotban, hangrögzítés, igényes, masszív anyaghasználat

Szerintem az érintőképernyő és WLAN-os telefonok korában ezek nem olyan eget rengető igények :)

(#15655) Sly Bp. válasza kaktusztea (#15654) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én egy Nokia E63-at ajánlok amiben külön zseblámpa funkció is van!

(#15656) kaktusztea válasza Sly Bp. (#15655) üzenetére


kaktusztea
tag

Sly Bp: köszönöm, utánanézek, bár elsőre nekem túl nagynak tűnik.

A SE C510 tűnik (tűnne) befutónak jelenleg, de komolyan nincs zseblámpa funkció benne? :Y
Értem én, hogy el kell húzni a reteszt, mert ott van a LED (és akkor elindul a kamera-sw), de jól értem, hogy fényképező módban nem tud világítani csak exponáláskor? :W

(#15657) Sly Bp. válasza kaktusztea (#15656) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Vannak ilyen pici zseblámpák baromira nagy erővel ráteheted a kulcsra vagy a telefonra :) Utána vehetsz bármilyen telót :)

(#15658) mrlujoak válasza kaktusztea (#15656) üzenetére


mrlujoak
veterán

Kameramódban folyamatos a L.E.D. fénye, ha a C510-nél a fotómódban nem az.
A K550i-nél folyamatos a fotómódban is, majd exponáláskor még nagyobbat villant.
Mivel jómagam még nem fogtam C510-et a kezemben erről nem tudok nyilatkozni, de utánanézek.

Ergo a C510 jó választás lenne az elvárásaidnak.

Ja, a K850i-ben fizikailag kicsi a lyuk, de nagy fényerejű a L.E.D-je, pláne, hogy tripla-led van benne... ;)

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#15659) joc-cod


joc-cod
tag

Sziasztok!
Nem soká telefont fogok venni. Kettőt néztem ki, egyik az LG KS360 a másik a Nokia 6303. Most jelenleg egy 6300-ast használok, de lett egy másik kártyám is... Lg-t azért néztem, mert sok sms-t írok, de nem tudom mennyire jó telefon az, esetleg valakinek van tapasztalata róla? (tesztet elolvastam...) Meg kettő közül melyiket ajánlanátok jobban?(Legjobban telefonálás, s sms-re lenne használva.)

Szerk.: Vagy esetleg ebben a 30-40ezres ár közt, miket ajánlanátok még?

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#15660) salival válasza joc-cod (#15659) üzenetére


salival
aktív tag

a kettő közül inkább a 6303-at vennem,de még ajánlom a kategóriában
f400, 5310, c510, 5320, v8
ha még rá tudsz dobni egy 5-öst akkor u900, kf750-ezek most nagyon jó árban vannak. :K
mod:szerintem az lg egy borzalom :O de látom viktor szebben fogalmazott ;]

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#15661) Viktor0610 válasza joc-cod (#15659) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben meg tudsz barátkozni az LG "érdekes" formáival, sok SMS-írásakor az a jobb választás a QWERTY-billentyűzet miatt.

Samsung Galaxy A54

(#15662) Sly Bp. válasza joc-cod (#15659) üzenetére


Sly Bp.
addikt

A Vodafone-nál a KF750 40 ezer! Én azt ajánlom! De a másik LG-t nem!

(#15663) joc-cod


joc-cod
tag

Köszi a válaszokat! Felsoroltak közül egyedül a C510 ami tetszik is. Rátudnék dobni 5-t.. E52-est szerettem volna venni, de inkább veszek egyet olcsón ami normális, mostani 6300-val is teljesen megvagyok. Lg Ks360 nekem külsőre nagyjából bejön, eltudnám viselni(a fekete, szürke színbe, nem a mindenféle színesbe..). Nyomkodtam is egy áruházba, be is jött, az ára miatt is, azért gondolkodom rajta. S lehet h*lye kérdés, de fényképezés terén inkább a C510 mint a 6303 igaz? (Nem nagyon szoktam, csak nagy ritkán amikor hirtelen kell.) Akksija melyiknek bírja a 3 közül a legtovább?

Szerk.: Kártyafüggetlen kell(Lehetőleg gyári garanciával.). Azért köszi. :)

[ Szerkesztve ]

(#15664) Sly Bp. válasza joc-cod (#15663) üzenetére


Sly Bp.
addikt

És mi lenne ha vennél még egy 6300-át csak más színben és akkor nem kevered őket össze :D

(#15665) joc-cod válasza Sly Bp. (#15664) üzenetére


joc-cod
tag

Ááá, akkor már inkább egy 6303. Változatosság kedvéért. :D

(#15666) Sly Bp. válasza joc-cod (#15665) üzenetére


Sly Bp.
addikt

6303 nem olyan jó mint a 6300!

(#15667) Warek válasza joc-cod (#15665) üzenetére


Warek
tag

AZ E61i vagy az E63 qwertz billentyűzet van azzal lehet jó gyorsan sms-t írni. Az E61 nem is drága.

(#15668) Viktor0610 válasza Sly Bp. (#15666) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mi a baj vele? :U

Erősebb akkumulátor, jobb kamera, LED-villanó...

Samsung Galaxy A54

(#15669) Sly Bp. válasza Viktor0610 (#15668) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem olyan jó a minősége mint az elődjének! Számomra ezért válik picit taszítóvá! De akit ez nem érdekel annak jó lehet a 6300 után :)

(#15670) Bocaa


Bocaa
senior tag

Melyik a jobb mobil az s5230 25 ért(voda előfietés)
kp500 15ért ( szintúgy)

akármelyiket venném vennék hozzá headsetet mert zenehalgatás lenne a legfontosabb tulajdonsága :B

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#15671) salival


salival
aktív tag

egyik sem egy zenetelefon, inkább nézz körül a W vagy a nokia 5-ös szériájában ;)
mod: ez bocaa-nak ment

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#15672) joc-cod


joc-cod
tag

E61i-t nem lehet kapni újonnan, s nekem új kéne mindenképpen. 6303 minőségével semmi problémám nem volt, szerintem bőven jó. Leszűkítettem a kört a C510, s 6303-ra, akksiilag melyik bírja jobban?(tesztekben mind kettőre 2-3 napot olvastam, de hátha van velük tapasztalatotok)

(#15673) Bocaa válasza salival (#15671) üzenetére


Bocaa
senior tag

tudom ,h ott nézzek körül de a 40 ezres F400 között ésa 15 ezres Kp500 között van kis különbség :B

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#15674) hurenzon


hurenzon
senior tag

Hellosztok! Szerintetek megéri most lecserélni egy S.E. k800i-t egy LG kf750 secret telefonra, ami a vodánál most 29.990 ft kártyásan? Ki mit tud mondani a LG Secret-ről. Tényleg alig birja az akkumulátora? Na szerintetek mennyivel jobb int a k800i, megéri e lecserélni erre? Válaszotokat előr is köszi.

(#15675) salival válasza Bocaa (#15673) üzenetére


salival
aktív tag

de az f400-asat nem is neked ajánlottam hanem joc-cod-nak
hurenzon:megéri én is ilyet vennék ha nem most cseréltem volna mobilt nagyon jó az ár/érték aránya :K

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#15677) picur220 válasza hurenzon (#15674) üzenetére


picur220
veterán

Ott kezdődik,hogy a K800i egy SE, a KF750 meg egy LG, tehát van egy kis különbség. (LG javára, ofkorsz) Megéri leserélni szvsz akár most is, de attól függ az egész, hogy mire kéne a telo? A secretről nem nagyon hallok rossz véleményt, csak annyit tudok, hogy a kamerája CA-s képeket csinál, de lehet, hogy ez csak néhány darabban jön elő, és nem típushiba.

[ Szerkesztve ]

(#15678) salival válasza picur220 (#15677) üzenetére


salival
aktív tag

miért kell ennyit fikázni az se-t? az se sokkal jobban tartja az árát szvsz az lg semmit sem ér használtan :(((

YNWA

(#15679) hurenzon


hurenzon
senior tag

Hellosztok! Köszi a válaszokat. Milyen kép az a CA, amit a secret csinál. Nekem telefon zenehallgatásra, játékra, fotozásra és telefonálásra kell, meg ahogy tudom a Secret lejátsza a DivX filmet és rá lehet kötni a tévére is.

Beragadt a Caps Lock.
Segítettem kicsit...

[ Módosította: Viktor0610 ]

(#15680) hurenzon


hurenzon
senior tag

Ja tényleg :D:D: bocsi :)

(#15681) Sly Bp.


Sly Bp.
addikt

Aki olcsó és jó zene telefont akar az vegyen Samsung F400-at! Aki drága és egyedi zene telót akar az vegyen Samsung Serenata-t! Aki még a zene mellett akar mást is de a zene az igazán fontos az vegyen Samsung M7600 Beat DJ-t! :U

(#15682) hurenzon


hurenzon
senior tag

30 000 Ft-ért újonnan melyik telefon éri meg? A secret?

(#15683) Sly Bp. válasza hurenzon (#15682) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ha lenne 30-ért Secret akkor az :D

(#15684) Viktor0610 válasza Sly Bp. (#15683) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Vodafone feltöltőkártyás ár.

Samsung Galaxy A54

(#15685) Sly Bp. válasza hurenzon (#15682) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Szerintem akkor az éri meg leginkább!

(#15686) f.begbie válasza Bocaa (#15670) üzenetére


f.begbie
tag

Ha a kettő közül választasz mindenképpen én az LG-t venném, de csak az ára miatt. A két telefon kb ugyan azt tudja. de azért nem mind 1, hogy ugyan azt 15-ért vagy 25-ért veszed.

[ Szerkesztve ]

(#15687) sinick


sinick
senior tag

Apósomnak keresek valami nagy gombos, nagy kijelzős mobiltelefont. Telefonálásra, egykét fénykét készítésére és azok mms-be küldésére használja, sms-t max. szilveszterkor küld. Kérdés: Milyen mobiltelefont vegyek? :)

(#15688) Sly Bp. válasza sinick (#15687) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Mennyit költenétek rá? Csak új teló lehet? Független vagy ha függő milyen hálózaton mehet?

[ Szerkesztve ]

(#15689) sinick válasza Sly Bp. (#15688) üzenetére


sinick
senior tag

Max. 80-100eFt.
Csak új teló jöhet számításba!
Kártyafüggetlen!

(#15690) sinick válasza sinick (#15689) üzenetére


sinick
senior tag

Ui.: Jöhet több alternatíva is, hadd válogasson az öreg :)

(#15691) Sly Bp. válasza sinick (#15689) üzenetére


Sly Bp.
addikt

80-100 ezerért alap telefont csak a Nokia 8800-át ismerem!

(#15692) joc-cod


joc-cod
tag

Lenne egy olyan kérdésem, hogy a 6300i-s Nokiába ugye van Wlan. Ezt valamilyen msn klienssel is lehet használni? Vagy kb csak Voipra jó?

(#15693) sinick válasza Sly Bp. (#15691) üzenetére


sinick
senior tag

Szerintem félreértettél! Nem 80-100-ért keresek telefont, hanem MAX. 80-100-ért. Én nem értek ezekhez a játékszerekhez, én PDA telefonozok.

(#15694) Sly Bp. válasza sinick (#15693) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ha elegáns és jó telefon kell ajánlom a Nokia E51, E52, E66, E71-et!

(#15695) tomatos


tomatos
aktív tag

Sziasztok! Én is kérnék némi ötletet. Jelenleg egy K800-am van a kamera miatt, volt egy PDA telóm is de (A702, szar volt a kamerája ezért eladtam) Tehát adott, hogy Xenon vakus legyen 5Mp-eles kamera jó lenne, GPS, WIFI szükséges, IGO vagy Garmin menjen rajt. Nokiát nem szeretnék tehát a rangsor végére ha ír valaki rangsort egyáltalán. Köszi a segítséget. Összeg 60-70 ezer körül talán lesz már ilyen.

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#15696) Sly Bp. válasza tomatos (#15695) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Samsung i900 Omnia!

(#15697) sinick válasza Sly Bp. (#15694) üzenetére


sinick
senior tag

Köszi az infót, holnap megnézegetm őket.

(#15698) diegho válasza joc-cod (#15692) üzenetére


diegho
nagyúr

ez engem is érdekelne, mármint, hogy milyen telefonokkal tudom megcsinálni azt, hogy ha van wlan, akkor tudjak vele skype-olni és msn-ezni is.

(#15699) iknight válasza tomatos (#15695) üzenetére


iknight
senior tag

Hát ez szinte kizárásos alapon samsung omnia.Illetve ha nem kell érintőkijelző akkor samsung g810, innov8,

A wifin skypolás, meg msn, az pedig tulajdonképpen minden okosteló, winmobilos, symbianos, iphone illetve gondolom az androidra is van már. Azt hoyg a zárt rendszerű telóknál menyire elterjedt azt nem tudom, de szvsz egy wifi-s zárt rendszerű teló árán, már kapsz egy okostelót is ami szvsz minden szempontból jobb vétel.

[ Szerkesztve ]

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#15700) diegho válasza iknight (#15699) üzenetére


diegho
nagyúr

wifi skype meg msn gondolom csakis érintőképernyős telóval élvezhető (vagy pl E71/E75ön), ahol van virtuális qwerty, mert mire bepötyögök 2 sort megunom az életemet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.